تور پوکت آذر ۹۶

تور پوکت آذر ۹۶     Tour Phuket in NOVAMBER and DECEMBER

تور پوکت آذر ۹۶::پوکت یکی از بهترین و زیباترین جاذبه های گردشگری تایلند است که در تمامی جهان پرطرفدار می باشد. در این جزیره ی زیبا اسرار فراوانی نهفته است که کشف آن جز با دیدن میسر نیست. تور پوکت یکی از بهترین راه ها برای دیدن این جزیره ی زیبا می باشد. با ما همراه باشید تا در ادامه تور پوکت آذر را بررسی کنیم.

چرا تور پوکت آذر ماه را انتخاب کنیم؟

پاسخ به این سوال که چرا تور پوکت آذر ماه را انتخاب کنیم را می توانیم در چند جهت بررسی کنیم. یکی از عوامل آب و هوای پوکت در ماه آذر می باشد. در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

آب و هوای پوکت در ماه آذر

ماه آذر یکی از بهترین زمان های مسافرت به پوکت می باشد. در این ماه پوکت کاملا از باران های موسمی و شدید ماه های پیش از خود فاصله گرفته و بار دیگر آسمان صاف خود را به ما نشان می دهد.

همچنین گویی باران های شدید چند ماه پیش، تاثیر مثبت خود را گذاشته و پس از آن آسمان را ترک گفته اند. در این ماه آب و هوای پوکت بسیار خنک و مطبوع می باشد و بادهای ملایم آن صورت شما را نوازش می کنند.

تور پوکت آذر ۹۶

هنگام همراهی با تور پوکت در ماه آذر چه نکاتی را رعایت کنیم؟

مهم ترین چیزی که شما باید از اطلاع داشته باشید، نوع پوشش شما می باشد. پوکت در این آب و هوایی سردتر از ماه های گذشته دارد. البته سرمای پوکت چندان سخت و طاقت فرسا نیست و میانگین دمای آن حدود ۲۲ تا ۲۷ درجه ی سانتی گراد می باشد. با این حال اگر در ماه های پیش از آذر به این جزیره ی رویایی سفر کردید و از لباس های خنک استفاده کردید، در این ماه سعی کنید از لباس های گرم ترین استفاده کنید.

یادبود ها و مراسم مختلف تایلند در ماه آذر

معمولا ماه دسامبر، ماهی مهم در تقویم مردم تایلند است. زیرا در این ماه جشن ها و روزهای مهمی وجود دارد. پنجم دسامبر، سالروز بزرگداشت پادشاه تایلند است که به عنوان روز پدر شناخته شده است.

همچنین ۱۳ تا ۱۹ دسامبر از باشکوه ترین مراسم سال است که بر طبق آن مردم به یادبود شهر تاریخی آیوتایا می پردازند. مطالعه گذشته این شهر بسیار طولانی است. تنها در جمله می توان گفت این شهر با جلال و جبروت در گذشته های دور به آتش کشیده شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

درباره نویسنده

sama kamali

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید