چرا تور روسیه را با گشت نوید تجربه کنیم؟

تور روسیه  و تور روسیه ارزان با آژانس گشت نوید

در این کشور پهناور جاذبه های گردشگری تاریخی زیادی وجود دارد. به همین دلیل توریست ها از گشت و گذار و  تفریح در آن لذت می برند. بی شک شما هم تفریح و گردش در این کشور زیبا را دوست دارید. با ما همراه باشید تا جاذبه های گردشگری روسیه را بررسی کنیم. The largest country in the world, Russia, offers you a broad array of travel experiences however you cannot forget them. Russia Tourist attraction are very different and actually they will surprise you.

بزرگترین کشور جهان از نظر جغرافیا و گردشگری

بزرگ ترین کشور جهان روسیه، مجموعه ی وسیعی از تجربه های مسافرتی را به شما ارائه می دهد؛ به طوری که نمی توانید آن ها را فراموش کنید. جاذبه های گردشگری روسیه بسیار متفاوت هستند و در حقیقت شما را شگفت زده می کند. 

Description of Russian tourist attraction is beyond our control. You must see them whit your own eyes.

توصیف این جاذبه های گردشگری خارج از دست ماست. شما باید با چشمان خود آن ها را ببنید.

Moscow and ST peters burg are two of Russia`s most popular cities. Certainly you find a lot of old palaces and churches in these two attractive cities. So don’t forget your camera.

تور مسکو و مناطق گردشگری مسکو

مسکو و سنت پترزبورگ از مشهور ترین شهر های روسیه هستند. به طور یقین در این دو شهر  جذاب تعداد زیادی کاخ و کلیسای قدیمی پیدا می کنید.پس دوربین عکاسی را فراموش نکنید.

تور روسیه تابستان 97
تور روسیه تابستان ۹۸

توضیحات گذرنامه های کلیه مسافرین بالای ۱۱سال می بایست دارای امضاء باشند

روز اول:استقبال در فرودگاه و ترانسفر به هتل ،استراحت

روز دوم:گشت شهری ۱ مسکو،میدان سرخ،نمای بیرونی کلیسای سنت باسیل،باغ آلکساندر،فروشگاه تاریخی کوم،آتش مزار سرباز گمنام،میدان اسب دوانی(مانژ)بازدید از محوطه داخلی کرملین(میدان اصلی کرملین،کلیساهای اصلی،شاپ توپ و شاه ناقوس)و بازدید از بزرگترین کلیسای مسکو،کلیسای عیسی منجی و بازدید از پارک پیروزی،ستون نمادین پیروزی در جنگ جهانی دوم و بازدید از تپه وارابیوف(بام مسکو)با دیدی زیبا بر شهر مسکو،نمای بیرونی ساختمان دانشگاه مسکو(از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر به همراه صرف ناهار-حرکت با اتوبوس و همراهی راهنما)

گشت شهری در مسکو با تور ارزان روسیه گشت نوید چه مکانهایی بازدید می گردد؟

روز سوم:گشت شهری ۲ مسکو،بازدید از ایستگاههای زیا و تاریخی متروی مسکو و بازدید از خیابان تاریخی آربات -وقت آزاد برای پیاده روی در خیابان

(از ساعت ۱۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر به همراه صرف ناهار-حرکت با مترو و همراهی با راهنما)

روز چهارم:چک اوت،پرواز داخلی ،چک این هتل در هتل سنت پترزبورگ

روز پنجم:گشت شهری ۱ سنت پترزبورگ ،بازدید از خیابان نوسکی(معروف به شانزه لیزهی سنت پترزبورگ)،کلیسای کازان و بازدید از باغ فواره های پترهوف(معرف به ورسای روسیه)در ساحل خلیج فنلاند از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهربه همراه صرف ناهار،حرکت با اتوبوس و همراهی با راهنما

گشت شهری تور سن پترزبورگ با تورهای روسیه گشت نوید؟

روز ششم:گشت شهری ۲ سنت پترزبورگ،بازدید از میدان کاخ (میدان اصلی سنت پترزبورگ)،بازدید ۲ ساعته از موزه ارمیتاژ بزرگترین موزه روسیه(شاخ کاخ زمستانی ،ارمیتاژ کاترین دوم،آثار لئوناردو دواینچی ،میکلانژ و رافائل ،فرش باستانی پازیریک،مصر باستان،بازدید از فروشگاه صنایع دستی و آشنایی با سوغات روسیه و بازدید از میدان اسحاق،نمای بیزونی بزرگترین کلیسای سنت پترزبورگ،مجسمه نیکلای اول ،آشنایی با کانالها ،پلها و جزیره های شهر سنت پترز بورگ(معروف به ونیز شمالی)،بازدید از جزیره واسیلی ،بندر سابق شهر سنت پترزبورگ با دید زیبا به اجزای مرکز شهر سنت پترزبورگ،جزیره زایچی و قلعه پترویل،جزیرهپتروگراد(از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر به همراه صرف ناهار،حرکت با اتوبوس و همراهی با راهنما)

گشت نوید مجری تور ارزان روسیه

گشت نوید  مجری تخصصی  رزو تور روسیه ، برای تابستان ۹۷ در خدمت مسافرین و گردشگرانی است که علاقه مند به سفر دارند. برای خرید تور و بلیط روسیه با ما  تماس بگیرید.کانترهای مجرب ما به شما اطلاعات کاملی را در مورد تور ارزان و هتل نووتل مسکو سنتر و تورهای آن ارائه میدهد.

 

 معرفی شهرهای روسیه از نظر گردشگری و اقوام

روسیه پهناورترین کشور جهان محسوب می شود. با سفر به روسیه می توانید بزرگترین رود اروپا به نام رود ولگا را مشاهده کنید. همچنین عمیق ترین دریاچه به نام دریاچه بالکال در روسیه قرار دارد. روسیه دارای ۱۴۰ میلیون جمعیت است که از اقوام مختلف در آن جمع شده اند. روسی ، تاتاری و اکرایتی و باقی اقوام . مردم روسیه با زبان روسی صحبت میکنند. روسیه دارای آب و هوای خاص خود است. هم معتدل ، هم بسیار سرد!

مسکو 

مسکو یکی از پرجنب و جوش ترین پایتخت های اروپایی و ترکیبی قدرتمند از تاریخ و حادثه است .مسکو پر از جاذبه های گردشگری و مکانهای دیدنی است.مسکو بیش از ۸۰۰ سال است که پایتخت روسیه است و ماهها میتواند برای بازدید کنندگان تماشایی باشد.

مسکو پرجمعیت ترین شهر روسیه است که ۱۳٫۲ میلیون نفر جمعیت دارد .۱۷ میلیون از این تعداد در منطقه شهری مسکو ساکن هستند. مسکو از مهمترین مراکز سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی و علمی روسیه و اروپای شرقی است.

مسکو در میان گرانترین پایتخت های جهان ، در رده نهم قرار دارد .و بیشترین میزان جذب توریست را به لحاظ شاخص جهانی گردشگری دارد .

  وضعیت آب و هوایی قبل از انجام تور های روسیه

قبل از سفر از وضعیت آب و هوای روسیه آگاه شوید. روسیه دارای جذابیت های بیشماری است . به عنوان مثال کرملین ، میدان سرخ و موزه ارمیتاژ و مرکز شهر که سن پترزبورگ است. و شما میتوانید با سفر به مسکو از بهترین مکان ها که تا به حال ندیده اید دیدن نمایید.اگر اولین بار است بهتور روسیه سفر میکنید باید بدانید که یکی از شهرهای امن مسکو است. بعد از سفر به مسکو سعی کنید آب معدنی تهیه کنید و از آب لوله کشی استفاده نکنید.

غذاهای روسیه و مسکو

لذیذترین غذاهای روسی ، غذاهای سنتی آن است . شما یا ساتفاده از دستورالعمل های ساده خودتان نیز این غذاها را تهیه کنید. به دلیل سردی هوا در روسیه قهوه ، سیب زمینی، نان، شیرینی و خامه غذاهای محبوبی هستند.

در مورد غذا این را بدانید که در مسکو تنوع غذایی بسیار بالاست. انواع غذاهایی محلی روسیه ، قفقازی و تاجیکی و انواع سوپ های گیاهی مثل شیچی و سوپ ماهی و پلمنی و غیره در این شهر برای لذت بردن شما از سفر وجود دارد.

رستورانهای روسیه ارزان نیستند . با این حال ، از تنوع زیادی برخوردار هستند . از رستورانهای کلاسیک روسی گرفته تا فست فودها در همه جای این کشور دیده میشوند.

سوپ قرمز

این غذا در حقیقت یک سوپ روسی است .قرمزی این غذا به دلیل چغندر استفاده شده در آن است.برای بهترشدن طعم سوپ معمولا آنرا با ماست یا خامه سرو میکنند.

این سوپ گرم همراه با گوشت و سیب زمینی غذای بسیار خوش طعمی در هوای سرد روسیه است .با چشیدن طعم این سوپ میتوانید طعم شگفت انگیز سبزی های محلی را تجربه کنید.

هتل های مسکو

هتل Baltschug Kempinski 

هتل پنج ستاره ” Baltschug Kempinski ” مسکو دارای چشم اندازی زیبا از کرملین و کلیسای جامع سنت باسیل دارد.ساختمان این هتل در ساحل نزدیک رودخانه واقع شده است و جاذبه های شگفت انگیز و دیدنی مسکو را به نمایش میگذارد.

هتل نووتل مسکو

هتل نووتل در مرکز شهر مسکوی روسیه قرار دارد . سازه پل بگریشن و کرملین مسکو در کنار این هتل واقع شده اند.

هتل نووتل ۴ ستاره است و با امکانات مدرن و پیشرفته پذیرای مهمانان و توریست های می باشد. این هتل ۳۶۰ اتاق دارد و در هر اتاق یک بار کوچک مجانی تدارک دیده شده است.

یک تلویزیون پلاسما و اینترنت وایرلس ، سرویس بهداشتی اختصاصی و حمام موخشک کن برای رفاه حال مسافران تدارک دیده شده است.

هر اتاق یک خط تلفن مستقیم دارد .

واحد پول روسیه چیست ؟

برای تبدیل ارز در این کشور چه باید کرد ؟

واحد پول روسیه روبل است. برای تبدیل ارز خارجی به روبل باید به بانک ها مراجعه کنید . یادتان باشد حتما پاسپورت خود را هنگام تبدیل ارز همراه داشته باشید. همچنین استفاده از انواع کارت های اعتباری در روسیه انجام می شود و مشکلی نخواهد بود.  در نظر داشته باشید هر دلار آمریکا برابر ۵۰ روبل روسیه است. ولتاژ برق در روسیه با ولتاژ برق در ایران متفاوت است.
تلفن روسیه ۷+
تلفن شهر مسکو  ۰۹۵ ۷+
تلفن شهر سن پترزبورگ ۸۱۲ ۷+
سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو:
مترو چیستی پرودی، بلوار پاکروفسکی، پلاک ۷
تلفن سفارت: ۹۱۷۷۲۸۲         فاکس: ۹۱۷۹۶۸۳      تلفن کنسولگری ایران: ۹۱۷۳۰۹۲

روسیه دارای مناطق بزرگ و زیادی است . از روسیه مرکزی گرفته تا شمال باختری و ….

سفارت روسیه در  تهران به آدرس زیر مراجعه فرمائید.

https://iran.mid.ru/web/iran_en

منظور از تورهای چارتری و غیر قابل کنسلی روسیه چیست؟

شاید بسیاری از شما اطلاعات مختصری درباره ی این تور ها داشته باشید. در حقیقت تور های چارتر روسیه تور های غیر قابل کنسلی هستند که توسط آژانس های مسافرتی خریداری شده و با قیمت کمتری به فروش می رسند. یکی دو روز مانده به اجرای آن ها، تور ها به تور های لحظه ی آخری تبدیل می شوند و با تخفیف بیشتری به فروش می رسند.

چرا از تور های تخفیف دار روسیه استفاده کنیم؟؟

تور های تخفیف دار روسیه یا همان تور ارزان روسیه همیشه محبوب و عالی است. با استفاده از این تور ها، هم در هزینه های خود صرفه جویی می کنید و هم کشور تاریخی و بی نظیر روسیه را از نزدیک ملاقات می کنید. گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین قیمت تورروسیه با تخفیف ویژه به شما می باشد.

مناطق مختلف روسیه به شرح زیر است :

روسیه مرکزی شامل : مسکو، اوبلاست ، کوستروما، اوبلاست کالوگا، اوبلاست ، ایوانوف
این منطقه جزو بهترین منطقه روسیه و شاراف نشین است و بیشتر جاذبه ها در این منطقه از روسیه قرار دارد.
شمال باختری شامل : سن پترزبورگ، اوبلاست آرخانگلسک، جمهوری کارلیا، کومی، اوبلاست لنینگراد
منظره های زیبا و جذاب در این مناطق قرار گرفته اند.
جنوب روسیه شامل :  کاراچای-چرکسیا، کرای کراسنودار، اوستیای شمالی-آلانیا، اوبلاست روستوف. جنوب روسیه از باقی مکان های روسیه گرم تر است.

شماره گشت نوید : ۲۲۳۳۲۷۵۳

روسیه زیباترین کشور از نظر تاریخی و توریستی

روسیه یکی از زیباترین و تاریخی ترین کشور های توریستی جهان است و جاذبه های گردشگری بی نظیری دارد. تورهای روسیه یکی از بهترین گزینه ها برای دیدن این کشور زیبا می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا تور فصول مختلف روسیه را بررسی کنیم.

۱-چرا تورهای روسیه یک تور زیبا و فوق العاده می باشد؟

تورهای روسیه، توری بسیار جذاب و زیبا است. همراهی با این تور نه تنها شما را با زیباترین جاذبه های گردشگری روسیه آشنا می کند، بلکه تاریخ و فرهنگ یک کشور کهن و قدیمی را به شما نشان می دهد. بی شک از همراهی با این تور پشیمان نخواهید شد.

۲-آب و هوای روسیه در ماه های مختلف چگونه است؟

برای بررسی آب و هوای روسیه باید دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ را در نظر بگیریم. دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ تقریبا آب و هوای شبیه به هم را دارند.

افراط چیزی است که در آب و هوای مسکو همواره مشهود است. در ماه های نوامبر تا آوریل مسکو بسیار سرد است و دارای آب و هوای برفی می باشد. اما درفصل تابستان مسکو همواره گرم و مرطوب است و آب و هوای بسیار دلپذیری دارد.

شهر معروف سنت پترزبورگ در بیشتر ماه های سال دارای برف و باران می باشد. گویی سنت پترزبورگ بدون ریزش برف و باران هیچ جذابیتی ندارد.

۳-بهترین زمان همراهی با تور روسیه چه زمانی است؟

می توان گفت مسافرت به روسیه تقریبا تمامی ماه ها زیبا و دلپذیر می باشد. بهترین زمان سفر به روسیه فصل های بهار و تابستان می باشد. در این دو فصل مسکو و سنت پترزبورگ آب و هوای مرطوب و متعادلی دارند و از ماه های سرد و برفی فاصله گرفته اند. اما اگر عاشق برف و سرما هستید فصل زمستان زمان خوبی برای مسافرت به این کشور خواهد بود.

۴-قیمت تورهای روسیه چه قدر است؟

قیمت تور روسیه در ماه های مختلف یکسان نیست و هر ماه با توجه به شرایط مختلف دچار تغییر می شود.

معمولا تور محبوب روسیه در ماه های پاییز و زمستان با توجه به شرایط خاصی که دارد، دارای قیمت کم و دراصطلاح توریستی ( آفر تور روسیه) می باشد.

 ( تور های روسیه )Russia tour

روسیه از بهترین و محبوب ترین مناطق گردشگری جهان می باشد و به واسطه ی جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد تاکنون بسیاری از توریست ها را به خود جذب کرده است. با ما همراه باشید که در ادامه می خواهیم تور های روسیه را به شما معرفی کنیم.

چرا تورهای روسیه را انتخاب کنیم؟

تور روسیه از بهترین و جذاب ترین تور های گردشگری جهان است و خدمات خوبی به شما ارائه می دهد. می توانید با تورهای روسیه همراه شوید و جاذبه های گردشگری و تاریخی مسکو و سنت پترزبورگ را از نزدیک ملاقات کنید.

در شهر های مسکو و سنت پترزبورگ کاخ ها و باغ های فراوانی وجود دارد. بیشتر کاخ ها از زمان حکومت تزارها تاکنون باقی مانده اند. همچنین رود زیبای مسکوا از شهر معروف مسکو می گذرد و زیبایی خاصی به این شهر می بخشد.

تور های روسیه را برای چه زمانی انتخاب کنیم؟

تورهای روسیه را هر زمان که انتخاب کنیم زیبا و عالی و به نظر می رسد اما در تابستان روسیه آب و هوای خنک و ملایمی دارد و نسیم خنکی که صورت شما را نوازش می کند به شما آرامش خاصی می بخشد. با تور ارزان روسیه گشت نوید همراه باشید تا روسیه ی زیبا را ملاقات کنید. هنگام رفتن به این شهر دروبین عکاسی را فراموش نکنید.

قیمت تور روسیه چه قدر است؟

قیمت تور روسیه بسته به شرایط مختلف مانند زمانی که به روسیه مسافرت می کنید، مدت زمان اقامت شما و خدمات تور شما و نوع هواپیمای شما تغییر می کند. معمولا تور های روسیه در تابستان گران ترین و در زمستان ارزان ترین است. البته شما توریست های عزیز می توانید با تور های چارتر روسیه همراه شوید تا از تخفیف ویژه ی آن برخوردار باشید.

چرا تور روسیه را از گشت نوید بخواهیم؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین و عالی ترین تور های گردشگری روسیه می باشد و شما را با جذاب ترین تور های روسیه آشنا می کند. می توانید  همراهی با آن را تجربه کنید و در دفتر خاطرات خود ثبت کنید.

درباره نویسنده

kiyomars

نظرات

بهمن ۱۷, ۱۳۹۷
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم قیمت تور روسیه در چه فصلی از سال ارزون تره ؟
پژمان
خرداد ۲۱, ۱۳۹۷
فقط در روسیه قناری زیاده .فداشون بشم الهی
danial
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶
سلام من دوست دارم با تور های محبوب روسیه همراه بشم و شهر های زیبای مسکو و سنت پترزبورگ رو از نزدیک ببینم. احساس می کنم شهر روسیه آدم رو به تاریخ میبره. چون واقعا زیبا و جذابه. من عاشق کلیساهای روسیه هستم.
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶
سلام من از اول بچگی عاشق این بودم که روسیه رو از نزدیک ببینم. عاشق دیدن کلیسای سنت باسیل بودم . من واقعا خیلی دوسش دارم.
علی
دی ۲۷, ۱۳۹۶
برای رزرو تور ارزان روسیه باید چیکار کنیم ؟ میشه راهنمایی کنید که بلیط جام جهانی رو از کجا تهیه کنیم؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام تور های روسیه چند شب دارید؟؟؟؟
آرمین
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶
روسیه با مناطق گردشگری فراوان دارای تورهای مختلفی می باشد که این تورها فقط شامل مسکو نمی شود ، بلکه این تورها برای شهرهای سن پترزبورگ ، سوچی ، کازان و دیگر شهرها را نیز شامل می شود ، به همین دلیل هرشهری تورهای مختلفی مانند تور ۳ شب و ۴ روز ، ۴ شب و ۵ روز و ۶ شب و ۷ روز دارد که با توجه به میل و علاقه گردشگران متنوع می باشد به همین دلیل شما دوست عزیز می توانید در بخش تور ارزان روسیه در سایت گشت نوید با تمام تورهای مربوط به روسیه اشنا شده و تور مطابق میلتان را انتخاب و به این کشور زیبا سفر کنید
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور ارزان روسیه در چه ماهی ارزان ترین است؟؟؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور روسیه ارزان چند شب دارید؟؟؟؟؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور جام جهانی روسیه مسکو برای کدام های سال بهترینه؟؟؟؟؟
MOZHGAN
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید روسیه ارزان تور سن پترز بورگ برای آذر هم دارید ؟؟؟؟؟؟>؟
NARGES
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام من عاشق تور های ارزان روسیه هستم و خیلی دوست دارم روسیه را از نزدیک ببینم. برای زمستان هم این تور رو دارید؟؟؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور تایلند برای ماه بهمن حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟ منظورم قیمت تور بانکوک سامویی
آبان ۲۰, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید من مسافر دائم شما هستم. من خیلی دوست دارم روسیه را ببینم اما تا الان قسمت نشده بود از نزدیک ببینمش. حالا الان می خوام بدونم تور مسکو روسیه در زمستان هم برگزار میشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟
SAMIRA
آبان ۲۰, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور آفر روسیه برای ماه آذر هم دارید؟؟؟؟
آبان ۱۷, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور سن پترزبورگ روسیه برای بهار چند شب دارید؟
کامران
آبان ۱۴, ۱۳۹۶
شما روی تور کازان روسیه برای جام جهانی بلیط بازی های جام جهانی هم رزرو میکنید. ممنون از شما
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور کازان روسیه برای اذر چه خدماتی دارید؟؟؟؟؟؟
MAHINDOKHT
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور کازان روسیه رو برای ماه آبان و آذر می خوام. تور چند شبه روسیه برای ماه آبان موجوده؟؟؟
NASANIN
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور کازان روسیه برای ماه آذر هم دارید؟؟؟؟؟؟؟؟
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور کازان روسیه در ماه آذر حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
کاشمری
مرداد ۱۶, ۱۳۹۶
سلام من با تور سارانسک روسیه گشت نوید مسافرت کردم خیلی راضی بودم ممنون
عباسی
مرداد ۱۶, ۱۳۹۶
هزینه ی تور سارانسک روسیه چقدر است؟
seo bartar
مرداد ۱۶, ۱۳۹۶
دوست عزیز هزینه ی تور روسیه در سایت موجود می باشد.
هوشیار
تیر ۱۰, ۱۳۹۶
من هیچ جای دنیارو به تورسارانسک روسیه ترجیح نمیدم. تور سارانسک روسیه حرف نداره. واقعا مسکو و سنت پترزبورگ اینقدر ارزش دارن که آدم براشون وقت بزاره. اگر با تور روسیه همراه بشین و جاذبه های گردشگری روسیه رو بببینید به حرف من میرسید. خودتون تبدیل به جاذبه ی گردشگری میشین.
سمین
تیر ۷, ۱۳۹۶
تور لنین گراد روسیه خییییییییییییییلی خفنه. من اگر می دونستم اینقدر ذوق زده میشم زودتر میومدم. واقعا تو روسیه جاذبه های گردشگری زیادی وجود داره که هیچ جای دنیا نذیر نداره. باغ الکساندر تکه
sama kamali
تیر ۷, ۱۳۹۶
ممنون بابت انتخاب تور های مسکو روسیه گشت نوید عزیزم
ریما
تیر ۲, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید. تور لنین گراد برای جام جهانی روسیه عالیه. من همیشه دنبال جاهایی بودم که تنوع زیاد داشت. خوشبختانه روسیه همین شرایط رو دارا بود. متروی مسکو جون می داد بره عکس گرفتن.
ساداتی
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید بهترین ایرلاین پروازی تور ارزان روسیه کدومه؟
نصرت
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید. من همیشه آرزوی دیدن روسیه و به خصوص کلیسای سنت باسیل را داشتم. قیمت تور های روسیه چه قدره؟
sama kamali
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت تور ارزان روسیه گشت نوید باشماره تلفن۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲ تماس حاصل فرمایید
نیما
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
سلام تور سن پتربورغ روسیه واقعا ارزش داره. من که خیلی حال کردم. وقتی به کلیسای سنت باسیل رسیدم هوس بستنی کردم. خییییییییلی باحال بود.
باقرنژاد
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
تور سن پترز بورگ روسیه از اون تور هایی که هرچه قدر آدم سفر کنه بازم سیر نمیشه. آخه خیلی محشره. وقتی مسکو رو گشتیم کلیسای سنت باسیل چشم منو بدجور گرفت. شیفته ی منظرش شدم. یعنی فقط این طوری بگم که دیگه تصمیم داشتم همون جا بمونم. کلیسای سنت باسیل واقعا عالیه. گنبد هاش شبیه آب نبات های رنگی خوردنی میمونه. باورتون نمیشه؟ پس با تور روسیه همراه بشین تا باور کنید.
مهیار
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید. معلومه تور های پکیج روسیه خیلی محبوبه که این همه ادم دارن ازش تعریف میکنن. منم کنجکاو شدم با این تور همراه شم. چه زمانی همراهی با تور روسیه بهتر است؟
آیلار
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام به همه. من تو مسافرت هایی که میرم یکی به رستوران اهمیت میدم یکی به مراکز خرید. همراهی با تور مسکو و سن پترز بورگ روسیه بزرگ ترین اتفاق زندگی من بود. رستوران ها که وای اصلا نمیشه توصیف کرد. هر چی می خوردم بیشتر گشنه میشدم. فضای رستوران ها بدجور تحریک کننده بود. و اما مراکز خرید: کن تا حالا تو عمرم این جور خرید نکرده بودم. هر چه قدر پیش می رفتم تموم نمی شد. تو روسیه خییییییییلی چیزای خوشگلی وجود داره. یعنی من چشمام از حدقه بیرون زده بود. عروسکای قرمز کوچولو سنت این کشور خوشگله. خوشبختانه چند تا از اونا هم گیرم اومد. یعنی به خدا اگه مامانم ولم نمیکرد دیگه هیچ وقت نمیومدم بیرون. تور روسیه بهترین تور جهانه.
حمیده صفایی
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام دوستان عزیز منم تجربه همراهی با تورکازان روسیه رو داشتم و کاملا می فهمم شما چی میگید. بیشترین چیزی که تو مسافرت برای من ارزش داره جاذبه های گردشگری تو شهر یا کشوره. روسیه واقعا همه ی اون چیزی که توریست ها انتظار دارن رو داره. من واقعا خیلی لذت بردم. یعنی بعد از مسافرت با تور، هنوزم احساس می کنم از این مسافرت توپ سیر نشدم. بخدا اگه تور کازان روسیه رو از دست بدید کلی ضرر کردین. از من گفتن بود.
محمد
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید. من قصد همراهی با تور ارزان روسیه ی شما را دارم. می تونم بپرسم حدود قیمت تور ارزان روسیه چه قدره؟
sama kamali
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
سلام عزیزم ممنون از حسن انتخاب شما شمامیتونید باشماره تلفن ۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲ تماس بگیرید یا حضورا به ادرس تهران خ بنی هاشم نبش کوچه مهرداد صالحی پ ۱۱۸ طبقه اول تشریف بیارید
روژین
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام همگی. قابل توجه دوستانی که قصد همراهی با تور ارزان روسیه رو دارن بگم که روسیه یه چیزی بیشتر از حد تعریفه. یعنی واقعا بی نظیره. من چون عاشق تنوع هتل بودم یه هتل مشتی به اسم رادیسون رویال رو انتخاب کردم. ولی اخه هتل نبود که واااااااااااااااااااای قصر پیتر کبیر رو میذاشت تو جیبش. خیییییییییییییییییلی بیست بود. یعنی وقتی با ترنسفر رفتم هتل همون جا خشکم زد. تبدیل شدم به مجسمه. دیگه به زور تلاش کردم که راه برم ولی وقتی رفتم تو هتل که واااااااااااااااااای دیگه حتی نتونستم راه برم. یه هتل بی نظیر. به شما هم پیشنهاد میکنم برید هتل رادیسون رویال.
محسن
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
تورهای روسیه که خیلی محشره. از خفن بیشتر. باور کنید وقتی با تور همراه شدم، همون جا تو روسیه خشکم زد. اصلا روسیه جای انتقاد نداره. هم رستوراناش تکه؛ هم هتل ها هم جاذبه ها. ولی من یه انتقاد کوچیک دارم. این که روسیه چنان آدمو جذب می کنه که دیگه جای برگشت وجود نداره. فقط مراقب باشید جذب روسیه نشید. لامصب حرف نداره.
سهیلا
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام منم با تور های روسیه گشت نوید همراه شدم. روسیه خیلی باحاله. من چون عاشق خوردن هستم به رستوران های روسیه توجه زیادی داشتم. ینی شاید باورتون نشه اصلا یه چیزی میگم یه چیزی می شنوید. تو روسیه انواع رستوران های ایرانی، بین المللی، ژاپنی و... وجود داره. همین الانم که دارم تعریف میکنم گشنم شده. فقط خواهش می کنم تورهای روسیه رو از دست ندید. خیییییییییییلی عالیه.
sama kamali
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
ممنون که با گشت نوید همراه بودی دوست عزیز
حنا
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
سلام به همگی. منم با تور روسیه همراه شدم عالیهههههههه. به نظر من روسیه با کشور های دیگه خیلی فرق داره. یه ابهت خاصی داره. من یکی که به هرجا که نگاه کردم جز خوشگلی چیزی ندیدم. باور کنید هنوزم وقتی به یادش می افتم، دلم میخواد دوباره با این تور همراه شم. یکی از بهترین خاطراتم این تور جذاب بود.
sama kamali
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
درسته تور مسکو روسیه از بهترین و جذاب ترین تور ها است
ساحل
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
سلام. تور کازان روسیه خیلی خفنه. من از همون اول عاشق روسیه بودم. اولش که تور کازان روسیه رو انتخاب کردم خوشحال بودم ولی وقتی با تور همراه شدم اصلا حالم تغییر کرد. یعنی هرچه قدر که بگم بازم باورتون نمیشه. داشتم یواش یواش جذب روسیه می شدم. طوری مجسمه شدم که کم مونده بود خودمم بشم جاذبه ی گردشگری. واقعا عالیه. هرچه قدر بخواین مسکو و سنت پترزبورگ رو بگردید بازم تموم نمیشه. خیلی خوبه. من که بهترین سفرم رو با تور کازان روسیه گشت نوید گذروندم.
sama kamali
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
سلام دوست عزیز ممنون که تور های روسیه کشت نوید ۲۴ را انتخاب کردید به امید همراهی بیشتر
غلام
خرداد ۳, ۱۳۹۶
تور سن پترزبورگ روسیه هتل ۳ ستاره در تاریخ عید فطر نرخ دهید لطفا
سهیل
خرداد ۳, ۱۳۹۶
با سلام خدمت همکاران گشت نوید تورمسکو روسیه برای پاییز ۹۶ دارید؟
سیما
خرداد ۳, ۱۳۹۶
با سلام تور ارزان مسکو روسیه هتل ۵ ستاره برای تاریخ ۱۰ تیر می خوام
ELAHEH
خرداد ۳, ۱۳۹۶
سلام من از مسافر های دائم شما هستم تورارزون روسیه شبهای سفید هم دارید الهه هوشیاری
سپیده
خرداد ۳, ۱۳۹۶
با سلام میخواستم بدونم تور ارزون روسیه شب های سفید اژانس گشت نوید بر گزار میکند؟
هلیا
خرداد ۳, ۱۳۹۶
باسلام تورارزون کازان روسیه برای مرداد ماه چه قیمتی میباشد؟
دنیا
مرداد ۱۳, ۱۳۹۵
با سلام در خصوص اقساطی بودن تور ارزون روسیه اطلاعات دقیقی می خواستم ممنون میشوم اگر لطف کنید و توضیح دهید دز ضمن آیا برای تاریخ نوزدهم مرداد ماه تور بهار روسیه دارید یا خیر ؟
seo bartar
مرداد ۱۶, ۱۳۹۵
با سلام خدمت شما لطفا برای اطلاعات دقیق با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳-۰۲۱ تماس بگیرید باتشکر
شهرام طباطبایی
خرداد ۲۷, ۱۳۹۵
اطلاعات صحیح در مورد شهرها و خدمات عالی و نرخهای ارزان از ویژگیهای آژانس گشت نوبد می باشد.
seo bartar
خرداد ۲۷, ۱۳۹۵
نظر لطف شماست...سپاس از نظر شما
مهناز برگ ريزان
خرداد ۲۶, ۱۳۹۵
باعرض سلام واحترام ممکنه لطفا تاریخ ونرخ تور پاییز روسیه (سن پترزبورگ )را اعلام بفرمایید باسپاس فراوان
خرداد ۲۶, ۱۳۹۵
سلام سپاس از دیدگاه و نظر شما از شما خواهش می شود برای اطلاع از تور تابستان روسیه با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.
حسن
خرداد ۲۶, ۱۳۹۵
سفر رویایی در سن‌پترزبورگ رو نمیشه از دست داد فوق‌العاده دیدنی با گشت نوید رو تجربه کنید ?
حسن
خرداد ۲۳, ۱۳۹۵
با تور گشت نوید از دیدنی های سن‌پترزبورگ غافل نشوید سفر فوق‌العاده و بسیار دیدنی با قیمت های استثنایی
maryam
خرداد ۲۲, ۱۳۹۵
باتورگشت نویدودیدن مسکو خیلی خیلی خوب
حسن
خرداد ۱۸, ۱۳۹۵
یکی از بهترین مزیت های نوید گشت قیمت های استثنایی وارزان است مرسی از آژانس مسافرتی نوید گشت ?
مسعود سلطانی
خرداد ۱۷, ۱۳۹۵
سلام سنپترزبورگ
سحربيگى
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
بسیار عالى...با تشکر از این همه وقت و انرژى که میزارین??❤️?
seo bartar
خرداد ۱۸, ۱۳۹۵
وظیفه ی ماست الان بهترین ماه ها برای رفتن به یک تور زمستان روسیه عالیه
سحر علیمحمدی
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
درود و تشکر فراوان بابت سایت خوبتون
محمد
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
از جام جهانى فوتبال با گشت نوید در روسیه لذت ببرید?⚽️?
محمدی
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
فکر می کنم تور پاییز روسیه گشت نوید یکی از مزیت هایش نسبت به بقیه قیمت ارزان تر آن است به دلیل پرواز های چارتری من که خیلی لذت بردم ممنون از لطف شما
سلیمی
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
بله جناب محمدی من هم وقتی تور تابستان روسیه گشت نوید را خریداری کردم به شدت از قیمت آن تعجب کردم چون واقعا قیمت مناسبی داره. از زحمات گشت نوید هم بابت این تور زیبا و خوب تشکر می کنم.
آرشام
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
با عرض سلام و خسته نباشید. وااای من اولین بار بود که تور پاییز روسیه رفتم و فوق العاده بود مخصوصا با تور شما که گروهی شاد و توری ارزان را برای ما فراهم کردید ممنون بابت زحمات شما.
kiyomars
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۵
تور روسیه برای مسافرت در تابستان ۹۷ با قیمت های چارتری ارائه می گردد. تور آبان روسیه سن پترزبورگ تور مهر روسیه تابستان ۹۷ تور شهریور روسیه ۹۷ تور مرداد ارزان روسیه قیمت تور خرداد روسیه ۹۷ تور اردبیهشت روسیه نوروز ٩۸ قیمت تور فروردین روسیه ۹۷ تور تیر ماه روسیه تابستان با گشت نوید

دیدگاهتان را بنویسید