تور دبی چارتر

تور دبی چارتر(Charter Dubai tour)

تور چارتر دبی چیست؟

برای تعریف تور های چارتر دبی باید با بعضی اصطلاحات آشنا شوید.

به طور کلی پرواز تورها را به دو دسته ی پرواز های سیستمی و پرواز های چارتری تقسیم می کنند.

پرواز های سیستمی یا همان پرواز های برنامه ای پرواز هایی هستند که برای مدت طولانی معتبر هستند و توسط خطوط هوایی مختلف در ایران برنامه ریزی می شوند.

اما پرواز های تور دبی چارتر چیست؟

معنی لغوی چارتر اجاره کردن چیزی مانند هواپیما و یا شاید هتل است.

اما در اصل تور های چارتر دبی تور هایی با شرایط خاص هستند. می توان گفت این نوع تورهای، تور هایی با قرار داد های طولانی مدت هستند که که از طرف یک شرکت یا ارگان خاصی چارتر می شوند.

چارتر دهندگان تور دبی شرکت های هواپیمایی هستند که برای مدت خاصی تعدادی  مشخص صندلی را با پرواز مشخص رزرو می کنند و آژانس های هواپیمایی چارتر کننده هستند.

اگر هم تمام صندلی ها یا کل پرواز در مسیر خاص برای تور دبی به اجاره ی چارتر کننده ها باشند،‌ نوع خاص فول چارتر به وجود می آید.

به طور کلی در پرواز های چارتری، ریسک ناشی از پر یا خالی بودن صندلی ها وجود دارد. حتی اگر تعداد صندلی های چارتر شده خالی باشند،‌ چارتر دهنده ها به طور کلی این هزینه را دریافت می کنند.

البته آژانس های مسافرتی باید تمام صندلی رزرو شده را پرکنند در غیر این صورت یک امتیاز منفی محسوب می شود.

برای مسافرت توری دبی نگران نباشید. چون دبی آنقدر پر طرفدار است که پرواز های چارتری برای آن همیشه موجود است و تور های چارتر شده خالی نمی مانند.

قابل ذکر است که تور های چارتری به تور های سیستمی برتری از قیمت قیمت برتری دارند. چون پرواز های برنامه ای در طول مدت های مختلف دچار تغییرات می شوند.

تور های چارتر شده ی دبی مناسب مسافرت هستند به خصوص اگر در ایام نوروز باشند.

قیمت تور دبی |تور دبی |تور ارزان دبی

درباره نویسنده

seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید