تور مشهد نوروز 99

تور مشهد نوروز 99

 

شهر مقدس مشهد یکی از پر بازدیدترین شهرها در نوروز می باشد و هرسال مسافران زیادی را به خود جذب می کند که کمی از اصلی ترین دلایلش حرم مقدس امام رضا (ع) می باشد ولی از جاذبه ها و زیبایی های مشهد نباید به سادگی گذر کرد و البته راحتی هتل هایش . پس اگر پی یک سفر زیارتی ، سیاحتی و تفریحی هستید یکی از اصلی ترین گزینه های شما می تواند تور مشهد نوروز 96 باشد که البه کادر مجرب آژانس گشت نوید آن را به بهترین نحو برگزار می کنند و دارای ویژگی های خاصی است که باعث شود شما یکی از بهترین تورهای نوروزی را دارا باشید.

ویژگی های تور مشهد نوروز 99 چیست ؟

ویژگی های بی نظیری برای شما در سفر نوروزی 96 در نظر گرفته شده است و شما می توانید قیمت ها و پکیج متفاوت گشت نوید را در این بخش مشاهده نمایید.قیمتها در این پکیج به ریال می باشد.

تور مشهد نوروز 96

تور مشهد نوروز 96

سفر رویایی تعطیلات نوروز خود را با ما تجربه کنید.هتل بین الملل قصر نزدیک ترین هتل 5 ستاره به برگاه مطهر امام رضا (ع) می باشد.نمایندگی رسمی رزرواسیون هتل بین الملل قصر در تهران بهترین سفر زیارتی را با بهترین خدمات و نازلترین قیمتها را با ما تجربه کنید.اقامت در هتل چهار ستاره تارا در جوار حرم مطهر با بهترین خدمات و نازلترین قیمتها تجربه کنید. خیلی زیباست که اول سال را با سفر زیارتی امام رضا (ع ) شروع نمائیم که ایشان محافظ و نگدار ما در سال باشد.

برای رزرو این هتل کافی است گوشی را وردارید و به شماره 53 27 33 22 تماس حاصل نمائید تا کارمندان مجرب و حرفه ای گشت نوید کلیه اطلاعات لازم در مورد خدمات تور را برای شما توضیح دهند.تا در سال 98 سفرهای زیبا و به یادماندنی را تجربه کنید.ما منتظر تماس شما عزیزان می باشیم.

درباره نویسنده

client-photo-1
seobartar

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید