هتل کرون پلازا شیخ دبی

هتل کرون پلازا شیخ دبی

هتل کرون پلازا شیخ دبی::Crown Plaza Sheikh Hotel

اگر از توریست ها از جاذبه های گردشگری دبی سوال کنیم، توصیف های مختلفی می شنویم. ممکن است در میان این جواب ها، تعریف و تمجید هتل های دبی به گوشتان خورده باشد. هتل های واقعا در بهترین و لوکس ترین وضعیت قرار دارند و باب دل توریست ها هستند.

با تور دبی از آژانس گشت نوید میتوانید از امکانات آن بهره مند شوید.

هتل کرون پلازا شیخ، یکی از بهترین هتل های پنج ستاره ی دبی است. به ساختمان هتل نگاه کنید. شاید در ذهن شما تشبیهات زیادی از آن بگذرد. یکی از توریست ها هتل کرون پلازا دبی را مانند سه یخچال کنار هم تشبیه کرده بود. این هتل فراموش نشدنی در خیابان شیخ زاید و درست در عرض مرکز بین المللی کنفرانس دبی است. به بیان دیگر کرون پلازا در منطقه ی کسب و کار دبی قرار دارد. از مهم ترین ویژگی های این هتل دسترسی آسان به جاذبه های گردشگری تور دبی از جمله برج خلیفه، برج العرب، اسکی دبی و ساحل کایت می باشد.

هتل کرون پلازا شیخ دبی
Crown Plaza Sheikh Hotel

برج خلیفه و مرکز دبی مال تنها پنج دقیقه با هتل فاصله دارند. همچنین هتل کرون پلازا ۲۰ دقیقه با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد. این یک امتیاز برای هتل محسوب می شود و توریست ها به راحتی از مراکز خرید برند و لوکس لباس، مواد غذایی و… استفاده می کنند.

خدمات دورنی هتل شامل وای فای رایگان، استخر سرباز و سالن بدنسازی است. این هتل شامل ۱۳ رستوران برند دار است. اگر به این رستوران ها بروید، خواهید دید که فضای آرامش بخشی با رنگ دیوار های قهوه ای حکم فرماست. این رستوران ها اشتهای شما را چند برابر می کند. پس مراقب وزن خود باشید و سالن بدنسازی را از دست ندهید. در این هتل یک پارکینگ آزاد و رایگان هم به چشم می خورد. می توانید از آن استفاده کنید.

و اما ببینیم اتاق ها چه خبر است؟ اتاق مهمان ها بسیار مجهز می باشد و در بهترین حالت چیده شده اند. برای تزیین اتاق ها از انواع رنگ قهوه ای استفاده شده است. این اتاق ها دارای تلوزیون با ماهواره است.

هتل فریزر سوئیت دبی

درباره نویسنده

seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید