تور آنتالیا ویژه ی اردیبهشت ۹۷ با گشت نوید

شاید باورتان نشود ولی در کشور ترکیه شهری زیبا با جاذبه های گردشگری فراوانی به نام شهر آنتالیا وجود دارد. قابل توجه دوستان و توریست های عزیزی که از قدم زدن در کنار سواحل و دیدن دریاهای آرامش بخش لذت می برند، در این شهر سواحل دریای مدیترانه به چه زیبایی می درخشد و همه ی تحت تاثیر خود قرار می دهد. اگر واقعا دوست دارید با یک شهر دیدنی متفاوت در جهان روبرو شوید، تور آنتالیا را انتخاب کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه تور آنتالیا ویژه ی اردیبهشت ۹۷ را به شما معرفی کنیم.

چرا تور آنتالیا را برای اردیبهشت ۹۷ انتخاب کنیم؟

آنتالیای زیبا در اردیبهشت ۹۷ داری آب و هوای متعالی و مدیترانه ای خواهد بود. بیشتر توریست ها ترجیح می دهند که مسافرت خود به آنتالیا را برای فصل های بهار و تابستان انتخاب کنند تا از هوای خوب لذت ببرند و با آرامش در کنار سواحل قدم بزنند.

همچنین تور آنتالیا در فصل های بهار و تابستان ارزان ترین خواهد بود. می توانید بهترین تور ها را با ایرلاین های مختلف در این دو فصل خریداری کنید.

هتل های آنتالیا چگونه است؟

آنتالیا یکی از بهترین مزایایی که دارد، هتل های خوب و زنجیره ای آن می باشد. معمولا این هتل ها دارای سرویس های آل و یوال هستند و بسیار خدمات خوبی به شما توریست های عزیز ارائه می دهند.

اگر با تور آنتالیا همراه شوید و در اتاق های آن اقامت کنید، از تایپ اتاق ها لذت می برید.

چرا بهترین قیمت تور آنتالیا را از گشت نوید بخواهید؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین و عالی ترین تورهای مسافرتی آنتالیا می باشد و شما توریست های عزیز را راضی نگه می دارد. حال شما می توانید با شماره ی ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرید و به رزرو تور کیش محبوب آنتالیا مشغول شوید.

نوشته تور آنتالیا ویژه ی اردیبهشت ۹۷ اولین بار در تور استانبول|تور دبی|تور تایلند|تور مالزی|تور آنتالیا|تور روسیه. پدیدار شد.