هتل نووتل مسکو سنتر

هتل نووتل مسکو سنتر :: Hotel Novotel Moscow Centre

هتل نووتل مسکو سنتر واقع در مسکو پایتخت روسیه و یکی از توریستی ترین شهر های جهان است. در مسکو جاذبه های گردشگری فراوانی از تاریخ روسیه یافت می شود. مسکو واقعا دیدنی است. هتل های خوبی در مسکو قرار دارد. هتل نووتل مسکو سنتر یک هتل چهار ستاره ی عالی در مسکو است که در تور روسیه از آن لذت خواهید برد.

تور روسیه

این هتل ساختمان زیبا و جالبی دارد. این هتل زیبا و برازنده در فاصله ی پانزده دقیقه رانندگی از میدان سرخ و کاخ کرملین قرار دارد. همچنین برای ارتباط با مرکز شهر و کرملین دو ایستگاه مترو با ده دقیقه پیاده روی از این هتل قرار دارند. نخستین بار این هتل در ۲۳ مارس ۲۰۱۱ به میهمانان خوش آمد گفت. مطمئن باشید از اقامت در این هتل زیبا پشیمان نمی شوید.

اتاق های این هتل نسبت به قیمت تور روسیه آن در بالاترین امکانات قرار دارند. به نمای اتاق ها توجه کنید. یک رنگ ملایم با دکوراسیون منظم فضا را پرکرده است. رنگ روشن اتاق ها باعث آرامش مهمان ها می شود. روز های خوبی را در این هتل سپری می کنید.

از امکانات هتل می توان به امکانات اتو، گاو صندوق، تلویزیون صفحه تخت، مینیبار و قهوه ساز اشاره کرد. حمام اتاق ها نیز مجهز به سشوار هستند. تمامی اتاق ها دارای نورگیر عالی هستند. از امکانات عمومی هتل مسکو سنتر می توان به رستوران آن اشاره کرد. شاید بهتر باشد نخست رستوران هتل را نگاه کنید.

در این رستوران زیبا انواع غذاهای روسی و اروپایی سرو می شود. خوب است تجربه ای از این غذاها داشته باشید. همچنین می توانید غذای مخصوص سرآشپز را تجربه کنید. صبحانه بوفه هم هر صبح در سالن غذاخوری سرو می شود.

می توانید از مرکز تناسب اندام هتل استفاده کنید. سالن ورزشی با تمامی امکانات کامل از شما استقبال می کند. در این هتل وای فای رایگان در لابی و در تمام اتاق ها وجود دارد. همچنین می توانید از سرویس شاتل هتل در صورت نیاز استفاده کنید.

ادامه مطلب

هتل سوکوس المپیا گاردن

هتل سوکوس المپیا گاردن :: Hotel Sokos Olympia Garden

از دیگر هتل های روسیه، هتل سوکوس المپیا گاردن واقع در سنت پترزبورگ بعنوان یکی از زیباترین و مشهورترین شهر های روسیه است. این شهر تاریخی در گذشته های دور تا مدت زیادی پایتخت روسیه بود. در این مدت اتفاقات و حوادث زیادی در سنت پترزبورگ بوجود آمد و جاذبه های گردشگری زیادی از خود به جای گذاشت که اکنون توریستی است.

هتل های سنت پترزبورگ بر جذابیت آن می افزاید. هتل سوکوس المپیا گاردن یکی از بهترین هتل های چهار ستاره ی دبی است. به نمای ظاهری این هتل نگاه کنید. این هتل گرانبها از ۱۰ مارس ۲۰۱۰ تاکنون از مهمان های خود استقبال می کند. اگر در این هتل داخل شوید پارک المپیا را در مقابل خود میبینید. واژه ی سوکوس المپیا گاردن برگرفته از همین پارک است.

ایستگاه مترو تنها چند دقیقه با هتل سوکوس گاردن  فاصله دارد. همچنین فرودگاه در فاصله ی ده کیلومتری هتل است. می توانید از شاتل هتل استفاده کنید.

اتاق های هتل سوکوس المپیا گاردن

خدمات خوبی در این هتل یافت می شود. نخست از اتاق ها شروع می کنیم. زیباترین بخش هتل را اتاق های هتل تشکیل می دهند. به عکس های اتاق ها نگاهی بیاندازید. با دیدن این عکس ها متوجه می شوید که برای چیدمان آن چقدر سلیقه به خرج داده شده است. برای تزیین آن از رنگ های گرم استفاده شده. پس این هتل رویایی را از دست ندهید. اما از امکانات اتاق ها می توان به تخت خواب و تلوزیون صفحه تخت اشاره کرد. در این اتاق ها وای فای رایگان موجود است. در هر اتاق نیز یک حمام پیدا می شود.

رستوران هتل سوکوس المپیا گاردن

اکنون به رستوران هتل می رسیم. پیداست تزیین رستوران ها نیز دست کمی از اتاق ها ندارد. اما در این رستوران ها غذاهای بین المللی سرو می شود. می توانید تجربه ای از این غذاها داشته باشید.

در این رستوران همه چیز دست در دست هم می دهد تا شما لذت یک غذای واقعی را تجربه کنید. چون تزیینات رستوران و داشتن شومینه ی گرم، اشتهای شما را تحریک می کند. بنابراین استفاده از سالن ورزشی و سونا را فراموش نکنید.

همچنین می توانید در لابی هتل استراحت کنید و از تور روسیه خود لذت ببرید.

ادامه مطلب

هتل رادیسون رویال مسکو

هتل رادیسون رویال مسکو :: Radisson Royal Hotel Moscow

هتل رادیسون رویال مسکو – مسکو یکی از بهترین شهر های توریستی جهان است. در این شهر جاذبه های گردشگری تاریخی وجود دارد. به همین دلیل کمی متفاوت جلوه می کند. مطمئنا از گردش و تفریح در این شهر لذت می برید. هتل های شخوبی در مسکو وجود دارد و به خوبی از شما پذیرایی می کنند. هتل رادیسون رویال مسکو از بهترین هتل های پنج ستاره ی مسکو است.

شکل ظاهری ساختمان این هتل مانند کاخ تزار های قدیم روسیه است و به عنوان یک آسمان خراش استالینی شناخته می شود. به رودخانه ی مسکوا نگاهی بیاندازید. این رودخانه زیبایی هتل رادیسون رویال را دو چندان کرده است.

کاخ کرملین و میدان سرخ تنها سه و نیم کیلومتر با این هتل فاصله دارند اما بیایید به امکانات دورنی هتل که قرار است در تور روسیه با آن مواجه شوید نگاهی بیاندازیم. در هتل رادیسون رویال مسکو یک استخر سرپوشیده با تمامی امکانات آب گرم مدرن و سالن بدنسازی دیده می شود.

این استخر بزرگ مساحت زیادی را اشغال کرده است. نمای این استخر سرپوشیده جالب به نظر می رسد. بعد از تفریح و اوقات خوب در استخر و سالن بدنسازی می توانید از خدمات اسپا و ماساژ هتل استفاده کنید.

اما ورزش های هتل رادیسون رویال فقط به این موارد ختم نمی شود. در این هتل باشکوه زمین تنیس در تابستان  و زمین پاتیناژ در طول زمستان برای شما توریست های عزیز وجود دارد. بخش بعدی خدمات هتل رستوران های هتل است. در هتل رادیسون رویال ۱۲ رستوران دیده شده است. در این رستوران ها انواع و اقسام غذاها وجود دارد.

در یکی از این رستوران ها غذاهای بین المللی و مدیترانه ای سرو می شود. بد نیست که تجربه ای از این غذاها داشته باشید. اما باید گفت که رستوران دیگری در هتل وجود دارد که دارای منوی غذاهای فارسی است. توریست های عزیز می توانند بیست و چهار ساعته از عصرانه ی لابی هتل لذت ببرند. وای فای رایگان در این هتل دیده می شود.

اتاق های هتل رادیسون رویال مسکو

اما اتاق های هتل که مهم ترین بخش هتل است. اتاق های هتل هیچ فرقی با نمای ظاهری هتل از نظر گیرایی و جذابیت ندارند. اتاق ها از رنگ های زیبایی پوشیده شده اند. سقف این اتاق ها بلند است. در تمامی اتاق ها، مبلمان های کلاسیک، تلوزیون و تخت خواب وجود دارد. بعضی از این اتاق ها دید به شهر و بعضی دیگر دید به حیات داخلی دارند. انتخاب آن ها به سلیقه ی شما بستگی دارد.

ادامه مطلب

هتل تریزینی پالاس

هتل تریزینی پالاس :: TREZZINI PALACE HOTEL

هتل تریزینی پالاس واقع در روسیه که به طور کلی یک کشور مخصوص گردشگری است. در این کشور دو شهر مهم مسکو و سنت پترزبورگ وجود دارد. سنت پترزبورگ از بهترین و جذاب ترین مکان های گردشگری محسوب می شود. این شهر جنبه ی تاریخی بالایی دارد و در زمان های خیلی دور پایتخت رسمی روسیه بود. اکنون نیز زیبایی خود را حفظ کرده است. هتل های خوبی در این شهر وجود دارند. هتل تریزینی پالاس از بهترین هتل های پنج ستاره ی این شهر است که در تور روسیه مواجه می شوید.

نخست به نمای بیرونی هتل توجه کنید. سبک ساختن و نمای درونی هتل به حالت  عتیقه می باشد.

در واقعا این هتل نمادی از سنت پترزبورگ امپریالیسم است. در تعریف های دیگر می توان گفت تریزینی پالاس مهمان نوازی سبک پترین را حفظ می کند. یکی از بهترین ویژگی های این هتل دسترسی آسان به جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ است. این هتل در جایی قرار گرفته که ۱۵ دقیقه پیاده روی از کلیسای سنت ایزاک و ۱۲ دقیقه پیاده روی از موزه ی سنت پترزبورگ است که در تور ارزان روسیه از آن لذت خواهید برد.

از امکانات این هتل می توان به پارکینگ و وای فای رایگان اشاره کرد. همچنین برای رفتن به فرودگاه می توانید از شاتل فرودگاه استفاده کنید. در هتل تریزینی پالاس رستوران های زیبایی وجود دارد.

دانستن این نکته جالب است که رنگ قرمز اشتها را تحریک می کند. در رستوران های هتل تریزینی پالاس انواع غذاهای اروپایی و روسی سرو می شود. می توانید تجربه ای از آن ها داشته باشید.

زیباترین و رمانتیک ترین بخش هتل، اتاق های هتل است. تمامی اتاق ها بزرگ و شامل مناظر عتیقه ای است. تخت خواب و تلوزیون صفحه تخت وجود دارد. حمام اتاق ها با کف گرم و بیده است. اتاق های هتل در رنگ های مختلفی هستند و هنگام شب درخشش خاصی دارند. تمامی اتاق ها دارای پنجره های بزرگ با نورگیر های مناسب هستند.

 

ادامه مطلب

هتل سوکوس پالاس بریج

هتل سوکوس پالاس بریج :: Sokos Palace Bridge Hotel

سنت پترزبورگ این شهر تاریخی و زیبا دارای هتل های فراوانی است. یکی از بهترین و زیباترین آن ها هتل سوکوس پالای بریج است. این هتل پنج ستاره نمای زیبایی به شهر بخشیده است. اگر از دور این هتل را نگاه کنید آن را مانند کاخی قدیمی در شهر می بینید.

این هتل زیبا از تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۱۰ تاکنون از مهمان ها پذیرایی می کند. می توان گفت هتل سوکوس پالاس در کنار رودخانه ی نوا واقع شده است. موزه ی ارمیتاژ تنها پانزده دقیقه پیاده روی تا این هتل فاصله دارد. پس می توان گفت این هتل در مرکز تاریخی سنت پترزبورگ واقع شده است.

امکانات زیادی در این هتل وجود دارد. مهم ترین چیزی که هتل را خاص کرده، سرسبزی و زیبایی آن است. به استخر پوشیده ی این هتل توجه کنید. مطمئنا تفاوت را احساس می کنید.

به غیر از استخر سرپوشیده امکانات اسپا و هشت نوع سونای متفاوت در این هتل وجود دارد. باشگاه ورزشی هتل با بالاترین امکانات در این هتل است. استفاده از استخر و باشگاه ورزشی می تواند بهترین تفریح برای شما باشد. اینک ورزش را در یک فضای متفاوت تجربه کنید. در این زمینه مربیان خوبی به شما کمک می کنند.

ولی مطمئنا توریست ها در تور روسیه به رستوران هتل توجه زیادی می کنند. از این بابت خوشحال باشید. چون در این هتل شش رستوران وجود دارد.

رستورانی به نام سویلاست در این هتل وجود دارد که به رستوران اسپانیایی معروف است و ۲۲۰ صندلی دارد. دیگر رستوران های هتل ویژگی های مختلفی دارند. برای مثال رستوران یکی از آن ها به رستوران غذاهای دریایی معروف است. اینک با دیدن عکس رستوران ها شگفت زده می شوید.

حال بیایید اتاق های هتل سوکوس پالاس را بررسی کنیم. در این هتل ۳۲۴ اتاق وجود دارد. هر اتاق شامل تلوزیون صفحه تخت با سرویس حمام مرمر است. همچنین وای فای رایگان در تمام هتل قابل دسترس است. برای طراحی این اتاق ها از سبک های زیبایی استفاده شده است. از اقامت در چنین هتل باشکوهی لذت ببرید.

ادامه مطلب

هتل پارک این بای رادیسون پریبالتیسکایا

هتل پارک این بای رادیسون پریبالتیسکایا :: Park Inn by Radisson Pribaltiyskaya Hotel

هتل پارک این بای رادیسون پریبالتیسکایا – باید بدانید که سنت پترزبورگ یک شهر زیبا و تاریخی است. این شهر در گذشته های دور پایتخت اصلی روسیه به شمار می آمد. اکنون نیز شکوه  و زیبایی خود را از دست نداده. جاذبه های گردشگری فراوانی در این شهر واقع شده اند.

تورر روسیه

هتل های سنت پترزبورگ امکانات خوبی برای توریست ها می گذارند. هتل پارک این بای رادیسون پریبالتیسکایا یک هتل خوب و عالی چهارستاره برای شما توریست های عزیز است. با دیدن شکل ظاهری آن متوجه درون آن می شوید.

این هتل از ۲۵ نوامبر ۲۰۰۷ تاکنون از مهمان ها به بهترین شکل پذیرایی کرده است.  این هتل زیبا به خلیج فنلاند و شهر سنت پترزبورگ مشرف شده است.

جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ از جمله قلعه ی پیتر و پاول و موزه ی آرمیتاژ تنها ۵ کیلومتر از این هتل فاصله دارد.

امکانات هتل پارک این بای رادیسون پریبالتیسکایا

امکانات خوبی در این هتل قرار دارند. از جمله می توان به رستوران هتل اشاره کرد. رستوران  هتل بسیار لوکس است و در بهترین حالت چیده شده است.

در این رستوران خوردن صبحانه سلف سرویس می باشد. منوی رستوران نیز غذاهای خوبی به شما ارائه می دهد. تجربه ی غذاهای روسی را فراموش نکنید. موسیقی زنده هم شامل حال شما می شود. خوردن و آشامیدن در چنین صحنه ای لذت بخش است. همچنین می توانید اوقات فراغت خود را در لابی هتل به آشامیدن یک نوشیدنی مانند قهوه ی داغ صرف کنید. همچنین استفاده از سالن بدنسازی هتل برای شما مفید است.

تور ارزان روسیه

می توانید از مرکز کسب و کار هتل استفاده کنید. این هتل برای راحتی کار شما دارای دارای دستگاه فکس، کپی و چاپ است.

این هتل امکانات زیادی دارد. از دیگر امکانات می توان به کتابخانه، گاوصندق، سرویس لباس شویی خشکشویی و آرایشگاه اشاره کرد.

چیزی که برای هر توریستی اهمیت دارد اتاق های هتل است. زیرا این مکان محل استراحت وی محسوب می شود. در این هتل حدود ۱۲۰۰ اتاق وجود دارد. اتاق های هتل از نظر دکوراسیون و امکانات دسته کمی از فضای بیرونی هتل ندارند.

در نگاه اول خواهید فهمید که چیدمان اتاق ها سبک جالبی دارد. در این اتاق ها پنجره ی بزرگ با نورگیر کافی وجود دارد. وای فای رایگان در این اتاق ها وجود دارد.

 

 

ادامه مطلب

هتل ایزمایلو آلفا مسکو

هتل ایزمایلو آلفا مسکو :: IZMAILOVO ALFA Moscow Hotel

هتل ایزمایلو آلفا مسکو – مسکو یک شهر تاریخی و قشنگ برای گردشگری است. توریست ها از گشت و گذار در مسکو لذت می برند. شما نیز می توانید چنین تجربه ای داشته باشید. گردشگری در مسکو بسیار جالب است. به خصوص اینکه هتل های خوبی در مسکو قرار دارد.

تور روسیه

هتل ایزمایلو آلفا یکی از بهترین هتل های چهار ستاره ی مسکو است. به این برج بلند و پهناور توجه کنید. این همان هتل ایزمایلو آلفا است.

این هتل چهار ستاره است ولی بسیار لوکس و باارزش است. مطمئن باشید اوقات خوبی را در این هتل سپری می کنید. ایزمایلو آلفا از ۱۸ آگوست ۲۰۰۹ تاکنون از مهمان ها استقبال می کند. مکان این هتل به گونه ای است که ۱۵ دقیقه با مرکز مسکو فاصله دارد. در پنجاه متری این هتل درخشان ایستگاه متروی مسکو وجود دارد. این هتل واقع در کنار پارک سرسبزی است.

تور ارزان روسیه

بیایید با امکانات و خدمات هتل آشنا شویم. نخست رستوران های هتل را بررسی می کنیم. رستوران های هتل ایزمایلو آلفا در رنگ های مختلف قرار دارند. در این رستوران ها غذاهای روسی سرو می شود. می توانید تجربه ی جالبی از آن ها داشته باشید. جالب است بدانید در یکی از رستوران های هتل منو غذاهای رژیمی وجود دارد.

امکانات هتل ایزمایلو آلفا مسکو

در این هتل انواع و اقسام امکانات وجود دارد. از این منظور می توان به وای فای رایگان اشاره کرد. وای فای رایگان همواره در تمام هتل وجود دارد. همچنین این هتل دارای سرویس ۲۴ ساعته می باشد. دیگر خدمات هتل شامل مرکز تجاوت، فکس و کپی، آرایشگاه و کرایه اتوموبیل اشاره کرد. حتی اگر بخواهید سرویس ترنسفر فرودگاهی در اختیار شما قرار می گیرد.

از بهترین امکانات هتل می توان به استخر هتل هم اشاره کرد. استخر هتل مکان مناسبی برای هر دو حالت آرامش و هیجان شما می باشد. آن را از دست ندهید. استخر هتل ایزمایلو آلفا سرپوشیده است. طراحی استخر نمای سنگی و جالبی دارد. در این جا تصویری از لابی هتل را تماشا می کنید. لابی هتل محل مناسبی برای کمی استراحت و گفت و گوی دوستانه است. جالب ترین بخش هتل ایزمایلو آلفا اتاق های آن است. این هتل دارای تنوع اتاق است. به همین دلیل ما این هتل را به توریست ها پیشنهاد می کنیم.  این هتل اتاق های زیادی دارد. می توان به سوویت های مدرن، اتاق معلولین و اتاق عروس و داماد اشاره کرد.

دکوراسیون و چیدمان اتاق ها واقعا با سلیقه انجام شده است.

 

 

 

 

 

ادامه مطلب

هتل کرون پلازا مسکو

هتل کرون پلازا مسکو :: Hotel Crowne Plaza Moscow

هتل کرون پلازا مسکو – مسکو این شهر تاریخی و توریستی، جاذبه های گردشگری جالبی دارد. مطمئن باشید از گشت و گذار در مسکو پشیمان نمی شوید. همچنین مسکو با هتل های خوبی که دارد از شما پذیرایی می کند.

یکی از بهترین هتل های پنج ستاره ی مسکو هتل کرون پلازا است. به نمای زیبای این هتل توجه کنید.

این هتل زیبا از ۱۹ جوئن ۲۰۱۳ تاکنون به توریست ها خوش آمد گفته است. موقعیت این هتل بسیار عالی است. مرکز تجارت جهانی تنها با ده دقیقه پیاده روی از این هتل فاصله دارد. مرکز کسب و کار یک کیلومتر از این هتل فاصله دارد. این هتل همچون هتل رادیسون رویال در کنار رودخانه ی مسکوا قرار دارد.  اقامت در این هتل یک خاطره ی عالی محسوب می شود.

تور روسیه

از اتاق های هتل شروع می کنیم. نخست نگاهی به این عکس ها بیاندازید.

به طور کلی در این هتل ۲۷۴ اتاق با ۷ مدل متفاوت وجود دارد. همانطور که میبینید، اتاق ها به طور منظم و جذابی چیده شده اند. در این اتاق ها، آرامش خاصی برقرار است و از رنگ های خوبی استفاده شده است. می توانید اوقات خوبی در این اتاق ها داشته باشید. همه ی اتاق ها دارای مینیبار، تلوزیون صفحه تخت و امکانات چای و قهوه و گاوصندق می باشد. حمام اتاق ها با لوازم کامل آرایشی و سشوار چیده شده است.

امکانات هتل کرون پلازا مسکو

برای دیگر امکانات هتل از رستوران هتل شروع می کنیم. رستوران های هتل کرون پلازا فریب دهنده هستند. این رستوران ها در یک دکوراسیون عالی چیده شده اند.

تور ارزان روسیه

برای رستوران ها از رنگ های زیبایی استفاده شده است. برای بهترین رستوران های هتل می توان به رستوران ( غذای واقعی) اشاره کرد که غذاهای اروپایی و بین المللی را سرو می نماید. همچنین در این رستوران ها می توانید غذاهای مخصوص سرآشپز را تجربه کنید. بد نیست یک نوشیدنی هم در کافه با لابی هتل داشته باشید. فراموش نکنید که در این هتل مرکز تناسب اندام وجود دارد. استخر هتل نیز به بهترین شکل تشکیل شده است. امکان ندارد با دیدن این استخر زیبا از آن بگذرید.

در مرکز تناسب اندام همه چیز به طور منظم کنار هم چیده شده است.

استفاده از وای فای در سراسر هتل کرون پلازا رایگان است. پارکینگ اختصاصی به توریست ها تعلق میگیرد. هتل با فرودگاه مسکو ۱۵ دقیقه فاصله دارد. برای این کار می توانید از خدمات شاتل هتل استفاده کنید.

 

 

 

 

ادامه مطلب

هتل ایزمایلو دلتا مسکو

هتل ایزمایلو دلتا مسکو :: Hotel Ismaylo Delta Moscow

هتل ایزمایلو دلتا مسکو – هر نفر باید یک بار از عمر خود را در مسکو بگذراند. مسکو یک شهر قشنگ و تاریخی است. مطمئن باشید از بودن در مسکو پشیمان نمی شوید. هتل های مسکو نیز در بهترین حالت قرار دارند. هتل ایزمایلو دلتا یکی از هتل های چهار ستاره و مفید مسکو است. هتل های مسکو در شب می درخشند و مسکو را رنگی می سازند.

هتل ایزمایلو دلتا از چهارم جوئن ۲۰۱۰ تاکنون از توریست ها استقبال می کند. مکان این هتل واقع در نزدیک پارک ایزمایلوفسکی است. پیاده روی و گذراندن اوقات خوب در این پارک خاطره انگیز را فراموش نکنید.

تور ارزان روسیه

فرودگاه های مسکو در ۵۵ کیلومتری این هتل قرار دارند. اما نگران نباشید می توانید از خدمات شاتل هتل استفاده کنید.

امکانات هتل ایزمایلو دلتا مسکو

اما از امکانات هتل می توان به سالن کنفرانس هتل اشاره کرد. یکی از ویژگی هایی که هتل را متفاوت می سازد، داشتن ۱۹ سالن کنفرانس است. توریست ها می توانند از این سالن ها استفاده کنند.

قیمت تور روسیه

اما در رستوران هتل چه می گذرد؟  در این هتل یک رستوران زیبا وجود دارد.

رستوران هتل با بهترین تزیینات و دکوراسیون چیده شده است. در این رستوران اشتها برانگیز غذاهای روسی و بین المللی سرو می شود. داشتن تجربه ای از خوردن این غذاها برای شما خوب است.

از دیگر امکانات هتل می توان به مرکز تناسب اندام هتل اشاره کرد. استفاده از این سالن را از دست ندهید.

در این هتل همچنین برای راحتی شما امکانات تبدیل ارز وجود دارد.

اما نوبت به اتاق های هتل می رسد.

دکوراسیون اتاق ها ساده، مرتب و زیباست. تمامی اتاق ها پنجره های بزرگ با نور های متناسب دارند. در این اتاق ها تلوزیون با کانال های ماهواره، صندق امانات و محل کار وجود دارد. در حمام اتاق ها لوازم آرایشی دیده می شود. همچنین وای فای رایگان در سراسر هتل در دسترس است. ما برای شما یک مسافرت خوب در تور روسیه با این هتل را آرزو می کنیم.

 

 

ادامه مطلب

هتل آزیموت المپیک مسکو

هتل آزیموت المپیک مسکو :: Azimut Olympic Hotel Moscow

هتل آزیموت المپیک مسکو مکان گردشگری در شهر مسکو یک انتخاب خوب و ارزشمند برای شما توریست های عزیز است. مسکو شهری است که علاوه بر جاذبه های گردشگری هتل های خوب و فراوانی دارد. هتل آزیموت المپیک مسکو یک هتل خوب چهار ستاره است. نمای زیبای این هتل تقریبا آن را متفاوت جلوه می دهد.

تور روسیه

این هتل زیبا از نهم نوامبر ۲۰۰۹ تاکنون از مهمان ها پذیرایی می کند. این هتل را با پنج دقیقه پیاده روی از استادیوم المپیسکای پیدا می کنید. همچنین میدان سرخ و کاخ کرملین که بزرگ ترین جاذبه های گردشگری مسکو هستند، ده دقیقه ماشین سواری تا آزیموت المپیک فاصله دارند.  توریست ها نیز معتقد اند که این هل مخصوص تجارت و کسب و کار است. هتل آزیموت المپیک انواع رستوران های گوناگون را دارد این از ویژگی های برتر هتل است.

رستوران های هتل آزیموت المپیک مسکو

رستوران های هتل از رنگ ها و چیدمان های متفاوتی تشکیل شده اند. این نشان می دهد که تنوع غذایی نیز در این هتل وجود دارد. در این میان نانوایی، رستوران ۴۹۵ و رستوران المپیک درخشش خاصی دارد. ما به شما بازدید از این رستوران ها را پیشنهاد می کنیم.

قیمت تور روسیه

فراموش نکنید که این رستوران ها فریب دهنده اند و اشتهای شما را تحریک می کند. به این منظور در این استخر برای شما سالن بدنسازی، استخر سرپوشیده و حمام آبگرم و ماساژ تایلندی وجود دارد. ماساژ تایلندی یک فرصت مناسب برای شما است. فراموش نکنید حمام ترکی نیز در این رستوران وجود دارد. حال بیایید به بررسی اتاق ها پیردازیم. ساختمان هتل نشان می دهد که آزیموت المپیک تعداد فراوانی اتاق دارد. نخست تصاویری از اتاق ها را تماشا کنید. همانطور که مشاهده می کنید برای اتاق ها از رنگ های گرم و آرامش بخش استفاده شده است. امکانات اتاق ها شامل مینی بار، تلوزیون و ماهواره و تخت می باشد.

وای فای رایگان در لابی و اتاق ها مشاهده می شود. در تور ارزان روسیه از اقامت در این هتل لوکس لذت ببرید.

ادامه مطلب

هتل لمریدین ساموئی

هتل لمریدین ساموئی::Samaritan Limestone Hotel

آیا تاکنون نامی از جزیره ی زیبای ساموئی شنیده اید؟ بله این جزیره ی سرسبز و ساحلی مربوط به تایلند می باشد. معمولا توریست ها لذت می برند در کنار تفریح در بانکوک سری هم به جزیره ی ساموئی بزنند. در سامویی هم هتل های وسوسه کننده ای وجود دارد. هتل لمردین مشهور ترین هتل پنج ستاره ی این جزیره است.
فضای بیرونی هتل فریبنده است. اگر به ظاهر این هتل توجه کنید خواهید دید که خیلی متفاوت و جالب به نظر میرسد. این هتل از بیست و پنچ آپریل ۲۰۱۳ تا کنون به توریست ها خوشایند می گوید و تنها ۲۰ دقیقه با فرودگاه بین المللی فاصله دارد.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | قیمت تور تایلند

لمردین در منطقه ای به نام لامای قرار دارد.

از امکانات کلی هتل می توان به سرویس بیست چهار ساعته اتاق، پارکینگ آزاد و وای فای اشاره کرد.

هتل لمریدین ساموئی
Samaritan Limestone Hotel

هتل رویایی لمریدین ساموئی، انواع دو استخر روباز و بسته، سونا و جکوزی دارد.

سالن بدنسازی هم برای شما توریست های عزیز فراهم شده است.

رستوران های این هتل هم در فضای آزاد و هم در فضای بسته قرار دارد.  صدا و ساحل آب آرامش برای توریست ها فراهم می کند.

توریست ها همیشه از بودن در این هتل لذت می برند. چون اتاق های هتل بسیار آرامش دهنده است. برای اتاق ها از رنگ های گرم استفاده شده است.

از امکانات رفاهی اتاق ها می توان به مبل های راحتی و پنجره های قدی اشاره کرد. اما جالب تر آن است که در بعضی اتاق ها بالکن و استخر اختصاصی دارند. بد نیست به رزرو این اتاق ها بپردازید.

در این هتل ۷۷ اتاق زیبا و مدرن پیدا می شود. میز کار و مینی بار را به امکانات هر اتاق اضافه کنید. تلوزیون و دستگاه بخش دی وی دی هم در این اتاق ها پیدا می شود.

در هر یک از حمام ها دوش و وان مجزا با وسایل کامل حمام و سشوار وجود دارد.

ادامه مطلب

هتل رامادا پلازا بانکوک

هتل رامادا پلازا بانکوک::Hotel Ramada Plaza Bangkok

بانکوک، شهر زیبا و رویایی، جاذبه های گردشگری زیادی دارد. اما منظور از جاذبه های گردشگری فقط مکان و آثار های تاریخی و تفریحی نیست که بانکوک را درخشان کرده است. بلکه هتل های بانکوک زیبایی آن را دو چندان می کند.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | قیمت تور تایلند

به هتل راما پلازای بانکوک توجه کنید. این هتل پنج ستاره در رنگ های مختلف جلب توجه می کند.
نخستین بار این هتل در ۶ آگوست ۲۰۰۹ به مهمان ها خوشایند گفت و تا کنون از آن ها پذیرایی می کند.

هتل رامادا پلازا بانکوک
هتل رامادا پلازا بانکوک

مکان جغرافیایی این هتل نزدیک رود چائو فرایا قرار گرفته و تنها چند کیلومتر با فرودگاه بانکوک فاصله دارد. می توانید شب هنگام از هتل خارج شوید و در کنار این رودخانه ی زیبا و جادویی قدم بزنید.

بی شک خدمات هتل برای شما اهمیت ویژه ای دارد. به استخر این هتل توجه داشته باشید. آیا این مکان یک مکان هیجانی برای توریست ها نیست؟

این هتل واقعا جادویی است. درخشش فقط مخصوص استخر نیست بلکه از رستوران هتل رامادا پلازا هم سر درآورده است.

شاید با دیدن این رستوران و کافه ها اشتهای شما چند برابر شود. چون در این ۹ رستوران و به خصوص رستوران ژانگ غذاهای بین المللی هم وجود دارد. صبحانه ی بوفه هم روزانه در این هتل وجود دارد.  پس به این منظور سالن بدنسازی را از دست ندهید. همچنین در این هتل انواع بازی های تنیس، اسکواش و مینی گلف وجود داره.

می توانید از شاتل رایگان هتل استفاده و با تور هتل همراه شوید.

و اما بیایید از اتاق های هتل اطلاعاتی به دست آوریم.

تمامی ۵۲۵ اتاق دارای سرویس و امکانات مجهز می باشد و به سبک تایلندی مدرن تزیین شده اند. یک سبک کاملا زیبا و متفاوت. در تمامی این اتاق ها مینیبار و سرویس چای و قهوه وجود دارد. تلوزیون صفحه هم در اتاق به شما چشمک میزند.

تمامی اتاق های هتل رنگ زیبایی دارند.

ادامه مطلب

هتل لی مریدین بانکوک

هتل لی مریدین بانکوک ::Hotel Lee Meridian Bangkok

اگر از توریست ها درباره ی بانکوک تحقیق کنید مطمئن باشید همه زیبایی های بانکوک را برای شما توصیف می کنند. کلا این شهر قدیمی محبوبیت ویژه ای برای همه دارد. بنابراین چنین جایی دیدنی نیاز به هتل های خوب و متنوع برای توریست ها دارد. درباره ی هتل های بانکوک تعجب نکنید. در بانکوک بهترین و زیباترین هتل ها پیدا می شود. هتل پنج ستاره ی لی مریدین در صدر همه ی آن ها قرار دارد.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | قیمت تور تایلند

به این برج زیبا و درخشان در بانکوک توجه کنید. شک نکنید این هتل لی مریدین است. هتل لی مریدین از ۲۲ می ۲۰۱۲ تا کنون از شما استقبال می کند. اکنون این هتل رویایی دارای ۲۸۲ اتاق می باشد. لی مریدین در منطقه ای به اسم بنک راک ساخته شده است. منطقه ی خیلی خوبی است و طبق آمار یک محل شاد و مفرح در بانکوک به شمار می آید.

هتل لی مریدین بانکوک
Hotel Lee Meridian Bangkok

با دیدن نمای زیبای این هتل خستگی شما به شوق و هیجان تبدیل می شود.

این هتل زیبا در ایستگاه مرکزی شهر بانکوک قرار دارد. با کمتر از یک ساعت رانندگی به فرودگاه بانکوک می رسید. همچنین بازار شبانه ی بانکوک به فاصله پنج دقیقه پیاده روی تا هتل لی مریدین است. بد نیست پس از چند دقیقه استراحت در هتل سری هم به بازار شبانه بزنید.

این هتل فقط ۲٫۵ کیلومتر تا محله ی جالب چینی ها و ۵٫۵ کیلومتر تا کاخ گرند پالاس فاصله دارد. پس از نظر محیطی عالی است.

اکنون وارد هتل میشویم. نخست بیایید خدمات هتل را بررسی کنیم.

این هتل زیبا دارای استخر شنای فضای باز است. همچنین از مهم ترین اقدامات هتل ماساژ می باشد.

می توانید از سالن بدنسازی هتل زیر نظر بهترین مربیان استفاده کنید.

این هتل همچنین دارای مرکز تجاری و سرویس هتل بیست و چهار ساعته است.

از دیگر خدمات هتل استفاده از پارکینگ رایگان هتل می باشد.

اما اتاق های هتل که هیجانی ترین بخش برای مهمان های هتل تلقی می شوند.

هتل لی مریدین بانکوک

یکی از ویژگی های اتاق ها پنجره های اتاق ها است که از چوب ساخته شده و تا سقف پیش می رود. این پنجره ها چشم انداز بزرگی از شهر را برای شما به نمایش می گذارد و شما را برای دیدن هرچه زودتر شهر تحریک می کند. خوشبختانه اتاق های هتل سیستم دیجیتالی مجهزی دارند و گرم هستند. برای هر اتاق یک تلوزیون و مبل فراهم شده است.

حمام اتاق ها دوش  و وان جداگانه دارد. برای وان باران جداگانه ای تعبیه شده است.
تمام این ها به کنار، همیشه تخت خواب های این هتل با اشکال هندسی گرد یا مستطیل جلب توجه می کند.

ادامه مطلب

هتل رویال اورکید شرایتون بانکوک

هتل رویال اورکید شرایتون بانکوک :: Royal Orchad Hotel Sheraton Bangkok

هتل رویال اورکید شرایتون بانکوک در یکی از بهترین و زیباترین شهر های توریستی است. این شهر رویایی همواره مورد پسند توریست ها است. در این شهر هتل های پنج ستاره ی زیادی پیدا می شود. هتل اورکید شرایتون بانکوک یکی از بهترین و زیباترین هتل های پنج ستاره ی بانکوک است. به این برج زیبا و به نمای درخشان آن توجه کنید. این همان هتل رویال اورکید شرایتون است. دقیقا به این هتل توجه کنید. این هتل در کنار رود چائو پرایا قرار دارد.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | قیمت تور تایلند

این هتل زیبا در ۲۲ مارس ۲۰۱۲ تا کنون از توریست ها و مهمان ها پذیرایی می کند. نمای بیرونی این هتل و در رود چائو پرایا بی نظیر و وسوسه کننده است. فاصله ی هتل رویال اورکید تا فرودگاه حدود ۴۵ دقیقه است.

خدمات هتل رویال اورکید شرایتون بانکوک

اکنون به خدمات هتل رویال اورکید شرایتون تایلند توجه کنید. این هتل دارای دو استخر فضای باز و یک استخر آب گرم است. این استخر گرد، محیط جالبی برای توریست ها بوجود آورده است. امکانات این هتل بسیار بالا و بی نظیر است. می توانید از سونای هتل هم لذت ببرید. بدیهی است که رستوران هتل برای شما بسیار مهم است. بلی در این هتل یک رستوران جهانی کنار رودخانه وجود دارد. این رستوران بسیار محشر است.

در این قسمت رستورانی به نام جرجیو وجود دارد که غذاهای ایتالیایی ارائه می دهد. البته غذاهای تایلندی و بین المللی هم در این رستوران ها وجود دارد. می توانید تجربه ای از هر دو نوع غذا  را داشته باشید. رقص سنتی تایلندی در این رستوران ها اجرا می شود. از دیدن آن لذت ببرید.

همانطور که میبینید این رستوران ها به بهترین شکل تزیین شده اند. اشتهای شما بسیار تحریک می شود. پس مراقب وزن خود باشید. هتل رویال اورکید به این منظور باشگاه هایی برای شما تدارک دیده است. باشگاه هتل بیست و چهار ساعته باز است.

از دیگر امکانات هتل می توان به سرویس خشکشویی و مرکز خرید اجناس اشاره کرد. این هتل لوکس بزرگ ترین و زیباترین عتیقه ها و اجناس را در اختیار شما می گذارد. اما اتاق های هتل برای شما بسیار مهم است. این هتل لوکس ۷۲۶ اتاق در بهترین وضعیت دارد. این اتاق ها بسیار بزرگ هستند. به عکس اتاق ها نگاه کنید. پنجره ی بزرگی در اتاق ها قرار دارد که درست رود چائو فرایا را به شما نشان می دهد. در هر اتاق یک گاو صندق امن، یک تلوزیون ال سی دی، یک چای ساز و یک قهوه جوش وجود دارد. از تور تایلند ارزان لذت ببرید.

ادامه مطلب

هتل سان بیم پاتایا

هتل سان بیم پاتایا :: Hotel sun Beam pattaya

هتل سان بیم پاتایا واقع در تایلند بعنوان یک کشور عالی برای گشت و گذار و تفریح است که در تور ارزان تایلند در اطراف تایلند هم جزایر زیبا و هیجانی برای گشت و گذار وجود دارد.. معمولا توریست ها لذت می برند بعد از بانکوک یکی از این جزایر را گشت و گذار کنند.  پاتایا یکی از آن هاست. در پاتایا انواع هتل های پنج ستاره، چهار ستاره و سه ستاره وجود دارد. هتل سان بیم از بهترین هتل های سه ستاره ی پاتایا است.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | قیمت تور تایلند

این هتل نمای زیبایی دارد. محل جغرافیایی آن در پاتایای مرکزی است. سان بیم از چهارده مه ۲۰۱۰ تا کنون از توریست ها پذیرایی می کند.

از بهترین ویژگی های هتل سان بیم تنها چهار دقیقه پیاده روی از ساحل است. چون این هتل تنها ۳۰۰ متر از ساحل فاصله دارد. پس با یک پیاده روی کوتاه خود را به ساحل برسانید  و لذت کافی ببرید. همچنین این هتل یک ساعت و نیم تا فرودگاه بین المللی پاتایا فاصله دارد.

امکانات هتل سان بیم پاتایا

حال به امکانات هتل توجه کنید. این هتل نیز دارای یک استخر فضای باز است. گذران زمان در این استخر بسیار عالی است.

استخر هتل سان بیم فضای زیبایی ایجاد کرده است. بعد از تفریح در استخر رفتن به سالن بدنسازی و ماساژ را فراموش نکنید. این کار از خستگی شما می کاهد. اما رستوران هتل هم در شرایط خوبی قرار دارد. در این رستوران های خوشگل غذاهای بین المللی را برای شما صرف می کند. رستوران های هتل در بهترین شکل تزیین شده اند. در این هتل امکانات ویژه ای برای مهمانان معلول و تماس بیداری و شستشو وجود دارد.

بی شک در انتظار اتاق های هتل هستید. در این هتل دو نوع اتاق های مدرن و سبک تایلندی وجود دارد. این به سلیقه ی شما بستگی دارد. در هر صورت هر دو انتخاب زیباست. هر اتاق دارای تلوزیون کابلی، اینترنت بی سیم و مینیبار است.

امکانات حمام و لوازم آرایشی در این هتل ها کامل است. در هر حمام سشوار یافت می شود.

ادامه مطلب

هتل پتانگ مرلین پوکت

هتل پتانگ مرلین پوکت :: Hotel Pattan Merilin Phuket

هتل پتانگ مرلین پوکت در جزیره ی پوکت که یکی از بهترین و زیباترین جزایر تایلند است، قرار دارد. این جزیره هم می تواند محلی برای استراحت و آرامش و هم می تواند محلی برای گردش و تفریح باشد.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | قیمت تور تایلند

در تور تایلند ارزان پوکت انواع هتل های پنج ستاره و چهار ستاره را تجربه می کنید. هتل پتانگ مرلین پوکت از بهترین هتل های چهارستاره ی پوکت است. در پوکت شما زیباترین و رویایی ترین هتل ها را در میان این جنگل و دار و درخت ها و یا در کنار سواحل پیدا می کنید. هتل پتانگ مرلین هم این نمای زیبا را به خود گرفته است.

هتل پتانگ مرلین پوکت از ۲۸ ژوئن ۲۰۰۹ تا کنون پذیرایی را شروع کرده است. این هتل در منطقه ای به نام مانگ واقع شده است. این هتل تنها ۳۵ دقیقه با فرودگاه بین المللی پوکت و نیم ساعت با ساحل پتانگ فاصله دارد. البته خدمات شاتل ساحل شامل حال شما می شود.

بی شک از بودن در چنین منظره ای لذت می برید. حال به عکس هتل بیندیشید. مانند بیشتر هتل های دیگر پوکت یک استخر بزرگ شنا مشاهده می کنید که درختان نخل در میان آن ها قد علم کرده اند. اما امکانات هتل فقط محدود به استخر نیست. این هتل امکانات سونا و جکوزی در اختیار شما گذاشته است. ماساژ سنتی تایلندی در این هتل انجام می گیرد.

رستوران های هتل پتانگ مرلین پوکت

حال به رستوران های هتل توجه کنید. در این هتل رستوران های عالی با غذاهای تایلندی، چینی و بین المللی وجود دارد. لابی هتل هم با یک فنجان چای یا قهوه از شما پذیرایی می کند. حال به رستوران طلایی رنگ هتل توجه کنید. اشتهای خود را حفظ کنید.

اتاق های این هتل باب میل توریست ها است. توریست ها از بودن در این اتاق ها لذت می برند. در این اتاق ها خدمات خوبی وجود دارد. یک پنجره ی بزرگ و نور گیر مناسب برای اتاق ها طراحی شده است. در همه ی اتاق ها مینیبار، تلوزیون و ماهواره وجود دارد. وای فای رایگان در این هتل در دسترس است.

ادامه مطلب

هتل گرند مرکور پوکت

هتل گرند مرکور پوکت :: Grand Mercure Phuket Hotel

هتل گرند مرکور پوکت یک جزیره ی زیبا و رویایی است که در تور تایلند ارزان آشنا خواهید شد. شاید تاکنون بار و بارها شنیده باشید که این جزیره قطعه ای بهشت روی زمین است. پس مسافرت به این جزیره ی زیبا را از دست ندهید. در پوکت همچنین هتل های پنج ستاره ی عالی و درخشان مشاهده می شود. هتل گرند مرکور یکی از بهترین و عالی ترین آن هاست. خوب است تجربه ی سفر خود را در این هتل داشته باشید.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | قیمت تور تایلند

نمای ظاهری هتل فریبنده است. پس حتما این هتل از بهترین امکانات هم برخوردار است. مکان جغرافیایی این هتل به گونه ای است که  فرودگاه بین المللی پوکت در ۴۰ کیلومتری این هتل و ساحل پاتونگ در ۳۰۰ متری هتل است. می توانید با شش دقیقه پیاده روی به ساحل برسید. این هتل از ۲۷ مارس ۲۰۱۴ تا کنون از توریست ها پذیرایی می کند. مطمئن باشید از اقامت در این هتل پشیمان نمی شوید.

همانطور که مشاهده می کنید این هتل دارای یک استخر روباز می باشد. استخر مکان تفریحی خوبی برای توریست ها است. پس آن را از دست ندهید. اما بیشتر توریست ها به رستوران های هتل اهمیت ویژه ای می دهند. نگران نباشید در این هتل انواع رستوران های تایلندی و اروپایی وجود دارد. انتخاب آن ها به سلیقه شما بستگی دارد که کدام غذا را ترجیح دهید.

از بودن در رستوران هتل با این صندلی های جالب لذت ببرید. رستوران هتل به بهترین شکل تزیین شده است. احتمالا اتاق ها هم همین ویژگی را دارند. به اتاق های هتل توجه کنید.

اتاق های هتل گرند مرکور پوکت

اتاق های هتل دست کمی از رستوران های گرند مرکور ندارد. این اتاق ها با کاغذ دیواری و رنگ آمیزی های مختلف تزیین شده است. دیدن این اتاق ها آرامش بخش است. در هر یک از اتاق ها بالکن هایی وجود دارد.

هتل گرند مرکور به خوبی از شما پذیرایی می کند و در هر اتاق تمامی امکانات اعم از تلوزیون صفحه تخت، حمام مجزا و سشوار و لوازم آرایشی وجود دارد. پس از اقامت خود لذت ببرید.

 

ادامه مطلب

هتل ایستن بانکوک

هتل ایستن بانکوک :: Hotel Eastin Bangkok

هتل ایستن بانکوک شهری جالب و قشنگ در تور تایلند ارزان است. در بانکوک جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد. حتی مردم مهربان این شهر از توریست ها استقبال می کنند.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | قیمت تور تایلند

در بانکوک هتل های زیادی وجود دارد. هتل ایستن بانکوک یک هتل چهار ستاره ی محبوب در شهر است. این هتل مانند هتل های دیگر شهر درخشان است. ظاهرا درخشش هتل ها حقه ی خوبی برای جذب توریست ها است. این هتل زیبا از شش دسامبر ۲۰۰۸ تاکنون از مهمان ها پذیرایی می کند. مکان آن در قلب محل تجاری بانکوک است. بازار عمده فروشی زیبای بانکوک تنها ۵۰۰ متر از این هتل فاصله دارد. خوشبختانه این هتل در نزدیک فرودگاه است و تنها ۴۰ دقیقه با آن فاصله دارد.

استخر سرباز بهترین ویژگی این هتل است که در تور تایلند تجربه می کنید. این استخر به بهترین شکل برای مهمان ها تدارک دیده شده است. وجود درختان و چراغ ها زیبایی استخر را چند برابر کرده است. می توانید در این هتل  زیبا ماساژ و حمام آبگرم را تجربه کنید. بی تردید این کار از خستگی مسافرت شما کاهش می دهد. این هتل مانند تمامی هتل های دیگر یک سالن زیبایی اندام به بهترین شکل در اختیار شما مهمان های عزیز گذاشته است.

و اما به رستوران های هتل توجه کنید. به طور کلی دو رستوران در این هتل مشاهده می شود. این رستوران سرباز در یک فضای آرام پس از گشت و گذار و تفریح اشتهای شما را برای یک غذای خوشمزه تحریک می کند. لژ در پشت بام این هتل را متفاوت می سازد.  بی شک با دیدن این امکانات انتظار بهترین اتاق ها را برای این هتل دارید. بله در این هتل انواع اتاق های زیبا و لوکس پیدا می شود. به ظرافت و تزیین جالب اتاق ها توجه کنید.
یک پنجره های بزرگ قدی با پرده های زیبا در تمام اتاق ها وجود دارد. و همانطور که مشاهده می کنید در این اتاق ها تلوزیون کابلی صفحه تخت، تکنولوژی سرگرم کننده و مینیبار وجود دارد. در هر یک حمام ها یک سشوار و آینه ی بزرگ مشاهده می شود.

ادامه مطلب

هتل مونتین بانکوک

هتل مونتین بانکوک :: Hotel Montaigne Bangkok

هتل مونتین بانکوک شهر جالب و زیبایی است که در تور تایلند ارزان توریست ها گشت و گذار در بانکوک را لذت بخش می دانند. بانکوک نیز از آن ها استقبال می کند و هتل های شیک را در اختیار آن ها می گذارند. هتل مونتین بانکوک یکی از بهترین و محبوب ترین هتل های چهار ستاره ی شهر است. شکل ظاهری آن برج آبی رنگ درخشانی است.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | قیمت تور تایلند

این هتل زیبا از ۲۸ دسامبر ۲۰۱۲ تا کنون از مهمان ها پذیرایی می کند. ۳۰۰ متر از هتل دورتر ایستگاه مترو و صد متر دورتر پارکینگ عمومی وجود دارد. فرودگاه بین المللی در بیست و سه کیلومتری هتل واقع شده است.

این هتل واقعا رویایی است. چون باغات سرسبزی اطراف هتل را پوشانده اند. همچنین استخر فضای باز در این هتل مشاهده می شود. استخر هتل به شکل زیبایی برای توریست ها و کلوپ رقص لاتینی فراهم شده است.

از تفریح و لذت در این استخر رویایی لذت ببرید. همچنین می توانید بعد از آن از رستوران هتل در تور تایلند استفاده کنید. تفاوت اصلی رستوران های هتل مونتین بانکوک در رستوران های هتل است. در این رستوران ها غذاهای سنتی فرانسه هم یافت می شود. بد نیست تجربه ای از آن ها داشته باشید. این هتل همواره مورد توجه مهمان های پاریس است. همچنین غذاهای چینی در رستوران های این هتل وجود دارد.

اتاق های هتل نیز در بهترین وضعیت قرار دارند. به نمای ظاهری اتاق ها توجه داشته باشید:

برای تزیین اتاق ها از رنگ های زیبایی استفاده شده است. دکوراسیون اتاق ها سبک تایلندی دارد و به بهترین شکل تزیین شده است. در هر اتاق می توانید مبل های راحتی پیدا کنید. این هتل برای هر اتاق یک دستگاه متصل به آی پد، تلوزیون صفحه تخت با تمامی کانال های ماهواره، سیستم تهویه ی هوا و یخچال کوچک وجود دارد. همچنین تمامی اتاق ها شامل حمام و مینی بار می شوند.

ادامه مطلب

هتل حیات رجنسی پوکت

هتل حیات رجنسی پوکت ::Phuket Hyatt Regency Hotel

هتل حیات رجنسی پوکت  یک هتل پنج ستاره ی زیبا واقع در جزیره ی پوکت است. این هتل درخشان نیز بهترین هتل های پوکت برای اقامت و تفریح در تور تایلند ارزان است.

تور ارزان تایلند | تور تایلند | قیمت تور تایلند

اید با دیدن نمای ظاهری هتل به نتایج مطلوبی درباره ی آن رسیده باشید. این هتل جذاب از ۲۷ دسامبر ۲۰۱۳ تا کنون از مهمان ها پذیرایی می کند. مکان جغرافیایی این هتل روی یک تپه ی بلند واقع جزیره ی کمالا و در جنوبی ترین قسمت تپه نزدکی ساحل قرار دارد.

هتل حیات ریجنسی پوکت را سی کیلومتر از فرودگاه پوکت پیدا میکنید. همچنین این هتل ده کیلومتر تا ساحل پاتونگ قرار دارد. برای رسیدن به ساحل کمالا هم خدمات رایگان شاتل هتل در اختیار شما قرار می گیرد.

این هتل ویژگی های جالبی دارد. اما مهم ترین ویژگی آن استخر بزرگ و بی نهایت آن است که می توان آن را مثل یک دریا تصور کرد. تصویر درخشان هتل روی آب منعکس می شود و صحنه ی جالبی بوجود می آورد.

در این هتل نیز باشگاه تناسب اندام هم برای توریست ها و هم برای کودکان پیدا می شود. این هم یکی دیگر از ویژگی های جالب هتل حیات ریجنسی است.

حتی رستوران های این هتل مهمان ها را تحریک می کند. مهمان ها می توانند از غذای های بین المللی در کنار خانه ی استخر لذت ببرند. همچنین می توانید بعد از تفریح و هیجان در استخر از خوردن کوکتل کنار استخر لذت ببرید.

هتل حیات ریجنسی برای راحتی شما یک میز تور، خدمات خشکشویی و شاتل قرار داده است.

اکنون به بررسی اتاق های هتل مهم ترین بخش هتل می رسیم.

اتاق های هتل حیات ریجنسی پوکت دارای بالکن هستند و این برای توریست ها عالی است. این هتل شامل ۱۹۹ اتاق می شود.

در تمامی اتاق ها تلوزیون کابلی ۴۰ اینج همراه با مینیبار و کتری برقی وجود دارد. حمام اتاق ها به بهترین شکل برای مهمان ها تدارک دیده شده است.

ادامه مطلب