امکانات هتل هیلتون استانبول چگونه است؟

استانبول از جمله کشور هایی می باشد که هر ساله تعداد زیادی گردشگر به این کشور سفر میکنند و از جاذبه های طبیعی و تاریخی این کشور دیدن می کنند در این میان هتل هیلتون استانبول نیز نقش مهمی خواهد داشت.

جاذبه های تاریخی استانبول بسیار میباشد و شاید بتوان گفت که استانبول شهر بناهای تاریخی میباشد و بناهای شگفت انگیز استانبول تمام نشدنی هستند از جمله : ایا صوفیه , مسجد آبی , مسجد سلطان سلیمان , موزه های تاریخی استانبول و دیگر بناها ی تاریخی که بسیار می باشد و در این مطلب گنجایش ندارد.

و اما هتل هیلتون استانبول که هتلی ۵ ستاره و لوکس میباشد و خود به تنهایی از جاذبه های گردشگری برای استانبول به حساب می آید .

مکان قرار گرفتن این هتل نزدیک به میدان تقسیم میباشد که بهترین جای قرار گیری می باشد و بسیار نزدیک به خط مترو و ایستگاه اتوبوس و تاکسی میباشد .

هتل هیلتون استانبول  نیز بسیار نزدیک به مرکز خرید استانبول میباشد و از این لحاظ نیز بسیار عالی میباشد .

در این هتل اتاق های مختلفی برا ی مهمانان تعبیه شده است که در صورتی که مهمان داشته باشید برای شما تعبیه شده است .

اتاق کتابخانه , استخر , اینترنت و اتاق هایی که ویو عالی دارند از امکانات این هتل میباشد .

هتل هیلتون استانبول و گشت نوید:

آژانس مسافرتی گشت نوید هر موقع از سال که بخواهید برای تور استانبول دارای بلیط می باشد یکی از ویژگی های گشت نوید این است که هتل هایی که برای مسافران انتخاب می شود بسیار با کیفیت می باشد.

هتل هیلتون استانبول نیز از جمله هتل هایی است که گشت نوید برای مسافران انتخاب می کند .

برای آشنایی با قیمت تور استانبول و تور ارزان استانبول به سایت گشت نوید سری بزنید و لیست قیمت ها را مشاهده کنید در سایت ما با تور های با کیفیت و مناسب سفر های به یاد داشتنی داشته باشید.

درباره نویسنده

client-photo-1
seobartar

دیدگاه

رضاغروی
2019-10-11
باسلام من و پدر و مادرم به مدت یک هفته تور استانبول میخواهم همراه با صبحانه و شام با قیمت مناسب لطفا در صورت امکان به من خبر بدیدشماره تلفن من۰۹۱۲۶۸۵۱۰۰۳
seobartar
2019-10-14
با شماره موجود در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید