تور پوکت فروردین

تور پوکت فروردین    TOUR PHUKET IN MARS AND APRIL

تور پوکت فروردین::جزیره ی پوکت یکی از زیباترین و محبوب ترین مکان های توریستی جهان است. بیشتر توریست ها این منطقه را به عنوان محلی برای آرامش و تفریح پس از یک خستگی طولانی می دانند. تور پوکت یکی از گزینه ها برای دیدن این جزیره ی زیبا می باشد. با ما همراه باشید تا در ادامه تور پوکت فروردین را به شما معرفی کنیم.

تور پوکت فروردین

چرا تور پوکت فروردین را انتخاب کنیم؟

۱-همانطور که پیشتر گفته شد، پوکت جزیره ای دیدنی و زیبا می باشد. پس چه بهتر است تعطیلات نوروزی خود را در این مکان رویایی بگذرانید.

۲-همچنین پوکت آب و هوای شبیه به تایلند را دارد و در ماه فروردین گرم و مناسب برای انواع ورزش های آبی و ساحلی است.

۳-در پوکت علاوه بر طبیعت زیبا که خود توصیفی خاص دارد، جاذبه های گردشگری دیگر مانند معابد و مناطق قدیمی وجود دارد که به هیچ وجه نباید آن ها را از دست داد

۴-در پوکت  انواع هتل های متنوع و خاص با بالاترین و بیشترین امکانات و خدمات وجود دارد و اقامتی راحت و با آسایش برای شما می سازد.

۵-همچنین در این جزیره ی رویایی، رستوران های عجیبی وجود دارد که درآن انواع غذاهای معروف آسیایی، ایتالیایی و فرانسوی وجود دارد با طعمی متفاوت وجود دارد. می توانید شبی رویایی برای خود بسازید.

۶-همچنین خدمات ویژه ی تور پوکت در فروردین شامل حال شما می شود.

قیمت تور پوکت فروردین چه قدر است؟

به طور کلی قیمت تور پوکت در این ماه به عوامل مختلفی از جمله هتل و مدت اقامت بستگی دارد. اما در فروردین شما این تور محبوب را با قیمت خوب و مقرون یافت می کنید. . همچنین شما می توانید از تور چارتر و لحظه ی آخری پوکت استفاده کنید و با قیمتی کمتر، مسافرتی فراموش نشدنی برای خود بسازید.

چرا تور پوکت فروردین را از گشت نوید بخواهیم؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین تور های پوکت در فروردین ماه می باشد و همواره تور چارتر در این شرکت وجود دارد. برای آگاهی بیشتر از این تور می توانید با شماره بر روی لینک تور پوکت کلیک کنید.

درباره نویسنده

sama kamali

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید