تور پوکت مهر

تور پوکت مهر    Tour Phuket in September and October

پوکت جزیره ای زیبا و رویایی و سرزمینی اسرار آمیز برای مسافرت می باشد. اگر شما جویای آرامش و لذتی خاطره انگیز هستید ما به شما، همراهی با تور پوکت مهر برای قدم زدن در این جزیره را پیشنهاد می کنیم. تور پوکت در تمامی ماه ها لذت بخش و خاطره انگیز است. با ما همراه باشید تا در ادامه  تور پوکت مهر را به شما معرفی کنیم.

تور پوکت مهر

۱-آب و هوای پوکت در ماه مهر چگونه است؟

برای پاسخ به این پرسش نخست آب و هوای تایلند را بررسی میکنیم. تایلند در جنوب شرق آسیا قرار دارد. شاید بسیاری از شما کشور های جنوب، کشور های سبرسبز و بارانی بشناسید. تایلند نیز از همین ویژگی برخوردار است. این کشور رویایی در بیشتر فصل ها بارانی است. در فصل تابستان بیشترین باران های موسمی ریزش می کنند و تایلند را به بهشتی متفاوت تبدیل می کنند.

ماه مهر حدود ماه های سپتامبر تا اکتبر میلادی است. در این ماه باران های موسمی رو به کاهش می رود و فصل بارش از تایلند خداحافظی می کند. بنابراین مسافرت به تایلند در این ماه بسیار خوب و مناسب می باشد. قدم زدن در زیر باران های پوکت در این ماه بسیار لذت بخش می باشد. ۲-برای همراهی با تور پوکت در مهر ماه چه لباس هایی بپوشیم؟

بی شک نوع پوشش شما یکی از مهم ترین چیزهایی است که شما به دانستن آن نیاز دارید.

آب و هوای تایلند در ماه مهر چندان سرد نیست و میانگین دما حدود ۲۸ درجه ی سانتی گراد می باشد. بنابراین شما می توانید با لباس های نه چندان گرم در خیابان های تایلند قدم بزنید. اما هیچ وقت چتر را از خود جدا نکنید. چون باران های موسمی شما را خبر نمی کنند!!!!!!!!!

۳-آداب و رسوم پوکت در ماه مهر چگونه است؟

به طور کلی در کشور زیبای تایلند و جزایر اطراف آن جشن ها و فستیوال ها و همچنین روز های مهم باشکوهی وجود دارد. ماه های سپتامبر تا اکتبر نیز از این ویژگی برخوردار هستند. به این منظور می توان روز مهم ۲۳ اکتبر اشاره کرد که سالروز درگذشت رامای پنجم می باشد.

۴-قیمت تور پوکت ماه مهر چگونه است؟

تور پوکت در ماه مهر قیمت ثابتی ندارد. به بیان دیگر قیمت این تور به عوامل گوناگونی از جمله مدت اقامت، نوع هتل و خدمات تور شما بستگی دارد. البته شما دوستان عزیز می  توانید بهترین قیمت تور پوکت را از گشت نوید بخواهید.

با گشت نوید لحظات خوشی را با تور تایلند سپری کنید.

درباره نویسنده

sama kamali

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید