تور دبی ۵ شب و ۶ روز

در مورد تور دبی ۵ شب و ۶ روز  چه می دانید؟

تور دبی ۵ شب و ۶ روز::تور دبی ۵ شب و ۶ روز  ویژه شهریور برگزار میشود:
انواع هتل برای تور مسافرتی ۵ شب و ش روز در دبی:

هتل سه ستاره ی زیبای صدف در دبی
هتل با شکوه چهار ستاره گرند سنترال 
هتل گران و مجلسی پنج ستاره متروپلیتن پالاس

هتل ۵ ستاره  زیبای آتلانتیس، در جزیره مشهور نخل جمیرای واقع در دبی واقع است و از چشم انداز شفافی نسبت به خلیج فارس برخوردار میباشد.

هتل، یک اکواریوم زیر ابی را همراه دارد ، همچنین دارای استخر دولفین و پارک آبی وسیع میباشد. اتاق های این هتل  این هتل مجلل بسیار بزرگ بوده و هم چنین به سبک عربی تزئین شده اند.  امکانات بسیار متنوعی در دبی دارد و در فضایی مجلل وخیره کننده سرشار از تنوع ، تحرک و امکانات وسیع تفریحی برای همه ی قشر ها از جمله  توریست ها ،جوانان،بزرگسالان و ورزشکاران دارد. همه ی توزریست ها می توانند از امکانات تور هتل آتلانتیس دبی بهره مند شوند.در این هتل هم چنین یکی از پیشرفته ترین پارک های ابی خاورمیانه وجود دارد که استفاده از آن برای مهمانان هتل آتلانتیس تور دبی رایگان است.

چند توصیه ی مهم برای این تور:

به همراه داشتن داروهای شیمیایی خودداری شود مگر در صورت لزوم همراه نسخه ی پزشک

پروازها از اژانس های معرفی شده برای تور دبی در ساعات مختلف روز و از فرودگاه های مختلف انجام میشود. بنابراین مسافران محترم  این تور میتوانند ساعت حرکت خود را انتخاب نمایند. البته این کار با در نظر گرفتن ظرفیت قابل پذیرش است.

برای تهیه ی تور ضمنا نیاز به حضور در آژانس هواپیمایی وجود ندارد و از اتلاف وقت جلوگیری می شود. زیرا کاربران آژانس  بلیط و واچر هتل را به صورت الکترونیکی در اختیار مسافرین قرار میدهند. حتی مسافرین میتوانند مدارک مورد نیاز مسافرت خود را از طریق فاکس، تلگرام  و دیگر اپلیکیشن ها دریافت کنند و عازم مسافرت شوند.

یاداوری این نکته مهم است که در هتل های دبی تنها ساعات خاصی برای چک این یعنی ( زمان ورود) و چک اوت( زمان خروج) وجود دارد و به ترتیب ۱۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ می باشد. اما ممکن است مسافرین خارج از این ساعات به هتل برسند و یا فاصله ی زیادی بین زمان خروج و پرواز وجود داشته باشد.  مهم نیست. در این صورت مسافرین میتوانند چمدان های خود را تحویل دهند و از امکانات لابی استفاده کنند و یا با گشت شهری از جاذبه های گردشگری دیدن کنند.

لازم به ذکر است که برای حفظ ارامش نقشه ی راهنمای تور دبی در دسترس مسافران قرار میگیرند.

تور های زیبای دبی چهار فصل ولی با پروازهای بولینگ هستند

تورهای دبی نیز با توجه به علاقه ی مسافران قابل تغیر هستند و این تور ها معمولا به صورت دوشب و سه روز و سه شب و چهار روز رایج هستند

خدمات تور دبی:

لیدر فارسی زبان

تمامی خدمات هتل

ویزا در دبی

بلیط دبی برای پنج شب و شش روز

تور دبی ۵ شب و ۶ روز  با آژانس هواپیمایی گشت نوید

شما عزیزان می توانید بهترین تور دبی ۵ شب و ۶ روز را از طریق شرکت هواپیمایی گشت نوید تجربه کنید.

این شرکت هواپیمایی تور دبی را با امکانات فراوان و قیمت های مناسب به شما ارائه می دهد و شما می توانید یکی از بهترین مسافرت های خود را به دبی تجربه کنید.

مناسب ترین قیمت تور دبی را با شرکت هواپیمایی گشت نوید تجربه کنید.

درباره نویسنده

seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید