تور پوکت شهریور

تور پوکت شهریور

تور پوکت شهریور ::اگر آرزوی قدم زدن در طبیعتی زیبا و بکر را دارید و یا به نوعی دیگر دوست دارید از بهشت روی زمین دیدن کنید، مسافرت به جزیره ی نایاب پوکت را انتخاب کنید. تور پوکت از محبوب ترین تور ها در هر سال محسوب می شود و طرفداران فراوانی دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا تور پوکت شهریور را بررسی کنیم.

چرا تور پوکت شهریور را انتخاب کنیم؟

پاسخ به این پرسش که تور پوکت در شهریور چگونه است را از چند جهت بررسی می کنیم.

۱-آب و هوای پوکت در ماه شهریور چگونه است؟

نخست به آب و هوای پوکت در این ماه توجه کنید. در ماه شهریور ( بین ماه های آگوست تا سپتامبر) پوکت در  میان پرده ای از ابر  و مه فرو می رود و باران های موسمی شروع به ریزش می کنند. ماه شهریور بسیار مناسب برای افرادی است که از قدم زدن در زیر باران و در روز های رویایی لذت می برند.

۲-طبیعت پوکت در ماه شهریور چگونه است؟

گویی باران های موسمی نقاش ماهری در نگارش طبیعت پوکت هستند. در این ماه پوکت در زیباترین و بهترین حالت قرار دارد و دیدن آن چشم هر بیننده ای را نوازش می دهد. بی شک عکس زیر  برداشت مثبتی از این گفته به شما می دهد.

تور پوکت شهریورهنگام مسافرت به پوکت در ماه شهریور چه لباسی به همراه داشته باشیم؟

بی شک نوع پوشش شما در این ماه یکی از مهم ترین دغدغه های مسافرتی شما محسوب می شود. همانطور که پیشتر گفته شد، پوکت در ماه شهریور بارانی و مرطوب است. شما در این ماه می توانید، با لباسی مناسب و نه چندان گرم و با آرامش در خیابان های پوکت قدم بزنید اما هرگز چتر را از خود جدا نکنید  و هر ثانیه انتظار بارش باران  را داشته باشید!!!!

قیمت تور پوکت در شهریور ماه چه قدر است؟

به طور کلی تور ارزان پوکت در این ماه را با توجه به عوامل گوناگونی بررسی می کنیم. یکی از مهم ترین عوامل در قیمت تور، مدت اقامت و نوع هتل شما می باشد.

(پوکت با توجه به محبوبیت فراوانی که دارد، دارای هتل های خوب و برگزیده ای می باشد. )

همچنین لازم است بدانید در ماه شهریور تور ها را با قیمتی ارزان پیدا میکنید.

درباره نویسنده

sama kamali

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید