تور پوکت اردیبهشت

تور پوکت اردیبهشت       TOUR PHUKET IN APRIL AND MAY

تور پوکت اردیبهشت::هر نفر باید چند روز از عمر خود را در جزیره ی زیبای پوکت سپری کند. پوکت یکی از معدود جاذبه هایی است که توریست ها هرگز از دیدن آن خسته نمی شوند. شما نیز می توانید با تور پوکت همراه شوید و این جزیره ی نایاب را از نزدیک تماشا کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه تور پوکت در اردیبهشت را بررسی کنیم.

تور پوکت اردیبهشت

چرا تور پوکت را برای اردیبهشت انتخاب کنیم؟

۱-جزیره ی محبوب پوکت علاوه بر طبیعت بکر و فوق العاده دارای جاذبه های گردشگری مصنوعی و مراسم های جالب می باشد. ماه اردیبهشت فرصت مناسبی است که از دیدن این همه زیبایی لذت ببرید.

۲-همچنین ماه اردیبشهت فرصت خوبی است که در سواحل رویایی پوکت به شنا و غواصی مشغول شوید.

۳-بیشتر هتل های پوکت از نوع ساحلی هستند و با توجه به مکان و کیفیت آن ها خدمات خوب و راضی کننده ای به شما ارائه می دهند.

۴-در پوکت انواع بازار ها و مراکز خرید متنوع وجود دارد که باید یک روز از مسافرت خود را تنها صرف قدم زدن در این بازار ها کنید.

۵-تور پوکت بهترین خدمات خود را شامل حال شما می کند.

تور پوکت اردیبشهت چند شب؟

معمولا مدت اقامت های تور پوکت حدود پنج یا شش شب می باشد. اما به شما توریست های عزیز پیشنهاد می کنیم تور خود را برای مدت اقامت بالا انتخاب کنید تا پوکت را در مدت بیشتری ملاقات کنید.

آب و هوای پوکت در ماه اردیبهشت چگونه است؟

پوکت در ماه اردیبشهت از روز های گرم فاصله می گیرد و باران های موسمی کم کم شروع به باریدن می کنند. اما میزان بارش در ماه اردیبهشت چندان فراوان نیست و شما می توانید با آرامش در کنار سواحل قدم بزنید. همچنین پوکت در ماه اردیبهشت در زیر باران های نمناک به بهشتی رویایی تبدیل می شود.

قیمت تور پوکت در اردیبهشت چگونه است؟

قیمت تور پوکت در ماه اردیبشهت خوب و مناسب است. شما نیز می توانید از تور های چارتر و لحظه ی آخری پوکت استفاده کنید تا از تخفیف ویژه ای برخوردار شوید.

چرا تور پوکت اردیبهشت را از گشت نوید بخواهیم؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین تور های پوکت است. شما نیز می توانید بهترین قیمت تور پوکت را از گشت نوید بخواهید

درباره نویسنده

sama kamali

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید