تور تایلند بانکوک پوکت

تور تایلند بانکوک پوکت :: تایند کشوری در جنوب شرق اسیا میباشد که فاصله پروازی ۷ساعته تا تهران را دارد.اب و هوای این کشور استوایی-گرم و مرطوب است.تایلند کشوری بزرگ میباشد،این کشور از شمال با میانمار و لائوس،از جنوب با مالزی هم مرز است.

بانکوک بزرگترین شهر کشور تایلند و پایتخت این کشور است که بیشترین حجم جمعیت کشور تایلند را این شهر به خود اختصاص داده است.بانکوک در قسمت جنوبی تایلند قرار گرفته و شهر ساحلی نمیباشد.این شهر صنعتی در عرصه پوشاک و صنعت نساجی در دنیا شناخته شده است.اغلب مردم شهر بانکوک در همین عرصه فعالیت میکنند.

بانکوک شهر صنعتی است و اغلب توریست ها بخاطر مراکز خرید به این شهر سفر میکنند.البته بانکوک دارای جاذبه های گردشگری زیبایی میباشد که از قبیل:معبد وات ارون،معبد وات پراکائو رودخانه فرایا که معبد وات ارون در کنار ان بنا شده است،خیابان خوسان،بازار های شبانه،منطقه پتونم.این شهر بزرگترین شهر تایلند و بیشترین جمعیت را در بین شهر های دیگر دارد.

پوکت جزیره ای در جنوب شرقی کشور تایلند که فاصله پروازی ۱:۲۰ دقیقه ای با بانکوک (پایتخت تایلند) دارد.این شهر که درواقع یک جزیره است بزرگترین جزیره کشور تایلند بشمار میرود و دارای فرودگاه بین المللی است که به اقسام نقاط جهان پرواز مستقیم انجام میدهد.
این شهر که از ان بعنوان بهشت شرقی اسیا نام برده میشود بسیار زیبا و یکی از مقاصد اصلی گردشگران خارجی (از جمله گردشگران ایرانی) میباشد..
پوکت یک منطقه توریست خیز میباشد و اگر به ورزشهای ابی (غواصی-قایق سواری-ماهیگیری-جت اسکی و…) علاقه دارید پوکت بهترین انتخاب شما خواهد بود.
شهرت پوکت بخاطر فراهم بودن تمام امکانات رفاهی،تفریحی،مکان های دیدنی و مناظر طبیعی بسیار زیبا و مهمتر از ان ارزان بودن شهرت دارد.بسیاری از مسافرانی که به این شهر سفر کرده اند خاطرات خوشی که در این جزیره داشته اند که همیشه بیاد خواهند داشت.
جاذبه های گردشگری پوکت این شهر عبارتند از:
جزیره فی فی پوکت: (زیباترین جزیره در نزدیکی پوکت جزیره فی فی بزرگ و فی فی کوچک میباشد)
جزیره جیمز باند پوکت: (سرسبز ترین جزیره در نزدیکی پوکت که دارای جنگلهای انبوه و بسیار زیبایی است.)
سینمای روی اب پوکت:( شما در قایقی بزرگ روی صندلی مینشینید و پرده نقره ای رو به روی شما در قایقی دیگر قرار دارید و از تماشای فیلم روی اب به این سبک خاطره خوشی را برای خود میسازید.
جان سیلون پوکت :(اگر به دنبال مرکز خرید درپوکت هستید مرکز خرید جان سیلون بهترین گزینه میباشد .

هیجان انگیز ترین تور تایلند را با گشت نوید تجربه کنید