istanbul-net تور استانبول چرا اینقدر گردشگر و توریست خارجی دارد؟

 تور استانبول:معمولا کسی و یا آژانسی وجود  ندارد که در مورد تور استانبول و تور های آن مطلبی در سایتش نباشد. مردم به چند دلیل به استانبول سفر می کنند که:

۱-بزرگترین دلیل مسافرت به استانبول تجارت است و یا خرید لوازم ، پوشاک و  اجناس ترک از بازار های استانبول.

۲- استانبول تنها شهر بزرگی است در جهان که اروپا و آسیا را به هم وصل کرده و نصف آن در اروپا و نصف دیگر شهر در آسیا قرار دارد با دریا و ساحل و رستورانهای فراوان. تقریبا در همه نقاط شهر  میتوان نقاط تفریحی ،هتل و رستورانها را دید و در آن اتراق کرد.

بهار تور استانبول گشت نوید یکی از بهترین تور ها می باشد که در آن بهترین خدمات را به شما خواهیم داد.

توراستانبول با اجرای آژانس هواپیمایی گشت نوید بصورت پروازهای چارتری ، با ایرلاین های داخلی و خارجی همه روزه با ساعات پروازی متنوع انجام می شود.

تور استانبول از ۳ شب و چهار روز شروع شده و تا ۷ شب و ۸ روز میتواند اجرا شود که نرمال آن بطور معمول که از طرف مسافرین تقاضا می شود . ۴ شب و ۵ روز می باشد که معمولاً تور استانبول در تمامی سال استقبال خوبی نسبت به تورهای خارجی دیگر دارد.استانبول تنها شهری است که به دو قسمت آسیایی و اروپایی تقسیم می شود که مسافرین این مطلب را باید برای سفر به این شهر تاریخی و مملو از مساجد زیبا با سنگ فرشهای خاص بدانند.مسافرین برای تقاضای تور استانبول در ابتدا باید محل اقامت خود را در استانبول مشخص نمایند که این وظیفه به عهده کانترهای فروش می باشد. کانترهای فروش این شرکت با اطلاعات و تخصص بسیار بالایی که دارند در خدمت هموطنان گرامی هستند که قصد خرید تور استانبول را دارند.

 چرا تور استانبول را با آژانس گشت نوید سفر کنیم؟

۱- آژانس گشت نوید تور های چارتی را هواپیمایی زاگرس و دیگر شرکتهای هواپیمایی طرف قرار داد است . بنابراین تور ارزان دارد

۲-گشت نوید با هتلهای زیادی  در استانبول طرف قرار داد است قیمت هتلها ارزان   و دست اول برای آژانس ماست.

۳- کادر مجرب و  و ظیفه شناس گردشگری در گشت نوید همیشه آماده پاسخ می باشند.

۴- عضو هیت مدیره این شرکت  فردی با سابقه  بازنشستگی هواپیمایی ایران ایر وجود دارد پس از نظر تجربی تجربه بالایی دارد.

۵- افراد در بخش تور های خارجی به چند زبان دنیا آشنایی کامل دارد. و هر گونه مشکل  تور ها را در اسرع وقت  می تواند حل نماید.

۶- تمام شهر های ترکیه را آزانس گشت نوید با تورهای  مختلف پشتیبانی و ساپورت می نماید و رد همه تورهای ترکیه  گشت نوید حضور دارد.

۷- تور ارزان نوروزی و تور استانبول نوروز در  آزانس گشت نوید بیشترین مسافرین  را همیشه دارد.

۸- تور استامبول در گشت نوید در تمامی فصول و ماهها به تناوب انجام می گیرد.

۹-اطلاعات پروازی و هموار کردن تورها در زمان تعیین شده از اهداف اصلی ماست.

۱۰-شناسایی هتل های خوب  و در دست ساخت همیشه از الویت های ما برای راحتی مسافران عزیز می باشد.

۱۱-تور های مختلف همیشه در آژانس گردشگری  ما با پکیج های مختلف آماده خدمت رسانی و قابل پیش بینی است.

۱۲- برنامه ریزی برای اجرای تورهای گردشگری هر ماه چندین بار آنالیز و بررسی می گردد.

 

ایرلاین هایی که پرواز برای تور استانبول دارند :

 تور استانبول  با پرواز ماهان ،پرواز اطلس ، پرواز تابان ،پرواز آسمان ،پرواز قشم ایر ، پرواز ایران ایر

به جز ایرلاین ایران ایر ، همه پروازها روزانه انجام می شود.

ساعت پروازی ایرلاین به استانبول:

ایرلاین ماهان ( پرواز ایرباس)
ساعت رفت : ۰۶:۵۰      برگشت۲۲:۱۰

ساعت رفت : ۱۸:۵۵      برگشت ۲۲:۱۰

ساعت رفت : ۰۶:۵۰      برگشت ۱۰:۳۵

ساعت رفت : ۱۸:۵۵      برگشت۱۰:۳۵

ایرلاین ایران ایر ( دوشنبه – چهارشنبه – جمعه پرواز دارد)

ساعت رفت : ۰۶:۴۵    برگشت: ۱۰:۱۰

ایرلاین تابان ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : ۱۹:۲۰ و ۲۳:۰۵

ساعت برگشت  :  ۲۲:۳۰ و ۰۲:۱۰

ایرلاین قشم ایر ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : ۰۰:۴۵ و برگشت: ۰۳:۵۰

ایرلاین آسمان  ( پرواز بوئینگ گاهی هم ایرباس)

ساعت رفت : ۲۳:۰۰  و برگشت: ۰۲:۰۰

ایرلاین اطلس  ( پرواز ایرباس)

ساعت رفت : ۰۵:۰۰ و برگشت:۲۲:۲۰

از لحاظ کیفیت پرواز ،  تور  استانبول با ماهان و تور هواپیمایی اطلس جت در صدر قرار دارند و از لحاظ نرخ های ارزان پروازی ، تور استانبول تابان و تور هواپیمایی قشم ایر از همه ارزان ترند.

تور استانبول
تور استانبول

چه هتلهایی در استانبول قرار دارند؟ (انواع هتل و قوانین آنها)

البته ما  تعدادی از هتلهای استانبول را در سایت قرار دادیم هتل های زیادی  در استانبول وجود دارد که متناسب با فرهنگ و ذائقه اقوام مختلف طرف قرار داد با کشورهای مختلفی هستند.

 1. هتل گرند حیات استانبول
 2. هتل گرند اوزتانیک استانبول
 3. هتل سوئیس استانبول
 4. هتل الیت ورد استانبول
 5. هتل گرند جواهر استانبول
 6. هتل سورملی استانبول
 7. هتل رامادا پلازا استانبول
 8. هتل گلدن پارک استانبول
 9. هتل گلدن ایج ۱ استانبول
 10. هتل کریستال استانبول
 11. هتل یورو پلازا استانبول
 12. هتل گرند خلیج استانبول
 13. هتل لیون استانبول
 14. هتل گرند هیلاریوم استانبول
 15. هتل آل سیزن استانبول
 16. هتل گلدن هیل استانبول
 17. هتل توپکاپی استانبول
 18. هتل سابنا استانبول
 19. هتل مارینیم استانبول
 20. هتل گلدن ایج ۲ استانبول

فاصله فرودگاه با هتل ها اغلب بین ۳۰ دقیقه تا یک ساعت می باشد.

طبق قوانین هتل ها در سراسر دنیا، ساعت تحویل اتاق  ۱۴:۰۰  ( CHECK IN) و ساعت تخلیه اتاق  ۱۲:۰۰ ( CHECK OUT) می باشد. البته این ساعت ها طبق قوانین هر هتل قابل تغییر است.اکثر هتل های استانبول فقط شامل صبحانه هستند که سرو صبحانه بین ۷ تا ۱۱ صبح می باشد.

تور استانبول
تور استانبول

در خصوص ناهار و شام ، مسافر می تواند این خدمات را اضافه بر تور با پرداخت هزینه ای جدا خریداری نماید. این خرید را مسافر می تواند در هر زمانی که مایل بود انجام دهد( چه قبل سفر و چه در طول سفر)

استاندارد هتل ها در کشور ترکیه پایین تر از استاندارد جهانی است به همین علت ، هتل های پیشنهادی از طرف رزرواسیون گشت نوید ۴ یا ۵ ستاره می باشد.

بهترین منطقه استانبول ، منطقه تکسیم یا تقسیم TAKSIM می باشد. این منطقه دسترسی بسیار عالی به مراکز خرید دارد و بهترین رستوران های استانبول در این منطقه واقع هستند. علاوه بر این هر گونه وسیله نقلیه جهت تردد به تمام نقاط شهر در دسترس می باشد.

۱۰جاذبه توریستی استانبول  را بهتر بشناسیم؟؟

استانبول شهری است که فرهنگ و تاریخ خوب و قدیمی آن را می پوشاند ، که ترکیب آن ها شهری با جاذبه های گردشگری  هیجان انگیز فراوانی را برای مسافران جهان و علاقه مند به سفر فراهم میکند.  این شهر در طول دوران نوسنگی تاسیس شد، استانبول امروز شهری است مدرن که میراث تاریخی خود را از طریق مساجد، قصر سلطنتی و کلیساهای بزرگ و بازارهای باستانی حفظ کرده است.این شهر زیبا و پهناور بین شرق و غرب وجود دارد ، بزرگترین شهر ترکیه دارای مکان های زیبایی برای تمام بازدیدکنندگان است.  ما در اینجا ۱۰ جاذبه گردشگری برتر استانبول را برای شما توضیح داده ایم:

۱۰- برج گالاتا  استانبول کجاست ؟Galata Tower

دارای طولی به اندازه ۶۷ متر(۲۱۹ فیت) است ، وقتی که شما بالای برج استانبول باشید نما و منظره زیبا از این شهر قدیمی و نما های اطراف آن به شما ارائه می دهد. این برج سنگی که در قرون وسطی ساخته شد که به عنوان برج مسیح نیز شناخته شده است ، بلندترین ساختمان ساخته شده در سال ۱۳۴۹ میلادی می باشد.که امروزه هم به عنوان ساختمانی بلند در این شهر قرار دارد . این برج در طی قرون مختلف تعمیر و نگهداری شده است و برای مدتی هم از این برج برای دیده بانی آتش سوزی استفاده کرده اند. امروزه  بالای این برج شامل یک کافه، رستوران و باشگاه شبانه است و دارای آسانسور می باشد که در آنجا می توانید از  مناظر زیبای شهر لذت ببرید.

۹- موزه باستان شناسی استانبول را بشناسیم ؟Istanbul Archaeological Museum

یکی از مهم ترین موزه ها در ترکیه، موزه باستان شناسی استانبول است که در واقع شامل سه موزه:  موزه باستان شناسی، موزه شرق باستان و موزه کیوسک چهارخانه است.این سه موزه ترکیب حاوی بیش از ۱ میلیون اشیاء از تمدن سراسر جهان است. در سال ۱۸۹۱ تاسیس شد، این اولین موزه ترکیه بوده است و در زمین کاخ توپکاپی واقع شد. کاشی کیوسک قدمت آن به   ۱۴۷۲ باز میگردد.موزه شامل هزاران مصنوعات گرانبها است از جمله تابوت اسکندر کبیر.

۸- کلیسای چورای استانبول مربوط به کدام قرن است ؟Chora Church

کلیسای چورا ممکن است کمی از راه گردشگری آسیب دیده باشد، اما بازدیدکنندگان می گویند که هنر بیزانس زیبا است و تلاشی که برای این کلیسا شده است خیلی زیباست و واقعا ارزش دیدن دارد. موزاییک با شکوه و نقاشی های دیواری زندگی عیسی مسیح و مادرش مریم را به زیبایی به تصویر کشیده است. کلیسای چورا به عنوان نجات دهنده مقدس شناخته شده است . و از آن به عنوان یکی از زیباترین معماری های بیزانسی یاد می شود. قدمت آن به دوره ای از کنستانتین باز می گردد، چورا یک صومعه در سال های اولیه آن زمان بود .  چند قرن بعد، آن را یک مسجد تبدیل کردند  و در سال ۱۹۴۸، آن را به یک موزه تبدیل کردند.

۷- آب انبار کلیسا در کجای استانبول واقع شده است؟ (قصر سلطنتی) Basilica Cistern

آب انبار کلیسا در قرن ششم به دستور امپراطور روم ژوستین توسط  ساکنین استانبول ساخته شد.گردشگران بعد از بازدید این محل به تکنولوژی و فن آوری موجود در روم باستان پی می برند و بسیار متعجب می شوند به دلیل اینکه این تکنولوژی ها برای آن دوره پیشرفته بوده است. مخزن زیرزمینی، فقط چند قدم دورتر از مسجد آبی، در سایت یک کلیسا که در قرن سوم ساخته  شده است. به عنوان کاخ غرق شده نیز معروف است، مخزن می تواند تا ۲٫۸ متر مکعب آب نگهداری کند.

۶- کاخ دلمه باغچه  استانبول  واقعا زیباست!!!! Dolmabahce Palace

لوکس، با شکوه و زیبا تنها برخی از صفات  برای توصیف کاخ دلمه باغچه است کاخی که با کاخ ورسای مقایسه می شود. این کاخ که در قرن ۱۴ ساخته شده برای ساختش از ۱۴ تن برگ طلا استفاده شده است، پر زرق و برق ترین کاخ ترکیه معماری سنتی عثمانی با سبک های اروپایی نئوکلاسیک، سبک باروک و روکوکو را در هم آمیخته است. این کاخ خانه شش سلاطین در سال های ۱۸۵۶-۱۹۲۴بوده است ، و لوستر کریستال آن را به عنوان بزرگترین لوستر جهان می شناسند که هدیه ای از ملکه ویکتوریا به این کاخ بوده است. مکان ساخت کاخ دلمه باغچه عالی است که این کاخ درامتداد خط ساحلی بسفر ساخته شده است.

۵- مسجد سلیمانیه  در کدام منطقه استانبول است ؟Suleymaniye Mosque

بازدید کنندگان از مسجد سلیمانیه می گویند که زیبایی و آرامش آنجا باعث القای حس معنویت به آن ها می شود. این مسجد روی تپه سوم استانبول در سال ۱۵۵۰ به دستور سلطان سلیمان بزرگ ساخته شد. این مسجد با شکوه ترکیبی از معماری اسلامی و بیزانسی است که باعث زیبایی کم نظیرمسجد سلیمانیه شده است. این مسجد در سال های متعدد آسیب های فراوانی دید به خصوص در جنگ جهانی اول که باعث صدمه مسجد شد ولی در اواسط قرن ۲۰ دوباره باز سازی شد. مسجد توسط چهار مناره ساخته شده است که نشان دهنده ی ساخت مسجد توسط یک سلطان است. هنگامی که مسجد سلیمانیه ساخته شد گنبد مسجد بلندترین بنای شهر بود.

۴- بازار بزرگ استانبول کجای استانبول واقع شده است؟Grand Bazaar

مسافرانی که علاقمند به خرید هستند بازار بزرگ را در سفر خود به استانبول از دست ندهند ، بازار بزرگ را با ۵۰۰۰ مغازه یکی از بزرگترین بازار های سرپوشیده ی دنیا می دانند. روزانه حدود یک چهارم میلیون جمعیت برای خرید به این بازار می روند، این بازار دارای جنس هایی از قبیل جواهرات ، فرش ها ، ادویه جات ، ترشیجات ، عتیقه جات و سرامیک های دست ساز رنگی است. این بازار در سال ۱۴۶۱ ساخته شد و امروزه دارای دو مسجد ، چهار فواره  و دو حمام بخار است. اینجا جایی است که خریداران سکه های قدیمی، طلا و جواهر، سنگ های قیمتی، سلاح منبت کاری و مبلمان عتیقه پیدا می کنند.

۳- کاخ توپکاپی Topkapi Palace

کاخ توپکاپی یکی از مکان هایی است که نباید آن را از دست بدهید و یا با عجله از آن بگذرید کاخ توپکاپی ترکیبی از تاریخ و مناظر طبیعی بسیار زیباست.کاخ توپکاپی در تاریخ امپراطوری عثمانی بسیار پر اهمیت بوده است ، کاخ توپکاپی توسط پنج کیلومتر (۳٫۱ مایل) دیوار سنگی و ۲۷ برج احاطه شده است. توپکاپی که ساخت آن به قرن ۱۵ برمی گردد، بر روی تپه مشرف به دریای مرمره، بسفر و شاخ طلایی واقع شده است. در یک زمان از آن به عنوان محل اقامت رسمی سلطنتی سلاطین امپراتوری عثمانی و مقر دولت ترکیه استفاده می کرده اند.

اما در حال حاضر موزه است که به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین کاخ در جهان است. بازدید کنندگان می توانند یک نگاه اجمالی از محله های حرمسرا، که در آن دولت کار می کرد، مجموعه ای از سلاح های قدیمی استفاده شده توسط سلاطین، آشپزخانه کاخ با مجموعه چینی بزرگ، و خزانه داری با مجموعه خود از جواهرات و ساعت های عتیقه ببینند و از آن لذت ببرند.

۲- مسجد آبی Blue Mosque

مسجد آبی، در اوایل قرن ۱۷ ساخته شده است که همچنان برای عبادت و نماز مسلمانان فعال است. این به این معنی است که بازدیدکنندگان باید در وقت بازدید خود دقت داشته باشند زیرا درب این مسجد به منظور عبادت مسلمانان در طول پنج بار نماز روزانه برای گردشگران بسته می شود. همه ی گردشگران باید کفش خود را در بیاورند و خانم ها باید موی خور را بپوشانند. این مسجد دارای گنجینه گرانبهایی همانند ۲۰۰۰۰ کاشی و سرامیک در طرح های مختلف گل لاله و ۲۰۰ پنجره شیشه ای رنگ آمیزی شده و طرح های پیچیده دیگری است . مسجد آبی که به دست سلطان احمد ساخته شد نام خود را از گنبد و کاشی های داخل خود گرفته است.

۱- مسجد ایاصوفیه Hagia Sophia

مسجد ایاصوفیه خانه ای برای عبادت است که به چند مذهب مختلف خدمت کرده است. این مسجد زمانی که در سال ۵۳۷ ساخته شد برای یک اسقف یونانی بوده است.برای تقریبا شش دهه در قرن ۱۲، یک کلیسای کاتولیک روم بوده است. در سال ۱۴۵۳ به مسجد تبدیل شد و تا سال ۱۹۳۱ تا قبل از بسته شدن به عنوان مسجد از آن استفاده می کردند و دوباره آن را در سال ۱۹۳۵ به عنوان موزه بازگشایی کردند.

تور استانبول|تور دبی| تور مالزی| تور تایلند| تور آنتالیا| تور مشهد هوایی| قیمت تور استانبول| تورهای استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخری استانبول| تور های دبی| تور ارزان دبی| قیمت تور دبی| تور دبی با ماهان| قیمت تور مالزی|ارزانترین تور مالزی| تور مالزی و سنگاپور| تور مالزی و لنکاوی|قیمت تور تایلند| تور تایلند ارزان| تور بانکوک پاتایا| تور سامویی| تور آنتالیا نوروز| تور کوش آداسی| تور ترکیبی آنتالیا استانبول| تور بدروم| تور هتل قصر| وقت سفارت کانادا| وقت سفارت آمریکا| هتل قصر مشهد

تور استانبول ارزان
تور استانبول از تبریز
تور استانبول فروردین ۹۶
تور استانبول نوروز ۹۶
تور استانبول از اهواز
تور استانبول از شیراز
تور استانبول از مشهد
تور استانبول از اصفهان
تور استانبول اسفند
تور استانبول از تهران
تور استانبول با قطار
تور استانبول با پرواز ماهان
تور استانبول با پرواز اطلس جت
تور استانبول با پرواز تابان
تور استانبول با پرواز ترکیش
تور استانبول با پرواز قشم ایر
تور استانبول با اطلس جت
تور استانبول با پرواز آسمان
تور استانبول با اتوبوس
تور استانبول تابستان ۹۶
تور استانبول لحظه آخری
تور استانبول تابستان ۹۶
تور استانبول مهر ۹۶
تور استانبول تابستان ۹۶
تور استانبول شهریور ۹۶
تور استانبول شهریور ۹۶
تور استانبول در ماه رمضان
تور استانبول در ماه رمضان ۹۶
تور استانبول در اردیبهشت ۹۶
تور استانبول در نوروز ۹۶
تور استانبول در مهر ماه
تور استانبول در خرداد ۹۶
تور استانبول در ماه رمضان ۹۶
تور استانبول در اصفهان
تور استانبول زمستان ۹۶
تور استانبول عید ۹۶
عکس های تور استانبول
تور استانبول قیمت
تور استانبول کریسمس ۲۰۱۶
تور استانبول نوروز

Save

نظرات

شهریور ۲۲, ۱۳۹۶
سلام هرچی میگردم قیمت مناسب وارزان زیر یک میلیون پیدا نمی کنم برای ۱۰ مهرماه ؟لطفا راهنمائی کنید
sama kamali
شهریور ۲۲, ۱۳۹۶
سلام متاسفانه تور زیر یک میلیون تومان برای استانبول وجود ندارد.
مهرداد
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
سلام من می خواهم با تور استانبول همراه شوم کدام ایرلاین بهتر است؟
ایدانهاوندی
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول گشت نوید بیمه هم داره/
ایداسهرابی
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
تور استانبول گشت نوید گشت شهری هم داره؟
ایداخلیلپور
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول گشت نوید رو تلفنی هم میشه رزرو کرد/
ایداخسرو ابادی
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول گشت نوید خیلی خوبه میخواستم از زحماتتون صمیمانه تشکر کنم
ایدا رادمهر
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول برای عید فطر هم دارید؟
نیوشاحاتمی
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول برای بچه ۱۲ یاله با بزرگسال چقد فرق میکنه؟
بیتا حاتمی
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول گشت نوید چند شبه؟
هستی حاتمی
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول باپرواز ماهان هم دارید
شیوا حاتمی
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول با هتل برجر هم دارید؟
حامی حاتمی
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول گشت نوید با چه پرواز هایی است؟
سپیده
خرداد ۱۱, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول گشت نوید بهترین تور را دارد من کاملا راضی بودم
سپیده
خرداد ۱۱, ۱۳۹۶
سلام از نظر شما هتل های ۳* استانبول خوب است؟
سپیده
خرداد ۱۱, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول در تعطیلات افزایش می یابد؟
سپیده
خرداد ۱۱, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول با پرواز ترکیش چند است؟
سپیده
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
سلام من از تور استانبول گشت نوید استفاده کردم و کاملا راضی بودم
سپیده
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
سلام هتل ۵* تور استانبول چه مقدار است؟
سپیده
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
سلام تور رستانبول در تعطیلات چگونه است؟
ارین حاتمی
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول برای عید فطر هم دارید؟
مریم حاتمی
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول با هتل سمینال هم دارید؟؟؟
آیداحاتمی
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول گشت نوید با چه پرواز هایی هست؟
آیدا1
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول برای ۱۱ خرداد دارید؟
آیدا
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول گشت نوید رو تلفنی میشه اکی کرد؟
سما
بهمن ۶, ۱۳۹۵
یه هتل ۴ ستاره خوب برای تور استامبول معرفی می کنید بهم...؟
شایان
بهمن ۶, ۱۳۹۵
با سلام برای تور استامبول هتل های خاصی کار میکنید؟
سمانه
بهمن ۶, ۱۳۹۵
سلام آب و هوای استامبول برای عید چطوره؟ تور استامبول از چند شروع میشه؟
شقایق
بهمن ۶, ۱۳۹۵
سلام من برای تفریح میخام برم سفر آیا تور استامبول به دردم میخوره؟
رایان
بهمن ۶, ۱۳۹۵
سلام ارزونترین پرواز تور استامبول چیه؟
مهیار
بهمن ۶, ۱۳۹۵
با سلام قیمت های تور استامبول برای عید از چند شروع می شود؟
فاطمه
بهمن ۶, ۱۳۹۵
سلام زمان های حراجی ها برای تور استامبول کی هستش؟
علی ملک
بهمن ۶, ۱۳۹۵
سلام ببخشید میشه در مورد تفریحات تور استامبول کمی اطلاعات بدید بهمون
کامبیز
بهمن ۶, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر ارزون ترین تور استامبول رو نرخ می دین من برای کار میخام برم
ساسان شاهی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول با کدام ایرلاین قیمت پایین تر هست؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
تور استانبول با ایرلاین معراج
بهشاد شادکامی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت های تور استانبول با اژانس گشت نوید عالیه.مرسی
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
متشکرم
الیاس دامغانی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با کدام پرواز ارزان تر هست؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول با پرواز معراج
الهام دانشگر
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول دی ماه افردارید؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
دوست عزیز برای قیمت تور استانبول افری ب همکاران با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل نمائید
المیرا یاسوجی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای نوروز نرخ میدید؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ گشت نوید تماس حاصل نمائید
زینب یاوری نژاد
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت ها تور استانبول در کجای سایت نوشته شده؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول بسته به روز تعطیلات دارای افزایش می باشد برای اطلاع دقیقتر از قیمت تور استانبول با ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل نمائید
رضا ملایی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر.اگر بخوام افر تور ارزان استانبول ارسال بشه باید شماره ام کجا ارسال کنم ک؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
با شماره تلگرام ۰۹۳۵۵۳۵۶۰۴۲ و اخرین افری تور ارزان استانبول مطلع شوید
راحله زاکری
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول می خواستم شماره تماس لطفا؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل نمائید
شراره باقری
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول پرواز تک هم دارید؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
خیر در تور استانبول پرواز تک نداریم
شادی صالحی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام میشه لطفا خدماتی که برای تور استانبول دارید بفرمایید؟
مجتبی سارمی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول پایین ترین نرخ چه فصلی است؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
تور استانبول فصل پائیز
ایسان بهرامی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام .تور استانبول هتل خوب چی پیشنهاد میدید؟
اتنا باقری
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر . تور استانبول کی افر میخوره؟؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
برای اطلاع بیشتر از افری تور استانبول ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل نمائید
ماهان داوودی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام برای تور استانبول چه مدارکی لازم است؟
امیر حسین یاسری
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر .تور استانبول برای چند شب دارید ؟
sama kamali
آذر ۱۶, ۱۳۹۵
تور استانبول از ۲ شب و۳ شب و.... شروع می شود.
مسعود ده نمکی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول تا ۶۵۰۰۰۰تومن هم دارین؟
شهرام کرمی
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر تور استانبول با هواپیما اتا هم دارین؟
ساجده ساحلی
آذر ۶, ۱۳۹۵
وقتتون بخیر میخواستم بپرسم قیمت تور استانبول در کدام فصل اررزان تر است ؟
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
دوست عزیز قیمت تور استانبول در پائیز وزمستان ارزانتر از دیگر فصول می باشد.در ضمن بسته به انتخاب شما در ایام تعطیل نرخ قیمت افزایش دارد.
اتنا نارستانی
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام. بیشترین نرخ تور استانبول چقدر است؟
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
دوست عزیز بسته به انتخاب شما که کدام هتل وچند ستاره وچه روزی باشد ونزدیک به ایام تعطیل باشد نرخ افزایش میابد
ماندانا قاسم خانی
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر.تور ارزان استانبول با چه ایرلاینی میشه ارزون ترین تور را تهیه کرد؟؟
راحیل گرگانی
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید. قیمت تور استانبول با هواپیمای ترکیش پایین تر است یا معراج؟
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول با هواپیمایی معراج کمتر می باشد
راحیل گرگانی
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول که با چه پروازهای دارید؟
شقایق حقانی
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام. مرسی از اطلاع رسانی تون راجب تور استانبول.
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
خواهش می کنم
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
دوست عزیز ما ارائه بهترین خدمات توری در خدمت شما عزیزان می باشیم
ایسان کلاهی
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام. قیمت تور استانبول روی سایتتون خیلی عالی مرسی.
ابراهیم نوری
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام.هزینه تور استانبول با تعطیلات چقدر بیشتر؟؟
ایدین مالایی
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول تو تکسیم از همه جا گرون تره؟
ساغر سالاری
آذر ۶, ۱۳۹۵
پکیج تور استانبول خیلی خوب بود.ممنونم
میترا رضایی زاده
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام خدمات تور استانبول لطفا بفرمایید؟؟
پارمیدا. بالایی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول بیمه مسافرتی هم داره?
بهزاد بیاتی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول ترانسفر فرودگاهی هم داره؟
اراز طاهری
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول گشت شهری هم داره؟؟
امیر رضا رضایی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول ویزا میخواد؟؟
زهره بابایی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول میخواستم به نظر شما هتل منطقه آکسارای بگیرم بهتره یا تکسیم؟؟
طاها فردوسی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام. تور استانبول از شهرستان هم امکان رزرو دارد؟
صادق صادقی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام. تور استانبول رو هتل سمینال هم دارید؟؟
مجید میلادی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام. برای اطلاع بیشتر برای تور استانبول به چه شماره ای زنگ بزنم؟
مسیح محسننیا
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول نوروز هزینه اش خیلی زیاد میشه؟؟
سپهر بهرامی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام. وقتتون بخیر قیمت تور استانبول برای ۵ شب اقامت در هتل ۴ ستاره چقدر است؟
صدف فارابی
آذر ۴, ۱۳۹۵
با سلام خدمت شما میخواستم بدونم قیمت تور استانبول در دی ارزانتر است یا در بهمن ماه ؟
کبری کریمی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام. چرا قیمت تور استانبول با هتل سی وی کی انقدر گرونه؟
ارزو سعیا
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر.کدام فصل تور استانبول ارزان تر هست؟
طناز زاهدی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام . میخواستم بپرسم چرا قیمت تور استانبول برای یک نفر بیشتر در میاد؟
محمود محمودی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام.چرا قیمت تور استانبول فصل پاییز پایین تر؟؟؟؟؟؟؟
حانی سهروردی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای دسامبر میاد پایین؟
سمیه دامغانی
آذر ۴, ۱۳۹۵
سلام .لطفا جاذبه های گردشگری تور استانبول بفرمایید؟
ترمه
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام من از تور ارزان استانبول گشت نوید واقعا راضی بودم واقعا ممنون از زحمات بی وقفه شما
تینا
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید من تورارزان استانبول میخواستم میشه شماره تلفنتونو لطف کنید
شمیم
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام باعرض پوزش تور ارزان استانبول باپرواز معراج هم دارین؟؟
اعظم صالحی
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام. هتل تور استانبول نرخ پایین و کدام منطقه دارید؟؟
داریوش دامغانی
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام.برای تور استانبول میشهاونجا ماشین کرایه کرد؟؟
یاشار یاسری
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام.پکیج تور استانبول از چه طریقی میتونیم ببینیم؟
مانی قره باغی
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام. تور استانبول ترانسفرهم دارید
عباس حسین زاده
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام .تور استانبول با ایرلاین ماهان هم دارید؟؟
پیمان پور نعمتی
آذر ۳, ۱۳۹۵
وقتتون بخیر.ارزانترین قیمت تور استانبول چه ماهی میتونم برم؟
سمانه قاسمیان
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام. تور استانبول بیمه داره؟؟
شیما اشراقی
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.تور استانبول گشت شهری هم داره؟؟
سحر بیگلری
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام برای اطلاع از جاذبه های توریستی تور استانبول از چه طریقی میتونم مطلع بشم؟
نسیم کیانی
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید تور استانبول میخواستم میشه لطفا شماره تلفن اژانس بفرمایید؟
جواد خدایی
آذر ۳, ۱۳۹۵
تور استانبول عالی بود.ممنون اززحمات شما
شکوفه محسنی
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول با هتل ۳*دارید؟؟
طاهره بیات
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول میخواستم میشه لطفا ادرس ازانس بفرمایید؟؟
مهسا نورزاده
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول برای عید میشه از الان رزرف کرد؟؟
سمیرا عباسی
آذر ۳, ۱۳۹۵
وقتتون بخیر.تور استانبول شما چارتر دارید؟؟
سحر کیشی
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول اتاق معمولا چند تخت است؟؟؟
زهرا ناصرصرافا
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام برای تور استانبول چند کیلو بار میتونیم بیاریم؟؟
مسعود محمدی نژاد
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام. تور استانبول تلفنی هم میشه رزرف کرد؟
مجید یزدانی
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.تور استانبول قیمتش طبق پکیج ؟؟
سعید سودایی
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.گشت شهری تور استانبول کجامیبرن؟؟
ایمان دلدار
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
سلام.طول پرواز تور استانبول چند ساعت هست؟
عرفان اذری
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
سلام.هتلهای تور استانبول ناهار وشام هم داره؟؟
محسن خرمی
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول برای عید دارید؟
ازاده نامی
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول چند روز دارید؟؟
مهدی دانشگر
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول ترانسفر داره؟
مرجان سامی
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
سلام. تور استانبول با گشت نوید عالی بود.یکی از سفرهای به یاد موندنی شد برام.ممنونم
فرشته شالچی
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر . نرخ ارزان ترین هتل برای تور استانبول ؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام ارزان ترین تور استانبول که در پکیج قرار داده شده هتل ۳ ستاره گرند میلان میباشد.
صبا مرادوند
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام.پکیج تور استانبول از چه طریقی میتونیم ببینیم؟؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام شما میتوانید جهت مشاهده پکیج و قیمت های تور استانبول به سایت گشت نوید مراجعه نمایید و یا برای اطلاع از آفر ها عضو کانال تلگرام گشت نوید @gashte_navid شوید
سمانه سلیمانی
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام.قیمت تور استانبول با اژانس گشت نوید عالی بود .خواستم تشکرکنم ممنون
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام ممنون,باعث دلگرمی آژانس گشت نوید است که شما مسافران عزیز از تور استانول رضایت خاطر دارید.
وحید وحیدی
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید تور استانبول هزینه یک نفر با دونفر متفاوت؟؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام بله اگر ۲ نفره به تور استانبول برید برای هر کدام قیمت مناسب تری است تا اگر یک نفره سفر کنید زیرا تور برای یک نفر به همراه یک اتاق دو نفره محاسبه میگردد.
مرجان حسنی
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام. امکاناتو خدماتی که روی تور استانبول هست لطفا بفرمایید؟؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام خدماتی که روی تور استانبول گشت نوید ارائه میشود:ترانسفر فرودگاهی,گشت شهری با ناهار,بیمه مسافرتی,راهنمای فارسی زبان میباشد.
ندا قهرمانی
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام برای تور استانبول عوارض خروج به عهده مسافر یا اژانس؟؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز اگر به تور استانبول سفر میکنید باید بدانید که عوارض خروج به عهده خود مسافر میباشد.
صدیقه یاوری
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر. برای تور استانبول هتل در اکسارای ارزان تر یا تکسیم ؟؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام هتل های در کا در منطقه تکسیم بیشترین هزینه را دارند و اگر میخواهید تور استانبول با قیمت مناسب تری بروید هتل های آکسارای مناسب ترند.
morteza ahmadi
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
تور مالزی با پرواز ایر آسیا گرونه؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز مناسب ترین قیمت تور اسانبول با پرواز ایر آسیا بسیار مناسب است.
اسماعیل اسماعیلی
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام می خواستم تور استانبول برم ادرس اژانس لطفا اطلاع میدید؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تور استانبول و دریافت مشاوره از همکاران ما به نشانی : خیابان بنی هاشم-نبش خیابان خرمیان-مجتمع پارسیان-دفتر گشت نوید مراجعه نمایید.
میبثمشهبازی
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام .تور استانبول با پرواز معراج بهتر یا ماهان؟؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام پیشنهاد گشت نوید برای سفر به تور استانبول با پرواز معراج میباشد. البته پرواز های معراج و ماهان ایرباس A300-600 که هم کیفیت هم هستند تنها تفاوت میان این دو پرواز قیمت مناسب تر پرواز معراج میباشد.
میبثم گل محمدی
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر. لطفا نرخ هتلهای که تکسیم هست برای اذر ماه با پرواز معراج حدودا چه نرخی دارید؟؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام برای سفر به تور استانول با شرایط مورد نظر میتوانید به پکیج موجود در سایت گشت نوید مراجعه نمایید تا از قیمت تور استانبول اطلاع دقیق به دست آورید.
کامیار کاویان
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام. افر تور استانبول از کجا میتونیم مطلع بشیم؟؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز شما میتوانید برای اطلاع از آفر های تور استانبول در کانال تلگرام با به نشانی @gahte_navid عضو شوید.
کیمیا صفایی
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
تور استانبول
کی مرام
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
پرواز معراج برا تور اسانبول از تهران چه ساعتیه؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز پرواز های معراج تور استانبول ساعت ۲۳:۳۰ از تهران میباشد.
لیلا حسین زاده
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.تور استانبول حداقل چند شب دارید؟؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام حد اقل مان تور استانبول ۲ شب و ۳ روز است. میتوانید برای رزور تور استانول یا با همکاران در گشت نوید تماس گیرید یا حضوری مراجعه نمایید.
راحله احمدی
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام .تور استانبول نرخ میدی لطفا؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام عزیزم قیمت تور استانبول با توجه به نوع هتل/نوع پرواز و تاریخ سفر شما متفوات است. شما برای اطلاع دقیق از قیمت تور استانبول یا به پکیج که در سایت موجود است مراجعه کنید و یا با گشت نوید تماس بگیرید همکاران ما راهنماییتون کنند.
ناهید ناصری
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام.لطفا هتل های خوب در تکسیم معرفی کنید؟
رومینا رحیم زاده
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.تور استانبول با چه ایرلاین های دارین؟
نیما سعادتی
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول بهتر یا انتالیا؟
تینا بهرامی
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام.ارزان ترین تور استانبول حدودا در چه قیمتی؟
هنگامه اذری
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول برای این هفته افر دارید؟
مسعئد مسعودی
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلااااااااااااااااااااااااااام.سفر با تور استانبول اژانس گشت نوید عالییییییییییییییییییییییی.مرسی از زحمات شما
sama kamali
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام باعث خوشحالی ماست که شما مسافر عزیز از خدمات ارایه داده شده در استانبول راضی هستین.به امید تجربه سفری جدید با گشت نوید.
شایان شهرامی
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام.واحد پول برای تور استانبول ؟
sama kamali
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام واحد پول ترکیه لیر هست...البته شما برای تور استانبول میتونید دلار هم همراه خود ببرین چون در استانبول صرافی به وفور هست.
مهدی باقری
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام.برای تور استانبول مرکز خرید ارزان بفرمایید لطفا؟
نسترن قاسمی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام. تور استانبول با چه ایرلاین های پرواز دارد؟
شبنم ناظمی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام.چرا قیمت تور استانبول در شهریور ماه گران تر هست؟
محسن ظفری
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.قیمت هتل تور استانبول دراکسازای لطفا بفرمایید؟
ندا تیامی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام.لطفا چند تا هتل ۴* در تکسیم برای تور استانبول معرفی کنید ؟مرسی
همایون محمدی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام برای خرید تور استانبول تاریخ انقضا پاسپورت حداقل باید چقدر باشد؟
امید احسنی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام.میخواستم بپرسم برای فردا شب تور استانبول دارید؟
کامران یاری
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام.من چند ماه پیش تور استانبول هتل رامادا رفتم عالی بود.تشکر از زحمات شما
ناصر ناصریان
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام.برای تور استانبول برای بهمن ماه کی باید اقدام بکنیم؟
شیوا محمدی پور
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام.هتل خوب برای تور استانبول در کدام منطقه بهتر هست؟
وحید نصیری
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول با گشت نوید عالی بود.ممنونم
سارا یاوری
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام.قیمت تور استانبول در تعطیلات چقدر بیشتر هست؟
ساسان سامی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام.برای تور استانبول قیمت مجرد باچند نفر متفاوت هست؟
مینا سعدی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام.تور استانبول حداقل تا چند شب دارید؟
سمیه احمدی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام.قیمت تور استانبول در چه فصلی ارزان تر هست؟
نگار یزدی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام. میشه لطفا بگید واحد پول برای تور استانبول ؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام واحد پول در تور استانبول لیر میباشد.
مسیح نعمتی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام .میخواستم با تور استانبول سفرکنم الان هوا مناسب هست برای رفتن؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام برای سفر به تور استانبول زمان مناسبی است فقط کمی بارونی میباشد.
ریحانه احمدی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول نوروز ۹۶ را می خواهم؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
برای اطلاع از قیمت تور استانبول با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرید.
مهدی مهدوی
آبان ۸, ۱۳۹۵
با سلام من باتور استانبول اژانس گشت نوید زیاد سفر کردم وخیلی راضیم.ممنونم از زحمات شما
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام ممنون از شما که مسافر همیشگی تور استانبول گشت نوید میباشد.
محمد امین
آبان ۸, ۱۳۹۵
با سلام و خسته نباشید خدمت شما من قیمت تور استانبول با پرواز معراج و پرواز تابان را دارم .هم نرخ هستند کدام پرواز بهتر است؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
برای تور استانبول کیفیت پرواز معراج از پرواز تابان بالا تر میباشد.هواپیمایی معراج ایرباس ۳۰۰-۶۰۰ همانند هواپیمای ماهان است.
میترا جوانی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلاااااااام. سفر تور استانبول با اژانس گشت نوید فوق العاده بود.تشکر
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام ممنون از انتخاب تور استانبول گشت نوید.
سحر بنیانی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر . برای تور استانبول قیمت هتل رامادا برای پنج شب ؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول با هتل رامادا ۱۱۲۰۰۰۰ تومان میباشد. این نرخ تا ۱۰ آبان معتبر میباشد.
رضا
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول در پکیج هتل د سیتی پورت که ۸۹۵ می باشد تا ۱۰ آبان اعتبار دارد؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
بله قیمت تور استانبول تا ۱۰ آبان طبق پکیج میباشد.
علیرضا
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای اربعین همین نرخهای سایت است؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول تا ۱۰ آبان میباشد. فردا قیمت ها به روز میشوند.
فریبا
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول و خدمات شما در سایت بروز هستند؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول به روز میباشند.
سمیرا
آبان ۸, ۱۳۹۵
با سلام خدمت پرسنل محترم گشت نوید من ۱ ماه پیش با تور شما سفر به استانبول داشتم و از خدمات بسیار راضی بودم الان برای قیمت تور استانبول برای ماه آذر نرخ می خواهم.
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام برای اطلاعات بیشت به قسمت تور استانبول مراجعه نمایید.
لیلا خانی
آبان ۸, ۱۳۹۵
باسلام. من وهمسر و پسر۲ ساله ام قصد سفر باتور استانبول را داریم میخواستم در مورد خدمات نگهداری از کودک در هتلهای انجا بپرسم؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام بستگی به هتلها دارد در بعضی از هتل های ۵ ستاره تور استانبول این خدمات ارایه میشود.
سهیلا
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام لطفا اعلام کنید قیمت تور استانبول در چه فصلی ارزونتر می باشد؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول در فصل پاییز ارزان تر میباشد.
سارا
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام روز بخیر قیمت تور استانبول با هتل چراغان رو می خوام . ممنون
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای چه تاریخی و چند شب میخواین؟
مهتا میرزایی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر .من با تور استانبول گشت نوید سفرکردم عالی بود.تشکر از زحمات شما
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام ممنون از انتخاب تور استانبول گشت نوید. به امید دیدار دوباره شما.
ایدا بادران
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.می خواستم بدونم سفربا تور استانبول بهتر یا اینکه خودمان برویم؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام ۱۰۰% سفر با تور استانبول بهتر است.
ایدا بادران
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام.ایا در حال حاضر سفربا تور استانبول نیاز به پاسپورت یا ویزا دارد؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
برای تور استانبول نیاز به اخذ ویزا نیست اما پاسپورت با ۶ ماه اعتبار لازم است.
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با پرواز ماهان می شه بدید؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام از نظر قیمت تور استانبول با ماهان ۲۰۰ تومان گران تر است ولی هواپیمایی معراج همان کیفیت را ارایه میدهد.
لیلا فومنی
آبان ۸, ۱۳۹۵
در چه زمان سال قیمت تور استانبول مناسب تر است؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام در فصل پاییز قیمت تور استانبول مناسب تر است.
محسن عیوضی
آبان ۸, ۱۳۹۵
آیا گشت نوید به غیر از تور استانبول تور شهر های دیگر ترکیه را اجرا میکند؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام بله گشت نوید جز تور استانبول مجری تور های کوش آداسی و آنتالیا و بودروم و ... میباشد.
مرتضی گنجعلی
آبان ۸, ۱۳۹۵
با سلام قیمت تور استانبول در صورتی یک نفر باشم متفاوت است؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول در صورت یک نفر بودن گران تر میشود.
محسن مرادی
آبان ۶, ۱۳۹۵
سلام میخواستم بدونم بلیت تور استانبول برای امروز دارید؟
sama kamali
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام با همکاران تماس حاصل نمائید
نگار پریانی
آبان ۶, ۱۳۹۵
باسلام لطفا تفاوت اصطلاح تور استانبول وپکیج استانبول را در تعاریف گردشگری بفرمایید؟
sama kamali
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام تفاوت خاصی بین تور و پکیج نمی باشد فقط شما در پکیج می توانید نرخ تور استانبول را مشاهده نمائید.
ندا مولایی
آبان ۶, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای نوروز ۹۶ را از چه طریقی می توانم چک کنم؟
sama kamali
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام با شماره گشت نوید ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس همکاران شما رو راهنمایی می کند
نوشین محبی
آبان ۶, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر. چه هتلهای را برای تور استانبول پیشنهاد می کنید؟
sama kamali
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام برای تور استانبول هتلهای ۴ ستاره تور استانبول می باشد.
دنیا نیاری
آبان ۶, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.اگربا تور استانبول سفرکردیم هراتفاقی افتاد که احتیاج به پلیس داشتیم چکارباید بکنیم؟
sama kamali
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام شما می توانید از لیدرتون که در تور استانبول می باشد کمک بگیرید.
زهراناصری
آبان ۶, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر .برای تور استانبول حداقل چندماه بایدتاریخ انقضا مانده باشد که بتوانیم واردترکیه شویم؟
sama kamali
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام مدت اعتبار پاسپورت حداقل ۶ ماه از تاریخ حقیقی باشد.
زهرا دانا
آبان ۶, ۱۳۹۵
سلام. من بخوام برای تفریح و خرید به ترکیه برم تور استانبول بهتر یاشهرهای دیگرترکیه؟
sama kamali
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام دوست عزیز بستگی داره که شما دنبال خرید باشید استانبول و برای حالت جزیره ای آنتالیا و انالیا ساحل و دریا می باشد با مراجع به سایت و مکانهای دیدنی در سایت می توانید انتخاب نمایید
مینا فردوسی
آبان ۶, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید من چندبار با تور استانبول اژانس گشت نوید سفرکردم وهربار لذت بردم .کمال تشکر را از کانترشما دارم.
علی کاشی
آبان ۶, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر.من با تور استانبول میخواستم سفرکنم یک سوال داشتم کرایه تاکسی در استانبول به دلار پرداخت کنیم یا لیره؟
sama kamali
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام در ترکیه هم دلار وهم لیر دریافت می شود.
حامدجباری
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.بهترین فصل سال برای تور استانبول چه فصلی هست؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام بهتر ین زمان برای تور استانبول بهار و پائیز می باشدو
مهرداد حمیدی
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام برای تور استانبول میشه لطفا مراکز خریداستانبول معرفی کنید؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام مرکز خرید الویوم ،کانیون از مراکز خرید استانبول می باشد.
میلاد حامدی
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام .میشه لطفا جاذبه های گردشگری فوق العاده تور استانبول بفرمایید؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام از جاذبه های گردشگری تور استانبول می توان به مسجد سلیمانیه،برج دختر،کاخ دلمه باغچه،جزیره بویوکاداو....... می باشید.
علی رضایی
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام . چه مراکزخرید ارزان قیمتی برای تور استانبول هست؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
مرکز خرید الویوم ارزان ترین مرکز خرید می باشد که همه ساله ایرانیان برای خرید به ایم مرکز خرید مراجعه می نمایند.
سارا فرامرزی
آبان ۵, ۱۳۹۵
باسلام میخواستم بپرسم قیمت تور استانبول ۱۲ابان یا۱۳ابان برم چقدره؟؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام هتل blue way city سه ستاره ۸۹۵ تومان می باشد
سعید دانشگر
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام .میخواستم از توراستانبل استفاده کنم ولی چون برای خرید میرم میخواستم بدونم چه ماهی از سال قیمتهای مراکز خریدنسبتا پایین ترهست؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام معمولا ماهی که انتهای فصل بهتری زمان برای خرید می باشد
هادی مرادی
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.چارتر تور استانبول معمولا چندشب هست؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام کاربر گرامی چارتر تور استانبول ۳ شب تا ۲۰ شب می باشد.
لیلا حسن زاده
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام .برای تور استانبول چارتردارید اگه هست باچه پروازی دارید ؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام بله چارتر معراج می باشد.برای اطلاعات بیشتر با گشت نوید ۲۲۳۳۲۷۵۳ مطلع شوید.
سارا محمدی
آبان ۵, ۱۳۹۵
باسلام وعرض خسته نباشید. چه خدماتی روی تور استانبل دارید ؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول، خدمات ترانسفر -گشت شهری- لیدر فارسی زبان- بیمه مسافرتی در تور اراده می شود.
سارا محمدی
آبان ۵, ۱۳۹۵
باسلام وعرض خسته نباشید. میشه لطفا بفرماییدچه خدماتی برای تور استانبل دارید؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
باسلام کاربر گرامی قبلا پاسخ داده شده است.
مطهره حسینی
آبان ۵, ۱۳۹۵
باسلام.شماره تلگرام دارید که هروقت تور استانبول افرخورد مابتونیم مطلع بشیم؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام برای اطلاع از افری تور استانبول می توانید ز شماره ۰۹۳۱۵۵۷۶۰ مطلع شوید.
مریم اطیابی
آبان ۵, ۱۳۹۵
با عرض سلام خدمت شما. میشه لطفا چندتاهتل خوب در تکسیم دراذر ماه بهم معرفی کنید که نرخ تور استانبول متوسط باشه
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
باعرض سلام اگر دوستار سفر تور استانبول در آذر ماه می باشید.هتل راماد در تکسیم که هتل ۴ ستاره انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید برای اطلاعات بیشتر از آژانس گشت نوید با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ مطلع شوید.
سمیرا نوری
آبان ۵, ۱۳۹۵
باعرض سلام .میخواستم بدونم پایین نرین نرخ توراستانبل برای چه ماههای از سال هست؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با عرض سلام پائین ترین نرخ در تور استانبول در پائیز می باشد . و شما می توانید با انتخاب تور استانبول در گشت نوید از طرح های ویژه پائیزی برای مسافرتی جذاب و خاطره انگیز استفاده کنید.
امیرلو
شهریور ۲۲, ۱۳۹۵
من کارم بهینه سازی سایت است هر چی سرچ می کنم می بینم شما در صفحه اول گوگل میشه کمک کنید تا سایتم بیاد صفحه اول......... تور استانبول کریسمس ۲۰۱۶, تور استانبول کاسپین, تور استانبول گیتی رز, تور استانبول گردشگران, تور استانبول گردی, تور استانبول گرند هالیک, تور استانبول گرگان, تور استانبول گشت آسا, تور گردشگری استانبول, تور گروهی استانبول, تور گردشگری استانبول, تور استانبول لحظه آخری, تور استانبول لوتوس شیراز, تور استانبول لحظه آخری, تور استانبول لحظه آخری ۹۴, تور استانبول لاچین سیر, تور استانبول لحظه آخری ۹۲, تور استانبول لحظه آخری ۹۳, تور استانبول لحظه, تور استانبول لست سکند, تور استانبول لحظه آخری دی ۹۳, تور استانبول ماه رمضان ۹۵, تور استانبول مهر ۹۵, تور استانبول مرداد, تور استانبول مسافران, تور استانبول مهر ۹۳, تور استانبول مهر ۹۲, تور استانبول مرداد ۹۲, تور استانبول ماه رمضان ۹۴, تور استانبول ماه رمضان, تور استانبول نوروز ۹۵, تور استانبول نوروز ۹۴, تور استانبول نوروز ۹۳, تور استانبول نوروز, تور استانبول نوروز ٩٣, تور استانبول نوروز ۹۴ از تبریز, تور استانبول نوروز ۹۲, تور استانبول نوروز ۹۳, تور استانبول نوروز ۹۴ ارزان, تور استانبول نوروز٩۴, تور استانبول و آنتالیا, تور استانبول ویژه عید فطر, تور استانبول ویژه ماه رمضان, تور استانبول ویژه عید فطر, تور استانبول و کوش آداسی, تور استانبول ویژه ماه رمضان ۹۴, تور استانبول و انتالیا, تور استانبول ویژه نوروز ۹۴, تور استانبول ویژه عید فطر ۹۳, تور استانبول هتل ۵ ستاره, تور استانبول هتل ۴ ستاره, تور استانبول هتل کریستال, تور استانبول هتل گراند جواهر, تور استانبول هتل مارمارا, تور استانبول هتل تایتانیک سیتی, تور استانبول هتل لیون, تور استانبول هتل الیت ورد, تور استانبول هتل گرند جواهر, تور استانبول هتل تایتانیک, تور استانبول یک هفته ای, تور استانبول یک هفته, تور استانبول یا آنتالیا, تور استانبول یو آل, تور استانبول یک روزه, تور استانبول هتل یورو پلازا, قیمت تور استانبول یک هفته, تور استانبول از یزد, قیمت تور استانبول یک هفته ای, تور ارزان استانبول یک هفته, هزینه ی تورهای استانبول, هزینه ی تور استانبول, تور استانبول ۱۰ روزه, تور استانبول ۱۴ خرداد, تور استانبول ۱ هفته, تور استانبول ۱۲ خرداد, تور استانبول ۱۹ آذر, تور استانبول ۱۷ تیر, تور استانبول ۱۶ خرداد, تور استانبول ۱۳۹۴, تور استانبول ۱۸ خرداد, تور استانبول ۱ مرداد, تور استانبول ۱ دی, تور ۱ هفته ای استانبول, تور استانبول ۱ مهر, تور استانبول ۱ اسفند ۹۳, تور استانبول ۱ شهریور ۹۳, تور استانبول ۱ تیر ۹۴, تور استانبول ۱ آبان, تور استانبول ۱ بهمن, تور استانبول ۲۲ بهمن, تور استانبول ۲۲ بهمن ۹۳, تور استانبول ۲۵ تیر, تور استانبول ۲۷ آذر, تور استانبول ۲شب و ۳روز, تور استانبول ۲۶ اسفند, تور استانبول ۲۲ بهمن ۹۲, تور استانبول ۲۰ خرداد, تور استانبول ۲۳ اردیبهشت, تور استانبول ۲۴ اردیبهشت, تور ۲ روزه استانبول, تور استانبول ۲ مرداد, تور استانبول ۲ شب و ۳ روز, تور استانبول ۲ دی, تور استانبول ۲ بهمن, تور استانبول ۲ شب ۳ روز, تور استانبول ۲ بهمن ۹۳, تور ۲ شب استانبول, تور استانبول ۲ شهریور, تور استانبول ۲ مهر, تور استانبول ۳ شب و۴ روز, تور استانبول ۳ شب, تور استانبول ۳ روزه, تور استانبول ۳۱ تیر, تور استانبول ۳ شب نوروز ۹۳, تور استانبول ۳۰ اردیبهشت ۹۴, تور استانبول ۳ شب نوروز ۹۴, تور استانبول ۳ روز, تور استانبول ۳۰ دی, تور استانبول ۳ تخته, تور ۳ روزه استانبول, تور ۳ روز استانبول, تور ۳ شب استانبول, تور ۳ روزه استانبول نوروز ۹۳, تور ۳ روزه استانبول ارزان, تور ۳ روزه استانبول اردیبهشت ۹۴, تور ۳ شبه استانبول, تور استانبول ۴شب و۵روز, تور استانبول ۴ شب, تور استانبول ۴ روزه, تور استانبول ۴ روز, تور استانبول ۴ شب نوروز ۹۳, قیمت تور استانبول ۴ روزه, تور استانبول هتل ۴ ستاره قیمت, تور استانبول ۳شب و ۴روز, قیمت تور استانبول هتل ۴ستاره, تور ۴ روزه استانبول, تور ۴ شب استانبول, تور ۴ روزه استانبول نوروز ۹۳, تور ۴ روز استانبول, تور استانبول ۴ شب و۵ روز, تور استانبول ۴ مهر ۹۳, تور استانبول ۴ شهریور, تور ۴ روزه استانبول نوروز ۹۴, تور استانبول ۴ مرداد, تور استانبول ۵ شب, تور استانبول ۵ روزه, تور استانبول ۵ شب و۶ روز, تور استانبول ۵ ستاره, تور استانبول ۵ روز, تور استانبول هتل ۵ ستاره گرند جواهر, قیمت تور استانبول ۵ شب, قیمت تور استانبول ۵ روزه, قیمت تور استانبول ۵ ستاره, تور ۵ روزه استانبول, تور ۵ شب استانبول, تور ۵ ستاره استانبول, تور ۵ روز استانبول, تور ۵ روزه استانبول شهریور ۹۳, تور ۵ شب استانبول خرداد ۹۴, تور استانبول ۵ فروردین, تور استانبول ۵ اسفند ۹۳, تور استانبول ۵ مرداد, تور استانبول ۶ شب, تور استانبول ۶ شب و۷ روز, تور استانبول ۶ روزه, تور استانبول ۶ روز, تور استانبول ۶ مرداد, تور استانبول ۶ شب تابستان ۹۴, تور استانبول ۶ شب شهریور ۹۳, تور استانبول ۶ مهر, تور استانبول ۶ شب تابستان ۹۲, تور استانبول ۶ تیر ۹۴, تور ۶ روزه استانبول, تور ۶ شب استانبول, تور ۶ روز استانبول, تور استانبول ۷ شب, تور استانبول ۷ روزه, تور استانبول ۷ شب و۸ روز, تور استانبول ۷ روز, تور استانبول ۷ شب تابستان ۹۴, تور استانبول ۷ روزه تابستان ۹۳, تور استانبول ۷ روزه تابستان ۹۴, تور استانبول ۷ شب مرداد ۹۳, تور استانبول ۷ شب خرداد ۹۳, تور استانبول ۷ شب لحظه آخری, تور ۷ روزه استانبول, تور ۷ شب استانبول, تور ۷ روزه استانبول تابستان ۹۳, تور ۷ روز استانبول, تور ۷ روزه استانبول تابستان ۹۴, تور استانبول ۸ روزه, تور استانبول ۸ بهمن, تور استانبول ۸ روز, تور استانبول ۸ فروردین ۹۴, تور استانبول ۸ مرداد ۹۳, تور ۸روزه استانبول, تور استانبول ۸ دی ۹۲, تور استانبول ۸ اردیبهشت ۹۴, تور استانبول ۸ تیر ۹۴, تور ۸ روزه استانبول, تور ۸ روز استانبول, تور استانبول ۸ شب, تور استانبول ۸ مرداد, تور استانبول ۹۳, تور استانبول ۹۴, تور استانبول ۹۲, تور استانبول ۹۳ از تبریز, تور استانبول ۹۴ از شیراز, تور استانبول ۹۴ اردیبهشت, تور استانبول ۹ بهمن, تور استانبول ۹۴ تابستان, تور استانبول ۹۳ ارزان, تور استانبول ۹ مهر ۹۳, تور استانبول ۹ خرداد ۹۴, تور استانبول ۹ اردیبهشت, تور استانبول ۹ خرداد, تور استانبول ۹ اردیبهشت ۹۴, تور استانبول ۹ دی ۹۲, تور استانبول ۹ شب, تور ۹ روزه استانبول, تور استانبول ۹ آبان ۹
kiyomars
شهریور ۲۲, ۱۳۹۵
لطفا سوالتان را در مورد تور بپرسید بهینه سازی سایت ما توسط تیم سئو برتر انجام شده است
شهریور ۲۲, ۱۳۹۵
واقعا تور ها را همه اول هستید تور استانبول خرداد ۹۳, تور استانبول خرداد, تور استانبول خرداد ٩۴, تور استانبول خرداد ٩٣, تور استانبول خرداد ۹۲, تور استانبول خرداد ۹۴, تور استانبول خرداد ماه, تور استانبول خرداد ۹۴ از شیراز, تور استانبول دی ۹۳, تور استانبول دی ۹۲, تور استانبول دی ماه ۹۳, تور استانبول در ماه رمضان, تور استانبول دقیقه ۹۰, تور استانبول در ماه رمضان ۹۴, تور استانبول دی ٩٣, تور استانبول دلتابان, تور استانبول دی ماه, تور استانبول دی ماه ۹۲, تور استانبول رمضان ۹۴, تور استانبول رمضان ۹۳, تور استانبول رمضان, تور استانبول ریما گشت, تور استانبول رفت زمینی برگشت هوایی, تور استانبول رمضان ٩۴, تور استانبول رمضان ۹۲, تور استانبول رمضان ٩٣, تور استانبول رشت, تور استانبول راه ابریشم, تور استانبول زمستان ۹۳, تور استانبول زمستان ۹۲, تور استانبول زمینی, تور استانبول زمینی نوروز ۹۴, تور استانبول زمستان, تور استانبول زمینی نوروز ۹۳, تور استانبول زمینی با قطار, تور استانبول زمستان ٩٣, تور استانبول زمینی تابستان ۹۲, تور استانبول زمینی از تبریز, تور استانبول ژانویه ۲۰۱۵, تور استانبول ژانویه ۲۰۱۴, تور استانبول ژانویه, تور استانبول ژانویه ۲۰۱۵, تور استانبول ژانویه ٢٠١۵, تور استانبول ژانویه, تور استانبول ژانویه ۲۰۱۳, تور استانبول ژانویه ۹۳, تور استانبول ویژه ژانویه, تور استانبول ویژه ژانویه ۲۰۱۵, تور استانبول سفارت کانادا, تور استانبول سوئیت, تور استانبول سه شب وچهار روز, تور استانبول سه روزه, تور استانبول سعادت سیر, تور استانبول سال ۹۴, تور استانبول سی تراول, تور استانبول سه شب, تور استانبول سفر دوستان, تور استانبول سلطان احمد, تور استانبول شهریور ۹۵, تور استانبول شهریور ۹۳, تور استانبول شهریور ۹۲, تور استانبول شهریور ۹۴, تور استانبول شهریور, تور استانبول شیراز, تور استانبول شهریور ۹۳, تور استانبول شهریور, تور استانبول شهریور ۹۲, تور استانبول شباویز, تور استانبول صبحانه ناهار شام, تور استانبول صدف سیر, تور استانبول صبحانه نهار شام, تور استانبول صدف, تور استانبول به صورت اقساط, پکیج تور استانبول صفحه, تور استانبول با صبحانه ناهار شام, تور استانبول با صبحانه و ناهار, تور استانبول طاها گشت, تور استانبول طاها, تور استانبول آژانس طاها گشت, تور استانبول عید فطر, تور استانبول عید فطر ۹۴, تور استانبول عید فطر ۹۳, تور استانبول عید ۹۴, تور استانبول عید فطر, تور استانبول عید ۹۳, تور استانبول عید فطر ۹۴, تور استانبول عید ٩۴, تور استانبول عید قربان, تور استانبول عید غدیر, تور استانبول عید غدیر ۹۳, تور استانبول با غذا, تور استانبول جهانگردان غرب, تور استانبول ویژه عید غدیر, تور استانبول مهر ۹۳ عید غدیر, تور استانبول فروردین ۹۴, تور استانبول فروردین ۹۳, تور استانبول فوری, تور استانبول فروردین ۹۴, تور استانبول فوری, تور استانبول فروردین, تور استانبول فروردین ۹۴, تور استانبول فول برد, تور استانبول فروردین٩۴, تور فستیوال استانبول, تور استانبول قسطی, تور استانبول قشم ایر, تور استانبول قطار, تور استانبول قیمت مناسب, تور استانبول قدس گشت, تور استانبول قیمت ویژه, تور استانبول ققنوس, تور استانبول قصر شیرین, تور استانبول قبرس, تور استانبول کوش آداسی, تور استانبول کرمانشاه, تور استانبول+کوشی آداسی, تور استانبول کریسمس ۲۰۱۵, تور استانبول کریسمس, تور استانبول کرج, تور استانبول کرمان
kiyomars
شهریور ۲۲, ۱۳۹۵
آره تمام تور هایی را که سرچ می کنید در صفحه اول هستم
محمودی
شهریور ۲۲, ۱۳۹۵
من هز چی سرچ کردم دیدم شما صفحه اول گوگل هستید چرا؟ تور استانبول مرداد ۹۵, تور استانبول تیر ۹۵, تور استانبول تابستان ۹۵, تور استانبول ۹۵, تور استانبول از تبریز, تور استانبول الی گشت, تور استانبول عید فطر ۹۵, تور استانبول خرداد ۹۵, تور استانبول از اصفهان, تور استانبول قیمت, تور استانبول, تور استانبول از شیراز, تور استانبول از مشهد, تور استانبول ارزان, تور استانبول از تهران, تور استانبول از اهواز, تور استانبول از کرمانشاه, تور استانبول اردیبهشت ۹۵, تور استانبول ا, تور استانبول با قطار, تور استانبول بهمن ۹۳, تور استانبول بهمن ۹۲, تور استانبول با پرواز ماهان, تور استانبول بهار ۹۴, تور استانبول با پرواز اطلس جت, تور استانبول با پرواز تابان, تور استانبول با پرواز ترکیش, تور استانبول با پرواز قشم ایر, تور استانبول با اطلس جت, تور استانبول پرین, تور استانبول پاییز ۹۳, تور استانبول پاییز ۹۲, تور استانبول پرواز ماهان, تور استانبول پرواز اطلس جت, تور استانبول پرواز آسمان, تور استانبول پرواز از اصفهان, تور استانبول پاییز ٩٣, تور استانبول پرواز ترکیش, تور استانبول پاییز ۹۳, تور استانبول تابستان ۹۵, تور استانبول تیرماه ۹۵, تور استانبول تابستان ۹۴, تور استانبول تابستان ۹۳, تور استانبول تابستان ۹۲, تور استانبول تیر ۹۴, تور استانبول تیر ۹۳, تور استانبول تبریز, ثبت نام تور استانبول, تور استانبول ثریا, تور استانبول جدید, تور استانبول جنوب شرق, تور جزیره استانبول, تور جزایر استانبول, تور جزیره استانبول, تور استانبول اطلس جت, تور استانبول هتل جواهر, تور استانبول گراند جواهر, قیمت تور استانبول جدید, تور استانبول چارتر, تور استانبول چهار فصل, تور استانبول چهار روزه, تور استانبول چارتری, تور استانبول چهار شب, تور چارتر استانبول ارزان, تورهای چارتر استانبول, تور استانبول آژانس چهار فصل, تور استانبول هتل چهار ستاره, تور ترکیه استانبول چارتر, تور استانبول هتل گرند حیات, تور استانبول هتل گراند حیات, حراج تور استانبول, تور استانبول حرکت از شیراز, تور استانبول حرکت از تبریز, تور استانبول حرکت از مشهد, تور استانبول حرکت از اصفهان, تور استانبول با هتل گرند حیات, تور استانبول هتل حمیدیه, تور استانبول هتل پارک حیات, تور استانبول خرداد ۹۴,
kiyomars
شهریور ۲۲, ۱۳۹۵
برای اینکه تمام تور ها را کار می کنیم
ونوس
خرداد ۲۹, ۱۳۹۵
سلام برای اولین بار با پرواز معراج مسافرت کردم واقعا از کیفیت پرواز کلاملا راضی بودم رفت و برگشت و اوقات خوبی گذرندونم ممنونم
حسن
خرداد ۲۸, ۱۳۹۵
با تشکر از گشت نوید من همیشه از این آژانس تور خرید میکنم و برای پدرم هم برای آخر ماه رمضان تور استانبول میگیرم
سپیده عاشوری
خرداد ۲۶, ۱۳۹۵
سلام. اولین تابستانی است که تصمیم داریم با تور سفر کنیم وخوشحالم که با معرفی یکی از دوستان اولین انتخابم شمایید.
seo bartar
خرداد ۲۶, ۱۳۹۵
سلام ممنون از انتخاب شما ، ما نهایت تلاشمونو برای خوش گذشتن در اولین تور شما می کنیم سپاس از دیدگاه شما
اسد
خرداد ۲۴, ۱۳۹۵
ممنون از تورهای جذابتون
حسن
خرداد ۲۲, ۱۳۹۵
من همیشه سفرها و بلیط هام و از آژانس مسافرتی نوید گشت تهیه می کنم فوق‌العاده و متفاوت با نرخ های استثنایی با تشکر از نوید گشت برای سرویس دهی عالی ?
maryam
خرداد ۲۲, ۱۳۹۵
باسلام وقتی من هنوز افتخار اینونداشتم باتورهای شما برم سفر چی بگم وازچی تعریف کنم. اگردرقرعه کشی برنده بشم هم تعریف می کنمازتورهای شماوهم براتون توریست معرفی می کنم ومهمتراینکه تبلیغ می کنم.با تشکر مریم
seo bartar
خرداد ۲۲, ۱۳۹۵
سلام...ممنون از نظر شما امیدوارم که شما برنده قرعه کشی ما باشید و از تور های ما لذت ببرید
جواد راعی
خرداد ۲۲, ۱۳۹۵
عالی و بسیار جالب
seo bartar
خرداد ۲۲, ۱۳۹۵
امیدوارم استفاده لازم را برده باشید سپاس از دیدگاه شما
مختارزردويي
خرداد ۲۲, ۱۳۹۵
من در سه سال گذشته تمامی سفرهای خارجی و داخلی ام را با گشت نوید رفتم،تسریع در اخذ ویزا وبرخورد خوب وپاسخگویی در ساعات غیر کاری در مواقع بروز مشکل حتی ١١:٣٠شب یا روزهای تعطیل و سرویس دهی خوب در طی سفر و انتخاب تور لیدرهای مسلط از ویژگیهای این اژانس هواپیمایی است.من١١بار دوبی و یکبار استانبول و٧بار کیش رفتم.وانتخاب تیر ماهم نیز مالزی وتایلند خواهد بود.
seo bartar
خرداد ۲۲, ۱۳۹۵
ممنون از شما که تور ما را انتخاب می کنید وظیفه ی ما سرویس دهی خوب است و امیدوارم در بقیه سفر های شما بتوانیم به خوبی عمل کنیم و به شما خوش بگذرد. تشکر از نظر شما
زهرا
خرداد ۲۱, ۱۳۹۵
چرا نتایج قرعه کشی و اعلام نکردید نتیجه رو دیروز ساعت ۵ قرار بود اعلام کنید لینک نتایج رو هم که معلوم نیست چی گذاشتید کلیک میکنیم باز نمیشه؟ ؟ !!!!
kiyomars
خرداد ۲۱, ۱۳۹۵
به دلیل استقبال بیش از حد دوستان از ارسال دیدگاه در باره تورها روز شنبه ارسال قرعه کشی نتایج دوباره اعلام خواهد شد. لینک کانال قرعه کشی اینه https://telegram.me/gashte_navid یا اینو سرچ کنید در تلگرام gashte_navid@
حسن
خرداد ۲۰, ۱۳۹۵
با تشکر از وبسایت خوبتون ?
seo bartar
خرداد ۲۰, ۱۳۹۵
از توجه شما و از اینکه سایت ما را دنبال می کنید ممنونیم.
حسن
خرداد ۱۸, ۱۳۹۵
با تشکر از آژانس مسافرتی نوید گشت من تورهایی مسافرتیم و از این آژانس میگیرم و تشکر میکنم از سرویس دهی متفاوت بنده در اول اردیبهشت به استانبول سفر کردم با پرواز ترکیش به محض ورود با یک ون شخصی ما رو به سمت هتل بردن و سفری امن و مطمئن رو گذراندم مهمترین مسئله اعتبار آژانس و کیفیت و سرویس دهی است و توصیه میکنم با توجه به اینکه تورهایی زیادی هستند که کلاهبرداری میکنند و یا سرویس که قرار بود به مشتری بدهند را نمی دهند توصیه میکنم فقط از آژانس نوید گشت رزرو بلیط، ویا تور خودراخریداری کنید.
seo bartar
خرداد ۱۸, ۱۳۹۵
با عرض سلام خدمت شما وظیفه ی ما سرویس دهی به شما عزیزان است تشکر می کنم بابت نظر و دعوت شما
مسعود سلطانی
خرداد ۱۷, ۱۳۹۵
تور استانبول عالیه
seo bartar
خرداد ۱۸, ۱۳۹۵
ممنون ما بیشترین تلاش برای برگذاری یک تور استانبول عالی را برای شما می کنیم.
سحربيگى
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
خیلى هم عالى ????????????????
سحر علیمحمدی
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
تشکر و سپاس فراوان از تور های استانبولی که ارائه می دید
Soheil
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
تور استانبول گشت نوید خیلی عالیه...لطفا فعالیت تو تلگرام را بیشتر کنید که اطلاعات بیشتری کسب کنیم.ممنون
kiyomars
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
حتما این کار رو می کنیم
محمد
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
سلام لطفا تور هاى لحظه اخرى رو تو تلگرام بفرستید. متشکرم
kiyomars
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
در کانال تلگرام تور استانبول گشت نوید ما عضو شید حتما ارسال خواهیم کرد ۲ امتیاز با آی پی شما ثبت شده است. تا اخر هفته هر کس بیشتر ین نظر را ارسال کند برنده خواهد بود
اسد
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
گشت نوید یدونس
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول چنده لطفا اعلام فرمایید
مسلمان
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
من که واقعا لذت بردم توری پر انرژی و خوب بود تور استانبول گشت نوید و در عین حال امن برای تمامی مسافرین این تور.تشکر می کنم از گشت نوید.
مدیری
اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۵
واقعا عالی بود تور استانبول در هتل سی وی کی پارک بوسفوروس را من براتون پیشنهاد میکنم خیلی هتل خوبیه.
مرادی
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
با اینکه شرایط استانبول در این ماه های اخیر نا امن بود ولی امن ترین تور را با تور استانبول گشت نوید تجربه کردم. با تشکر از زحمات شما
محسنی
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
سلام...با تشکر از زحمات شما من یک خریدار پوشاک ترک هستم...با تور های استانبول مختلفی مسافرت رفتم.ولی واقعا تور استانبول گشت نوید از همه متفاوت تر و تور ارزانی بود و هرچی سرچ کردم گشت نوید در تمامی تور ها خدمات بسیار عالی داشت. تور استانبول لحظه آخری تور استانبول ارزان تور استانبول قیمت تور استانبول اسفند ۹۵ تور استانبول نوروز ۹۶ تور استانبول از تبریز تور استانبول بهمن ۹۵ تور استانبول از مشهد
رازی
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
سلام آقای محسنی من با شما موافقم و خسته نباشید میگم به شرکت گشته نوید به دلیل تور استانبول بسیار متفاوت
kiyomars
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۵
  جستجوهای مربوط به تور استانبول در گوگل روی لینکهای زیر کلیک نمایید تا مستقیم وارد گو گل شوید و سرچ را دنبال کنید تور استانبول لحظه آخری تور استانبول ارزان تور استانبول قیمت تور استانبول نوروز ۹۶ تور استانبول از تبریز تور استانبول اسفند ۹۵ تور استانبول از مشهد تور استانبول از اصفهان جستجوهای مربوط به تور استانبول لحظه آخری تور لحظه آخری استانبول از تبریز تور لحظه آخری استانبول از اصفهان تور لحظه آخری استانبول از شیراز تور لحظه آخری استانبول بهمن ۹۵ تور لحظه آخری استانبول از مشهد تور لحظه آخری استانبول ۹۵ تور استانبول ارزان تور لحظه آخری استانبول اسفند ۹۵

دیدگاهتان را بنویسید