صدور گواهینامه بین المللی

صدور گواهینامه بین المللی

ارائه خدمتی نوین از آژانس گشت نوید صدور گواهینامه بین المللی ۲۰ ساله با نرخ ویژه می باشد.

مدارک مود نیاز:

اسکن رنگی عکس

اسکن رنگی گواهی نامه

قد | رنگ چشم

امضاء متقاضی

صدور گواهی نامه ی بین المللی ۲۰ ساله

Twentyyearold international certification

در سپتامبر سال ۱۹۴۹ بود که سازمان ملل متحد قانونی بر اجرای طرح گواهینامه بین المللی تصویب کرد تا مسافران خارجی راحت تر و بهتر به مسافرت خود ادامه دهند. در واقع این گواهینامه همان مدرک مخصوص رانندگی در کشور های دیگر است. داشتن این گواهینامه بسیار مهم و مفید است و به هشت زبان زنده ی دنیا ترجمه می شود. حتی مزیت دیگری هم دارد و می توانید بدون آزمون و دوره های تخصصی آن را به دست آورید. معمولا این گواهی نامه را به صورت یک دفترچه با یک جلد پلاستیکی به شما تحویل می دهند. حتی در بعضی از کشور ها از شما اصل گواهینامه هم می خواهند و داشتن گواهینامه ی بین المللی به تنهایی کافی نیست. اما آنچه مهم است این است که بدانید مدت اعتبار گواهینامه بین المللی چه قدر است؟ گواهینامه بین المللی مدت اعتبار های مختلفی از جمله یکساله، سه ساله، پنچ ساله، ده ساله و بیست ساله.

صدور گواهینامه بین المللی ۲۰ ساله :

معمولا گواهینامه بین المللی بیست ساله از بیشترین مزیت برخوردارند. اگر گواهینامه خود را برای ۲۰ سال در نظر بگیرید:

۱- نیاز به پرداخت هزینه های اضافی سالیانه ندارید.

۲-همچنین برای استفاده از گواهینامه بین المللی بیست ساله، مهر مخصوص سازمان جهانی اتومبیل رانی درج می گردد و در گواهینامه از مهر خاص ارگان یا کشوری استفاده نمی شود و کاملا بین المللی است.

۳- از بهترین مزیت های گواهینامه ی بین المللی بیست ساله هوشمند بودن آن است. این کارت از نوع پی وی سی بوده و دارای نوار مغناطیسی برای اطلاعات الکترونیکی است و این یک مزیت خوب به حساب می آید.

۴- حتی این گواهینامه با توجه به تمام مزیت ها و خوبی ها، یک مبلغ خوب و به صرفه از شما می گیرد.

۵- حتی برای بانوان ایرانی نیاز به پوشش و حجاب اسلامی نیست. ( اگرچه پوشش اسلامی شان بانوان را بالاتر می برد.)

بنابراین از همه جهت بهتر و به صرفه تر است این گواهی نامه را داشته باشید. برای گرفتن گواهینامه بین المللی بیست ساله خود به اسکن گذرنامه ی خود، یک قطعه عکس سه در چهار و اسکن گواهینامه معتبر خود نیاز دارید.

گشت نوید با ارائه صدور گواهینامه بین اللملی در خدمت شما مسافران می باشد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید