تور پوکت خرداد

تور پوکت خرداد   TOUR PHUKET IN MAY NAD JUNE

تور پوکت خرداد::جزیره ی پوکت یکی از زیباترین و رویایی ترین مناطق توریستی تایلند می باشد که بسیاری از توریست ها آن را سرزمین صلح و آرامش می پندارند. در این جزیره ی زیبا جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد. شما توریست های عزیز می توانید با تور پوکت همراه شوید تا این جزیره ی زیبا را از نزدیک ملاقات کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا تور پوکت خرداد را بررسی کنیم.

تور پوکت خرداد

چرا تور پوکت خرداد را انتخاب کنیم؟

در ماه خرداد پوکت از آب و هوای گرم فاصله می گیرد و در پوشش ابر و باران فرو می رود.  به بیان دیگر پوکت در ماه خرداد به جزیره ای رویایی تبدیل می شود. بنابراین اگر عاشق طبیعتی بارانی و شاعرانه هستید ماه خرداد فرصت مناسبی برای مسافرت این جزیره می باشد.

تور پوکت خرداد چه مدت اقامت هایی دارد؟

معمولا تور محبوب پوکت در این ماه مدت اقامت های مختلفی دارد. اما بهتر است تور خود را در مدت اقامت بالا انتخاب کنید تا در بیشترین فرصت پوکت را تماشا کنید. بی شک از دیدن این جزیره هرگز خسته نخواهید شد.

قیمت تور پوکت خرداد چه قدر است؟

به طور کلی قیمت تور پوکت به عواملی چون مدت اقامت شما، نوع هتل و… بستگی دارد. اما قیمت تور پوکت در خرداد ماه به نسبت ماه های پیش از خود کمتر می شود.

همچنین شما می توانید از تور های چارتر و تور لحظه آخری پوکت استفاده کنید تا از تخفیف بیشتری برخوردار شوید.

هتل های پوکت چه ویژگی هایی دارند؟

بیشتر هتل های پوکت از نوع ساحلی هستند و نمایی متفاوت برای شما می سازند. این هتل ها با توجه به موقعیت و شرایطشان خدمات و امکانات متفاوتی به شما ارائه می دهند.

چرا تور پوکت خرداد را با گشت نوید همراه شویم؟

گشت نوید تور پوکت را در هر ماهی که بخواهید با بهترین قیمت به شما ارائه می دهد و بهترین هتل های پوکت را به شما معرفی می کند. همچنین تور های چارتر پوکت همیشه در گشت نوید پیدا می شود. شما دوستان عزیز می توانید با کلیک بر روی لینک تور پوکت از آگاهی بیشتری برخوردار شوید.

درباره نویسنده

sama kamali

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید