تور آنتالیا و کوش آداسی   Antalya tour and kusadasi

شاید شما یکی از افرادی باشید که بخواهید برای اولین بار به یکی از کشور های خارجی از طریق تور آنتالیا و کوش آداسی مسافرت کنید. اما هنوز مقصد مورد نظر خود را انتخاب نکرده اید. برای این منظور ما کشور زیبای ترکیه را به شما پیشنهاد می کنیم. حال این سوال پیش می آید که چرا بیشتر توریست های خارجی برای اولین بار به ترکیه می روند؟؟؟؟ در حقیقت ترکیه کشوری است که شهرهای متنوعی دارد و در هرکدام از شهرهای آن جاذبه های گردشگری متنوعی وجود دارد. همچنین یکی از بهترین مزیت های مسافرت از طریق تور آنتالیا این است که توریست ها را از اخذ ویزا دور می کند.

یکی دیگر از بهترین محبوبیت های آن این است که در این هزینه ها و مخارج مسافرت به ترکیه بسیار کمتر است. حال با ما همراه باشید که ضمن معرفی دو شهر زیبای ترکیه تور ترکیبی آن ها را به شما معرفی کنیم.

کوش آداسی و آنتالیا

بی شک همه ی شما نام آنتالیا را شنیده اید. شاید با شنیدن نام آنتالیا به یاد سواحل زیبا و درخشان آن و هتل های قصر مانندی مانند با سرویس های آل و یوآل باشید. پس مسافرت به آنتالیا در این صورت بسیار محبوب و دلنشین خواهد بود. اما در کنار این شهر بد نیست به یک شهر دورافتاده ی زیبا به نام کوش آداسی سری بزنید. شاید کمتر نام این شهر را شنیده باشید اما باید بدانید در این شهر کوچک دنیای بزرگی از جذابیت و تنوع در هر چیزی وجود دارد. گشت نوید بهترین تور ارزان آنتالیا و کوش آداسی را به شما ارائه می دهد.

تور ترکیبی آنتالیا و کوش آداسی چگونه است؟

معمولا به چنین تور هایی که دو شهر را با هم به شما معرفی می کند تور های ترکیبی گفته می شود. در بیشترمواقع برنامه سفر تور های ترکیبی یکسان خواهد بود. معمولا بیشتر تور ها از ایران و با پرواز های مختلف روانه ی مقصد آنتالیا می شوند و از آنجا به سمت کوش آداسی حرکت می کنند. بهترین قیمت تور آنتالیا را از گشت نوید بخواهید.

نوشته تور آنتالیا و کوش آداسی اولین بار در تور استانبول|تور دبی|تور تایلند|تور مالزی|تور آنتالیا|تور روسیه. پدیدار شد.