تورانتالیا

تور آنتالیا

TOUR ANTALYA 

تور آنتالیا یکی از بهترین و محبوب ترین تور های مسافرتی جهان است و توریست های ایرانی بسیاری از آن استقبال می کنند. همچنین این شهر یکی از زیباترین شهر های ترکیه می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا تور آنتالیا را بررسی کنیم.

درباره ی شهر آنتالیا

بد نیست مختصری از تاریخ آنتالیا را بدانیم. شهر زیبای آنتالیا واقع در غرب ترکیه و نزدیکی دریای مدیترانه می باشد. این شهر افسانه ای بالای تپه ای قرار گرفته است. به طوری که اگر از بالا به آن نگاه کنید، جلوه ی زیبایی از کوه های درخشان را می بینید. همچنین آبشار دودن یکی دیگر از جاذبه های گردشگری شهر می باشد که تنها ۵۰ کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد.

۱-آب و هوای آنتالیا

شهر زیبای آنتالیا به واسطه ی قرار گرفتن در کنار دریای مدیترانه، آب و هوای کاملا مدیترانه ای دارد و دارای تابستان های معتدل و زمستان هایی خنک می باشد.

۲-جاذبه های گردشگری آنتالیا

بیشتر جاذبه های گردشگری آنتالیا شامل سواحل و اسکله های زیبای آن می شوند. اما در کنار این جاذبه های طبیعی می توان به ساختمان های زیبایی با معماری های تاریخی و ماندگار از جمله  اشاره کرد.

تور آنتالیا را برای چه زمانی انتخاب کنیم؟

همانطور که پیشتر گفته شد، آنتالیا دارای آب و هوای مطبوعی است و محل خوبی برای مسافرت می باشد. اما بهترین زمان مسافرت به این شهر زیبا ماه فروردین تا ماه پاییز می باشد.  در این زمان آنتالیا در شلوغ ترین و مهیج ترین زمان خود قرار دارد. اما پس از آن این شهر در خاموشی فرو می رود.

مدت اقامت تور آنتالیا چه قدر است؟

معمولا تور محبوب آنتالیا مدت اقامت های مختلفی دارد که انتخاب آن ها به شما بستگی دارد. اما چه بهتر است تور خود را برای اقامت بالا انتخاب کنید تا از دیدن این همه زیبایی در آنتالیا لذت بیشتری ببرید.

قیمت تور آنتالیا چه قدر است؟

قیمت تور محبوب آنتالیا به عوامل مختلفی از جمله مدت اقامت شما، نوع هتل و… بستگی دارد. اما در بعضی ماه های خاص مانند بهار و اوایل تابستان که تور آنتالیا بسیار محبوبیت دارد، می توانید از تور های چارتر و یا تور ارزان آنتالیا استفاده کنید.

درباره نویسنده

sama kamali

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید