قیمت تور استانبول نوروز ۹۸

قیمت تور استانبول نوروز ۹۸ ارزان میشود؟

استانبول یکی از شهر های پر طرفدار در بین گردشگران میباشد و هر ساله تعداد زیادی مسافر به این شهر سفر می کنند و از جاذبه های گردشگری این کشور لذت میبرند قیمت تور استانبول نوروز ۹۸ برای مسافران نوروزی بسیار مهم میباشد.

تور استانبول دارای جاذبه های تاریخی  بسیاری از جمله : مسجد آبی سلطان احمد, مسجد سلیمانیه, مسجد رستم پاشا, مسجد ایا صوفقیه , موزه باستان شناسی استانبول و صد ها بنای تاریخی دیگر که حتما هنگام سفر باید از آنها دیدن کنید.

همچنین استانبول دارای جاذبه های دیگری همچون : پل گالاتا, پارک امیرگان, دیوار های قسطنتنیه, پل بسفر و مناظر طبیعی زیبای دیگر که رفتن به این مکان ها نه تنها خالی از لطف نیست بلکه ارزش تور شما را دو چندان خواهد کرد.

قیمت تور استانبول نوروز 96 ارزان
قیمت تور استانبول نوروز ۹۸ ارزان

سواحل استانبول نیز در این میان جای خود دارد شاید با اطمینان بتوان گفت که یکی از دلایلی که سفر به استانبول را بیشتر کرده است و مردم و گردشگران از اقصی نقاط دنیا به این شهر سفر می کنند این موضوع می باشد .

مردم در نوروز بیشتر برای سفر به استانبول تمایل دارند و استقبال برای سفر به این شهر بیشتر میشود معمولا در نوروز هم تور استانبول گران تر خواهد شد مخصوصا در روز های نزدیک به عید و گرفتن بلیط هم کاری بسیار دشوار خواهد بود .

زیرا در استانبول جشنواره ها و کنسرت های بسیاری در ترکیه و مخصوصا استانبول برگزار میشود و مردم ایران معمولا برای تعطیلات با تور استانبول سفر میکنند.

آژانس مسافرتی گشت نوید برای شما ساعات خوشی را رقم خواهد زد این آژانس مسافرتی  دارای قیمت های مناسب برای تور استانبول و قیمت تور استانبول نوروز ۹۸ می باشد .

همچنین تور های گشت نوید جز تور های با کیفیت و لاکچری هم میباشد چه از نظر هواپیما و چه از نظر هتل ها و غذاهایی که برای مسافران سرو می شود بسیار عالی و درجه یک میباشد.

قیمت تور استانبول اردیبهشت ۹۸

درباره نویسنده

seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید