تور پوکت مرداد

تور پوکت مرداد    TOUR PHUKET IN JUNE AND AUGUST

تور پوکت مرداد::هر نفر باید چند روز از عمر خود را درپوکت سپری کند تا از دیدن زیبایی ها و جاذبه های آن اطلاعات کافی را به دست آورد. تور پوکت یکی از بهترین گزینه ها برای دیدن این جزیره ی زیبا می باشد. باما همراه باشید تا در ادامه تور پوکت ماه مرداد را بررسی کنیم.

تور پوکت مرداد

آب و هوای پوکت در ماه مرداد چگونه است؟

به طور کلی درجزیره ی زیبای پوکت تنها سه فصل وجود دارد:

فصل گرم و خشک

فصل سرد

فصل بارانی

فصل بارانی پوکت از ماه مه شروع می شود و تا اکتبر ادامه دارد. مرداد نیز در همین فصل قرار گرفته است. در این ماه پوکت دمایی حدود ۲۸ تا ۲۹ درجه ی سانتی گراد دارد. همچنین میانگین بارش در ماه مرداد حدود ۲۸۰ میلی متر می باشد که تغریبا از ماه های پر باران محسوب می شود. بنابراین به طور کلی می توان گفت پوکت در ماه مرداد بسیار مرطوب و بارانی است.

در ماه مرداد چگونه لباسی را انتخاب کنیم؟

خوشبختانه در این ماه نیازی به پوشیدن لباس های گرم و بسیار بزرگ ندارید. می توانید با لباس های نخی و معمولی به راحتی در خیابان های پوکت قدم بزنید. اما هرگز آوردن چتر به همراه خود را فراموش نکنید. چون باران های موسمی شما را غافلگیر می کنند.

همچنین اگر تور پوکت مرداد انتخاب می کنید، نیازی به کرم های ضد آفتاب ندارید. زیرا در این ماه آفتاب به ندرت دیده می شود و چندان شما را اذیت نمی کند.

آداب و رسوم مردم پوکت در ماه مرداد

در ماه مرداد آداب و رسوم و مراسم جالبی در تایلند برگزار می شود. بد نیست اطلاعات مختصری از این فستیوال ها به دست آورید:

به طور کلی در ماه آگوست جشن ها و مراسم های با شکوهی در شهر های مختلف پوکت برگزار می شود.

دوازدهم آگوست (۲۲ مرداد) روز مادر  در تایلند شناخته شده است. در حقیقت روز مادر، روز تولد ملکه ی تایلند می باشد که در روز جمعه متولد شد و چون در اعتقاد مردم تایلند رنگ آبی مصادف با روز جمعه می باشد، مردم در این روزلباس آبی رنگ به تن می کنند. بی شک هنگام سفر به پوکت در این ماه اطلاعات بیشتری به دست می آورید.

قیمت تور پوکت در مرداد ماه چه قدر است؟

به طور کلی قیمت تور پوکت مرداد به عوامل مختلفی از مدت اقامت تورشما، نوع هتل و… بستگی دارد. برای مثال اگر هتل شما کیفیت و یا امکانات بالاتری داشته باشد و یا اقامت تور حدود ۷ یا ۱۰ شب باشد، قیمت تور شما بالاتر می رود.

اما باید گفت تور پوکت در ماه مرداد با توجه به بارش های فراوان، با نرخ کمتری به فروش می رسد و شما می توانید در این ماه از آفر تور های پوکت استفاده کنید.

درباره نویسنده

sama kamali

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید