چند شهر زیبای آفریقا

 

south-africa-wilderness-gazelles

قاره آفریقا بغییر از حیوانات متنوع دارای بیابانهای خیره کننده و دشتهای زیبا می باشد . کشوره ها و شهر های زیبای این قاره دارای تاریخ و فرهنگ شگفت انگیزی میباشد که داستنهای زیاد را در خود نهفته است.

تیم خبر گردی گشت نوید لیستی از بهترین وزیباترین شهرهای که بازدیدهای زیادی دارد را معرفی میکند.

شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی:

cape-town-772248-1024x569

کیپ تاون یک شهرستان پر جنب و جوش و رنگارنگ با سواحل خیره کننده، کوه های زیبا و برخی از بهترین مزارع شراب در آفریقا است.هنگام  طلوع خورشید باید از بالای کوه خورشید و زیبای آن را نظاره گر باشید.و برای مردم این شهر ثابت شده که زیباترین و نورانی ترین شهر است. با توجه با ناهواریهای زیادی که دارد آما زمین بازی ساحلی آن معروف میباشد.

کیگالی | رواندا

25096405952_d4d3e123eb_h-1024x684

کیگالی نه تنها جزء شهرهای زیبا ی دنیا است بلکه به عنوان امن ترین شهر پایتختی قاره آفریقا می باشد.تپه های سر سبز جذابیتهای تکرار نشدنی هستند.کیگالی به عنوان بهترین شهر برای زندگی کردن است .چون در حال پیشرفت از نظر ساخت و ساز و شهری شدن پیش میرود.و اینکه جزئ شهرهای بسیار آرام  عنوان شده است.

صویره | مراکش

morocco-1224034_1920-1024x683

صویره کی از زیباترین شهرهای قاره آفریقا می باشد که در سال بازدید کننده زیادی دارد .

قدمت این شهر بندری به قرن ۱۸ میلادی میرسد . شهر داری بندر زیبا و بازار ماهی می باشد. علاوه بر اینکه جزه شهرهای زیبا است به عنوان بهشتی برای کسانی که عشق ورزشهای آبی است در نظر گرفته شده.

Luxor | Egypt

sphinx-1175827-1024x680

از قرن ۱۹ میلادی تبس پایتخت مصر باستان توجه خیلی از باستان شناسان و مصر شناسان را به خود جلب کرده است در تبس شهری وجود دارد به نام اقصر که کاخ باستانی فرعونهای مصر بوده است .

اقصر به عنوان شهری پر جنب و جوش که دارای مناظر زیبا از جمله رود نیل می باشد. خانه ها و مقبرهای پادشاهان مصرو معبد کرنک و معبد حتشپسوت است.

Djenne | Mali

12033836773_a3e1b19554_k-1024x683

شهر جنه یکی از قدیمی ترینهای این کشور می باشد. که قدمت و اسقرار ان به ۸۰۰و سال قبل از میلاد مسیح می باشد که خانه های ومساجد  آن به شکل سنتی و با گل و خشت درست شده است.این گل وخشتها مناظر زیبای را به ارمغان آورده است .

 

تور ارزان|تور ارزان استانبول|تور ارزان آنتالیا

 

ادامه مطلب

تور ارزان

صنعت گردشگری در  سالهای اخیر جزو مشاغل پر درآمد و تاثیرگذار برای تمامی  کشورها در همه زمینه های صنعتی و شغلی بوده  طوری که جذب سرمایه برای کشورهای مختلف جزو الویت های یک برای بستر سازی گردشگری  بوده و توانسته است صنعتی عظیم حتی بالاتر از نفت برای یکسری از کشور ها مثل ترکیه باشد. در این بین صنعت مجازی گردشگری هم جزو  مشاغل رقابتی و پر درامد به شمار می  رود آژانش گردشگری گشت نوید.

این نیاز کاربران  را در هر زمینه  و کلمه بر آورد  کرده و نسبت به آن اقدامات و هزینه های زیادی کرده لذا از تمامی مشتریان محترم  خواهشمندیم

برای ارتقای بهبود خدمات دهی هر کلمه ای در گوگل که مربوط به تور می باشد را با تور دبی گشت نوید سرچ نمایند.

تور ارزان کلمه ای است  که  بیشتر مردم ایران  در گوگل  به دنبالش هستند و همیشه در مورد تور های ارزان  جستجوی زیادی دارند.

آژانس گشت نوید  با برخورداری از  تمامی  توان ارتباطی بین هتل های ایرانی و خارجی و همچنین شرکتهای هواپیمایی داخلی و خارجی توانسته است در  بیشتر  تور های خارجی و داخلی تور های ارزان را با قیمت مناسب بفروشد و هیچوقت تور های این شرکت به تورهای لحظه منجر نشده است.

زیرا که قیمت  شرکت مسافرتی گشت نوید جزو  ارزانترین و بهترین نوع خدمات  با لیدر های  آشنا به زبانهای کشور مقصد بوده و در این راستا پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته است از جمله چارتر هواپیمایی داخلی و کشورهای خارجی توانسته است قیمت پایین را در  اختیار هموطنان و همچنین گردشگران خارجی قرار دهد .

تور های  خارجی  ارزان گشت نوید بشرح زیر می باشد.

لیست قیمت تورهای ارزان گشت نوید:

تورهای ارزان استانبول

آفر تور استانبول                                                     تور ارزان مشهد

تور ارزان مالزی                                                  تور ارزان مشهد هوایی

تور ارزان روسیه                                                 تور ارزان کیش

تور ارزان
تور ارزان

تور ارزان دبی                                                    تور ارزان قشم

تور  ارزان سنگاپور                                                   تور ارزان شیراز

تور  ارزان تایلند                                                  تور ارزان شمال

تور ارزان امارات

تور ارزان ترکیه

تور ارزان آنتالیاتور آنتالیا با گشت نوید

تور ارزان کوش آداسی

تور ارزان آذربایجان

تور ارزان ارمنستان

تور ارزان گرجستان

قیمت تور استانبول

هتل سان اند سند دبی

کاخ کرملین مسکو

ادامه مطلب