تور جزیره استانبول

تور جزیره استانبول ::استانبول شهری بسیار دیدنی و بزرگ است که در فصل تابستان تعداد زیادی از مسافران به این شهر دیدنی سفر میکنند این شهر در جنوب شرقی قرار دارد از نظر جغرافیایی و زمستان هایی بسیار سرد و تابستان های ان گرم است. این شهر بسیار دوست داشتنی دارای یک ویژگی بسیار عالی است که بیشتر گردشگران به این دلیل ان جذب ایت شهر شده اند که این هم افر های بسیار خوبی است که بزرای لبلس اخر هر فصل در نظر گرفته می شود.

 

اوصولا افراد برای خرید به این شهر سفر می کنند افراد کمی وجود دارد که برای گردش به استانبول سفر کنند منطقه های معروف استانبول : اکسارایی شیشلی و تکسیم می باشد که تکسیم مرکز شهر استانبول قرار دارد در منطقه ی اکسارایی اگر بخواهید از نظر پوشاک این سه منتطقه را با هم مقایسه کنیم اکسارایی منطقه ی عمده فروش ها است و تکسیم که مرکز این شهر می باشد دارای خیابانی بسیار بزرگ که سرشار از مراکز خرید در انواع برند ها می باشد در  منطقه ی شیشلی یک مرکز خرید بسیار معروف وجود دارد که به ان مرکز خرید جواهر گفته می شود که در این مرکز خرید انواع برند های معروف از جمله بنتون و برشکا و. . . . . .  وجود دارد که شما میتوانید اخر هر فصل با مناسب ترین قیمت لبلس مورد نظر خود را تهییه کنید.

برای آگاهی از نرخ تور استانبول و سفر به جزیره زیبای استانبول با گشت نوید تماس بگیرید .

جاهای دیدنی استانبول

موزه ی ایا صوفیه که به نماد استانبول معروف است و قصر توپکاپی و مسجد سلطان احمد اب انبار باسیلیکا که معروف ترین جای دیدنی استانبول برج گالاتا می باشد و کلیسای چورا استانبول و میدان هیپو دروم یا میدان اسب دوانی استانبول و موزه باستان شناسی استانبول و کاخ با شکوه دلما بهچه و مسجد سلیمانیه و مسجد رستم پاشا مسجد هنر مندان استانبول و بازار ادویه استانبول و ایا صوفیه ی کوچک و . . . به شما پیشنهاد میشود اگر می خاهید با تور استانبول از تهران به استانبول سفر کنید حتما از جاهای دیدنی ان و خیابان استقلال دیدن فرمایید بهترین وقت سفر به استانبول در فصل تابستان می باشد در این فصل استانبول پذیرای تعداد زیادی از مسافران می با شد.

تور استانبول و آنتالیا