اطلاعات تور مالزی

اگر قصد مسافرت به مالزی و تور مالزی را دارید در ماه های ژوئن , جولای و آگوست بیشتر مسافران  از خاورمیانه هستند اما در اواخر سپتامبر تا دسامبر مالازی بسیار خلوت و آرام می باشد پس با توجه به علاقه و روحیاتتان زمان سفرتان را به مالزی تنظیم کنید. کمی از اطلاعات تور مالزی را در پایین می بینید.

آب و هوای مالزی:

 میانگین دمای روزانه  مالزی بین ۲۲ تا ۳۲ درجه سانتیگراد است و آب و هوای بسیار مطلوبی دارد. در مناطق مرتفع تر میانگین هوا به ۲۱ درجه در روز میرسد و در شب دمای هوا ۱۰ درجه میشود . در ماه های آوریل و مارچ بیشترین میزان رطوبت و در ماه های اکتبر و دسامبر هم رطوبت بالایی وجود دارد. اگر از طرفداران بارش باران نیستید در ماه های ژوئن و جولای با تور مالزی گشت نوید به  مالزی سفر کنید زیرا در این ماه ها باران نمی آید.

تور مالزی - اطلاعات تور مالزی

خدمات پزشکی:

خدمات پزشکی تور مالزی بسیار عالی میباشد و در صورت هر گونه مشکلی دکتر مورد نظر تا اتاق شما خواهد آمد و مسلط به زبان انگلیسی هستند و در صورت نیاز تا بیمارستان مورد نظر شما را همراهی خواهند کرد تا دیگر  مشکلی برای مسافران عزیز به وجود نیاید.

نگران ساعات کاری فروشگاه های  و مراکز خرید های تور مالزی  نباشید , از ساعت ۸٫۳۰ تا ۹ شب فروشگاه ها باز هستند و به کار خود ادامه می دهند . و اما روز های تعطیلی آنها شنبه و یکشنبه ها عصر میباشد. سوپر مارکت های کوچک از ساعت ۶ تا ۹ شب باز هستند یعنی زودتر از همه ادارات مالزی باز میشوند و تا شب در خدمت مسافران هستند.

کوالالامپور:

یکی از شهر های مهم و زیبای مالزی می باشد. و یکی از مناطق گردشگری پر طرفدار مالزی می باشد . مکان های دیدنی کوالالامپور بیشمار می باشد طوری که برای دیدن از همه بی شک وقت کم خواهید آورد از جمله: برج های دو قلو پتروناس , مکان های فرهنگی و مذهبی, پارک پروانه ها و دیگر موارد که دیدن کردن از آن بسیار لذت بخش خواهد بود.

پنانگ:

پنانگ نامی آشنا برای گردشگران می باشد و به دلیل موقعیت خاص جغرافیای که دارد به مروارید شرق آسیا نام گرفته است.جنگل های استوایی بسیار زیبا یی دارد , با سفر به پنانگ با تور مالزی جذب جنگل های سرسبز و بهشتی پنانگ خواهید شد.

لنگکاوی:

مجمع الجزایر لنگکاوی در شمال غربی مالزی قرار گرفته است و پوشیده از جنگل های سرسبز و افسانه ایی می باشد, دیدن نکردن از لنگکاوی مثل سفر به فرانسه و نرفتن به برج ایفل آن است پس حتما به این مکان دیدنی و آبشار های زیبا ی آن  سفر کنید.

تور مالزی - اطلاعات تور مالزی

تور مالزیتور آنتالیا| تور مشهد هوایی|  تور استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخری استانبول| تور دبی|تور مالزی و سنگاپور|تور روسیه