چرا تور ارزان استانبول با گشت نوید ؟

اکثر مردم به دنبال تور ارزان استانبول می گردند. تور ارزان استانبول آژانس هواپیمایی گشت نوید با پرواز های معتبر معراج ،ایران ایر ، تابان همچنین با معرفی هتل های لوکس و در جه یک در مرکز شهر استانبول یعنی میدان تکسیم و خیابان استقلال

تور ارزان استانبول در فصل پاییز و در ماه های آبان و آذر و دی و بهمن با قیمتی عالی در آژانس هواپیمایی گشت نوید وجود دارد. تور ارزان استانبول به دلیل سرد شدن هوا در فصل پاییز انجام می شود . در حالیکه در تابستان تور استانبول قیمت بالایی دارد اما در آبان ماه و آذرماه ارزان ترین تور را در گشت نوید خواهیم داشت.

تور ارزان استانبول ، عبارتی که در موتور جستجوگر گوگل در سه سال اخیر به طور مرتب از سوی علاقه مندان به مسافرت به کشور ترکیه علی الخصوص به شهر زیبا و منحصر به فرد استانبول از لحاظ جغرافیایی جستجو می شود.

دلایل مسافران برای  مسافرت با گشت نوید:

۱-تور های  استانبول گشت نوید ارزان تر از همه تور تورهاست.

۲- کیفیت تورهای هیچوقت پایین نیست .زیرا تور در گشت نوید چارتر  می باشد.

۳- تورهای  ارزان هم مثل بقیه تور در گشت نوید  ساپورت  و پشتیبانی می گردد.

۴- مدیریت مستقیم تور ارزان خارجی در گشت نوید تمام تور ها را  آنالیز و بررسی می نماید.

۵- تجربیات تورهای مختلف در آژانش گشت نوید بالای ۳۰ سال است.

۶ – ارتباط موثر و قوی با تمامی هتلهای طرف قرارداد روزانه پیگیری می گردد.

۷- تورهای فصول قبل از شروع در ۳ ماه قبل بررسی و پکیج های مختلف ارزان در آن اعمال می شود.

۸- با تیم بسیار قوی آی تی از داخل و خارج کشور سایت آژانس گشت نوید بروز و دیدگاهها و نظرات کاربران پاسخ داده می شود.

۹-  تمامی تور ها  با درخواست مشتری در اسرع وقت رزرو و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

۱۰- و ده ها مورد دیگر که بحث فنی و گردشگری است باعث می گردد.

۱۱-تیم  کارشناسان گشت نوید بهترین قیمت تور ارزان را  در اختیار مشتریان قرار دهند.

  علاقمندان به تور ارزان

خیلی از علاقه مندان به مسافرت به ترکیه و شهر استانبول با این عبارت یعنی تور ارزان استانبول  برنامه ریزی خود را برای تمامی فصول انجام میدهد. اما شرکت مسافرتی گشت نوید بارها در مقالاتی در وب سایت خود و حتی در جلسات توجیهی برای مسافرین و آژانس های هواپیمایی این عبارت یعنی تور ارزان استانبول  را توضیح داده که این عبارت فقط در فصولی مثل پاییز و زمستان سرچ معتبری و نتیجه خوبی به کاربران اینترنتی می دهد . به طور مثال تور ارزان استانبول  در پاییز نتیجه بهتری را به شما نسبت به تور ارزان  در تابستان می دهد. تور ارزان آژانس هواپیمایی گشت نوید در فصل پاییز و در ماه مهر حدود قیمتی بین ۶۴۵ هزار تومان تا ۷۴۵ هزار تومان در هتل های سه ستاره منطقه آکسارای دارد .

تور ارزان در آژانس هایی  وجود دارد که خود دارای پروازهای مستقیم و بدون واسطه باشد .

اژانس هواپیمایی گشت نوید مفتخر است که در این سالها تمامی سعی خود را در کیفیت و قیمت در تورهای خارجی خود به کار گرفته و ارزانترین تورهای استانبول خود را به هموطنان خود ارائه داده است.

تور های ارزان استانبول در سایتهای مختلف

تور های ارزان معمولا در سایت های مختلف و تبلیغاتی با قیمت های تور مختلف فروخته می شوند. نظر به اینکه  آژانس مسافرتی تور  استانبول ارزان را در سایت یا پکیج خود قرارداده است بسته به قیمت هتل و سرویس مورد نظر قیمت تور خود را ارزان معرفی می نماید.

شرکت هواپیمایی گشت نوید این افتخار را دارد که بهترین تور ارزان استانبول را با بالاترین امکانات و با شرایط بسیار ویژه همراه با اقامت در بهترین هتل ها برای شما فراهم کند.

شما می توانید از طریق پکیج های موجود در سایت گشت نوید از قیمت تمامی تورهای استانبول و قیمت هتل ها مطلع شوید.

تور استانبول

آژانس گشت نوید با توجه به قیمت پیشنهادی برای تور ارزان دو تفاوت عمده دارد.

۱- پروازهای چارتری به استانبول از طریق آزانس گشت نوید رزرو شده است بنابراین قیمت پیشنهادی تور ارزان ما بهترین گزینه برای مسافرین محترم می باشد.

۲- هتل های معروف هم با کیفیت ۳ ستاره به بالا در بهترین  نقاط شهری  و امن برای مسافران در نظر گرفته شده است. تور امن با مکان هتل بسیار عالی مورد دومی است که شرکت ما را متمایز از دیگر  شرکت ها قرار داده است.

امکان تغییر قیمت در فصول و ماه های مختلف سال وجود دارد لذا جهت هماهنگی ، راهنمایی و مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین تور با آژانس گشت نوید تماس حاصل فرمایید.
                                                           ۵۳   ۲۷   ۳۳  ۲۲  شماره تماس

 

لطفا در بخش  ارسال تور ارزان استانبول دیدگاه نظرات خود را اعلام فرمایید.

نظرات شما برای ما اهمیت ویژه ای دارد . و به بهبود خدمات  رسانی آژانس گشت نوید در قسمت تور ارزان ترکیه کمک خواهد کرد. نظرات خودتان را میتوانید در مورد کلمات زیر هم برای ما ارسال کنید.

ویژگیهای تور ارزان گشت نوید

تورهای ارزان استانبول در خیلی از فصول و ماههای سال تغییرات اساسی دارد.

بنابراین شرکت مسافرتی گشت نوید تمام تور های ارزان مسافری خود را در هر بخش از ماه و سال و حتی فصول به ترتیب مثال تور ارزان استانبول فرودین ۹۶ در سایت درج کرده.تا مشتریان واقعی بتوانند مسافرت و تور ارزانی داشته باشند.

این شرکت با بهره گیری از امکانات فراوان ارتباطی و داشتن دو دفتر در  سطح تهران با ۳۰ پرسنل و نمایندگی های مختلف در  سراسر کشور، تور های  ارزان و چارتری در بخش  هر بخش مسافرتی مثل تور ارزان دبی و یا تور ارزان مالزی-یا تور ارزان سنگاپور- تور ارزان روسیه- تور ارزان تایلند و یا حتی در بخش تور داخلی  تور ارزان کیش و تور ارزان مشهد  را هم با قدرت و قیمت متناسب با تقاضای مشتری به کار گرفته است.

در حال حاضر گشت نوید با بر خورداری از  پرسنل قوی و تجربه دار خود توانسته است.

تمامی مسافرین را با سلامتی و رضایت کامل ساپورت نماید.

تور لیدر ها و شرکت های هواپیمایی و همچنین  هتلداران  و مناطق گردشگری ارتباط موثر با بخش تور خارجی خصوصا تور استانبول دارند. و  سالیانه هزاران مسافر را سرویس می دهند.

تور های استانبول ارزان را از کلمات زیر  انتخاب کنید و در  سایت ما سرچ نمایید

تور استانبول,قیمت تور استانبول,تورهای ارزان استانبول,

تور ترکیبی آنتالیا استانبول,تور ارزان استانبول لحظه آخری,

تور ارزان تابستان۹۷, نوروز ۹۷, تور ارزان استانبول ۹۷,

تور ارزان استانبول با قطار, تور ارزان به استانبول,

تور ارزان استامبول,هتل های ارزان استانبول,

مناطق ارزان در استانبول,istanbul tour offer, istanbul tour price,

تور ارزان استانبول, تور استانبول ارزان ۳ روزه,

تور استانبول ارزان ۵ روزه, ۷ روز, تور ارزان استانبول ۹۶, تور ارزان استانبول با قطار, 

تابستان ۹۵, تور ارزان استانبول لحظه آخری,

نوروز ۹۶, تور ارزان به استامبول, تور ارزان به استانبول,

تور ارزان و لحظه آخری استانبول, تور استانبول,

تور استانبول ارزان با پرواز ماهان, تور استانبول نوروز,

تور استانبول نوروز ۹۶, تور استانبول نوروز ۹۶ ارزان,

تور استانبول نوروز ۹۶ با اطلس جت,

تور استانبول نوروز ۹۶ با پرواز ماهان,

تور استانبول نوروز ۹۶ با قطار, تور ترکیبی آنتالیا استانبول,

تور لحظه آخری استانبول, تور نوروزی استانبول با قطار,

تورهای استانبول, قیمت تور استانبول, تور استانبول پاییز,

تور استانبول زمستان,تور استانبول بهار,تور ارزان استانبول ژانویه,

تور ارزان استانبول نوروز,تور ارزان استانبول تیر ماه

تور استانبول قیمت یکی از بهترین و عالی و ترین و محبوب ترین تور های مسافرتی جهان است. بیشتر توریست های ایرانی تور استانبول را برای گردش و تفریح خود انتخاب می کنند. شاید شما هم یکی از این تور ها باشید و از همراهی با این تور ها بسیار لذت ببرید. با ما همراه باشید که در ادامه قیمت تور استانبول را به شما معرفی کنیم.

تور آفر استانبول چه قیمتی دارد؟

قیمت تور استانبول به عوامل گوناگونی از جمله مدت اقامت شما و نوع هتلی که انتخاب می کنید بستگی دارد اما مهم ترین دلیل ، زمان مسافرت شما به استانبول می باشد.

معمولا تور استانبول در فصل بهار و تابستان به واسطه ی آب و هوای عالی شهر مورد نظر بیشترین قیمت و در فصل های پاییز و زمستان کمترین قیمت را دارد.

همچنین مدت اقامت شما تاثیر ویژه ای برای تور شما دارد. هرچه مدت تور شما بیشتر باشد با توجه به این که خدمات تور بیشتر می شود قیمت تور شما بالاتر می رود. اما شما توریست های عزیز می توانید بهترین قیمت تور استانبول را از گشت نوید بخواهید و از همراهی با تور های گشت نوید نهایت لذت را ببرید.

نوع هتل یکی از مهم ترین نکاتی است که توریست ها در مسافرت خود بدان اهمیت می دهند و نیز تاثیر مستقیمی در قیمت تور شما دارد.

معمولا هتل های ۵ ستاره که خدمات عالی و ویژه ای به شما ارائه می دهند بیشترین قیمت و تور های ۲ ستاره و ۳ ستاره کمترین قیمت را دارند.

چرا بهترین قیمت تور استانبول را از گشت نوید بخواهیم؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین و عالی ترین قیمت ها به شما توریست های عزیز می باشد و مسافرتی خاطره انگیز برای شما به یادگار می گذارد. می توانید بهترین خاطرات را در سفرنامه ی خود به ثبت برسانید.

چرا مسافرت به تور استانبول ارزان را انتخاب کنیم؟

استانبول یکی از برترین و عالی ترین شهر های توریستی جهان است. مسافرت به این شهر برای توریست های ایرانی بسیار جذاب و دلنشین خواهد بود. توریست ها از این جهت راحت هستند که نیازی به اخذ ویزا ندارند و قیمت ها مقرون و به صرفه است. حال شاید شما هم دوست داشته باشید استانبول را از نزدیک ملاقات کنید. با ما همراه باشید تا در ادامه تور استانبول ارزان را به شما معرفی کنیم.

منظور از تور استانبول ارزان چیست؟

بی شک یک توریست دوست دارد با ارزان ترین و بهترین نرخ مسافرت کند و در عین لذت از مسافرت در هزینه های خود صرفه جویی کند. تور استانبول ارزان یکی از عالی ترین و بهترین انواع تور های مسافرتی است. بر طبق این تور می توانید مسافرتی عالی و لذت بخش ولی کم هزینه داشته باشید.

تور استانبول ارزان انواع مختلفی دارد. یکی از بهترین نوع این تور که توریست ها از همراهی با آن بسیار لذت می برند تور چارتر استانبول است. آیا تاکنون نام این تور را شنیده اید؟؟؟ این تور ها که از قبلا توسط آژانس های هواپیمایی خریداری شده اند اینک با قیمت کمتری برای شما توریست های عزیز به فروش می رسند. همچنین این تور ها یک یا دو روز به اجرای این تور ها مانده آن ها به تور های لحظه ی آخری تبدیل شده و باز هم با قیمت کمتری به فروش می رسند.

انواع دیگر تورهای ارزان استانبول

در بخش بالا بهترین نوع تور ارزان استانبول را به شما معرفی کردیم. حال در این متن می خواهیم انواع دیگری را به شما معرفی کنیم.

برای مثال تور استانبول در فصل های پاییز و زمستان بسیار ارزان خواهد بود. اگر از زمستان استانبول استقبال می کنید می توانید با تور های این ماه همراه شوید.

همچنین تور های دو روزه ی استانبول از بهترین انواع تور ها هستند و ارزان ترین نرخ ها را به شما می دهند. گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین قیمت تور استانبول می باشد.

 

تور استانبول دو روزه 

Save

Save

Save

درباره نویسنده

kiyomars

نظرات

شهرزاد
بهمن ۱۱, ۱۳۹۷
ایا تور یک روزه به استانبول موجود است ؟ برای بیومتریک ؟۰۹۳۵۹۶۸۰۶۹۰
بهمن ۱۸, ۱۳۹۷
بله با بخش تور ها و شماره تلفن موجود تماس بگیرید
ثمر**
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
سلام میخواستم بدونم تور استانبول ویزا میخواد ؟ و برای رزرو تور باید چی کار کرد ممنون میشم راهنماییم کنید
میثم**
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
میخواستم بدونم تور استانبول در چه فصل هایی ارزونتر هست ؟ من تا حالا استانبول نرفتم یه تور میخواستم بگیرم ازتون میشه کمکم کنید ؟
کو کب**
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۷
سلام میخواستم بدونم تور استانبول در چه فصل هایی ارزونتر هست ؟ من تا حالا استانبول نرفتم یه تور میخواستم بگیرم ازتون میشه کمکم کنید ؟
حسن**
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷
سلام وقتتون بخیر من برای ماه عسل یه تور استانبول میخواستم اما نمیخوام خیلی هزینه کنم میشه یه تور مناسب معرفی کنید ؟ ؟
لیلا**
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷
سلام من یه تور میخواستم برای استانبول و هیچ اطلاعاتی ندارم میخواستم بدوم این تور ها چند روزه هستن ؟ با چه پرواز هایی دارین و چه هتل هایی ممنون میشم کمک کنید
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۷
سلام من همش با خودم فکر می کردم که آنتالیا بهترین و عالی ترین شهر ترکیه هست چون من واقعاااا سواحل دریای مدیترانه رو دوست دارم. اما الان که دارم فکر می کنم می خوام یک بار هم به استانبول مسافرت کنم. من یک پروازی می خوام که شب باشه که راحت و بعد از دوست ساعت برسم به استانبول بعدش هم می خوام هتلم نزدیک به فرودگاه باشه چون از اینکه تایم زیادم به خاطر مسیر فرودگاه به هتل هدر بره بیزارم. حالا یک هتل ۵ ستاره خوب تو منطقه ی سالم که نزدیک فرودگاه باشه به من چی معرفی می کنید. اگر بخوام با تور های ۳ شب همراه بشم بهتره یا ۴ شب . فکر می کنید بتونیم کل استانبول رو تو ۴ روز بگردیم؟؟؟
HASSINA
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۷
سلام من تاحالا به شهر استانبول مسافرت نکردم و این بار برای اولین باره که من می خوام به استانبول برم. الان هم می خوام بدونم که تور استانبول رو برای مرداد و شهریور انتخاب کنم خوبه یا نه؟؟ آب و هوای استانبول تو این ماه ها چجوریه؟؟؟ بعد اینکه یک سوال توی خدمات تور ترنسفر فرودگاهی هست که ما رو تا هتل برسونه؟؟ من خیلی برام مهمه که هتلم توی یک منطقه ی خوب واقع شده باشه. من که تاحالا استانبول نرفتم اصلا استانبول رو نمی شناسم. فقط شنیدم مثل اینکه منطقه ی تکسیم منطقه ی خییییییییلی خوبیه. هتل خوب ولی ارزون تو منطقه ی تکسیم چی سراغ دارید به من بدید؟
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۷
سلام گشت نوید عزیز من خیلی دوست دارم یک بار تو عمرمم که شده استانبول رو از نزدیک ببینم. به نظر من استانبول خیییییییییلی عالیه و جاذبه های واقعا عالی داره. من عاشق برج گالاتا هستم. عاشق مسجد ایاصوفیه و مسجد سلطان احمد هستم. دوست دارم در کنار این جاذبه های گردشگری زیبا باشم و تا می تونم عکس بندازم. از این کار به شدت لذت می برم. گشت نوید عزیز قیمت تورش برای ۶ یا ۷ شب حدودا چه قدر میشه؟؟؟ لطفا یک هتل خیییییییییلی خوب به من معرفی کنید.
بیک زاد
اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷
سلام خسته نباشید آغای محترم برای شهروندان خارجی هم تور ترکیه دارید یا خیر ! خیلی ممنون
فروردین ۲۱, ۱۳۹۷
استانبول برای این روزها خلوت است . چند بار من تماس گرفتم در عید متاسفانه هتل هایی که من می خواستم پر شده بود .الان شرایط چطور است اگر امکان است به من اطلاع دهید
seo bartar
فروردین ۲۱, ۱۳۹۷
شرایط خوب تور استانبول در فرودین ماه ارزون تر از عیده
عباس س
فروردین ۱۹, ۱۳۹۷
سلام من تاحالا استانبول نرفتم میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم که چ مقدار با خودم دولار ببرم؟ و چ مدارکی برا رزرو نیاز هست
میثم م
فروردین ۱۹, ۱۳۹۷
سلام تور استانبول گشت نوید با چ پرواز هایی هست ؟ من با پرواز ترک میخواستم
لیدا
مهر ۲۰, ۱۳۹۶
سلام امنیت استانبول واسه دوتا دختر با این تور چطوری هستش
حمید
دی ۱۷, ۱۳۹۶
دختراتنهایی بدون تور میان خریداشونو میکنن وبرمیگردن مشکلی براشون پیش نمیاد اگه خودشون مشکل واسه خودشون نتراشن کسی به به کسی کاری نداره از ایران خودمون امنتره به شرطی که پا تو کفش کسی نکنی.
مبارکه
مهر ۳, ۱۳۹۶
از دیگر آژانس ها ارزان تر می باشد. شما می توانید برای اطلاعات قیمت با ما تماس بگیرید. ممنون
هاستی
شهریور ۱۳, ۱۳۹۶
استانبول عالی بود
sama kamali
شهریور ۱۴, ۱۳۹۶
متشکرم امیدوارم باز هم بتوانیم خدمات عالی را برای شما فراهم کنیم.
حسین
شهریور ۲, ۱۳۹۶
برای شهریور ماه تور ارزان آنکارا یا استانبول میخواستم
sama kamali
شهریور ۲, ۱۳۹۶
سلام لطفا برای اطلاع از تور ارزان انکارا یا استانبول با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرید تا همکاران ماشما را راهنمایی کنند.
پروین جلالی
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶
سلام . ببخشید تور ارزان استانبول برای اواسط شهریور ۲ نفر حدودا چند در میاد و با چه خدماتی . ممنون میشم اگه پاسخگو باشید ?
seo bartar
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶
سلام لطفا با این شماره تماس بگیرید.۲۲۳۳۲۷۵۳
شهرزاد
تیر ۷, ۱۳۹۶
استانبول فوق العادست حتمابرید
sama kamali
تیر ۸, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول گشت نوید یکی از پرطرفدارترین تورهاست
بهنام
خرداد ۹, ۱۳۹۶
اگر من تور ارزان استانبول بخوام چه جوری میتونم باهاتون ارتباط بگیریم
sama kamali
خرداد ۹, ۱۳۹۶
دوست عزیز برای اطلاع بیشتر با ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل نمائید
بهاره
خرداد ۹, ۱۳۹۶
تو ارزان استانبول برای تیرماه میخواستم ؟؟؟
sama kamali
خرداد ۹, ۱۳۹۶
برای نرخ تور ارزان استانبول در تیرماه با ما در تماس باشید تا نرخ مربوط به ان به شما اطلاع رسانی گردد
سودابه
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام روز خوش تور ارزان استانبول سرچ کردم با شما اشنا شدم نرخ تو پکیچو من میتونم اوکی کنم
زیبا
خرداد ۹, ۱۳۹۶
من با دوستام از تور ارزان استانبول شما استفاده کردم هتلی که بهم معرفی کردین خیلی خوب بود محیطش هم برای چندتا دختر خیلی امن بود واقعا از راهنمایی پرسنل این دفتر متشکرم
مهدی
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام و خسته نباشید من برای اردیبهشت از تور ارزان استانبول شما استفاده کردم واقعا عالی بود خسته نباشید
حسینی
خرداد ۹, ۱۳۹۶
با سلام برای تابستان قیمت تور استانبول مناسب تره یا آنتالیا؟ با تشکر
سعید
بهمن ۲۴, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول برای ۲۷ بهمن ۹۵ چهار روزه می خواستم
seo bartar
بهمن ۲۶, ۱۳۹۵
سلام لطفا با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرید تا اطلاعات بهتری در اختیار شما قرار داده شور همچنین شما می توانید پکیج مربوط به تور استانبول را مشاهده نمایید
آیلین
بهمن ۷, ۱۳۹۵
چند تا از مراکز خرید اصلی رو برای تور ارزان استامبول را بگویید لطفا
ماهان
بهمن ۷, ۱۳۹۵
با سلام یه هتل ۴ ستاره خوب برای تور ارزان استامبول بهم معرفی کنید
کامران
بهمن ۷, ۱۳۹۵
با سلام یه هتل ۳ ستاره تر تمیز برای تور ارزان استامبول بهم معرفی می کنید؟
مریم
بهمن ۷, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استامبول برای اواسط اسفند می خام لطفا قیمت بدید
سحر
بهمن ۷, ۱۳۹۵
سلام ببخشید قیمت تور ارزان استامبول رو برای نوروز چقدر می شود؟
رقیه
بهمن ۷, ۱۳۹۵
با سلام لطفا نرخ تور ارزان استامبول رو برای اخر بهمن بگید
زیبا
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول هتل سمینال هم دارین؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول هتل سمینال وجود دارد.
اشکان
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول گشت نوید با پرواز معراج برای امشب هم دارین؟؟
sama kamali
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با پرواز معراج امشب نداریم
شایان
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول گشت نوید چن روزه است؟؟؟
sama kamali
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول ۲ روز و ۳ شب
شاهین
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام تورارزان استانبول گشت نوید رو تلفنی هم میشه رزرو کرد؟
sama kamali
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
بله تلفنی هم میشه رزرو نمود
سیاوش
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام من تور ارزان استانبول باپرواز صبح به شب میخوام دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرشاد
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
سلام تور استانبول با پرواز معراج هم دارین؟؟
sama kamali
آذر ۱۵, ۱۳۹۵
بله تور استانبول با پرواز معراج می باشد.
شمیم
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول فول بورده؟؟
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول هتل فقط با صبحانه ارائه می شود
آلاله
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول گشت نوید از چند شب شروع میشه؟؟؟؟؟
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول از ۲ شب شروع می شود
شاهرخ
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام من تور ارزان استانبول میخواستم ومیخوام هتلم دقیقا منطقه تکسیم باشه شما کجارو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول در منطقه تکسیم هتل سمینار را پیشنهاد میدیم
ساسان
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور ارزان استانبول ۱ نفر با دونفرمتفاوته؟؟؟
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
قیمت تور ارزان استانبول ۱ نفر گرانتر از ۲ نفر می باشد
سیامک
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام من تور ارزان استانبول و بلیط تک نرخ میخواستم بلیط رفت وبرگشت استانبول میشه نرخ بدین؟؟؟
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول بلیط تک نرخ نداریم
نوید
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول ویزا میخواد؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آذر ۶, ۱۳۹۵
دوست عزیز تور ارزان استانبول ویزا ندارد
نیما
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول بیمه مسافرتی داره؟؟؟؟/
پیام
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول چه خدماتی داره؟؟؟
پدرام
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام من تور ارزان استانبول برای نوروز۹۶ میخوام میشه بهم قیمت بدید؟؟؟؟؟؟
سیاوش
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام میخواستم بابت تور ارزان استانبول ازتون تشکر کنم واقعا سفر به یادماندنی وخوبی بود.....ممنون از شما
لعیا
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول گشت نوید رو چجوری میشه رزرو کرد؟؟؟؟؟؟؟
لیندا
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول با پرواز ماهان یا ترکیش هم دارین؟؟؟؟؟
نهال
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول هتل GRAND MILAN هم دارین؟
کیانا
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام من تور ارزان استانبول برای تاریخ تعطیلات ۸ آذر میخوام دارین؟؟؟
سینا
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام من یه تور ارزان استانبول میخوام برا چه تاریخی دارین ؟؟تاریخش برام مهم نیس
بهار
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول با پرواز معراج هم دارین؟
مینا
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول با پرواز معراج فرودگاه صبیحا میشینه یا آتاتورک؟؟؟؟
کیومرث
آذر ۶, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول گشت نوید برای تاریخ های تعطیلی هم هست؟؟؟
سارا
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزاناستانبول گشت نوید رو ازشهرستان هم میشه رزرو کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
دوست عزیز تور ارزان استانبول از شهرستان هم رزروی دارد.
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
بله تور ارزان استانبول از شهرستان هم امکان رزرو دارد.
حسین
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول ترانسفر فرودگاهی هم داره؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
تور ارزان ایانبول ترانسفر فرودگاهی هم دارد
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
دوست عزیز تور ارزان استانبول ترانسفر فرودگاهی دارد
سوده
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام اور ارزان استانبول میخواستم به نظر شما هتل منطقه آکسارای بگیرم بهتره یا تکسیم؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول منطقه اکسارای بهتر می باشد.
دیانا
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول رو هتل SEMINAL هم دارید؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول روی هتل SEMINAL هم داریم همین الان گوشی را وردارید وبه شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ گشت نوید تماس حاصل نمائید.
هانا
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام من تور ارزان استانبول میخواستم میشه ساعت پرواز معراج رو بگید؟؟؟؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول رفت۲۲:۳۰ وبرگشت ۳:۲۵
خاطره
آذر ۳, ۱۳۹۵
با سلام تور ارزان استانبول گشت نوید با چه پروازاییه؟؟؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با هرپرواز مانند: معراج - ماهان و غیره امکان پذیر می باشد.
فرانک
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول گشت شهری هم داره؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
در تور ارزان استانبول گشت شهری امکان پذیر می باشد.
طاها
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول ویزا میخواد؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
در تور ارزان استانبول ویزا ندارد
ترمه
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام من تور ارزان استانبول میخواستم میشه آدرستونولطف کنید؟/
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
تهران – خیابان بنی هاشم – نبش کوچه صالحی(بالای بانک دی)_طبقه اول منتظر شما هستیم
سیما
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام خدمات تور ارزان استانبول گشت نوید رو میخواستم
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
خدمات تور ارزان استانبول : گشت شهری با ناهار- ترانسفر فرودگاهی -لیدر فارسی زبان-بیمه مسافرتی
سهیل
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام من تورارزان استانبول میخواستم میشه چن تا از جاهای دیدنی استانبول رومعرفی کنید
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با مکان دیدنی مسجد سلطان احمد-مسجد ایا صوفیه -تنگه بسفر-کاخ دلمه باغچه -جزیره بویک آدا
سیروان
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول گشت نوید رو تلفنی هم میشه رزرو کرد؟؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
بله تور ارزان استانبول امکان رزرو تلفنی امکان پذیر می باشد
سامان
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول گشت نوید رو تلفنی هم میتونیم رزرو کنیم؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
بله
نریمان
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام باعرض پوزش تور ارزان استانبول روزهای معمولی با ایام تعطیلی خیلی فرق میکنه؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
بله تور ارزان استانبول روزهای تعطیل با افزایش نرخ خواهد بود.
شراره
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول بیمه مسافرتی هم داره ؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
بله تور ارزان استانبول بیمه مسافرتی هم دارد.
سام
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول گشت نوید هتل کریستال هم داره؟؟؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
بله تور ارزان استانبول هتل کریستال هم دارد ولی کیفیت مناسبی ندارد برای اطلاعات بیشتر با شماره۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل نمائید
سامیار
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام باعرض خسته نباشید تور ارزان استانبول با پروازمعراج بوئینگ هس یا ایر باس؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول ایرباس ۳۰۰۶۰۰
شیوا
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول با پرواز ماهان بهتر است یا معراج؟؟
sama kamali
آذر ۴, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با پرواز معراج بهتر می باشد
نیوشا
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام گشت نوید تور ارزان استانبول لحظه آخری هم داره؟؟
sama kamali
آذر ۳, ۱۳۹۵
بله دوست عزیز برای اطلاع بیشتر با ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل نمائید.
درسا
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول گشت نوید با چه پروازی هست؟؟
sama kamali
آذر ۳, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با پرواز معراج می باشد
ندا
آذر ۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول چن روزه است؟؟
sama kamali
آذر ۳, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول از دو روز شروع می شود.
zavari
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول گشت نوید عالی هست
نوایی
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول تلفنی هم میشه رزرو کرد؟
لیلا کوهی
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول چند کیلو بار میتوانم ببرم؟
لیلا کوهی
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با هتل ۳ ستاره دارین؟
ahmadi nasab
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
میخواستم ببینم تور ارزان استانبول برای هتل سمینال دارین؟
سهرابی
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول فرودگاه آتاتورک میبرن؟
محمدرضا
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
قیمت تور ارزان استانبول عالیه
بابایی
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول برای ۵ شب دارین؟
شارات
آبان ۲۷, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول برای غیر از هتل هایی که تو پکیج اومده هم دارین؟
dadman
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
تور ازان استانبول با پرواز ترکیش هم دارین؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز بله تور ارزان استانول با پرواز ترکیش هم موجود است ولی به دلیل اینکه پرواز های ترکش سیار گران هستند پیشنهاد نمیشود.
کمالی
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول برای ۶ نفر تو یک اتاق میشه؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز هتل های تور ارزان استانبول دو نفره و سه نفره میباشند و اتاق ۶ تخته اصلا وجود ندارد.
کمالی
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول گشت شهری هم داره؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام بله تور ارزان استانبول گشت نوید به علاوه خدماتی که ارائه میدهد گشت شهری هم دارد.
پیرنیا
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول ترانسفر فرودگاهی داره؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام بله ترانسفر فرودگاهی جزوه خدماتی است که در تور ارزان استانبول به شما مسافر عزیز ارائه میگردد.
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با پرواز چارتری هستند؟
sama kamali
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
سلام بله تور ارزان استانبول پرواز های چارتری انجام میشود و به همین دلیل است که قمت مناسب تری دارند در عین حال با بهترین پرواز ها انجام میشود.
عزت الله
آبان ۲۲, ۱۳۹۵
فیمت تور ارزان اسانبول خیلی خوبه
تینا
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
چمیخوام برم تور ارزان استانبول تو آکسارای,هتل رزرو میکنید برام؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز تور ارزان استانبول با هتل در منطقه آکسارای هم برگزار میکنیم شما میتوانید برای اطلاع از قیمت ها یا به پکیج مراجعه کنید یا با گشت نوید تماس بگیرید.
طاهره
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
تور ارزان استانول ناهار و شام هم داره؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام خیر تور ارزان استانبول فقط همراه با صبحانه میباشد.هتل ها ناهار و شام ندارند.
saman omrani
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
قیمت تور ارزان استانبول طبق پکیج است؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز قیمت تور استانبول طیق پکیج میباشد اگر سوال یا مشکلی داشتید میتوانید با گشت نوید تماس حاصل فرمایید. تلفن:۲۲۳۳۲۷۵۲
هما سعادت
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
من تور ارزان استانول را با گشت نوید رفتم بسیار عالی بود
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام ممنون از انتخاب تور ارزان استانول گشت نوید خوشحالیم که از سفر خود رضایت داشتید. یه امید دیدار مجدد.
شیری
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
هتل برای تو ارزان استانبول در تکسیم هم دارین؟
sama kamali
آبان ۲۰, ۱۳۹۵
سلام بله هتل هایی که در تور ارزان استانول گشت نوید قابل رزرو هستند در پکیج آماده و در اختیار شما مسافرین عزیز قرار داده شده.
niusha.jmp
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
میخوام برم تور ارزان استانبول...اونجا میتونم ماشین کرایه کنم؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله میتوانید در تور استانبول ماشین هم کرایه کنید ولی به دلیل امکان زیاد تصادف و قیمت زیاد...پیشنهاد میشود در استانبول از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید.
سیما رحمان
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول پاسپورتم چقدر باید انقضا داشته باشه؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام برای تور ارزان استانبول حداقل باید ۶ ماه پاسپورت تاریخ داشته باشد.
yazdaaaaan
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام کی میتونم برای رزرو تور ارزان دبی بیام گشت نوید؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام هر زمانی که تصمیم گرفتین به تور ارزان دبی سفر کنید میتوانید یا با گشت نوید تماس بگیرید یا حضورا مراجعه کنید.
parsa.n
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول میخوام برم تکسیم...میشه اونجا هتل بدین بهم؟؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز...بهترین هتل های استانبول در تکسیم قرار دارند و شما میتوانید در تور ارزان استانبول در هتلهای تکسیم اقامت داشته باشین.
سهیل مردانی
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
هتلهای تور ارزان استانبول فقط صبحانه دارن یا صبحانه با ناهار است؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام خدمات هتل در تور ارزان استانبول فقط صبحانه میباشد.
کیمیااا
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام برای تور ارزان استانبول ترانسفر فرودگاهی هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله ترانسفر فرودگاهی هم شامل خدماتی است که در تور ارزان استانبول ارایه میشود.
omid.k
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام برای تور ارزان استانبول هتل در آکسارای هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز منطقه آکسارای یکی از مناطق توریستی استانبول میباشد ک هتلهای زیادی در آنجا قرار دارد. شما میتوانید در تور ارزان استانبول در هتلهای آکسارای اقامت داشته باشین.
aseman
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام میخواستم بدونم تور ارزان استانبول با پرواز معراج هست؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله تور ارزان استانبول با پرواز های معراج است که با بهترین قیمت پروازی همانند ماهان را تجربه خواهید کرد.
خسروشاهی
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول برای ۷ شب هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله تور ارزان استانبول از ۳شب تا ۱۰ شب است که با توجه به خواسته ی مسافر تنظیم میگردد.
gholam
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول حد اقل برای چند شبه؟
amirabbas
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام من میخوام برم تور ارزان استانبول میخواستم جاهای تفریحی استانبول رو بدونم کجاست...از کجا میتونم اطلاعات به دست بیارم؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام امیدواریم که از تور ارزان دبی لذت ببرید. استانبول مکان های توریستی و مسافرتی زیادی دارد که در قسمت تور استانبول سایت گشت نوید میتوانید اطلاعات مورد نظر را به دست آورید. مسجد سلیمانیه/مسجد ایاصوفیا/کلیسای چور استانبول و ...
marjan.m
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول کی برم هوا خیلیییی گرم و آفتابیه؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام ممنون از توجه شما به تور ارزان استانبول. آب و هوای استانبول از اوایل تابستان تا اواسط پاییز گرم است.
شهاب لبافی
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول برای یک نفر هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله تور ارزان استانبول برای یک نفر هم امکان پذیر است. اما به دلیل اینکه یک اتاق برای یک نفر رزرو میشود کمی قیمت بیشتر میشود.
babak mirzaei
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام میخواستم خسته نباشی بگم,قیمت های تور ارزان استانبول خیلی مناسب هست.
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام مچکرم از توجه شما به تور ارزان استانبول. رضایت شما باعث دلگرمی ما است.
حمید رضایی
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
ببینم تور ارزان استانبول با پرواز تابان هم دارین؟؟؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله تور ارزان استانبول با پرواز تابان هم داریم...اما پیشنهاد گشت نوید سفر با پرواز معراج میباشد.
zahra.fakhar
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول.هتلها چه ساعتی اتاق را از ما تحویل میگیرن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام در تور ارزان استانبول ساعت تحویل اتاق هتلها ساعت ۱۲ میباشد.
mousavi
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
میخوام برم تور ارزان استانبول...ساعت چند هتل اتاق رو به ما تحویل میده؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام در تور ارزان استانبول شما میتوانید ساعت ۱۴:۰۰ اتاق خود را تحویل بگیرید.
کیمیا
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول هتلهاش فقط صبحانه داره؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز در تور ارزان استانبول هتلها فقط همراه با صبحانه هستند.
ضیا
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول واسه عید میخوام...چیکار کنم؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام ما هنوز پکیج تور ارزان دبی برای عید را در سایت قرار ندادیم...اما شما میتوانید برای اطلاع از قیمت های تور ارزان استانبول برای تاریخ مورد نظر با گشت نوید تماس بگیرید.
ایوب پرور
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول برای قسمت آسیایی استانبول هست یا اروپایی؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام مسافر عزیز..با تور ارزان استانبول به قسمت اروپایی سفر میکنند و پروازها به فرودگاه آتاتورک میروند. به این دلیل اغلب تور ها برای قسمت اروپایی استانبول هستند چون اقلب مکان های توریستی در بخش اروپایی قرار دارند.
مراد
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
یه سوال دارم من میخوام برم تور ارزان استانبول میخوام بدونم قیمت لیر چنده؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام امیدواریم از سفر با تور ارزان استانبول لذت کافی را از سفر خود ببرید. اگر نواسانات بازار ارز را در نظر نگیریم...قیمت هر لیر تقریبا ۱۲۰۰ تومان میباشد.
پوریا فغانی
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
تور رزان دبی واسه ۱۰ شب هم دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز تور ارزان استانبول از ۳ شب تا ۱۰ شب را گشت نوید ارایه میدهد.
احمد ترابی
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
میخواستم تشکر کنم از قیمت های خوب تور ارزان دبی.
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام ممنون از توجه شما به تور ارزان استانبول گشت نوید دوست عزیز.
nazanin nasiri
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام میخواستم بدونم تور ارزان دبی توی زمستون خیلی سرده؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله توجه داشته باشین که برای انتخاب تور ارزان دبی در فصل زمستان هوای سرد..باران...برف و مه را در پیش دارین.
omid miry
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
خسته نباشین/تور ارزان استانبول با آتا هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز تور ارزان دبی با گشت آتا هم ارایه داده میشود. اما پیشنهاد ما سفر با پرواز معراج میباشد.
مردانی
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
من میخوام برم تور ارزان استانبول ....میخوام بدونم اختلاف ساعت با ترکیه چقدره؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام امیدوارم از سفر با تور ارزان استانبول لذت ببرید. اختلاف ساعتی ایران با ترکیه یک ساعت و نیم میباشد.
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول پارک آبی هم میبرین؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز پارک آبی جزو خدماتی که در تور ارزان دبی ارایه میکنیم وجود ندارد.
صادق محرمی
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول بیمه هم میکنین؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله در خدماتی که گشت نوید در تور ارزان استانبول ارایه میدهد بیمه هم شامل مشود.
maryam.zr
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با هواپیمایی آتا هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز تور ارزان استانبول با پرواز آتا هم داریم. اما پیشنهاد همکاران ما سفر با پرواز معراج میباشد.
شیما سلطانی
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول با پرواز ترکیش هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز تور ارزان استانبول با پرواز ترکیش ایر هم موجود است. اما پرواز معراج به این دلیل که قیمت بلیط پایین تر است و کیفیت پرواز خیلی بهتری دارد پیشنهاد ما است. کیفیت پرواز معراج هم سطح ماهان است زیرا پرواز ها معراج با ایرباس A300-600 انجام میشود.
farbod
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
ببخشید تور ارزان استانبول با پرواز اطلس هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله تور ارزان استانبول با پرواز اطلس هم انجام میشود...اما پیشنهاد ما سفر با پرواز معراج میباشد.
حاتم
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
شماره کانتر تور ارزان استانبول چنده؟
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام برای صحبت با همکارمون تو بخش تور ارزان استانبول با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرین.
حاتم
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
مرسی از اطلاعات تور ارزان استانبول
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام خواهش میکنم وظیفه ی ماست اطلاعات دقیق تور ارزان استانبول را در اختیار شما مسافرین عزیز قرار بده.
رضا سلطانی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام من با تور ارزان استانبول گشت نوید مسافرت کردم خیلی باحال بود. دمتون گرم
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام ممنونم از همراهی شما با تور ارزان استانبول گشت نوید...به امید دیدار مجدد شما.
peymaaaaaannn
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول هتل فرونیا هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام بله در تور ارزان استانبول هتل فرونیا موجود است ولی ما هتل سمینار رو به شما پیشنهاد میکنیم.
peymaaaaaannn
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول روادید داره؟
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام در تور ارزان استانبول اخذ روادید نیازی نیست....کشور ترکیه نیازی به روادید ندارد.
رحمان
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
برای تور ارزان استانبول چه مدارکی لازم است؟
sama kamali
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام برای سفر با تور ارزان استانبول فقط پاسپورت لازم است...فقط باید توجه داشته باشین که حداقل اعتبار پاسپورت باید ۶ ماه باشد.
taranom
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلاااامممم کی آفر میخوره واسه تور ارزان استانبول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز لطفا در کانال تلگرام ما عضو بشین تا به محض آفر خوردن تور ارزان استانبول اطلاع پیدا کنید. کانال تلگرام گشت نوید : @gashte_navid
willson
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول تا ۹۰۰۰۰۰ تومن هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز تور ارزان استانبول تا قیمت ۹۰۰۰۰۰ تومان هم داریم...البته بستگی به تاریخ سفر شما هم داره. برای اطلاع از هتل و پرواز مورد نظر با همکاران ما در گشت نوید تماس بگیرید.
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با هواپیمای تابان هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز تور ارزان استانبول با هواپیمایی تابان هم داریم ولی پیشنهاد ما سفر با هواپیمایی معراج میباشد.هم کیفیت پرواز بهتری رو تجربه میکنید و هم قیمت مناسب تری برخوردار است.
حنانه تنها
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام.لطفا هتل های خوب برای تور ارزان استانبول پیشنهاد میکنید؟
sama kamali
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام پیشنهد ما برای تور ارزان استانبول اقامت در هتلهایی مثل الیت ورد پرستیژ و رادیسون بلو و ... میباشد.اما یا توجه به میل و سلیقه شما مسافر عزیز قابل تغییر است.
yasi.zl
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
بهترین تور ارزان استانبول را از گشت نوید دیدم....عالی بوووووود.......
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام خیلی خوشحال هستیم که رضایت کامل را از تور ارزان استانبول گشت نوید دارید به امید دیدار مجدد شما
شیرازی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول برای هتل های تکسیم هم دارین؟
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز شما میتونین برای اطلاع از تور ارزان استانبول هتل مورد نظرتون و تاریخ سفرتون با همکاران ما در گشت نوید تماس بگیرید.
poor abbasi
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول برای چند شبه؟
sama kamali
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز تور ارزان استانبول حداقل ۲شب و حداکثر ۱۰ شب هست...که قیمت تور با توجه به نوع پرواز و هتل و تاریخ سفر تفاوت پیدا میکند.
هلما کیانی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام. نرخ تور ارزان استانبول در تعطیلات با روزهای عادی خیلی متفاوت؟
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام بله طبیعتا در روز های تعطیل به دلیل بالا رفتن حجم مسافران قیمت ها افزایش پیدا میکند اما شما با گشت نوید بهترین نرخ تور ها را دریافت میکنید.
طبیانی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
وای تور ارزان استانبول چقد ارزونهههههههههه
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام بله همکاران ما سعی دارند بهترین کیفیت را در قالب کمترین قیمت در تور ارزان استانبول در اختیار شما مسافران عزیز قرار دهند.
MOUSAVI ARDAKANI
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
من تو اینترنت خیلی دنبال تور ارزان استانبول گشتم....ولی سایت شما بهترین و مفید ترین و کامل ترین توضیحت رو داشت :)
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام ممنونم از توجه شما به تور ارزان استانبول گشت نوید امیدوارم همواره از خدمات ما راضی باشین.
ممد قناری
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول ویزا میخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام خیر عزیزم تور ارزان استانبول به علاوه تمام شهر های کشور ترکیه نیازی به اخذ ویزا ندارد.
mahsa memari
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام......................تور ارزان استانبول خیلی قیمت مناسبی داره....................................برای خریدش چیکار کنم؟
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام باعث افتخار ماست تور ارزان گشت نوید را انتخاب کنید شما برای رزرو تور میتوانید هم با دفتر گشت نوید تماس بگیرید و هم حضوری به گشت نوید مراجعه کنید.
امید ابراهیمی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول همیشه دارین؟
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام بله عزیزم فقط در تاریخ ها و هتل های مختلف قیمت تور ارزان استانبول تفاوت پیدا میکند شما میتوانید برای دریافت اطلاعات دقیق با دفتر گشت نوید تماس بگیرید. تلفن:۲۲۳۳۲۷۵۳
ایسان پرهان
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام. عید پارسال تور ارزان استانبول اژانس شما سفر کردم عالی بود امسالم هم میخوام برم.مرسی از کانترهای شما
sama kamali
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام مرسی از همراهی شما دوست عزیز با تور ارزان استانبول گشت نوید. خوشحالیم که دوباره میزبان سفر شما خواهیم بود.
ساناز موهدی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام وقتتون بخیر.میشه لطفا خدماتی که برای تور ارزان استانبول دارید بفرمایید؟
sama kamali
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام خدمات گشت نوید برای تور ارزان استانبول...گشت شهری با ناهار و لیدر و بیمه و ترنسفر میباشند.
هدیه همتی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام.پایین ترین نرخ برای تور ارزان استانبول کدوم فصل هست؟
sama kamali
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام در فصل بهار پایین ترین نرخ تور ارزان استانبول موجود است به دلیل این که تابستان تموم شده و تقاضای سفر به استانبول پایین میاد.
سعید صمدی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشید.برای تور ارزان استانبول کدام منطقه بهتر هست؟
sama kamali
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام بهترین هتلهایی که از نظر مکانی در استانبول هستند در تکسیم قرار دارند...شما میتوانید برای رزرو تور ارزان استانبول از اقامت در این هتلها استفاده کنید.
علی یزدانی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلاااااااام.تور ارزان استانبول با اژانس گشت نوید عایههههه.ممنونم
sama kamali
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام ممنونم از شما دوست عزیز...رضایت شما از تور ارزان استانبول گشت نوید باعث دلگرمی ماست.
راحله
آبان ۸, ۱۳۹۵
من در فصل پاییز پارسال از شما تور ارزان استانوبل خریدم هم هوا عالی بود و هم میشه خرید خوب کرد به همه دوستان پیشنهاد میکنم
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
ممنونم از سفر شما با تور ارزان استانبول
لیا
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام علیکم تور ارزان استانبول خرید کردم ایا من میتونم از تهران رزرو اتاق های رو دریا داشته باشم؟؟؟؟/
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
بله در تور ارزان استانبول با پرداخت هزینه بیشتر میتوانید اتاق رو به دریا داشته باشین.
دریا
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام من میخواستم تور ارزان استانبول ثبت نام کنم فقط خواستم بپرسم میتوننم از تهرات تور های گردشگری استانبول رزرو کنم؟؟؟؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام بله شما میتوانید برای دریافت اطلاعات تور ارزان استانبول با گشت نوید تماس بگیرید.
سودابه
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام عزیزان گشت نوید من از شما یک تور ارزان استانبول تهیه کردم واقها از هر لحاظ عالی بود چه کارگزار چه پرواززز ممنونم
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
ممنونم از انتخاب تور ارزان استانبول...به امید دیدار مجدد
ملودی
آبان ۸, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با چه ایرلاینی میشه ارزون ترین تور را تهیه کرد؟؟؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
بستگی به تاریخ سفر شما داره...برای اطلاعات بیشتر تور ارزان استانبول با گشت نوید تماس بگیرید.
ایدا
آبان ۸, ۱۳۹۵
در تور ارزان استانبول گشت شهری هم انجام میشود یا خیذر اگر بله ایا باید هزینه بدهیم؟؟؟؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام بله در تور ارزان استانبول گشت شهری به صورت رایگان انجام میشود.
طاهره
آبان ۸, ۱۳۹۵
برای گرفتن تور ارزان استانبول هتل در تکسیم ارزان تر است یا در اکسارای؟؟؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام در تور ارزان استانبول قیمت در اکسارای پایین تر است اما دسترسی تکسیم بهتر است.
حدیث
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام ایا شما پرواز معراج تک هم خارج از تور ارزان استانبول فروش دارین ؟؟؟؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
خیر خارج از تور ارزان استانبول فروش بلیط نداریم اما قیمت تور ارزان استانبول با قیمت فقط پرواز برخی شرکت ها برابر است.
مبینا
آبان ۸, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول روی هتل ۵* ستاره از چه نرخی شروع میشود؟؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور ارزان استانبول روی هتل ۵ ستاره بستگی به تاریخ و مکان هتل دارد...جهت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.
شهرازاد
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام روز بخیررر ما اگه ازشما تور ارزان استانبول تهیه کنیم شما عوارض خروج هم پرداخت میکنین ؟؟؟؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
عوارض خروج در تور ارزان استانبول به عهده خود مسافر است.
شکوفه
آبان ۸, ۱۳۹۵
با سلام و خسته نباشین من میخواستم بپرسم تور ارزان استانبول پایین ترین نرخ میتونم چه تاریخی خریداری کنتم؟؟؟
sama kamali
آبان ۸, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول در پاییز پاین ترین نرخ را در پاییز دارد.
خسرو
آبان ۶, ۱۳۹۵
سلام وخسته نباشید من میخوام برم ماه عسل میخوام یک تور ارزان استانبول بگیریم پیشنهاد شما چند روز و چه هتلی هست؟//
sama kamali
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام دوست عزیز برای راهنمایی بهتر لطفا با کانتر خارجی تماس نمائید تا شما را بهتر راهنمایی نمایند
کیان
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام و خسته نباشید میتونم بپرسم اونهایی که در شهرستان هست و قصد سفر به استانبول را دارند چگونه میتونن تور ارزان استانبول برای خودشون رزرو کنن و راحت بتونن ارز دولتی بگییرن
sama kamali
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام با تماس با ۲۲۳۳۲۷۵۳ همکاران برای شما رزرو تور ارزان استانبول را انجام می دند
مولود
آبان ۶, ۱۳۹۵
من برای انگشت نگاری کانادا تور ارزان استانبول تهیه کردم و با راهنمایی آژانس گشت نوید هتلی در نزدیکی سفارت اوکی کردم خواستم از این طریق از شما تشکر کنم
پرهام
آبان ۶, ۱۳۹۵
هرچه قیمتهامناسبتر توانایی و انگیزه ی سفر بیشتر اینبا سرچ تور ارزان استانبول اماک پذبیر است
علی رضا
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام خدمت آزانس گشت نوید من تور ارزان استانبول سرچ کردم با شما اشنا شدم میخوام بدونم ساعت پرواز معراج چه ساعتی هست؟؟
سیمین
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام و عرض خسته نباشید من برای اولین بار میخوام برم استانبول تو سرچ تور ارزان استانبول پکیچ شما را دیدم شما پرواز معراج فقط کازر میکنید؟؟؟؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام خیر با تمام تورها پرواز صورت می گیرد ولی پیشنهاد ما به شما پرواز معراج می باشد.
گیتی
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام من در سرچ تور ارزان استانبول در گوگل با ازانس شما اشنا شدم فقط یک سوال داشتم برای سفر به استانبول پاسپورت باید چند ماه اعتبار داشته باشد؟؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز برا ی سفر با تور استانبول مدت اعتبار پاسپورت حداقل ۶ ماه می باشد.
رضا
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام من پکیچ تور ارزان استانبول برای نوروز ۹۶ میخواستم؟؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام جهت اطلاع از پکیج های تور ارزان استانبول نوروز۹۶ با همکاران گشت نوید۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل نمائید.
پرستو
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام اگر من امار تور ارزان استانبول بخوام هر زمان برای من ارسال بشه باید در شماره به کجا ارسال کنم؟؟؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام دوست گرامی با کانال گشت نوید به شماره ۰۹۰۳۱۵۵۷۴۶۰ می توانید از تور استانبول مطلع گردید.
منیر
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام تور ارزان استانبول شامل تمام امکانات و خدمات تور میشود؟؟؟؟؟
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام بله ، دوست عزیر خدمات تور ارزان استانبول گشت شهری ،لیدر فارسی ، ترانسفر می باشد . برای اطلاع با گشت نوید ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل فرمائید.
آبان ۵, ۱۳۹۵
SAALAM TOR ESTANBOL IN HAFTE CHI DARI
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام دوست عزیز با مراجعه به پکیج می توانید از تور استانبول آگاه شوید.
آبان ۵, ۱۳۹۵
SALAM TOR ARZAN ESTANBOL, BARAI 7 SHAB AKHARE HAFTE BADI CHANDE
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام به پکیج مراجعه شود یا به شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ گشت نوید تماس حاصل نمائید.
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام میخواسنتمت بپرشسم اررزانترین تور استامبول این هفته چی دارید
sama kamali
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام به پکیج مراجعه کن لطفا
padidekashan
مهر ۲۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت ها در کجای سایت نوشته شده اند
seo bartar
مهر ۲۸, ۱۳۹۵
در تمامی تورهای ما پی دی اف قرار دادیم و تور ها داخل آن با قیمت روز نوشته شده اند
mohsen
مهر ۱۷, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان به معنای افت کیفیت خدمات هست؟ آیا سفر به ترکیه رو در شرایط فعلی پیشنهاد میکنید؟ ( امنیت) به نظرتون ی سفر ۴-۳ روزه به استانبول ۲ نفره چقد هزینه داره؟ به جز خریدها و ...
kiyomars
مهر ۱۸, ۱۳۹۵
البته که اینطور نیست خدمات چارتری گشت نوید با عث شده شما تور را ارزان تر از همه آزانس ها بتوانید از ما خرید کنید
ساناز
شهریور ۱۰, ۱۳۹۵
با سلام خوبى که خسته نباشید من دلم مى خواهم که استانبول کجایى استانبول دنبال دو نفر هستم مى خواهم که منو به عنوان من دنبال شش نفر هستم گشت گردى باشم مى خواهم به عنونا کنان هستم همه قبول کنه قمیت استانبول چیه براى نامزدى باشم مراد توى فرودگاه بیان بیاد دنبالم بیاد
Samira Arefiyan
شهریور ۱۱, ۱۳۹۵
سلام خانم ساناز. پیغامتون اصلا واضح نیست و تایپش مشکل داره لطفا با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرید.
kiyomars
اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول |قیمت تور ارزان استانبول | تور استانبول آژانس هواپیمایی گشت نوید با پرواز های معتبر ویژه خرداد با شماره شرکت تماس بگیرید ۲۲۳۳۲۷۵۳
مجیدی
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵
قصد خرید از استانبول و دارم آیا تور ارزان استانبول تو ماهی دارین که برای خرید خوب باشه؟؟ ممنون
seo bartar
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵
بله موجوده با ما تماس بگیرین تا بتوانیم کامل برای شما توضیح دهیم.
اکام
مرداد ۲۳, ۱۳۹۵
سلام من قصد سفر به استانبول را دارم.ایا تو این هفته تورداریم
seo bartar
مرداد ۲۵, ۱۳۹۵
برای اطلاع از پروازها و تورها با ۲۲۳۳۲۷۵۳-۰۲۱
Karimi
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵
تور از تور ارزان استانبول گشت نوید مگه بهترم داریم...عالیه
فرهادی
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵
استانبول عالیه مخصوصا اگر کمترین حد ممکن هزینه کنی ممنون از مطالب
اصغر
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۵
از سایت خوب و مطالب ارزشمند شما متشکرم.اطلاعات خوبی کسب کردم
سعیدی
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
من با تور استانبول نوروز گشت نوید به شهر استانبول رفتم و واقعا از همه لحاظ فوق العاده بود..ممنون از گشت نوید
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
دوس دارم که با تماس هایی که با شما داشتم تور ارزان استانبول گشت نوید را انتخاب کنم ولی دوس دارم در مورد شهر استانبول بیشتر بدونم شما می تونین منو راهنمایی کنین؟
seo bartar
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
https://gashtenavid.com/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%84 از توضیحات ما در مورد شهر استانبول استفاده کنین امیدوارم که باعث تصمیم بهتر شما بشود.
تهرونی
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۵
در سایتش پر مطلب استانبول ه نیازی نیست زنگ بزنین
امیر محمد
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
اولین باره می خوام تور خارج از کشور برم...امیدوارم بهم با تور ارزان گشت نوید خوش بگذره ممنون
samira
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
تور ارزان خریداری کردم امیدوارم که بزگان موزیک فارسی در آنجا کنسرت داشنته باشن. ممنون از تور های خوبتون به ویژه تور ارزان استانبول
سارا
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
ارزان ترین تور موجود در تابستان برای استانبول چقدر است؟
seo bartar
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
به دلیل فراز و نشیب زیاد قیمت بهتره با آژانس تماس حاصل فرمایید تا شما به راحتی راهنمایی بشین. ۲۲۳۳۲۷۵۳
تهرانی
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
استانبول امنیتش کم شده و ترس در آنجا حاکمه...پیشنهاد شما چیه؟تور ارزان استانبول امنیت دارد یا خیر؟ ممنون
seo bartar
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
بله تور ارزان استانبول گشت نوید با امنیت کامل برگذار خواهد شد.
رستمی
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
سلام تور ارزان استانبول بهتر است یا آنتالیا؟
seo bartar
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
بستگی به تفریحات شما دارد...هر جفتش لذت خودش را دارد برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
سعید
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
من برای این ماه خریداری کردم اولین بار است که میخوام تور استانبول گشت نوید را امتحان کنم.ولی بنا به نظرات خوب بود و قیمتش خم واقعا مناسب بود.
seo bartar
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
تشکر از اعتماد شما امیدوارم خوش بگذره
شاملو
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵
تور ارزان کجا میتونیم بریم به جز تور ارزان استانبول چون که استانبولو ترکوندند
حجتی
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵
فکر کنم تور ارزان همیشه در استانبول نیست میتونید تور های ارزان دیگر ترکیه هم برید مثل تور ارزان آنتالیا یا آلانیا
شمس العماره
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۵
آره تور ارزان تمام کشورها را دارند مخصوصا تور روسیه حرف نداره
مرادی
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول یعنی چند در تابستان تو استانبول ارزان چقدر است
شمس العماره
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۵
تور ارزان یعنی چند. خوب زنگ بزنید بپرسید شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ فکر کنم در فصول مختلف قیمت های مختلفی داره. همش زیر ا تومنه
seo bartar
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۵
از دیگر آژانس ها ارزان تر می باشد. شما می توانید برای اطلاعات قیمت با ما تماس بگیرید. ممنون
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۵
من همیشه تور ارزان استانبول را از سایت گشت نوید میخرم راضی هم هستم
kiyomars
فروردین ۲۸, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول فرودین istanbul tour offer istanbul tour price تور ارزان استانبول تور ارزان استانبول ۳ روزه تور ارزان استانبول ۵ روزه تور ارزان استانبول ۷ روز تور ارزان استانبول ۹۶ تور ارزان استانبول با قطار تور ارزان استانبول تابستان ۹۶ تور ارزان استانبول لحظه آخری تور ارزان استانبول نوروز ۹۶ تور ارزان به استامبول تور ارزان به استانبول تور ارزان و لحظه آخری استانبول تور استانبول تور استانبول ارزان با پرواز ماهان تور استانبول نوروز تور استانبول نوروز ۹۶ تور استانبول نوروز ۹۶ ارزان تور استانبول نوروز ۹۶ با اطلس جت تور استانبول نوروز ۹۶ با پرواز ماهان تور استانبول نوروز ۹۶ با قطار تور استانبول نوروز ۹۶ با ماهان تور با قطار استانبول نوروز ۹۶ تور ترکیبی آنتالیا استانبول تور لحظه آخری استانبول تور نوروزی استانبول با قطار تورهای استانبول تور ارزان استانبول خرداد تور ارزان استانبول تیر تور ارزان استانبول اردیبهشت تور ارزان استانبول مرداد تور ارزان استانبول شهریور تور ارزان استانبول آبان تور ارزان استانبول آذر تور ارزان استانبول مهر تور ارزان استانبول دی تور ارزان استانبول بهمن تور ارزان استانبول اسفند قیمت تور استانبول
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵
اینهمه تور ارزان استانبول در ماه های مختلف واقعا شاهکاره
seo bartar
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۵
ممنون از لطف شما گشت نوید با تور های ارزان در خدمت است.
بنیامین
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۵
تور ارزان آنتالیا هم دارید
seo bartar
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۵
تور ارزان آنتالیا تور ارزان روسیه تور ارزان دبی تور ارزان تایلند تور ارزان مالزی تور ارزان سنگاپور تور ارزان مشهد تور ارزان کیش همه را تور چارتری ارزان داریم
صبا
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۵
تور ارزان با تور چارتر چه فرقی دارد
دغاغله
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با پرواز چارتی یعنی چی؟ اصلا پرواز چارتر چه مزیتی دارد
kiyomars
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۵
یعنی اینکه آژانس مسافرتی از شرکت هواپیمایی کلیه صندلیها را اجاره می کند با قیمت پایین و به قیمت پایین تر از بقیه آزانس ها می فروشد که آزانس گشت نوید تور ارزان استانبول را با همین شیوه می فروشد
آذر ۱۸, ۱۳۹۴
به مظرتون قیمت تور در اواخر اذر ارزان تر از اواسط ژانویه است ؟
گشت نوید
آذر ۱۸, ۱۳۹۴
بله قیمت تور استانبول در اواخر اذر بسیار ارزان تر از ژانویه می باشد
سارا
آذر ۹, ۱۳۹۴
ارزان ترین تور ۳ شب تو آذر ماه امکانش هست قیمت بگذارید؟
گشت نوید
آذر ۹, ۱۳۹۴
سارای عزیز شما میتونید یک هتل ۳ ستاره با کیفیت استاندارد با قیمت ۶۲۰ تومان بگیرید.
هدیه
آذر ۹, ۱۳۹۴
سلام تور استانبول اوایل ماه ژانویه همین قیمت است؟
گشت نوید
آذر ۹, ۱۳۹۴
سلام پیشنهاد ما به شما این است که اواسط ژانویه تشریف ببرید که با نرخ مناسب تر سفر کنید.
سحر.م
آبان ۲۷, ۱۳۹۴
با سلام قیمت تور استانبول اواسط آذر هتل فرونیا چقدر هست؟ سپاس
گشت نوید
آبان ۲۸, ۱۳۹۴
به دلیل تعطیلات آذر تور استانبول در آذر گران تر است قیمت تور مثلا برای تاریخ ۱۶ آذر به ۲۱ آذر برای هتل فرونیا ۱۲۹۰ هزار تومان برای هر نفر می باشد
س. ملیح
آبان ۲۶, ۱۳۹۴
قیمت تور استانبول برای ۶ روز در هتل پنج ستاره سینگل و دبل از مشهد چه قدر است؟
گشت نوید
آبان ۲۷, ۱۳۹۴
لطفا تاریخ را اعلام فرمایید
رحیمی
فروردین ۲۹, ۱۳۹۵
قیمت تور ارزان استانبول در ماههای مختلف تفاوت زیادی داره حتما با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل فرمایید
زهرا
فروردین ۲۹, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول در بهار تابستان پائیز و زمستان را لطفا قرار بدید در سایت تا ما بتوانیم یکبار هم شده به استانبول بریم چون قیمتها تور ارزان استانبول در بعضی از سایتها متفاوت است و چون دیدم سایت شما سایت جالبی در زمینه تور هاست و طبق تماسی که گرفتم مطمئن شدم که تور ارزان را باید از شما بخرم. تقاضا دارم ارتباط موثر با مشتریان خود را داشته باشید . تا ما بتوانیم قیمت ها را در ماههای مختلف ببینیم ممنونم
kiyomars
فروردین ۲۹, ۱۳۹۵
نظر شما ثبت گردید در اولین فرصت این کار را انجام خواهیم داد لطفا تور درخواستی خود را در سایت جستجو نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید