توجه توجه

 

به دلیل نوسانات نرخ دلار لطفا نرخ ها تلفنی با کانتر چک شود

 شرایط استثنایی تور بالی

تور بالی::بالی جزیره ای در اندونزی با ساحل های زیبا و فوق العاده که دریای نیلگون و زیبای آن می تواند هر بیننده ای را به خود جذب کند بالی جزیره ای مناسب برای ریلکس کردن و آرامش می باشد و با دیدن مناظر طبیعی این جزیره ذهن هر گردشگری خالی و آرام می شود همچنین برای تازه عروس داماد ها نیز می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای ماه عسل باشد چرا که سکوت و زیبایی های آن جا می تواند ماه عسلی  فراموش نشدنی برای آن ها رقم بزند.

پس اگر قصد سفری عالی و بی نظیر دارید که در کنار دریا و ساحل باشید شک نکنید که تور بالی می تواند یکی از برترین گزینه ها باشد.

قیمت تور بالی چند است و امکانات و شرایط آن چگونه است ؟

کسانی که تور بالی را انتخاب می کنند از قیمت و امنیتشان در تور هراس دارند و نمی دانند که تور آن به چه صورت انجام می پذیرد که خوشبختانه آژانس هواپیمایی گشت نوید این مشکل را به کلی برطرف کرده است و با ارائه ی بهترین قیمت ها شما را به توری فوق العاده می فرستد که می تواند بهترین تور زندگی شما نیز باشد پس اگر می خواهید از قیمت های تور بالی مطلع شوید می توانید از طریق پکیج زیر اقدام نمایید و با کلیک بر روی PDF آن را دانلود نموده و مشاهده فرمایید.

 

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری درباره ی بالی و چگونگی برگزاری تور بالی دارید می توانید با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳-۰۲۱ تماس گرفته و اطلاعات کافی را با صحبت کردن با مشاوران ما بدست آورید.

همچنین اگر بخواهید درباره ی آب و هوای بالی بدانید که از ضروری ترین اطلاعات سفر است باید بدانید که آب و هوای این جزیره استوایی ( گرم و مرطوب ) که تغییرات فصلی اندکی دارد و دمای آن بین ۲۰ تا ۳۳ درجه در طول سال تغیر می کند.

تور بالی

تور بالی

بالی یک جزیره ی زیبا و توریستی است که در بین اقیانوس هند و آرام قرار دارد. این جزیره بسیار متفاوت است و حتی به نام های سرزمین خدایان و بهشت اندونزی شناخته می شود. گویی یک کشوری جداگانه با تمام ویژگی هایش است. این جزیره برای کشور اندونزی محسوب می شود. توریست های زیادی تمایل دارند به این جزیره مسافرت کنند. چون بالی بسیار زیباست و جاذبه ها و مکان های خوبی برای مسافرت دارد. می توانید با تور بالی به این جزیره ی رویایی مسافرت کنید. تور های بالی بسیار محبوب هستند و حتی مدت اقامت آن ها به هفت روز هم می رسد. اکنون متن را دنبال کنید تا ویژگی های تور بالی در فصل های مختلف را بررسی کنیم.

شاید آب و هوای جزیره ی بالی شما را به یاد مالزی بیاندازد. بالی نیز آب و هوای مرطوب گرم سیری دارد. باران های موسمی در بالی وجود دارند و آفتاب هایش درخشان هستند. باران های موسمی بالی از اکتبر شروع می شود و تا مارس ادامه می یابد. این یعنی در نیمه ی دوم سال بالی در زیر بارش و رطوبت پنهان می شود. در این محدوده ی زمانی بالی در مرطوب ترین زمان خود قرار دارد. اگر از بارش و رطوبت لذت می برید می توانید در این زمان با تور بالی همراه شوید. در زمستان بالی، این بهشت زیبا خیس می شود و منظره ی حیرت آوری به وجود می آورد.

اما در فصل بهار جزیره ی بالی آب و هوای ملایم تری دارد و برای مسافرت های توری مناسب هستند. می توانید تعطیلات نوروزی خود را در این جزیره ی رویایی به سر کنید. همچنین بالی در نیمه ی اول سال یعنی در بهار و تابستان بهترین زمان برای مسافرت می باشد. آب و هوای بالی در این محدوده ی زمانی بهتر می شود. در بهار و تابستان تور های بالی رونق خوبی پیدا می کنند. همراهی با این تور ها لذت بخش است.

قیمت تور بالی به شرایط مختلفی چون مدت اقامت شما، هتل ها و زمان سفر شما و… بستگی دارد. اما قیمت تور بالی با توجه به شرایطی که دارد می تواند خیلی متفاوت و خوب باشد.