تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت

تور آنتالیا هتل ریکسوس سان گیت :: این هتل به وسعت ۲۵  هزار متر مربع یکی از بزرگترین و پهناور ترین  هتل  های موجود در انتالیا به شمار میرود .  این هتل با  ساحل اختصاصی  ۱ کیاومتر فاصله دارد .   زمانی که شما این هتل را برای اقامت در نظر انتخاب کردین مطمئن باشید یکی از بهترین انتخاب  ممکم را برای سفر در نظر گرفته اید . تمامی اتاق های  این هتل به صورت لوکس و دارای بالک خصوصی می باش د .

فاصله این هتل با   فرودگاه انتالیا  ۴۲ کیلومتر  است که شما با دیدن مناظر  زیبایی که در آنتالیا  موجود دارد اصلا متوجه گذر زمان نخواهید شد . این هتل میتواند ۳۰۰۰  مسافر را در خود جا دهد  و بیشترین امکانات را  به مسافرین  ارائه دهد .  این هتل در منطقه کمر واقع شد که شما از طرف  رو به دریا و یک طرف   نمای زیبا و سر سبز  کو های انتالیا را خواهید دید . این هتل از هتل های ریکسو س انتالیا محسوب میشود. جدا از اتاق های  لوکس این هتل  سوئیت های خانوادگی و  و یلا و سوئیت های دوبلکس هم دارد .

این هتل دومین هتلی در آنتالیا است که  دارای چمشه اب گرم است که باتوجه به خواص درمانی اب های مدیترانه  شما با انتخاب این هتل  اقامی بی نظیر ر را تجربه خواهید کرد . یکی دیگر از امکانات این هتل میتوان به استخر وسیع این هتل که هم ب صورت سرپوشیده و هم به شکل رو باز  دقایق خوشی را برای شما رقم خواهد زد .

از دیگر امکانات  این هتل که  میتوان  ان راهتلی  دلخواه خانواده قرار داد و هم برای کودکان شما دلچسب باشد   وجود شهربازی  ابی این هتل است . میتوان به شما تبریک گفت که شما قطعا هتل بی نظیری را برای کودکان خود انتخاب کرده اید .  در کنار این امکانات هم میتوانید با دادن هزینه ناچیزی  کودکان خود را به پرستار سپرده و خود به تفریح بپردازید .  سرویس دهی این هتل  به صورت UALL  خواهد بود  شما از صبحانه ،  نهار و شام و نوشیدنی این هتل به صورت رایگان میتوانید بهره برید .  این هتل دارای ۷ رستوران است که در این رستوران  شما میتوانید از غذای ایتالیایی و  ترکیه ای و چینی و مدیترانه و  زاپنی  استفاده و از غذا مختلف جهان به چشید .

 

با گشت نوید و تور آنتالیا لحظاتی به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید !