istanbul-net تور استانبول چرا اینقدر گردشگر و توریست خارجی دارد؟

 تور استانبول:معمولا کسی و یا آژانسی وجود  ندارد که در مورد تور استانبول و تور های آن مطلبی در سایتش نباشد. مردم به چند دلیل به استانبول سفر می کنند که:

۱-بزرگترین دلیل مسافرت به استانبول تجارت است و یا خرید لوازم ، پوشاک و  اجناس ترک از بازار های استانبول.

۲- استانبول تنها شهر بزرگی است در جهان که اروپا و آسیا را به هم وصل کرده و نصف آن در اروپا و نصف دیگر شهر در آسیا قرار دارد با دریا و ساحل و رستورانهای فراوان. تقریبا در همه نقاط شهر  میتوان نقاط تفریحی ،هتل و رستورانها را دید و در آن اتراق کرد.

بهار تور استانبول گشت نوید یکی از بهترین تور ها می باشد که در آن بهترین خدمات را به شما خواهیم داد.

توراستانبول با اجرای آژانس هواپیمایی گشت نوید بصورت پروازهای چارتری ، با ایرلاین های داخلی و خارجی همه روزه با ساعات پروازی متنوع انجام می شود.

تور استانبول از ۳ شب و چهار روز شروع شده و تا ۷ شب و ۸ روز میتواند اجرا شود که نرمال آن بطور معمول که از طرف مسافرین تقاضا می شود . ۴ شب و ۵ روز می باشد که معمولاً تور استانبول در تمامی سال استقبال خوبی نسبت به تورهای خارجی دیگر دارد.استانبول تنها شهری است که به دو قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم می شود که مسافرین این مطلب را باید برای سفر به این شهر تاریخی و مملو از مساجد زیبا با سنگ فرشهای خاص بدانند.مسافرین برای تقاضای تور استانبول در ابتدا باید محل اقامت خود را در استانبول مشخص نمایند که این وظیفه به عهده کانترهای فروش می باشد. کانترهای فروش این شرکت با اطلاعات و تخصص بسیار بالایی که دارند در خدمت هموطنان گرامی هستند که قصد خرید تور استانبول را دارند.

 چرا تور استانبول را با آژانس گشت نوید سفر کنیم؟

۱- آژانس گشت نوید تور های چارتی را هواپیمایی زاگرس و دیگر شرکتهای هواپیمایی طرف قرار داد است . بنابراین تور ارزان دارد

۲-گشت نوید با هتلهای زیادی  در استانبول طرف قرار داد است قیمت هتلها ارزان   و دست اول برای آژانس ماست.

۳- کادر مجرب و  و ظیفه شناس گردشگری در گشت نوید همیشه آماده پاسخ می باشند.

۴- عضو هیت مدیره این شرکت  فردی با سابقه  بازنشستگی هواپیمایی ایران ایر وجود دارد پس از نظر تجربی تجربه بالایی دارد.

۵- افراد در بخش تور های خارجی به چند زبان دنیا آشنایی کامل دارد. و هر گونه مشکل  تور ها را در اسرع وقت  می تواند حل نماید.

۶- تمام شهر های ترکیه را آزانس گشت نوید با تورهای  مختلف پشتیبانی و ساپورت می نماید و رد همه تورهای ترکیه  گشت نوید حضور دارد.

۷- تور ارزان نوروزی و تور استانبول نوروز در  آزانس گشت نوید بیشترین مسافرین  را همیشه دارد.

۸- تور استامبول در گشت نوید در تمامی فصول و ماهها به تناوب انجام می گیرد.

۹-اطلاعات پروازی و هموار کردن تورها در زمان تعیین شده از اهداف اصلی ماست.

۱۰-شناسایی هتل های خوب  و در دست ساخت همیشه از الویت های ما برای راحتی مسافران عزیز می باشد.

۱۱-تور های مختلف همیشه در آژانس گردشگری  ما با پکیج های مختلف آماده خدمت رسانی و قابل پیش بینی است.

۱۲- برنامه ریزی برای اجرای تورهای گردشگری هر ماه چندین بار آنالیز و بررسی می گردد.

 

ایرلاین هایی که پرواز برای تور استانبول دارند :

 تور استانبول  با پرواز ماهان ،پرواز اطلس ، پرواز تابان ،پرواز آسمان ،پرواز قشم ایر ، پرواز ایران ایر

به جز ایرلاین ایران ایر ، همه پروازها روزانه انجام می شود.

ساعت پروازی ایرلاین به استانبول:

ایرلاین ماهان ( پرواز ایرباس)
ساعت رفت : ۰۶:۵۰      برگشت۲۲:۱۰

ساعت رفت : ۱۸:۵۵      برگشت ۲۲:۱۰

ساعت رفت : ۰۶:۵۰      برگشت ۱۰:۳۵

ساعت رفت : ۱۸:۵۵      برگشت۱۰:۳۵

ایرلاین ایران ایر ( دوشنبه – چهارشنبه – جمعه پرواز دارد)

ساعت رفت : ۰۶:۴۵    برگشت: ۱۰:۱۰

ایرلاین تابان ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : ۱۹:۲۰ و ۲۳:۰۵

ساعت برگشت  :  ۲۲:۳۰ و ۰۲:۱۰

ایرلاین قشم ایر ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : ۰۰:۴۵ و برگشت: ۰۳:۵۰

ایرلاین آسمان  ( پرواز بوئینگ گاهی هم ایرباس)

ساعت رفت : ۲۳:۰۰  و برگشت: ۰۲:۰۰

ایرلاین اطلس  ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : ۰۵:۰۰ و برگشت:۲۲:۲۰

از لحاظ کیفیت پرواز ،  تور  استانبول با ماهان و تور هواپیمایی اطلس جت در صدر قرار دارند و از لحاظ نرخ های ارزان پروازی ، تور استانبول تابان و تور هواپیمایی قشم ایر از همه ارزان ترند.

قیمت تور استانبول
قیمت تور استانبول

چه هتلهایی در استانبول قرار دارند؟ (انواع هتل و قوانین آنها)

البته ما  تعدادی از هتلهای استانبول را در سایت قرار دادیم هتل های زیادی  در استانبول وجود دارد که متناسب با فرهنگ و ذائقه اقوام مختلف طرف قرار داد با کشورهای مختلفی هستند.

 1. هتل گرند حیات استانبول
 2. هتل گرند اوزتانیک استانبول
 3. هتل سوئیس استانبول
 4. هتل الیت ورد استانبول
 5. هتل گرند جواهر استانبول
 6. هتل سورملی استانبول
 7. هتل رامادا پلازا استانبول
 8. هتل گلدن پارک استانبول
 9. هتل گلدن ایج ۱ استانبول
 10. هتل کریستال استانبول
 11. هتل یورو پلازا استانبول
 12. هتل گرند خلیج استانبول
 13. هتل لیون استانبول
 14. هتل گرند هیلاریوم استانبول
 15. هتل آل سیزن استانبول
 16. هتل گلدن هیل استانبول
 17. هتل توپکاپی استانبول
 18. هتل سابنا استانبول
 19. هتل مارینیم استانبول
 20. هتل گلدن ایج ۲ استانبول

فاصله فرودگاه با هتل ها اغلب بین ۳۰ دقیقه تا یک ساعت می باشد.

طبق قوانین هتل ها در سراسر دنیا، ساعت تحویل اتاق  ۱۴:۰۰  ( CHECK IN) و ساعت تخلیه اتاق  ۱۲:۰۰ ( CHECK OUT) می باشد. البته این ساعت ها طبق قوانین هر هتل قابل تغییر است.اکثر هتل های استانبول فقط شامل صبحانه هستند که سرو صبحانه بین ۷ تا ۱۱ صبح می باشد.

قیمت تور استانبول
قیمت تور استانبول

در خصوص ناهار و شام ، مسافر می تواند این خدمات را اضافه بر تور با پرداخت هزینه ای جدا خریداری نماید. این خرید را مسافر می تواند در هر زمانی که مایل بود انجام دهد( چه قبل سفر و چه در طول سفر)

استاندارد هتل ها در کشور ترکیه پایین تر از استاندارد جهانی است به همین علت ، هتل های پیشنهادی از طرف رزرواسیون گشت نوید ۴ یا ۵ ستاره می باشد.

بهترین منطقه استانبول ، منطقه تکسیم یا تقسیم TAKSIM می باشد. این منطقه دسترسی بسیار عالی به مراکز خرید دارد و بهترین رستوران های استانبول در این منطقه واقع هستند. علاوه بر این هر گونه وسیله نقلیه جهت تردد به تمام نقاط شهر در دسترس می باشد.

۱۰جاذبه توریستی استانبول  را بهتر بشناسیم؟؟

استانبول شهری است که فرهنگ و تاریخ خوب و قدیمی آن را می پوشاند ، که ترکیب آن ها شهری با جاذبه های گردشگری  هیجان انگیز فراوانی را برای مسافران جهان و علاقه مند به سفر فراهم میکند.  این شهر در طول دوران نوسنگی تاسیس شد، استانبول امروز شهری است مدرن که میراث تاریخی خود را از طریق مساجد، قصر سلطنتی و کلیساهای بزرگ و بازارهای باستانی حفظ کرده است.این شهر زیبا و پهناور بین شرق و غرب وجود دارد ، بزرگترین شهر ترکیه دارای مکان های زیبایی برای تمام بازدیدکنندگان است.  ما در اینجا ۱۰ جاذبه گردشگری برتر استانبول را برای شما توضیح داده ایم:

۱۰- برج گالاتا  استانبول کجاست ؟Galata Tower

دارای طولی به اندازه ۶۷ متر(۲۱۹ فیت) است ، وقتی که شما بالای برج استانبول باشید نما و منظره زیبا از این شهر قدیمی و نما های اطراف آن به شما ارائه می دهد. این برج سنگی که در قرون وسطی ساخته شد که به عنوان برج مسیح نیز شناخته شده است ، بلندترین ساختمان ساخته شده در سال ۱۳۴۹ میلادی می باشد.که امروزه هم به عنوان ساختمانی بلند در این شهر قرار دارد . این برج در طی قرون مختلف تعمیر و نگهداری شده است و برای مدتی هم از این برج برای دیده بانی آتش سوزی استفاده کرده اند. امروزه  بالای این برج شامل یک کافه، رستوران و باشگاه شبانه است و دارای آسانسور می باشد که در آنجا می توانید از  مناظر زیبای شهر لذت ببرید.

۹- موزه باستان شناسی استانبول را بشناسیم ؟Istanbul Archaeological Museum

یکی از مهم ترین موزه ها در ترکیه، موزه باستان شناسی استانبول است که در واقع شامل سه موزه:  موزه باستان شناسی، موزه شرق باستان و موزه کیوسک چهارخانه است.این سه موزه ترکیب حاوی بیش از ۱ میلیون اشیاء از تمدن سراسر جهان است. در سال ۱۸۹۱ تاسیس شد، این اولین موزه ترکیه بوده است و در زمین کاخ توپکاپی واقع شد. کاشی کیوسک قدمت آن به   ۱۴۷۲ باز میگردد.موزه شامل هزاران مصنوعات گرانبها است از جمله تابوت اسکندر کبیر.

۸- کلیسای چورای استانبول مربوط به کدام قرن است ؟Chora Church

کلیسای چورا ممکن است کمی از راه گردشگری آسیب دیده باشد، اما بازدیدکنندگان می گویند که هنر بیزانس زیبا است و تلاشی که برای این کلیسا شده است خیلی زیباست و واقعا ارزش دیدن دارد. موزاییک با شکوه و نقاشی های دیواری زندگی عیسی مسیح و مادرش مریم را به زیبایی به تصویر کشیده است. کلیسای چورا به عنوان نجات دهنده مقدس شناخته شده است . و از آن به عنوان یکی از زیباترین معماری های بیزانسی یاد می شود. قدمت آن به دوره ای از کنستانتین باز می گردد، چورا یک صومعه در سال های اولیه آن زمان بود .  چند قرن بعد، آن را یک مسجد تبدیل کردند  و در سال ۱۹۴۸، آن را به یک موزه تبدیل کردند.

۷- آب انبار کلیسا در کجای استانبول واقع شده است؟ (قصر سلطنتی) Basilica Cistern

آب انبار کلیسا در قرن ششم به دستور امپراطور روم ژوستین توسط  ساکنین استانبول ساخته شد.گردشگران بعد از بازدید این محل به تکنولوژی و فن آوری موجود در روم باستان پی می برند و بسیار متعجب می شوند به دلیل اینکه این تکنولوژی ها برای آن دوره پیشرفته بوده است. مخزن زیرزمینی، فقط چند قدم دورتر از مسجد آبی، در سایت یک کلیسا که در قرن سوم ساخته  شده است. به عنوان کاخ غرق شده نیز معروف است، مخزن می تواند تا ۲٫۸ متر مکعب آب نگهداری کند.

۶- کاخ دلمه باغچه  استانبول  واقعا زیباست!!!! Dolmabahce Palace

لوکس، با شکوه و زیبا تنها برخی از صفات  برای توصیف کاخ دلمه باغچه است کاخی که با کاخ ورسای مقایسه می شود. این کاخ که در قرن ۱۴ ساخته شده برای ساختش از ۱۴ تن برگ طلا استفاده شده است، پر زرق و برق ترین کاخ ترکیه معماری سنتی عثمانی با سبک های اروپایی نئوکلاسیک، سبک باروک و روکوکو را در هم آمیخته است. این کاخ خانه شش سلاطین در سال های ۱۸۵۶-۱۹۲۴بوده است ، و لوستر کریستال آن را به عنوان بزرگترین لوستر جهان می شناسند که هدیه ای از ملکه ویکتوریا به این کاخ بوده است. مکان ساخت کاخ دلمه باغچه عالی است که این کاخ درامتداد خط ساحلی بسفر ساخته شده است.

۵- مسجد سلیمانیه  در کدام منطقه استانبول است ؟Suleymaniye Mosque

بازدید کنندگان از مسجد سلیمانیه می گویند که زیبایی و آرامش آنجا باعث القای حس معنویت به آن ها می شود. این مسجد روی تپه سوم استانبول در سال ۱۵۵۰ به دستور سلطان سلیمان بزرگ ساخته شد. این مسجد با شکوه ترکیبی از معماری اسلامی و بیزانسی است که باعث زیبایی کم نظیرمسجد سلیمانیه شده است. این مسجد در سال های متعدد آسیب های فراوانی دید به خصوص در جنگ جهانی اول که باعث صدمه مسجد شد ولی در اواسط قرن ۲۰ دوباره باز سازی شد. مسجد توسط چهار مناره ساخته شده است که نشان دهنده ی ساخت مسجد توسط یک سلطان است. هنگامی که مسجد سلیمانیه ساخته شد گنبد مسجد بلندترین بنای شهر بود.

۴- بازار بزرگ استانبول کجای استانبول واقع شده است؟Grand Bazaar

مسافرانی که علاقمند به خرید هستند بازار بزرگ را در سفر خود به استانبول از دست ندهند ، بازار بزرگ را با ۵۰۰۰ مغازه یکی از بزرگترین بازار های سرپوشیده ی دنیا می دانند. روزانه حدود یک چهارم میلیون جمعیت برای خرید به این بازار می روند، این بازار دارای جنس هایی از قبیل جواهرات ، فرش ها ، ادویه جات ، ترشیجات ، عتیقه جات و سرامیک های دست ساز رنگی است. این بازار در سال ۱۴۶۱ ساخته شد و امروزه دارای دو مسجد ، چهار فواره  و دو حمام بخار است. اینجا جایی است که خریداران سکه های قدیمی، طلا و جواهر، سنگ های قیمتی، سلاح منبت کاری و مبلمان عتیقه پیدا می کنند.

۳- کاخ توپکاپی Topkapi Palace

کاخ توپکاپی یکی از مکان هایی است که نباید آن را از دست بدهید و یا با عجله از آن بگذرید کاخ توپکاپی ترکیبی از تاریخ و مناظر طبیعی بسیار زیباست.کاخ توپکاپی در تاریخ امپراطوری عثمانی بسیار پر اهمیت بوده است ، کاخ توپکاپی توسط پنج کیلومتر (۳٫۱ مایل) دیوار سنگی و ۲۷ برج احاطه شده است. توپکاپی که ساخت آن به قرن ۱۵ برمی گردد، بر روی تپه مشرف به دریای مرمره، بسفر و شاخ طلایی واقع شده است. در یک زمان از آن به عنوان محل اقامت رسمی سلطنتی سلاطین امپراتوری عثمانی و مقر دولت ترکیه استفاده می کرده اند.

اما در حال حاضر موزه است که به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین کاخ در جهان است. بازدید کنندگان می توانند یک نگاه اجمالی از محله های حرمسرا، که در آن دولت کار می کرد، مجموعه ای از سلاح های قدیمی استفاده شده توسط سلاطین، آشپزخانه کاخ با مجموعه چینی بزرگ، و خزانه داری با مجموعه خود از جواهرات و ساعت های عتیقه ببینند و از آن لذت ببرند.

۲- مسجد آبی Blue Mosque

مسجد آبی، در اوایل قرن ۱۷ ساخته شده است که همچنان برای عبادت و نماز مسلمانان فعال است. این به این معنی است که بازدیدکنندگان باید در وقت بازدید خود دقت داشته باشند زیرا درب این مسجد به منظور عبادت مسلمانان در طول پنج بار نماز روزانه برای گردشگران بسته می شود. همه ی گردشگران باید کفش خود را در بیاورند و خانم ها باید موی خور را بپوشانند. این مسجد دارای گنجینه گرانبهایی همانند ۲۰۰۰۰ کاشی و سرامیک در طرح های مختلف گل لاله و ۲۰۰ پنجره شیشه ای رنگ آمیزی شده و طرح های پیچیده دیگری است . مسجد آبی که به دست سلطان احمد ساخته شد نام خود را از گنبد و کاشی های داخل خود گرفته است.

۱- مسجد ایاصوفیه Hagia Sophia

مسجد ایاصوفیه خانه ای برای عبادت است که به چند مذهب مختلف خدمت کرده است. این مسجد زمانی که در سال ۵۳۷ ساخته شد برای یک اسقف یونانی بوده است.برای تقریبا شش دهه در قرن ۱۲، یک کلیسای کاتولیک روم بوده است. در سال ۱۴۵۳ به مسجد تبدیل شد و تا سال ۱۹۳۱ تا قبل از بسته شدن به عنوان مسجد از آن استفاده می کردند و دوباره آن را در سال ۱۹۳۵ به عنوان موزه بازگشایی کردند.

 

Save

213 Comment threads
92 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
159 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
javid

سلام
هرچی میگردم قیمت مناسب وارزان زیر یک میلیون پیدا نمی کنم برای ۱۰ مهرماه ؟لطفا راهنمائی کنید

سلام
متاسفانه تور زیر یک میلیون تومان برای استانبول وجود ندارد.

مهرداد

سلام من می خواهم با تور استانبول همراه شوم کدام ایرلاین بهتر است؟

ایدانهاوندی

سلام
تور استانبول گشت نوید بیمه هم داره/

ایداسهرابی

تور استانبول گشت نوید گشت شهری هم داره؟

ایداخلیلپور

سلام
تور استانبول گشت نوید رو تلفنی هم میشه رزرو کرد/

ایداخسرو ابادی

سلام
تور استانبول گشت نوید خیلی خوبه میخواستم از زحماتتون صمیمانه تشکر کنم

ایدا رادمهر

سلام
تور استانبول برای عید فطر هم دارید؟

نیوشاحاتمی

سلام
تور استانبول برای بچه ۱۲ یاله با بزرگسال چقد فرق میکنه؟

بیتا حاتمی

سلام
تور استانبول گشت نوید چند شبه؟

هستی حاتمی

سلام
تور استانبول باپرواز ماهان هم دارید

شیوا حاتمی

سلام
تور استانبول با هتل برجر هم دارید؟

حامی حاتمی

سلام
تور استانبول گشت نوید با چه پرواز هایی است؟

سپیده

سلام
تور استانبول گشت نوید بهترین تور را دارد من کاملا راضی بودم

سپیده

سلام
از نظر شما هتل های ۳* استانبول خوب است؟

سپیده

سلام
قیمت تور استانبول در تعطیلات افزایش می یابد؟

سپیده

سلام
تور استانبول با پرواز ترکیش چند است؟

سپیده

سلام
من از تور استانبول گشت نوید استفاده کردم و کاملا راضی بودم

سپیده

سلام
هتل ۵* تور استانبول چه مقدار است؟

سپیده

سلام
تور رستانبول در تعطیلات چگونه است؟