قیمت تور استانبول تابستان ۹۷ ISTANBUL TOUR IN SUMMER

شاید این باور در ذهن و تصورات شما آمده باشد که مسافرت خارجه نخستین بار و دیدن استانبول بسیار جذاب و دل انگیز خواهد بود. در حقیقت قیمت تور استانبول تابستان ۹۷ یکی از بهترین و عالی ترین تور های مسافرتی جهان محسوب می شود. در این شهر زیبا امکانات رفاهی عالی و مناسبی وجود دارد. برای مسافرت به استانبول نیازی به گرفتن ویزا ندارید و قیمت ها بسیار عالی و ارزان خواهد بود. با ما همراه باشید که در ادامه می خواهیم تور استانبول تابستان ۹۷ را به شما معرفی کنیم. بی شک از همراهی با تور استانبول لذت می برید.

قیمت تور استانبول تابستان ۹۷
قیمت تور استانبول تابستان ۹۷

چرا با تور استانبول در تابستان ۹۷ همراه شویم؟

برای پاسخ به این پرسش نخست می خواهیم آب وهوای استانبول را به شما معرفی کنیم. در حقیقت استانبول در سال در تابستان دارای آب و هوای مدیترانه ای و ملایمی خواهد بود. مسافرت به استانبول در این ماه جذاب و لذت بخش است. با تور ارزان استانبول گشت نوید همراه باشید تا بهترین تجربه ی سفر به استانبول را در دفتر خاطرات خود رقم بزنید.

قیمت تور استانبول تابستان ۹۷ چگونه خواهد بود؟

قیمت تور محبوب استانبول در تابستان ۹۷ به عوامل گوناگونی از جمله مدت اقامت شما در هتل ها و نوع هتلی که انتخاب می کنید، به نوع ایرلاین شما( برای مثال ایرلاین ترکیش بیشترین قیمت را دارد) و به میزان خدمات تور شما بستگی دارد.

چرا بهترین قیمت تور استانبول را از گشت نوید بخواهیم؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین و عالی ترین قیمت تور استانبول در همه ماه ها و همه ی روز ها خواهد بود. حال شما توریست های عزیز می توانید با شماره ی ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرید تا اطلاعات لازم از بهترین هتل ها و بهترین مناطق استانبول به دست آورید. همچنین می توانید در بازار ها استانبول به خرید و گشت و گذار مشغول شوید.

ادامه مطلب

تور استانبول قیمت  TOUR ISTANBUL PRICE

بی شک همه ی شما تور زیبا و محبوب استانبول را می شناسید. تور استانبول از بهترین و عالی ترین تور های مسافرتی برای توریست های ایرانی می باشد. بیشتر ایرانی ها ترجیح می دهند که تعطیلات خود را شهر استانبول سپری کنند. در این شهر جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد. همچنین قیمت ها ارزان است و نیاز به ویزا کمتر از گذشته می شود. با ما همراه باشید تا در ادامه تور  استانبول قیمت را به شما معرفی کنیم.

تور استانبول قیمت

قیمت تور استانبول چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تور استانبول به عوامل گوناگونی از جمله مدت اقامت شما و نوع پرواز و نوع هتل انتخابی شما بستگی دارد. برای مثال اگر مدت اقامت شما دو شب و سه روز باشد هزینه ی کمتری را دربر می گیرید تا اینکه مدت اقامت شما ۶ شب و یا ۷ شب باشد. همچنین نوع هتلی که شما انتخاب می کنید تاثیر ویژه ای در تور شما دارد. معمولا هتل های ۵ ستاره ی منطقه ی تکسیم قیمت بیشتری به نسبت دیگر  هتل ها دارند. از جمله بهترین هتل های این منطقه می توان به رادیسون بلو و د الیسیوم و یا هتل مترو پلیتن اشاره کرد.

آیا قیمت تور استانبول در ماه های مختلف تغییر می کند؟

یکی از مهم ترین عواملی که توریست های عزیز  باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند، قیمت تور استانبول در ماه های مختلف است. معمولا تور استانبول در ماه های فصل های زمستان و پاییز خلوت تر و در فصل های بهار و تابستان شلوغ تر و به نوعی اوج مسافرت ها می باشد.

چرا بهترین قیمت تور استانبول را از گشت نوید بخواهیم؟؟؟؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین و عالی ترین قیمت تور استانبول با بیشترین خدمات می باشد. شما دوستان عزیز می توانید با تور استانبول گشت نوید همراه شوید و خاطره ی بهترین مسافرت را در دفتر خود رقم بزنید.

ادامه مطلب

تور استانبول تبریز  TOUR ISTANBUL FROM TABRIZ

بی شک همه ی شما استانبول را می شناسید. استانبول یکی ازبهترین و دیدنی ترین شهر های توریستی جهان است. این شهر برای ایرانی ها بسیار محبوبیت دارد. زیرا توریست های ایرانی می توانند بدون هزینه های اضافی مانند ویزا به راحتی با بهترین قیمت این شهر زیبا را ملاقات کنند. شاید شما هم یکی از توریست هایی باشید که از مسافرت به استانبول لذت می برید. با ما همراه باشید تا در ادامه تور استانبول از تبریز را به شما معرفی کنیم.

تور استانبول تبریز
تور استانبول تبریز

تور استانبول از تبریز چه ویژگی هایی دارد؟

معمولا از بیشتر شهر های ایران تور های فراوانی با ایرلاین های مختلف روانه ی استانبول می شود. چیزی که بدیهی است این است که در این  مواقع ویژگی هایی مانند ساعت پروازی و شماره پرواز و نام فرودگاهی که در قرارداد شما ذکر شده است تغییر می کند.

تور استانبول از تبریز با چه پرواز هایی موجود است؟

تور استانبول از تبریز را با هر پروازی که بخواهید می توانید داشته باشید. اما معمولا بهترین و عالی ترین پرواز ها از فرودگاه امام خمینی میسر می شوند.

قیمت تور استانبول از تبریز به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت تور استانبول از تبریز به عوامل گوناگونی از جمله مدت اقامت شما، مدت زمانی که پرواز شما طول می کشد تا به مقصد استانبول برسد  و انواع هتل های شما بستگی دارد. با تور ارزان استانبول همراه باشید تا از گشت و گذار در این شهر زیبا نهایت لذت را ببرید.

چرا بهترین قیمت تور استانبول را از گشت نوید بخواهید؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین و عالی ترین قیمت تور استانبول به شما توریست های عزیز می باشد. حال شما دوستان عزیز می توانید با تور استانبول در همراه شوید و گشت و گذار و قدم زدن در بازارها و مراکز خرید نهایت لذت را ببرید.

ادامه مطلب

تور  استانبول هتل ۵ ستاره  Istanbul tour 5* hotel

بی شک این گفته به تمام شما ثابت شده است که استانبول از بهترین و عالی ترین شهرهای توریستی جهان می باشد. در این شهر زیبا علاوه بر جاذبه های گردشگری  فراوان که مهم ترین شاخصه ی آن می باشد بازار ها و مراکز خرید عالی برای ایرانیان وجود دارد. می توانید تنوع جنس و کالا را در فروشگاه ها مشاهده کنید. حال در ادامه با ما همراه باشید که می خواهیم تور استانبول هتل ۵ ستاره را به شما معرفی کنیم.

تور استانبول هتل ۵ ستاره

چرا برای تور استانبول هتل ۵* را انتخاب کنیم؟

هتل های ۵* بهترین کیفیت و امکانات و خدمات را به شما ارائه می دهند و شما را راضی نگه می دارند. این هتل ها در بهترین مناطق استانبول واقع شده اند و نمای جالبی به شهر می دهند. بی شک با اولین نگاه مجذوب و محو تماشای آن ها می شوید. با تور ارزان استانبول گشت نوید همراه باشید تا این اقامت را تجربه کنید.

تور استانبول را برای چند شب انتخاب کنیم؟

تور استانبول را برای ۶ شب ۷ روز انتخاب کنید تا از خرید و گشت و گذار و اقامت لذت فراوانی ببرید. همچنین در این چند روز می توانید از زیباترین و بهترین مکان های استانبول دیدن کنید. تور های استانبول را از گشت نوید بخواهید.

بهترین هتل های ۵* استانبول کدام اند؟

بهترین این هتل ها در منطقه ی تکسیم واقع شده اند. به این منظور می توان به هتل رادیسون بلو و د الیسیوم اشاره کرد. اقامت در این هتل ها راحت و بی دغدغه می باشد.

چرا بهترین قیمت تور استانبول را از گشت نوید بخواهیم؟

گشت نوید ارائه دهنده ی  بهترین قیمت ها یا تمام شرایط و امکانات می باشد. حال شما توریست های عزیز می توانید به رزرو تور استانبول مشغول شوید تا خاطره ای دل انگیز در دفتر خود رقم بزنید.

ادامه مطلب

تور استانبول تابستان ۹۷

( تور استانبول تابستان ۹۷ ) ISTANBUL TOUR IN SUMMER 97

بی شک همه ی شما استانبول را می شناسید. استانبول یکی از بهترین و عالی ترین شهر های دیدنی جهان می باشد و توریست های زیادی تنها از ایران به این شهر دوست داشتنی سفر می کنند. در استانبول زیبا می توانید جاذبه های گردشگری فراوان و هتل های خوبی پیدا کنید. استانبول همچنین منطقه های عالی دارد که انتخاب آن ها تنها به شما بستگی دارد. با ما همراه باشید تا در ادامه تور استانبول تابستان ۹۷ را به شما نشان دهیم.

تور استانبول تابستان ۹۷
استانبول ترکیه

چرا تور استانبول را در تابستان ۹۷ بخواهیم؟

تور استانبول در تابستان از بهترین و عالی ترین تور های مسافرتی خواهد بود. در حقیقت تابستان که فصل تعطیلات می باشد  و آب و هوای مرطوب و دلنشین و مدیترانه ای دارد، ایرانیان زیادی را به سمت خود می کشاند. در تابستان می توانید در بازار ها و مراکز خرید بزرگ و شیک استانبول قدم بزنید و فراوان برای خود خرید کنید.

همچنین استانبول دارای هتل های فراوانی می باشد که خدمات خوبی به شما ارائه می دهند و اقامتی راحتی برای شما می سازند.

چرا تور استانبول تابستان ۹۷ را از گشت نوید بخواهیم؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین و عالی ترین قیمت تور استانبول به شما توریست های عزیز می باشد و مسافرتی خوب و خاطره انگیز برای شما رقم می زند. حال شما توریست های عزیز می توانید تجربه ی قدم زدن در خیابان ها و بازار های پرهیاهوی استانبول را داشته باشید.

قیمت تور استانبول در تابستان ۹۷ چه قدر است؟

قیمت تور محبوب استانبول در این فصل به عوامل گوناگونی مثل نوع ایرلاین شما، نوع هتل و مدت اقامت شما بستگی دارد. البته شما در این فصل می توانید از تور چارتر و لحظه ی آخری استانبول استفاده کنید و بهترین ها را از گشت نوید بخواهید.

 

ادامه مطلب

نرخ ارز و دلار تور استانبول ؟

نرخ ارز و دلار تور استانبول :شهر زیبای استانبول از بهترین و محبوب ترین شهر های مسافرتی برای ایرانیان می باشد و به خاطر جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد توجه همه ی توریست ها را به خود جلب می کند. اگر با تور استانبول همراه شوید. می توانید از مناطق زیبا و فراوان آن دیدن کنید. همچنین در استانبول مراکز و بازار های خرید فراوانی وجود دارد که بیشتر فروشنده ها ایرانی می باشند. شاید از این جهت بتوانید احساس راحتی داشته باشید. با ما همراه باشید تا در ادامه نرخ ارز و دلار استانبول را به شما معرفی کنیم.

نرخ ارز و دلار تور استانبول
نرخ ارز و دلار تور استانبول

نرخ ارز و دلار در تور استانبول چگونه است؟

بی شک همه ی شما می دانید که برای مسافرت به استانبول نیازمند دلار می باشید. در حقیقت استانبول از ارزان ترین شهر های مسافرتی جهان می باشد و شما را با مشکلات زیادی روبرو نمی کند.یکی از بهترین ویژگی های این سفر به این شهر این است که شما نیازی به داشتن ویزا ندارید و این شما هزینه های شما را کاهش می دهد. با تور استانبول گشت نوید همراه باشید.

نرخ ارز برای هتل های استانبول چگونه است؟

بدیهی است که هتل های ۱ تا ۳ ستاره ی استانبول کمترین قیمت و هتل های ۵ ستاره ای که در بهترین مناطق واقع شده است بیشترین قیمت را دارند. برای نرخ ارز هتل های استانبول از واحد لیر استفاده می کنیم.نرخ ارز و دلار برای هتل های استانبول به شرح زیر می باشد:

هتل های ۱ تا ۳ ستاره بین ۷۵ تا ۳۷۰ لیر قیمت دارند.

هتل های ۴ ستاره بین ۲۰۰ تا ۷۰۰ لیر

هتل های ۵ ستاره بین ۳۷۰ تا ۱۸۰۰ لیر قیمت دارند.

نرخ ارز و دلار در کدام شرایط ارزان تر است؟

شما در صورت های مختلف هوایی و زمینی می توانید به شهر زیبای استانبول مسافرت کنید.

معمولا توریست ها ترجیج می دهند از تور های هوایی استانبول استفاده کنند.

که در این صورت راحت تر و در شرایط بهتری به مقصد مورد نظر خود برسند. اما هزینه های شما در این صورت بالاتر می رود.

گشت نوید بهترین قیمت تور استانبول را به شما ارائه می دهد.

ادامه مطلب

معرفی  هتل های استانبول با قیمت مناسب

هتل های استانبول با قیمت مناسب::::Hotels of Istanbul at affordable price

بی شک همه ی شما نام استانبول را شنیده اید. استانبول کشوری واقع در غرب ترکیه است که به دو بخش غربی و شرقی تقسیم شده. استانبول نیز از آن دسته شهر های توریستی و مهم جهان است و به نوعی به پایتخت توریستی ترکیه تبدیل شده است. جاذبه های دیدنی ترکیه،‌ مراکز خرید ترکیه و هتل های ترکیه قابل تعریف هستند. اما راستی هتل های استانبول چگونه هستند؟

این هتل ها می توانند هتل های گران قیمت،‌ ارزان قیمت و هتل های قیمت مناس باشد.

اما بیشتر توریست ها برای هتل های استانبول با قیمت مناسب جست و جو می کنند. هتل های استانبول با قیمت مناسب معانی متفاوتی دارد.

این یعنی،‌ بعضی مردم به دنبال هتل هایی هستند که در یک منطقه ی خوب و عالی قرار گرفته باشد ولی قیمت مناسبی داشته باشد. اگر هدف شما این است می توانید هتل های منطقه ی تکسیم یا همان تقسیم را برای مسافر خود رزرو کنید. منطقه ی تکسیم به قلب استانبول معروف است که در واقع جایی است که به تمام مراکز خرید دسترسی دارد. هتل های منطقه ی تکسیم اغلب هتل های چهار ستاره ای هستند که در سرویس و خدمات آنها عالی است. در این منطقه هم اتاق های لوکس با خدمات بالاتر پیدا می شود و هم اتاق هایی کم هزینه با قیمت های مناسب.

اما هتل های دیگری مانند هتل های سه ستاره وجود داردکه قیمت آن ها ارزان و به نوعی مناسب است. اما اگر منظور شما از هتل های استانبول با قیمت مناسب،‌ هتل های سه ستاره است می توانید بهترین و مناسب ترین آن ها را در منطقه های اسکارا و لاله لی استانبول پیدا کنید.

در استانبول منطقه ی دیگری به نام سلطان احمد وجود دارد که هتل هایی خوب و با قیمت مناسب را می توانید یافت کنید.

تور استانبول | قیمت تور استانبول |تور ارزان استانبول

ادامه مطلب

هتل های استانبول چهار ستاره

Hotels of Istanbul whit four stars

هتل های استانبول چهار ستاره : استانبول شهری توریستی واقع در قسمت غربی ترکیه است. این شهر تا کنون توانسته توریست های زیادی را به خود جذب کند و دارای اقتصاد حاصل از توریسم است. جاذبه های دیدنی استانبول نیز جالب و قابل بحث است. اما اکنون بیایید هتل های این شهر توریستی را مورد بررسی قرار دهیم. هتل های شهر استانبول متشکل از هتل های سه ستاره ، چهار ستاره و پنج ستاره است. بیاید هتل های چهار ستاره را مورد بررسی قرار دهیم.

هتل های چهار ستاره ی استانبول هم مانند دیگر هتل های استانبول تعداد زیادی دارند. جالب است بدانید که توریست های ایرانی هم از اقامت هتل های چهار ستاره ی استانبول لذت می برند. سعی کنید به دنبال بهترین هتل های چهار ستاره ی استانبول باشید. پس اکنون بهترین هتل های استانبول با چهار ستاره را بررسی می کنیم.

برای این کار منطقه ی تکسیم یا به زبان ما تقسیم را به شما معرفی می کنیم. این منطقه ی واقع در قسمت غربی استانبول به تمام مراکز خرید دسترسی کامل دارد و به این دلیل به قلب استانبول معروف است. در این منطقه هتل ها انواع گوناگونی دارند که بیشتر آنها هتل های استانبول با چهار ستاره هستند و بهترین هتل های چهار ستاره ی استانبول را تشکیل می دهند.

سرویس دهی این هتل ها واقعا عالی و مناسب است. برای آشنایی بهتر هتل چهار ستاره تکسیم گونن یکی از بهترین هتل های دبی را به شما معرفی می کنیم. این هتل چهار ستاره بالاترین امکانات و سرویس هایی است که تاکنون رضایت بی نهایت تورسیت ها را به دست آورده است.

هتل های استانبول چهار ستاره

مطمئنا از اقامت در این هتل لذت می برید. چون فاصله ی خیلی کمی با جاذبه های دیدنی دبی دارد.

البته هتل های استانبول با چهار ستاره در منطقه ی تکسیم رضایت بخش هستند. هتل ها ی چهار ستاره ی خوب دیگری مانند هتل تکسیم گونن وجود دارند. انواع هتل های خوب دیگر این منطقه هتل گولدن گورن و سیتی لافت وجود دارد.

قیمت این هتل ها هم بستگی به شرایط هتل و خدمات و حتی موقعیت مکانی آنها دارد. البته هتل های منطقه تاکسیم در موقعیت مکانی خوبی قرار گرفته است ولی قیمت های مناسبی دارند.

تور استانبول | قیمت تور استانبول

ادامه مطلب

هتل های استانبول پنج ستاره

Hotels of Istanbul whit five stars

هتل های استانبول پنج ستاره : بی شک همه ی شما می دانید که استانبول کجاست و چه ویژگی هایی دارد. استانبول یک شهر بسیار توریستی و زیباست. اما جاذبه های استانبول فقط به مکان های دیدنی آن ختم نمی شود. جا دارد از هتل های استانبول هم توضیح دهیم. اکنون هتل های استانبول با پنج ستاره را بررسی می کنیم.

ویژگی هتل های استانبول با پنج ستاره چیست؟

هتل های استانبول با پنج ستاره بسیار متنوع و در تعداد زیاد قرار  دارند. این هتل ها بهترین نوع هتل در استانبول هستند. به طور کلی برای همه ی هتل ها می توان گفت که ساعات چک این( ورود) و چک اوت ( خروج)‌ به ترتیب ساعات ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ می باشد. هتل های استانبول پنج ستاره سرویس دهی و خدمات بالایی دارند. این هتل های پنج ستاره چون به نسبت دیگر هتل های استانبول بهتر و خدمات بالاتری دارند پس هزینه ی آن ها نیز گران است. البته هزینه برای خود هتل های پنج ستاره ی استانبول به نسبت شرایط و ویژگی های خاص هرکدام آن ها نیز متفاوت است. اما پیشنهاد می شود که بهترین هتل های پنج ستاره ی استانبول را برای مسافرت خود انتخاب کنید.

بهترین هتل های استانبول پنج ستاره را در کجا می توان یافت ؟

همانطور که ذکر شد  هتل های استانبول پنج ستاره در سراسر استانبول پراکنده شده اند. اما بهترین آن ها می توانید در منطقه ی تکسیم یا همان تقسیم پیدا کنید. باید بدانید که این مکان از بهترین مناطق دبی می باشد. چون به راحتی به تمام مراکز خرید دسترسی دارند. می توان هزینه تاکسی در استانبول تقریبا گران است. ولی اگر سعی کنید هتل های پنج ستاره ی منطقه ی تکسیم را انتخاب کنید می توانید به راحتی به مراکز خرید بروید. قیمت هتل های استانبول با پنج ستاره نیز مناسب است. توریست ها از اقامت در این هتل ها بسیار لذت می برند.

نوعی دیگر از هتل ها استانبول پنج ستاره هم که به شما معرفی می شود هتل های صاحلی پنچ ستاره هستند. این هتل ها هم مانند هتل صاحلی سور ملی از امکانات و سرویس دهی های عالی برخوردار هستند.

بهترین هتل های استانبول پنج ستاره را معرفی کنید.

یکی از بهترین این هتل ها هتل مارمارا است که در مرکز شهر استانبول و واقع در منطقه ی تکسیم است. سرویس و خدمات این هتل هم عالی می باشد. مطمئنا از اقامت در این هتل لذت می برید.

تور استانبول | قیمت تور استانبول

ادامه مطلب

هتل های استانبول سه ستاره(Hotels of Istanbul whit three stars)

هتل های استانبول سه ستاره :بیایید با شهر استانبول آشنا شویم. شهری که هر ساله تور ها و توریست های زیادی راهی آنجا می شوند. استانبول نیز جاذبه های گردشگری خاصی و زیبای دارد. اما این تنها برای جذب توریست کافی نیست. هتل های استانبول باید توریست ها را راضی نگه دارد. همانطور که می دانید همواره سه نوع هتل سه ستاره، چهار ستاره و پنج ستاره در سراسر استانبول پراکنده شده اند. اما نظر شما از هتل های استانبول سه ستاره چیست؟ اکنون بررسی می کنیم.

اگرچه هتل های استانبول سه ستاره از کیفیت جالبی مانند هتل های استانبول چهار ستاره و پنج ستاره برخوردار نیست اما جا دارد درباره ی آن ها توضیح دهیم.

اما اگر انتخاب شما هتل های استانبول سه ستاره است شما می توانید بهترین و معروف ترین آنها را در منطقه ی آکسارای استانبول پیدا کنید.  این منطقه محلی قدیمی و تاریخی واقع در استانبول است که مراکز خرید ارزان قیمت نیز در آنجا وجود دارد.

قیمت هتل های استانبول سه ستاره

برای قیمت این هتل ها باید بدانید که چون خیلی مانند هتل های چهار یا پنج ستاره استانبول مشهور نیستند پس قیمت آنچنان بالایی نیز ندارند. به بیان دیگر قیمت این هتل ها نیز ارزان و مقبول  می باشند.

بهترین هتل های استانبول سه ستاره

در استانبول هتل های سه ستاره ی زیادی است که یکی از بهترین هتل های استانبول سه ستاره هتل آلفا (ALFA ) است که شهرت خوبی است.  این هتل واقع در منطقه ی آکسارای دبی است. اگر اقامت هتل های سه ستاره را انتخاب کردید مطمعنا در این هتل لذت خواهید برد. این هتل با وجود اینکه سه ستاره است ولی امتیاز بالایی دارد. همچنین امکانات خوبی برای آن تعریف شده

هتل های سه ستاره ی عالی دیگری مانند هتل آلاهان و اورینت وجود دارد که کیفیت هتل آلفا و درصد پیشنهادی بالایی دارد. می توانید از اقامت دراین هتل ها ی سه ستاره لذت ببرید.

تور استانبول | قیمت تور استانبول

ادامه مطلب

هتل های استانبول ترکیه

Hotels of Istanbul Turkey

هتل های استانبول ترکیه :استانبول را بشناسیم

باید بدانید استانبول از شهر های توریستی واقع در ترکیه و پایتخت توریستی آن است که در قسمت غربی این کشور قرار دارد. جاذبه های گردشگری استانبول نیز از دبی و یا دیگر مکان های توریستی کم نیست و هر ساله توریست های زیادی به خصوص از ایران روانه ی آنجا می شوند. بنابراین استانبول هم شرایط خوبی برای مسافرت دارد. اما آنچه اکنون مورد بررسی قرار دارد هتل های استانبول ترکیه است. با ما همراه باشید تا این هتل ها را بررسی کنید.

هتل های استانبول چه ویژگی هایی دارند؟

هتل های استانبول نیز مانند هتل های دبی تعدادشان  زیاد هستند و تنوع خاصی دارند. هتل های استانبول از غالب سه ستاره، چهار ستاره و پنج ستاره هستند. ساعات چک این ( ورود) و چک اوت (خروج) برای اغلب هتل های استانبول به ترتیب ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ است. البته باید گفت که بعضی هتل های استانبول ترکیه نیز دارای سرویس امانات می باشند. هم چنین  از این هتل ها سرویس صبحانه نیز دارند.

بهترین هتل های استانبول ترکیه را معرفی کنید.

البته این هتل ها در سراسر دبی پراکنده شده اند. ولی بیشتر هتل ها در میدان تقسیم یا همان تکسیم یعنی قلب شهر استانبول قرار دارند. باید بدانید اقامت این هتل ها خوب است. چون دسترسی به دیگر مکان ها و مراکز خرید آسان می شود. شما می توانید بهترین هتل های چهار و یا پنج ستاره را در این منطقه پیدا کنید. حتی قیمت تاکسی در ترکیه گران است ولی اگر  هتل های منطقه ی تکسیم را انتخاب کنید به راحتی و بدون تاکسی به مراکز خرید دسترسی داشته باشید.

بیایید با هتل های محله ی سلطان احمد هم آشنا شوید. هتل های محله ی سلطان احمد که واقع در بخش اروپایی استانبول است. سال هاست که توریست ها را راضی نگه داشته است.  این منطقه بیشتر جنبه ی تاریخی دارد.

اگر هم نیز برای هتل های سه ستاره جست و جو می کنید می توانید بهترین آنها را در منطقه ی آکسارای استانبول پیدا کنید.

قیمت هتل های استانبول ترکیه چگونه است؟

برای جست و جوی قیمت شرایط هتل مورد نظر خود در استانبول را در نظر بگیرید.  مثلا  باید مکان هتل، درجه هتل و دیگر چیز ها را مورد بررسی قرار دهید. اما درباره ی هتل های استانبول ترکیه در منطقه ی تکسیم و سلطان احمد نگران نباشید. چون با هتل های قیمت مناسب برخود می کنید.

تور استانبول | قیمت تور استانبول

ادامه مطلب

قیمت تور استانبول در نوروز ۹۶ چقدر است؟

قیمت تور استانبول در نوروز ۹۶

برای شهر زیبا و توریستی استانبول واقع در ترکیه نیز ویژه ی عید تور هایی برگزار می شود. اکنون به معرفی هتل و قیمت آن برای اقامت ۵ روز می پردازیم.

قیمت تور استانبول در نوروز ۹۶ یکی از پرطرفدارترین تورها است و افراد بسیار زیادی هستند که این تور را برای مسافرت خود انتخاب می کنند.زیرا استانبول شهری است دارای جذابیت های گردشگری فراوان و همچنین دارای زیبایی های منحصر به فرد که این زیبایی ها در جهان شهرت دارد.

همچنین هتل های بسیار معتبر با امکانات بسیار بالایی در شهر استانبول متمرکز شده اند که این هتل ها برای اقامت های بلند مدت و همچنین کوتاه مدت شما عزیزان بسیار مناسب می باشند و مهمتر از همه اینکه هزینه ی اقامت در این هتل های بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

شما عزیزان می توانید ساعات اقامت خود را به خوشی در شهر استانبول بگذرانید و مهمتر از همه اینکه از مراکز خرید بزرگ آن دیدن کنید و بهترین و با کیفیت ترین اجناس را با قیمت هایی باورنکردنی خریداری نمایید.

نوروز فصل حراج های بزرگ و جشنواره های متعدد در استانبول می باشد بنابرای حتما این شهر را برای مسافرت خود انتخاب کنید.

قیمت تور استانبول برای نوروز ۹۶ به موارد مختلفی مانند مدت زمان اقامت، انواع هتل، نوع خدمات تور بستگی دارد.

آژانس مسافرتی گشت نوید بهترین و مناسب ترین تور استانبول را با  قیمت های مناسب برای تور استانبول و قیمت تور استانبول و قیمت تور استانبول در نوروز ۹۶ می باشد .

همچنین تور های گشت نوید جز تور های با کیفیت بالا  میباشد چه از نظر هواپیما و چه از نظر هتل ها و غذاهایی که برای مسافران سرو می شود بسیار عالی و درجه یک میباشد.

گشت نوید بهترین تور استانبول در نوروز را به شما عزیزان ارائه می دهد.

ادامه مطلب

استانبول شهری زیبا که در میان ایرانیان محبوبیت خاصی دارد و بسیاری علاقه مند هستند که به این شهر سفر کنند در واقع تور استانبول یکی از پرطرفدارترین تورها در میان گردشگران جهان می باشد ولی آیا تور استانبول کریسمس ۲۰۱۷ نیز خوب است ؟
به عقیده ی مردم و طبق نظرات مردمی که در کریسمس به این شهر از ترکیه سفر کرده اند یکی از برترین تورها تور استانبول در کریسمس می باشد زیرا جشن های فوق العاده برای کریسمس ، شهر رنگارنگ و پرنور با طرح های خاص و زیبا ، درخت های کاج کریسمسی که بسیار در چشم است و… که باعث حیرت هر گردشگری می شود و باعث می شود که به شما بسیار خوش بگذرد

پس اگر قصد سفری در کریسمس را دارید حتما تور استانبول کریسمس ۲۰۱۷ را انتخاب نمایید که خوشبختانه آژانس گشت نوید آفرهای بسیار مناسبی را برای سفر در کریسمس برای شما در نظر گرفته است که باعث بشود شما تور بهتر و فوق العاده تر داشته باشید

تور استانبول کریسمس ۲۰۱۷ چند است ؟

قیمت تور استانبول در کریسمس بسیار متنوع است و بعضا سعی می کنند قیمت های بالایی را به دلیل استقبال مردم ارائه بدهند ولی گشت نوید با دادن آفرهای مناسب برای کریسمس قیمتی مناسب را برای شما در نظر گرفته است که شما می توانید آن را در پکیج زیر مشاهده نمایید و بهترین تور را انتخاب نمایید

تور استانبول کریسمس 2017

آفرهای ارائه شده در بالا آفرهای بسیار مناسبی می باشد و برای اطلاعات بیشتر شما می توانید با گشت نوید تماس گرفته و از راهنمایان حرفه ای ما بهترین مشاوره و راهنمایی را بگیرید که به بهترین نحو ممکن تور خود را انتخاب کرده و بدون هیچ دغدغه ای از تور استانبول کریسمس ۲۰۱۷ خود لذت ببرید.

پیشنهاد می شود که از آفرهای بسیار مناسبی که برای شما در نظر گرفته شده است بهترین استفاده را بکنید.

۰۲۱-۲۲۳۳۲۷۵۳

ادامه مطلب

قیمت تور استانبول اردیبهشت ۹۶ چه تغییری میکند؟

قیمت تور استانبول اردیبهشت ۹۶:: قیمت تور استانبول و دیگر تور ها را از ما بخواهید در سایت گشت نوید لیست قیمت تمامی تور ها قرار داده شده است تا شماعزیزان دیگر نگران انتخاب تور مورد نظر خود نباشید.

آژانس مسافرتی گشت نوید برای شما عزیزان در تعطیلات نوروز و همچنین اوردیبهشت ۹۶ تور هایی قرار داده است که همطمئنا از سفر با این تور ها لذت کافی را خواهید برد و اوقات خوشی را پشت سر خواهید گذاشت.

این تور ها در انواع مختلف ۳ شب و ۴ روز و ۶ شبو ۷ روز و دیگر تور ها موجود می باشد .

قیمت تور استانبول معمولا قیمت ثابتی ندارد و قیمت این تور معمولا با هر حادثه ایی میتواند متغیر باشد.

ولی چیزی که بسیار روشن است این است که در فصول گرم سال این تور طرفداران بسیاری دارد مخصوصا در فصل بهار که استانبول در بهترین آب و هوای خود به سر می برد.

معمولا تور استانبول در فصل زمستان به دلیل سرد شدن شدید هوا و همچنین کوتاه شدن روشنایی روز ارزان تر میشود و شما مسافران عزیز به استانبول میتوانید تور ارزان استانبول را تهیه و سفر کنید.

سفر با تور استانبول گشت نوید که البته جای خود دارد ما بهترین هتل های استانبول را با بهترین قیمت ها در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد .

همچنین پرواز های گشت نوید به استانبول و ترکیه و دیگر کشور ها از با کیفیت ترین پروازها میباشد تور های چارتر استانبول و دیگر تور های ما را هم حتما مشاهده کنید .

چارتر های گشت نوید بسیار با کیفیت هستند و با پایین بردن قیمت از کیفیت تور مورد نظر کاسته نخواهد شد.

با گشت نوید مسافرت کنید و از سفر خود لذت ببرید و لحظات به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنید ما تا به حال سابقه ی سفر های بسیار عالی با مشتریان خود را داشته ایم .

 

ادامه مطلب

شناختی درباره هتل الیت وورد استانبول

هتل الیت وورد استانبول :: از هتل های پنج ستاره ای است که در پنجاه متری میدان تکسیم قرار دارد میدان تکسیم ازمیدان های اصلی ترکیه است که هتل در نزدیکی آن واقع شده است این نزدیکی به میدان امتیازات زیادی رابه هتل الیت وورد استانبول میدهد.

دراطراف میدان های مرکزی شهر معمولا وسایل حمل و نقل از جمله مترو قرار دارد که شما می توانید به راحتی به نقاط مختلف شهر دسترسی داشته باشید دراطراف میدان فروشگاه مختلف وپاساژهای زیادی است که شما میتوانید بارفتن به هرکدام از این فروشگاه ها خرید ها ونیازهای تان را برطرف کنید.

 

امکانات هتل الیت وورد استانبول

هتل الیت وورد استانبول شصت واحد دارد که در هرکدام امکانات ویژه ای قرار دارد ازجمله سیستم گرمایشی دارد که در داخل هرکدم از اتاق ها قرار داده شده است در ضمن یک تلویزیون هم دارد که شما میتوانید با هتل هماهنگ کرده و کانال هایی که در داخل کشورتان پخش می شود یا جاهای دیگر.

از دیگرامکاناتی که می توان به آن اشاره کرد داشتن شش رستوران است در هرکدام از این رستوران غذاهای بین المللی وترکیه تبخ میشود و آشپز های مجربی در این رستوران ها کار میکند که اعتبار هتل را بالا برده اند.

همچنین این هتل دارای یک استخر مجهز میباشد که همه مسافران به صورت بیست وچهار ساعته میتوانند از آن استفاده کنند و اوقات خوشی را تجربه کنند.

از امکانات دیگر این هتل میتوان به یک باشگاه بدن سازی مجهز اشاره کرد که شما میتوانید درهر زمانی که بخواهید از دستگاه های این مجموعه استفاده کنید.

یکی از این ویژگی های بارز این هتل این است که به صورت بیست وچهار ساعته پذیرای همه مسافران عزیز میباشد و کارکنان این هتل آماده خدمت رسانی به همه مسافرانی که از نقاط مختلف دنیا به این شهر مسافرت میباشند.

شما میتوانید از طریق شرکت هواپیمایی گشت نوید مسافرت با بهترین تور همراه با اقامت در بهترین هتل ها که یکی از آن ها هتل الیت وورد استانبول  میباشدرا در تور استانبول تجربه.

 

ادامه مطلب

قیمت تور استانبول نوروز ۹۶ ارزان میشود؟

استانبول یکی از شهر های پر طرفدار در بین گردشگران میباشد و هر ساله تعداد زیادی مسافر به این شهر سفر می کنند و از جاذبه های گردشگری این کشور لذت میبرند قیمت تور استانبول نوروز ۹۶ برای مسافران نوروزی بسیار مهم میباشد.

تور استانبول دارای جاذبه های تاریخی  بسیاری از جمله : مسجد آبی سلطان احمد, مسجد سلیمانیه, مسجد رستم پاشا, مسجد ایا صوفقیه , موزه باستان شناسی استانبول و صد ها بنای تاریخی دیگر که حتما هنگام سفر باید از آنها دیدن کنید.

همچنین استانبول دارای جاذبه های دیگری همچون : پل گالاتا, پارک امیرگان, دیوار های قسطنتنیه, پل بسفر و مناظر طبیعی زیبای دیگر که رفتن به این مکان ها نه تنها خالی از لطف نیست بلکه ارزش تور شما را دو چندان خواهد کرد.

قیمت تور استانبول نوروز 96 ارزان
قیمت تور استانبول نوروز ۹۶ ارزان

سواحل استانبول نیز در این میان جای خود دارد شاید با اطمینان بتوان گفت که یکی از دلایلی که سفر به استانبول را بیشتر کرده است و مردم و گردشگران از اقصی نقاط دنیا به این شهر سفر می کنند این موضوع می باشد .

مردم در نوروز بیشتر برای سفر به استانبول تمایل دارند و استقبال برای سفر به این شهر بیشتر میشود معمولا در نوروز هم تور استانبول گران تر خواهد شد مخصوصا در روز های نزدیک به عید و گرفتن بلیط هم کاری بسیار دشوار خواهد بود .

زیرا در استانبول جشنواره ها و کنسرت های بسیاری در ترکیه و مخصوصا استانبول برگزار میشود و مردم ایران معمولا برای تعطیلات با تور استانبول سفر میکنند.

آژانس مسافرتی گشت نوید برای شما ساعات خوشی را رقم خواهد زد این آژانس مسافرتی  دارای قیمت های مناسب برای تور استانبول و قیمت تور استانبول نوروز ۹۶ می باشد .

همچنین تور های گشت نوید جز تور های با کیفیت و لاکچری هم میباشد چه از نظر هواپیما و چه از نظر هتل ها و غذاهایی که برای مسافران سرو می شود بسیار عالی و درجه یک میباشد.

ادامه مطلب

استانبول شهری محبوب میان جهانگردان جهان که در میان ایرانیان نیز طرفداران زیادی دارد ، در واقع تور استانبول یکی از پرطرفدارترین تورها در میان ایرانیان می باشد که سالانه مسافران زیادی به این شهر تاریخی و زیبا در کشور ترکیه سفر می کنند.

ولی پایتخت نشین ها قیمت تور استانبول از تهران را نمی دانند و اطلاعات مناسبی درباره تور استانبول و قیمت آن ندارند که در این متن سعی می شود که درباره ی آن توضیحاتی داده شود. پس این سوال پیش می آید که :

قیمت تور استانبول از تهران چند است ؟

PDF

قیمت تور استانبول از تهران
قیمت تور استانبول از تهران

در واقع قیمت تور استانبول از تهران به عوامل زیادی که وابسته به انتخاب شما است بستگی دارد ، قیمت تور ها با پروازهای مختلف متفاوت است و بسته به انتخاب هتل مورد نظر شما تغییر می کند همچنین به تعداد روزی که می خواهید از تور خود لذت ببرید نیز بستگی دارد.

با توجه به مطالب بالا می توان گفت که قیمت های آن متفاوت است که شما می توانید لیستی از قیمت ها را با کلیک بر صفحه تور استانبول به دست آورید.

با توجه به مطالب بالا شایان به ذکر است که بدانید گشت نوید یکی از برترین ارائه دهنده های تور استانبول می باشد که همیشه رضایت مشتریان را از لحاظ پرواز ، هتل ، امکانات تور … را به دست آورده و از تور خود بیشترین لذت را برده اند.

همچنین شما می توانید با تماس با گشت نوید به شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳-۰۲۱ قیمت تورها در فصول مختلف را به دست آورده و اقدام به رزرو هتل نمایید و اطلاعات کافی را با صحبت کردن با کانترهای حرفه ای گشت نوید و راهنمایی های مناسب آن ها به دست آورید.

پس در نتیجه می توان گفت که تور ارزان استانبول واقعا در گشت نوید صورت می گیرد و دیگر هموطنان به خصوص تهرانیان به راحتی می توانند قیمت تور استانبول از تهران را بدست آورند.

ادامه مطلب

تور های استانبول از اولین گزینه های انتخاب گردشگران ایرانی برای سفر است . علت استقبال تور استانبول را می توان به تنوع ارائه تورهای استانبول دانست. تور استانبول دو روزه از جمله تور های خاصی است که توسط آژانس ها برای گردشگران در نظر گرفته شده است. دلایل استقبال از تور استانبول دو روزه متعدد است که اگر نوشته های بعدی را دنبال کنید

امتیازات و مزایای استفاده از  تور استانبول دو روزه چیست؟

تور استانبول دو روزه در مقایسه با تور های دیگر استانبول خاص تر است این تور از جمله تور های است که گردشگران را هزینه های معقول به دیدن جاذبه های استانبول می برد. شما در یک مسافرت دو روزه می توانید بهترین بهره برداری از سفر خود داشته باشید.

تور استانبول دو روزه
تور استانبول دو روزه

اگر از دسته مردمی هستید که فرصت کافی برای مسافرت ندارید می توانید از مسافرت های و تور های چند روزه استانبول بیشترین بهره را ببرید. آژانس های ارائه دهنده تور های دو روزه برنامه این تور ها را طوری برنامه ریزی کرده اند که شما در فرصت بسیار کم خود نهایت استفاده را برده و در یک برنامه دقیق از مناطق دیدنی استانبول نهایت استفاده را ببرید.

از لحاظ دیگر قیمت تور استانبول دو روزه در بین انواع تور های ارائه دهنده توسط آژانس ها در زمره تور ارزان استانبول است.

برای پیدا کردن تور های خاص استانبول به ویژه تور استانبول دو روزه به کجا مراجعه کنیم؟

برای آگاهی از زمان تور ها ی استانبول می توانید به آژانس گشت نوید مراجعه کنید. تمام اطلاعات درباره قیمت تور استانبول و زمان ارائه این تور ها را در گشت نوید به صورت به روز شده و دقیق بیابید. این شرکت از اجرا کننده انواع تور های داخلی و خارجی است که رضایت مشتریان سر لوحه کار کارکنان شرکت است و با ارائه بهترین خدمات و هتل ها در راستای این هدف قدم بر می دارد.

ادامه مطلب

تور ارزان

 

  صنعت گردشگری در  سالهای اخیر جزو مشاغل پر درآمد و تاثیرگذار برای تمامی  کشورها در همه زمینه های صنعتی و شغلی بوده  طوری که جذب سرمایه برای کشورهای مختلف جزو الویت های یک برای بستر سازی گردشگری  بوده و توانسته است صنعتی عظیم حتی بالاتر از نفت برای یکسری از کشور ها مثل ترکیه باشد. در این بین صنعت مجازی گردشگری هم جزو  مشاغل رقابتی و پر درامد به شمار می  رود آژانش گردشگری گشت نوید. این نیاز کاربران  را در هر زمینه  و کلمه بر آورد  کرده و نسبت به آن اقدامات و هزینه های زیادی کرده لذا از تمامی مشتریان محترم  خواهشمندیم برای ارتقای بهبود خدمات دهی هر کلمه ای در گوگل که مربوط به تور می باشد را با گشت نوید سرچ نمایند.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

تور ارزان کلمه ای است  که  بیشتر مردم ایران  در گوگل  به دنبالش هستند و همیشه در مورد تور های ارزان  جستجوی زیادی دارند. آژانس گشت نوید  با برخورداری از  تمامی  توان ارتباطی بین هتل های ایرانی و خارجی و همچنین شرکتهای هواپیمایی داخلی و خارجی توانسته است در  بیشتر  تور های خارجی و داخلی تور های ارزان را با قیمت مناسب بفروشد و هیچوقت تور های این شرکت به تورهای لحظه منجر نشده است. زیرا که قیمت  شرکت مسافرتی گشت نوید جزو  ارزانترین و بهترین نوع خدمات  با لیدر های  آشنا به زبانهای کشور مقصد بوده و در این راستا پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته است از جمله چارتر هواپیمایی داخلی و کشورهای خارجی توانسته است قیمت پایین را در  اختیار هموطنان و همچنین گردشگران خارجی قرار دهد . تور های  خارجی  ارزان گشت نوید بشرح زیر می باشد.

لیست قیمت تورهای ارزان گشت نوید:

تورهای ارزان استانبول                                    تور ارزان مشهد

تورهای ارزان مالزی                                         تورهای ارزان مشهد هوایی

تورهای ارزان روسیه                                        تورهای ارزان کیش

تور ارزان
تور ارزان

تورهای ارزان دبی                                         تورهای ارزان قشم

تور های ارزان سنگاپور                                     تورهای ارزان شیراز

تورهای ارزان تایلند                                         تورهای ارزان شمال

تورهای ارزان امارات

تورهای ارزان ترکیه

تورهای ارزان آنتالیا

تورهای ارزان کوش آداسی

تورهای ارزان آذربایجان

تورهای ارزان ارمنستان

تورهای ارزان گرجستان

تور استانبول

ادامه مطلب

چرا تور ارزان استانبول با گشت نوید ؟

اکثر مردم به دنبال تور ارزان استانبول می گردند. تور ارزان استانبول آژانس هواپیمایی گشت نوید با پرواز های معتبر معراج ،ایران ایر ، تابان همچنین با معرفی هتل های لوکس و در جه یک در مرکز شهر استانبول یعنی میدان تکسیم و خیابان استقلال

تور ارزان استانبول در فصل پاییز و در ماه های آبان و آذر و دی و بهمن با قیمتی عالی در آژانس هواپیمایی گشت نوید وجود دارد. تور ارزان استانبول به دلیل سرد شدن هوا در فصل پاییز انجام می شود . در حالیکه در تابستان تور استانبول قیمت بالایی دارد اما در آبان ماه و آذرماه ارزان ترین تور را در گشت نوید خواهیم داشت.

تور ارزان استانبول ، عبارتی که در موتور جستجوگر گوگل در سه سال اخیر به طور مرتب از سوی علاقه مندان به مسافرت به کشور ترکیه علی الخصوص به شهر زیبا و منحصر به فرد استانبول از لحاظ جغرافیایی جستجو می شود.

دلایل مسافران برای  مسافرت با گشت نوید:

۱-تور های  استانبول گشت نوید ارزان تر از همه تور تورهاست.

۲- کیفیت تورهای هیچوقت پایین نیست .زیرا تور در گشت نوید چارتر  می باشد.

۳- تورهای  ارزان هم مثل بقیه تور در گشت نوید  ساپورت  و پشتیبانی می گردد.

۴- مدیریت مستقیم تور ارزان خارجی در گشت نوید تمام تور ها را  آنالیز و بررسی می نماید.

۵- تجربیات تورهای مختلف در آژانش گشت نوید بالای ۳۰ سال است.

۶ – ارتباط موثر و قوی با تمامی هتلهای طرف قرارداد روزانه پیگیری می گردد.

۷- تورهای فصول قبل از شروع در ۳ ماه قبل بررسی و پکیج های مختلف ارزان در آن اعمال می شود.

۸- با تیم بسیار قوی آی تی از داخل و خارج کشور سایت آژانس گشت نوید بروز و دیدگاهها و نظرات کاربران پاسخ داده می شود.

۹-  تمامی تور ها  با درخواست مشتری در اسرع وقت رزرو و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

۱۰- و ده ها مورد دیگر که بحث فنی و گردشگری است باعث می گردد.

۱۱-تیم  کارشناسان گشت نوید بهترین قیمت تور ارزان را  در اختیار مشتریان قرار دهند.

  علاقمندان به تور ارزان

خیلی از علاقه مندان به مسافرت به ترکیه و شهر استانبول با این عبارت یعنی تور ارزان استانبول  برنامه ریزی خود را برای تمامی فصول انجام میدهد. اما شرکت مسافرتی گشت نوید بارها در مقالاتی در وب سایت خود و حتی در جلسات توجیهی برای مسافرین و آژانس های هواپیمایی این عبارت یعنی تور ارزان استانبول  را توضیح داده که این عبارت فقط در فصولی مثل پاییز و زمستان سرچ معتبری و نتیجه خوبی به کاربران اینترنتی می دهد . به طور مثال تور ارزان استانبول  در پاییز نتیجه بهتری را به شما نسبت به تور ارزان  در تابستان می دهد. تور ارزان آژانس هواپیمایی گشت نوید در فصل پاییز و در ماه مهر حدود قیمتی بین ۶۴۵ هزار تومان تا ۷۴۵ هزار تومان در هتل های سه ستاره منطقه آکسارای دارد .

تور ارزان در آژانس هایی  وجود دارد که خود دارای پروازهای مستقیم و بدون واسطه باشد .

اژانس هواپیمایی گشت نوید مفتخر است که در این سالها تمامی سعی خود را در کیفیت و قیمت در تورهای خارجی خود به کار گرفته و ارزانترین تورهای استانبول خود را به هموطنان خود ارائه داده است.

تور های ارزان استانبول در سایتهای مختلف

تور های ارزان معمولا در سایت های مختلف و تبلیغاتی با قیمت های تور مختلف فروخته می شوند. نظر به اینکه  آژانس مسافرتی تور  استانبول ارزان را در سایت یا پکیج خود قرارداده است بسته به قیمت هتل و سرویس مورد نظر قیمت تور خود را ارزان معرفی می نماید.

شرکت هواپیمایی گشت نوید این افتخار را دارد که بهترین تور ارزان استانبول را با بالاترین امکانات و با شرایط بسیار ویژه همراه با اقامت در بهترین هتل ها برای شما فراهم کند.

شما می توانید از طریق پکیج های موجود در سایت گشت نوید از قیمت تمامی تورهای استانبول و قیمت هتل ها مطلع شوید.

تور استانبول

آژانس گشت نوید با توجه به قیمت پیشنهادی برای تور ارزان دو تفاوت عمده دارد.

۱- پروازهای چارتری به استانبول از طریق آزانس گشت نوید رزرو شده است بنابراین قیمت پیشنهادی تور ارزان ما بهترین گزینه برای مسافرین محترم می باشد.

۲- هتل های معروف هم با کیفیت ۳ ستاره به بالا در بهترین  نقاط شهری  و امن برای مسافران در نظر گرفته شده است. تور امن با مکان هتل بسیار عالی مورد دومی است که شرکت ما را متمایز از دیگر  شرکت ها قرار داده است.

امکان تغییر قیمت در فصول و ماه های مختلف سال وجود دارد لذا جهت هماهنگی ، راهنمایی و مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین تور با آژانس گشت نوید تماس حاصل فرمایید.
                                                           ۵۳   ۲۷   ۳۳  ۲۲  شماره تماس

 

لطفا در بخش  ارسال تور ارزان استانبول دیدگاه نظرات خود را اعلام فرمایید.

نظرات شما برای ما اهمیت ویژه ای دارد . و به بهبود خدمات  رسانی آژانس گشت نوید در قسمت تور ارزان ترکیه کمک خواهد کرد. نظرات خودتان را میتوانید در مورد کلمات زیر هم برای ما ارسال کنید.

ویژگیهای تور ارزان گشت نوید

تورهای ارزان استانبول در خیلی از فصول و ماههای سال تغییرات اساسی دارد.

بنابراین شرکت مسافرتی گشت نوید تمام تور های ارزان مسافری خود را در هر بخش از ماه و سال و حتی فصول به ترتیب مثال تور ارزان استانبول فرودین ۹۶ در سایت درج کرده.تا مشتریان واقعی بتوانند مسافرت و تور ارزانی داشته باشند.

این شرکت با بهره گیری از امکانات فراوان ارتباطی و داشتن دو دفتر در  سطح تهران با ۳۰ پرسنل و نمایندگی های مختلف در  سراسر کشور، تور های  ارزان و چارتری در بخش  هر بخش مسافرتی مثل تور ارزان دبی و یا تور ارزان مالزی-یا تور ارزان سنگاپور- تور ارزان روسیه- تور ارزان تایلند و یا حتی در بخش تور داخلی  تور ارزان کیش و تور ارزان مشهد  را هم با قدرت و قیمت متناسب با تقاضای مشتری به کار گرفته است.

در حال حاضر گشت نوید با بر خورداری از  پرسنل قوی و تجربه دار خود توانسته است.

تمامی مسافرین را با سلامتی و رضایت کامل ساپورت نماید.

تور لیدر ها و شرکت های هواپیمایی و همچنین  هتلداران  و مناطق گردشگری ارتباط موثر با بخش تور خارجی خصوصا تور استانبول دارند. و  سالیانه هزاران مسافر را سرویس می دهند.

تور های استانبول ارزان را از کلمات زیر  انتخاب کنید و در  سایت ما سرچ نمایید

تور استانبول,قیمت تور استانبول,تورهای ارزان استانبول,

تور ترکیبی آنتالیا استانبول,تور ارزان استانبول لحظه آخری,

تور ارزان تابستان۹۷, نوروز ۹۷, تور ارزان استانبول ۹۷,

تور ارزان استانبول با قطار, تور ارزان به استانبول,

تور ارزان استامبول,هتل های ارزان استانبول,

مناطق ارزان در استانبول,istanbul tour offer, istanbul tour price,

تور ارزان استانبول, تور استانبول ارزان ۳ روزه,

تور استانبول ارزان ۵ روزه, ۷ روز, تور ارزان استانبول ۹۶, تور ارزان استانبول با قطار, 

تابستان ۹۵, تور ارزان استانبول لحظه آخری,

نوروز ۹۶, تور ارزان به استامبول, تور ارزان به استانبول,

تور ارزان و لحظه آخری استانبول, تور استانبول,

تور استانبول ارزان با پرواز ماهان, تور استانبول نوروز,

تور استانبول نوروز ۹۶, تور استانبول نوروز ۹۶ ارزان,

تور استانبول نوروز ۹۶ با اطلس جت,

تور استانبول نوروز ۹۶ با پرواز ماهان,

تور استانبول نوروز ۹۶ با قطار, تور ترکیبی آنتالیا استانبول,

تور لحظه آخری استانبول, تور نوروزی استانبول با قطار,

تورهای استانبول, قیمت تور استانبول, تور استانبول پاییز,

تور استانبول زمستان,تور استانبول بهار,تور ارزان استانبول ژانویه,

تور ارزان استانبول نوروز,تور ارزان استانبول تیر ماه

Save

Save

Save

ادامه مطلب