تور گردشگری مالزی

تور گردشگری مالزی :: تور مالزی سفر به یکی از ثروتمند ترین کشورهای جنوب شرق آسیاست .کشوری که سفر به آن برای گردشگران مرقون به صرفه است و می توانند از زیبایی های طبیعی شهرهای مدرن و البته فرهنگ غنی این کشور بازدید کنند .دیدنی های این کشور بسارند از کوه ها و جنگل ها دریای چین گرفته تا سازه های مدرن و آسمان خراش های سر به فلک کشیده.

تور مالزی شما را هم میهمان شهرهای شلوغ و پرزرق وبرق می کند و هم اینکه میتوانید در شهرهای ساحلی و زیبایش قدم بزنید و از مناظر بکرش لذت ببرید .جاذبه های گردشگری مالزی شهرهایی با مردمانی فوق العاده و میهمان نواز که بین کشورهای حوزه شرق آسیا به خاطر وجود تعداد مسلمان زیاد به فرهنگ مردم ما نزدیک ترند اینجا را به یکی از انتخاب های ایرانی های گردشگر تبدیل کرده است .

 

کشور مالزی از کشورهای جنوب شرق آسیا از محبوب ترین تورهای این منطقه است. از نظر جاذبه ‌های شهری ، آسمان خراش های بلند و رستوران‌ های مشهور، کشور مالزی حرف‌ های زیادی برای گفتن به شما گردشگران دارد.
علاوه براین ، باید گفت کشورمالزی بسیار محبوب است چرا که شبه جزیره مالایی مدت زیادی هست که از یک جایگاه مهم در مسیرهای تجاری بین کشور چین و خاورمیانه داشته است بنابراین شما در سفر با تور ترکیبی مالزی باید اطلاعات کاملی از این کشور داشته باشید.

مالزی دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد معمولا توریست های برای لذت بردن تور مالزی خود معمولا فصل زمستان را برای سفر انتخاب می نمایند.معمولا شلوغ ترین زمان از لحاظ توریست در کشور مالزی از تاریخ ۱۰ الی ۲۰ فبریه است که یه مسافران پیشنهاد میشود در این تاریخ به کشور مالزی سفر کنند , البته حداقل ۱ ماه قبل ان را خریداری کنند.

غذاهای مالزی به قدری معروف است که کشورهای تایلند، چین و سنگاپور بسیاری از غذاهای مالایی را به گردشگران ارائه می دهند.

زبان مردم مالزی با وجود نژاد های چینی -سنگاپوری-اندونزی و هندی در کشور مالزی زبان رسمی کشور مالایی میباشد.

البته به دلیل پیشرفت کشور قشر جوان تر به زبان انگلیسی مسلط هستند.