هتل کروانسرای لارا با تور آنتالیا

 KERVANSARAY HOTEL LARA

هتل کروانسرای لارا :آنتالیا یکی از بهترین و عالی ترین دیدنی های دنیا می باشد و توریست های زیادی تمایل به دیدن این شهر را دارند. شما دوستان عزیز می توانید با تور آنتالیا همراه شوید و این شهر زیبا را از نزدیک ببینید. با ما همراه باشید که در ادامه می خواهیم هتل کروانسرای لارا را به شما توضیح دهیم .

هتل کروانسرای لارا

هتل کروانسرای لارا یکی از بهترین و زیباترین هتل های ۵ ستاره واقع درمنطقه ی مشهور لارا می باشد.

اتاق های هتل

به طور کلی ۵۷۵ اتاق دارای بالکن اختصاصی در این هتل وجود دارد. دکوراسیون اتاق های این هتل بسیار پیچیده است و حالتی کمالگرایی دارد. تمامی اتاق ها از رنگ های بسیار زیبا و متنوعی ساخته شده اند. می توانید با تور ارزان آنتالیا گشت نوید همراه شوید و در این اتاق های زیبا اقامت کنید.

امکانات هتل

از بهترین امکانات این هتل می توانیم به بندر اختصاصی آن اشاره کنیم. یک سرزمین بازی برای بازی کودکان در این هتل فراهم شده است.  همچنین می توانید از زمین های فوتبال و تنیس و گلف هتل استفاده کنید. همچنین می توانید در استخر و سونا و جکوزی هتل به تفریح و استراحت مشغول شوید. انواع فعالیت های آبی و دریایی در این هتل موجود است. استفاده از پارکینگ در این هتل رایگان می باشد. همچنین برای استفاده از اینترنت می توانید از  کافی نت هتل استفاده کنید. همچنین استفاده از اینترنت وای فای در تمامی هتل رایگان می باشد.

خدمات هتل

خدمات این هتل به صورت یوآل می باشد. از خدمات جانبی هتل نیز باید به ترنسفر فرودگاهی رفت و برگشت و روم سرویس ۲۴ اشاره کرد.

فاصله ی هتل تا مکان های مهم

هتل زیبای کروانسرا تنها ۱۰ کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله دارد. ما همراهی با تور های آنتالیا گشت نوید را به شما پیشنهاد می کنیم. گشت نوید بهترین قیمت تور آنتالیا را به شما ارائه می دهد.

درباره نویسنده

sama kamali

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید