هتل سند پیپر مالزی


هتل سند پیپر مالزی
 یکی از مدرن ترین هتلهای تور مالزی می باشد . که خدماتی به روز و هماهنگ شده کارکنان هتل زبان زد خاص و عام شده. این هتل داری ۱۰۳ اتاق مبله دارد .مدیریت این هتل یک اقامت راحت و دلپذیر برای همه مهمانها در نظر گرفته اند.اتاقهای این هتل امکاناتی مانند وا ی فای رایگان -تلویزیون ال سی دی با اتصال مستقیم شبکه کابلی با صفحه تخت-کتری برقی -گاو صندوق-مینی بار در هر اتاق -حمام اختصاصی با سشوار و لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار داده شده.از دیگر امکانات هتل می توان به نگهداری چمدان و نظافت اتاقها و خشکشوی اشاره کرد.

یکی از بارز ترین ویژگیهای این هتل داشتن رستوران و بارهای ۲۴ ساعته است .

مهمانهای این هتل به راحتی به مراکز شهر و مناطق گردشگری دسترسی دارند زیرا این هتل به وسایل نقلیه مانند تاکسی و اتوبوس دسترسی آسان دارد .این هتل ۲۰۰متر تا پایانه اتوبوسرانی مرکزی فاصله دارد.

خیابان بوکیت یکی از عالی ترین انتخابهای مسافران مالزی می باشد.که برج معروف کی ال مالزی در این قسمت می باشد. هتل سند پیپر هم ما بین بوکیت و خیابان چینیها قرار گرفته است و تا برج کی ال فقط ۸۰۰ متر فاصله دارد.هتل سند پیپر در بهترین منطقه در مثلث طلایی کوالالامپور قرار گرفته است.با دسترسی راحت مهمانها به همه قسمتها ی مهم کوالالامپور از این هتل سفری به یادماندی برای مسافران به جای می گذارد.

هتل سند پیپر تا فرودگاه کوالالامپور ۴۰ کیلیو متر فاصله دارد. و مسافران برای رفت و آمد با هیچ مشکلی مواجه نمیشوند چون این هتل برای راحتی مسافران خود هم رفت هم برگشت از ترانسفر فرودگاهی استفاده می کند.

و همچنین فاصله مرکز خرید سونگی وانگ پلازا که یکی از مهمترین مراکز خرید کوالا می باشد تا هتل ۹۰۰ متر می باشد.

682528_141119171300234752863342306033423064

تور ارزان مالزی|هتل های مالزی 

درباره نویسنده

seo bartar
  Subscribe  
Notify of