مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک

مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک یکی از محبوب ترین و باشکوه ترین مراکز خرید بانکوک است. از هرکسی هم در بانکوک سوال کنید، به چه زیبایی این مرکز خرید بزرگ را توصیف می کنند. پس مراقب باشید در مسافرت خود به بانکوک این مرکز خرید زیبا را فراموش نکنید.

اگر به نمای ساختمان آن نگاهی بیاندازید، خواهید فهمید که واقعا درون آن چه می گذرد.

درون آن مارک های بین المللی و معتبر شعبه های جداگانه ای دارند. در همچنین در آن انواع و اقسام پوشاک  و طلا و جواهرات با مدل های جدید و مد روز یافت می شود. این بازار هیچ وقت مجبوبیت خود را از دست نمی دهد و هربار به آنجا بروید، آن را زیباتر و با مدل جدیدتر میبینید.

تور تایلند | قیمت تور تایلند

این مرکز بزرگ پنج طبقه دارد. هر طبقه دارای دکوراسیون خاص خود است. پس باید از تمام طبقات دیدن کنید. تنوع و امکانات جالب فروشگاه شما را سرحال و با  اشتیاق نگه می دارد. حتی در این مرکز خرید ۸ سینما، رستوران و غذاخوری و آکواریوم وجود دارد . اکواریوم تزیینی آن بسیار زیبا است. همچنین در رستوران سیام پاراگون غذا های خوشمزه و خوبی ارائه می شود. غذاهای ارائه شده همان غذاهای تایلندی و بین المللی است. پس مطمئن باشید یک روز خوب در آنجا سپری می کنید.

اما بیایید اطلاعاتی از این فروشگاه معروف به دست بیاوریم.

در محلی که سیام پاراگون قرار دارد، سابقا هتل بین المللی سیام قرار داشت. اما در سال ۲۰۰۲ مرکز خریدی به جای آن ساخته شد که بعد ها به عنوان بزرگ ترین مرکز خرید آسیا به شمار ر فت. توریست ها از بودن در این مرکز خرید احساس خوبی دارند. همچنین این مرکز خرید خیلی بزرگ و حدود ۵۰۰۰۰۰ متر مربع مساحت دارد.

اما رفتن به این مرکز خرید نیز بسیار آسان است. مرکز خرید سیام پاراگون دقیقا در عرض ایستگاه سیام قرار دارد .

ادامه مطلب

تور مالزی دی ۹۷

تور مالزی دی ۹۷::Tour Malaysia DAY 97

مالزی یک کشور زیبای توریستی است و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. کوالالامپور پایتخت زیبای مالزی است. می توانید به راحتی به این کشور مسافرت کنید. چون مردم مالزی مهربان و خونگرم هستند. اما اگر مسافرت خود را برمبنای تور قرار دهید، از آن لذت بیشتری می برید و امنیت شما بیشتر حفظ می شود. پس با ما همراه باشید تا تور های مالزی برای دی ۹۷ را بررسی کنیم.

انتخاب تور های مالزی در دی ماه ۹۷ یک انتخاب خوب و عالی است. همانطور که می دانید مالزی یک کشور بارانی و مرطوب است و اغلب  ماه های سال بر همین روال قرار دارد. در بعضی ماه ها بارش باران و رطوبت اوج می گیرد. اما در این میان زمستان متفاوت می شود و بارش های شدید باران از بین می روند. همچنین میزان رطوبت هوا هم کمتر می شود. پس می توانید با خیال راحت تور های مالزی در دی ماه ۹۷ را رزرو کنید. این تور ها محبوب خواهند بود و حجم زیادی دارند.

تور های مالزی برای دی ۹۷ مدت اقامت های مختلفی خواهند داشت. معمولا مدت اقامت این تور ها بین دو شب و سه روز تا شش شب و هفت روز است. هر کدام را می خواهید می توانید انتخاب کنید. اما چه بهتر است با توجه به این که شرایط مالزی مساعد است تور های خود را در مدت اقامت های بالا رزرو کنید. در این صورت از مسافرت خود لذت بیشتری می برید و خدمات بیشتر تور شامل حال شما می شود.

می توان پیش بینی کرد که تور های مالزی برای دی ۹۷ با توجه به محبوبیت ویژه ای که دارند گران خواهند بود. شاید بتوانید این تور ها را در بعضی آژانس ها به صورت چارتری پیدا کنید .در این صورت قیمت تور ها تخفیف می خورد. همچنین این تور ها غیر قابل کنسلی هستند. تور های مالزی در دی ۹۷ را از دست ندهید.

تور مالزی | تور ارزان مالزی | قیمت تور مالزی

ادامه مطلب

تور آنتالیا اسفند چه شرایطی دارد؟

تور آنتالیا اسفند::بیایید با تور آنتالیا در اسفند ماه مسافرت کنیم. باید بدانید که آنتالیا شهری زیبا و بسیار توریستی است. آنتالیا حدود ۲۵ سال پیش چندان جذاب نبود. اما اکنون به دلیل سیاست های توریستی ترکیه چندان پیشرفت کرده که یکی از قطب های گردشگری جهان شناخته شده است.

اکنون تور آنتالیا در اسفند ماه را با چند سوال بررسی می کنیم.

مکان جغرافیایی آنتالیا کجاست ؟

آنتالیا واقع در جنوب کشور ترکیه و کنار دریای مدیترانه است. دریای مدیترانه روی آنتالیا روی آب و هوای ترکیه تاثیر مثبت گذاشته و آن را گرم و مرطوب ساخته است. مسافرت های توری آنتالیا بسیارجذاب و زیبا است.

تور های آنتالیا در اسفند ماه را توضیح دهید.

تور های آنتالیا در اسفند ماه هم برقرار هستند. اگر تور شما از مبدا تهران آماده حرکت باشد مدت زمان پرواز شما حدود سه ساعت و نیم است.

تور های آنتالیا برای اسفند ماه مدت اقامت های مختلفی دارند. معمولا این مدت اقامت ها از دوشب و سه روز شروع می شود و تا شش شب و هفت روز ادامه دارد.

آیا مسافرت با تور های آنتالیا در اسفند ماه مناسب است؟

شاید اسفند خیلی مناسب مسافرت های توری نباشد. آب و هوای آنتالیا از فروردین تا آبان ماه مناسب است اما بعد از آن کمی رو به سردی می رود و ظرفیت تور های مسافرتی کم می شود.

در اسفند ماه هنوز هوا سرد است و آنتالیا وضعیت خوب خود بازنگشته است.

به علاوه معمولا مردم در این ماه به رزرو تور های نوروزی مشغول هستند و حجم مسافرت های توری کاهش می یابد. بنابراین بهتر است تور های آنتالیا را برای فصل های بهار و تابستان انتخاب کنید.

قیمت های تور آنتالیا در اسفند ماه چگونه اند؟

همانطور که گفتیم تور های آنتالیا در اسفند ماه کم ارزش اند و حجم کمی دارند. بنابراین با وجود این شرایط قیمت آن ها ارزان و مناسب است.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

تور آنتالیا بهمن را بیشتر بشناسید

تور آنتالیا بهمن::آنتالیا را به ما معرفی کنید.

آنتالیا شهری بسیار زیبا و مناسب برای مسافرت ، واقع در جنوب ترکیه و کنار سواحل زیبای دریای مدیترانه است. آنتالیا حدود ۲۵ سال پیش جذایت الان خود را نداشت ولی سیاست های توریستی ترکیه باعث شده که اکنون آنتالیا به پایتخت توریستی ترکیه تبدیل شود.

آب و هوا آنتالیا با توجه به شرایط و موقعیت خاص آن، گرم و مرطوب ساحلی است. بهترین زمان مسافرت شما می تواند از فروردین تا آبان ماه باشد که در آنتالیا جای سوزن انداختن وجود ندارد.

مسافرت با تور آنتالیا در بهمن ماه چگونه است؟

بهمن ماه که نیمه ی ژانویه و فوریه میلادی را دربر گرفته، زمانی است آنتالیا در سرما قرار دارد و از ماه های گرم و مرطوب خود فاصله گرفته است. این شهر زیبا در بهمن ماه در خاموشی فرو می رود. بنابراین باید گفت که مسافرت با تور آنتالیا در بهمن ماه چندان طرفدار ندارد.

در این ماه شما قیمت تورهای آنتالیا را ارزان پیدا می کنید. به طور کلی تور های آنتالیا در کل زمستان به تور های ارزان آنتالیا تبدیل شده اند.

به علاوه مردم در اواخر سال، در ماه های بهمن و اسفند، به رزرو تور های نوروزی آنتالیا مشغول هستند. اما اگر می خواهید در بهمن ماه مسافرت کنید، تورهای آنتالیا بهمن ماه شما را همراهی می کنند.

هتل های آنتالیا برای تور های بهمن ماه در چه شرایطی قرار دارند؟

هتل های آنتالیا بسیار خوب و معروف هستند.

بهترین هتل های پنج ستاره ی آنتالیا برای میزبانی تور شما در منطقه ی بلک متمرکز شده اند. می توان گفت که این هتل ها تقریبا گران  هستند.

منطقه ی لاراکندو نیز هتل های قیمت مناسب برای تور شما دارد که قیمت این هتل ها بسته به شرایط فصلی و آب و هوایی دچار تغییرات می شود.

مدت تور های آنتالیا بهمن ماه چه قدر است؟

معمولا این مدت اقامت ها از دو شب و سه روز تا شش شب و هفت روز هستند. انتخاب این مدت ها به شما بستگی دارد.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

تور آنتالیا دی چگونه است؟

تور آنتالیا دی::آنچه در آنتالیا باید بدانیم:

آنتالیا شهری بسیار جذاب و توریستی واقع در جنوب ترکیه و در کنار سواحل دریای مدیترانه است. حدود ۲۵ سال پیش آنتالیا خیلی جذاب و معروف نبوده است. اما سیاست های جذب توریست ترکیه سبب شده تا آنتالیا اکنون به پایتخت توریستی ترکیه تبدیل شود.

آنتالیا به دلیل موقعیت خاص آن اغلب ماه های سال آب و هوای گرم و مرطوب ساحلی دارد. این شهر زیبا و توریستی از فروردین تا آبان ماه شلوغ است و به هر طرف نگاه کنید توریست ها وتور ها را می بینید. اما در ماه آذر و زمستان آنتالیا سرد می شود و مسافرت ها جذابیت ماه های پیش از خود را ندارد. بنابراین سیاست آژانس های مسافرتی است که تور های آنتالیا در زمستان را ارزان می کنند. دی ماه که نیمه دسامبر و ژانویه ی میلادی را در بر می گیرد، چندان مناسب و مطلوب برای مسافرت با تور آنتالیا نیست. اگر خواستار مسافرت با تور آنتالیا در دی ماه هستید،‌تور ها را بسیار ارزان پیدا می کنید.

تور های آنتالیا در دی ماه چندان شلوغ هم نیستند و از حجم آن ها کاسته میشود. معمولا این تور ها مدت اقامت های مختلف دو شب و سه روز تا شش شب و هفت روز دارند.

همچنین هتل های آنتالیا در دی ماه آماده ی پذیرایی از شما هستند. بهترین هتل های پنج ستاره ی  آنتالیا در منطقه ی بلک( BLEK ) پیدا می شوند.

همچنین شما می توانید هتل های با قیمت مناسب را در منطقه ی لاراکندو پیدا کنید که تغییرات آب و هوا قیمت آنها نوسان پیدا می کند. ساعات چک این و چک اوت برای تمامی هتل های خارجی به ترتیب ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ است.

تور های آنتالیا در دی ماه شما را از خدمات تور بهره مند می سازند. امیدواریم از تور آنتالیا در دی ماه لذت کافی ببرید.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

آیا از شرایط ویژه ی تور آنتالیا آذر  مطلع هستید؟

تور آنتالیا آذر::همان طور که می دانید آنتالیا شهری زیبا و توریستی واقع در کشور ترکیه است. آنتالیا جاذبه های زیبای فراوانی دارد که هر ساله و هر ماه تور ها و توریست های زیادی به آنجا می روند. اما باید دید که تور های آنتالیا در آذر ماه چه ویژگی هایی دارند؟

آنتالیا در اغلب ماه های سال آب و هوای مطلوبی دارد و همین ویژگی به توریستی بودنش تاثیر گذاشته است. آب و هوای این شهر زیبا به دلیل قرار گرفتن در کنار دریای مشهور مدیترانه،‌ از فروردین تا اواخر آبان ماه ( از آوریل تا نوامبر ) مطلوب و عالی است، در حالی که هرچه از آن فاصله می گیریم آب و هوا  رو به سدری می رود و شدت تور های مسافرتی هم کمتر می شود.

آذر ماه نیز از ماه های مطلوب مسافرت نیست و مسافرت در آذر ماه خیلی عالی و جالب نیست. به دلیل کاهش حجم تور ها و مسافرت ها، قیمت آن ها به تور های ارزان دبی تبدیل می شود. می توان گفت که آذر ماه شروع ماه های سرد و نامطلوب است و بعد آن، آنتالیا به شهر خاموش تبدیل می شود.

بنابراین چه بهتر است مسافرت توری خود را در فصل بهار و تابستان انتخاب کنید که اوج مسافرت ها است و آنتالیا بسیار شلوغ است.

تور های آنتالیا در آذر ماه را می توانید با قیمت های ارزان پیدا کنید. هتل های آنتالیا بسیار معروف و در شرایط خوبی قرار دارند.

مدت اقامت تور های آنتالیا در آذر ماه به انتخاب شما بستگی دارد. تور ها از اقامت دو شب و سه روز شروع می شوند و تا شش شب و هفت روز ادامه دارد. انتخاب مدت اقامت ها به سلیقه ی شما بستگی دارد. خدمات تور های آنتالیا در آذر ماه شامل حال شما می شود.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

تور آنتالیا آبان چگونه است؟

تور آنتالیا آبان::آنتالیا شهری زیبا و توریستی واقع در جنوب ترکیه و مجاور دریای مدیترانه است که به پایتخت توریستی ترکیه معروف است. باید بدانید که ویژگی های خوب این شهر زیبا باعث شده تا تور های زیادی سالانه روانه ی آنجا شوند.

اینبار تور آنتالیا شما را در آبان ماه همراهی می کند. بیایید با تور آنتالیا در آبان همراه شویم و ویژگی های آن را بررسی کنیم:

آب و هوای آنتالیا در آبان ماه چگونه است؟

به طور کلی آنتالیا دارای آب و هوای گرم و مرطوب ساحلی است. این ویژگی سبب شده که در بیشتر ایام سال مناسب سفر و انواع ورزش های آبی باشد. معمولا از اول فروردین تا اواخر آبان ماه که حدود آوریل تا نوامبر می شود، شرایط تغییر نمی کند و تور های آنتالیا مدام در حال رفت و آمد هستند اما از اواخر آبان تا آخر زمستان تغییرات مسافرتی را می توان احساس کرد و فقط بومی های مخصوص آنجا را می توان دید.

از تور های آنتالیا در آبان ماه صحبت کنید.

تور های آنتالیا در آبان ماه نیز مسافرت می کنند. اما در این ماه تور های آنتالیا از ماه های پیش خلوت تر هستند.

بهترین زمان سفر به آنتالیا بستگی به سلیقه ی شما دارد که روز های آفتابی را بخواهید و یا روز های بارانی. ماه های اول بهار آب و هوا بارانی است و در تابستان آفتاب های زیبا مشاهده می شود.

اما درباره ی آبان ماه می توان گفت که آنتالیا کمی رو به سردی می رود. در واقع آبان ماه هنوز برای مسافرت های توری مناسب است اما شاید محبوبیت ماه های پیش را نداشته باشد و تور ها خلوت تر باشند.

بنابراین با کاهش ظرفیت تور ها، قیمت ها پایین تر می آیند و رفته رفته به تور های ارزان دبی تبدیل می شوند.

درباره ی آبان ماه باید گفت که قیمت تور ها مناسب و تقریبا ارزان است.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

تور آنتالیا مهر یکی از بهترین موقعیت ها برای مسافرت

تور آنتالیا مهر::بیایید با تور آنتالیا در مهر ماه مسافرت را تجربه کنیم. با بررسی سوالات متداول این تور عالی را بررسی می کنیم.

آنتالیا کجاست و چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از زیبا ترین و قشنگ ترین شهرهای ترکیه که دارای آب و هوای مناسب و دارای جاذبه های تفریحی و گردشگری زیادی می باشد شهر آنتالیا است. وضعیت آنتالیا کمی مشابه مالزی است. در واقع آنتالیا شهری ساحلی و در کنار دریای مدیترانه است که به واسطه ی همین موقعیت دارای آب و هوای گرم و مرطوب ساحلی شده و شرایط مسافرت را رونق بخشیده است. سواحل دریای از فروردین ماه تا اواخر شهریور مناسب و ورزش های آبی هستند و به طور کلی از ویژگی خوب آنتالیا باعث شده که تور های آنتالیا از فروردین تا آبان ماه تور های شلوغ و پرطرفداری باشند. ولی همچنان که از آبان ماه فاصله می گیریم حجم تور ها کم می شوند و قیمت ها ارزان می شود.

تور های آنتالیا در مهر را به ما معرفی کنید.

تور آنتالیا در مهرماه شما را راهنمایی می کند. باید بدانید که این تور ها هم در بازه ی تور های پرطرفدار آنتالیا قرار دارند.

تور های آنتالیا در مهر ماه از دوشب و سه روز شروع می شوند و تا شش شب و هفت روز ادامه دارند. هرچه مدت اقامت شما بیشتر باشد، جاذبه های آنتالیا را بیشتر دیدن می کنید و سفر شما خاطره انگیز تر میشود.

تور های آنتالیا بسیار شرایط خوب و راحتی دارند و پرواز شما راحتر است. برای مثال پرواز تهران روسیه حدود پنج ساعت است ولی پرواز شما از مبدا تهران که مبدا اصلی به شمار می آید تا آنتالیا حدود سه ساعت و نیم است.

قیمت تور های آنتالیا در مهر ماه چگونه است؟

معمولا قیمت این تور ها در مهرماه مناسب است و از ماه های قبل خود تر است. تور های آنتالیا در مهر ماه کمی از ماه های گذشته خلوت تر می شوند و قیمت آنها پایین تر می آید.

ولی مسافرت تور آنتالیا در مهر ماه هم همواره خوب و مرغوب است. سفر خوبی داشته باشید.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

تور آنتالیا شهریور با ارزان ترین قیمت

تور آنتالیا شهریور::تور آنتالیا قصد دارد شما را در شهریور راهنمایی کند. بیایید با تور آنتالیا سفر خود را آغاز کنیم.

آنتالیا را بهتر بشناسیم.

باید بدانید که آنتالیا، شهری واقع در کشور ترکیه و به نوعی پایتخت توریستی  آن است. آنتالیا شهری با جاذبه های فراوان است. انواع موزه ها مثل موزه ی آتاتورک ،‌ پارک های ملی، آبشار و سواحل دریای مدیترانه اصلی ترین جاذبه های دیدنی آن به شمار می آیند.

آنتالیا به دلیل قرار گرفتن در کنار دریای مدیترانه دارای آب و هوای گرم و مرطوب ساحلی است. به همین دلیل مسافرت های توری از بازه ی زمانی فروردین تا آبان ماه در اوج قرار دارند و شلوغ ترین تور های سال را تشکیل می دهند.

اکنون که می خواهیم در شهریور ماه با تور آنتالیا همراه باشیم باید بگوییم که این تور ها در اوج شما را در اوج گرمای تابستان و سواحل آنتالیا هدایت می کنند. تور های آنتالیا شهریور ماه در نیمه ی اول سال و در شرایط خوب مسافرتی قرار دارند.

مسافرت با تور آنتالیا بسیار ساده و راحت است. چون این تور ها از شهر های مختلف تهران راهی آنتالیا می شوند و معمولا مدت زمان پرواز تهران، آنتالیا حدود سه ساعت و نیم است. همچنین ساعت آنتالیا فقط یک ساعت و نیم از تهران عقب تر است.

تور های آنتالیا در شهریور ماه بهترین جاذبه های گردشگری را به شما نشان می دهند.

آنتالیا در شهریور ماه فصلی مناسب برای شنا و ورزش های آبی نیز است. تور های آنتالیا در شهریور ماه را همراهی کنید تا از مسافرت خود لذت کافی ببرید.

قیمت تور های آنتالیا در شهریور ماه چگونه است؟

از نظر قیمت نگران نباشید. قیمت تور های آنتالیا برای شهریور ماه مناسب هستند ولی چون در نیمه ی اول سال و در بازه ی مناسب ترین زمان مسافرت توری قرار دارد کمی گران تر است.

باید بدانید که تور های آنتالیا هرچه قدر از تابستان فاصله می گیرند و به زمستان نزدیک می شوند قیمت آن ها ارزان و به تور های ارزان آنتالیا تبدیل می شوند.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

شرایط استثنایی و ویژه ی  تور آنتالیا مرداد

تور آنتالیا مرداد::یکی از  بهترین مکان هایی که هر ساله تور ها و توریست های زیادی روانه ی آنجا می شوند،‌آنتالیا است. آنتالیا یا همان پایتخت توریستی، شهری واقع در ترکیه در کنار سواحل دریای مدیترانه است.

آب و هوای خوب این شهر زیبا، تور های زیادی را به سمت خود می کشاند. تور آنتالیا در مرداد ماه نیز برقرار است. پس بیایید با تور آنتالیا در مرداد همراه شویم و آن را بررسی کنیم.

تور های آنتالیا در مرداد چه ویژگی هایی دارند؟

به طور کلی تور های آنتالیا در شش ماه اول سال شلوغ هستند و پرواز های ایران ترکیه همواره با تنوع های پروازی برقرار اند. مرداد در نیمه ی اول سال قرار دارد. آب و هوا بسیار مرطوب و زمان مسافرت بسیار مناسب است. بنابراین می توان گفت که تور های آنتالیا در مرداد ماه شلوغ هستند و ظرفیت ها به راحتی تکمیل می شوند.

تور های آنتالیا در مرداد جاذبه های گردشگری فراوان را بازگو خواهند کرد. آنتالیا جاذبه های طبیعی مانند آبشار و جاذبه های مصنوعی مانند موزه ها و پارک های ملی دارد. برای لذت بردن از این جاذبه ها با تور های آنتالیا در مرداد ماه همراه باشد.

مدت اقامت تور های آنتالیا مرداد چگونه است؟
معمولا مدت اقامت ها از دوشب و سه روز شروع می شوند و تا شش شب و هفت روز ادامه دارند. تور های آنتالیا برای مرداد در اقامت شش شب و هفت روز بهترند. چون شما می توانید در مدت زمان بیشتری آنتالیا مشاهده کنید.

قیمت تور آنتالیا در مرداد ماه چگونه است؟

چون وضعیت مسافرت ها بهتر است، قیمت تور های آنتالیا در شش ماه اول بالاتر و گران تر است. مرداد نیز برای مسافرت توری شما همین ویژگی ها دارد. می توان گفت که قیمت این تور ها مناسب است. البته عوامل دیگری چون مدت اقامت مختلف، هتل های آنتالیا، خدمات تور قیمت ها را دچار تغییر می کند.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

تور آنتالیا تیر چه شرایطی دارد؟

تور آنتالیا تیر ماه شما را همراهی می کند. به طور کلی تور آنتالیا بسیار جذاب و خاطره انگیز است. آنتالیا جاذبه های فراوان فرهنگی و تاریخی زیبا دارد. آنتالیا در کنار سواحل دریای مدیترانه قرار گرفته است  . به همین دلیل آب و هوای آنتالیا به آب و هوای گرم و مرطوب ساحلی معروف است. و این یکی از برتری هایی است که آنتالیا در اغلب سال توریستی و بسیار شلوغ است. مگر اواخر پاییز و زمستان که تور های کمی روانه ی آنجا می شوند.

تور های آنتالیا در تیر ماه چه ویژگی هایی دارند؟

در این ماه آنتالیا گرم و مرطوب و برای مسافرت عالی است. تور های آنتالیا در تیر ماه طرفدار دارد. سواحل دریای مدیترانه در این فصل مناسب شنا و دیگر ورزش های آبی است.

تور های آنتالیا در تیر ماه هم از مقصد های مختلف حرکت می کنند. مدت زمان پرواز شما از مقصد تهران به آنتالیا حدود سه ساعت است.

تور های آنتالیا در تیر ماه با خدمات عالی شما را همراهی می کنند و مانند همیشه مدت اقامت های دو شب و سه روز تا شش شب و هفت روز را دارند. چه بهتر است برای اقامت های بالا تور خود را رزرو کنید. این تور ها جاذبه های طبیعی و تاریخی و فرهنگی این کشور را به شما معرفی می کنند.

هتل های آنتالیا برای تور تیر ماه چه ویژگی هایی دارند؟

از هتل های آنتالیا و به خصوص هتل های پنج ستاره ی آن بسیار تعریف شده است. یکی از ویژگی های این هتل هاست که ساعات صرف غذا در رستوران ها نا محدود است. ساعت چک این و چک اوت برای همه ی آنها به ترتیب ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ می باشد.

قیمت تور های آنتالیا در تیر چگونه است؟

واضح است که در فصل های مناسب سفر،‌ تور های مسافرتی گران تر می شوند و در بهترین زمان ها بیشترین قیمت ها را دارند.

تیر ماه از ماه های مناسب مسافرت به شمار می آیند و می توان گفت که قیمت مناسبی دارد. تور های آنتالیا درتیر ماه به نسبت تور های نوروزی و اردیبهشت ماه کمی محدود تر می شوند ولی محبوبیت خود را از دست نمی دهند.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

شرایط  تور آنتالیا خرداد

تور آنتالیا خرداد::بیایید با تور آنتالیا در خرداد ماه مسافرت کنیم. به راستی آنتالیا، این پایتخت توریستی و زیبا مانند استانبول جذاب و دیدنی است. آنتالیا ویژگی های خاصی دارد که مسافرت های توری را آسان کرده است و هر ساله تور ها و توریست های زیادی به‌ آنجا مسافرت می کنند. بنابراین بیایید تور آنتالیا در خرداد ماه را بررسی کنیم.

آنتالیا را بهتر بشناسم

آنتالیا ( Antalya ) شهری واقع در ترکیه و به نوعی پایتخت توریستی آن است. آنتالیا به دلیل قرار گرفتن در سواحل دریای مدیترانه دارای آب و هوای مرطوب ساحلی است و در اغلب ماه های سال این شهر توریستی و قابل مسافرت می باشد. معمولا تور های آنتالیا بین ماه های آوریل تا نوامبر ( از فروردین تا آبان ) طرفدار زیادی دارند و در این بازه ی زمانی بسیار شلوغ هستند. در حالی که از شروع دسامبر تا اواخر مارس ( اواخر پاییز تا زمستان)  آنتالیای شلوغ و پر هیاهو در تاریکی و خاموشی فرو می رود و جز بومی های ساکن آنجا نمی توان تور ها و توریست های فراوانی یافت.

تور های آنتالیا در خرداد ماه چه ویژگی هایی دارند؟

خوشبختانه تور های آنتالیا در خرداد ماه در بازه ی زمانی عالی مسافرت قرار دارند. این تور ها آماده ی پذیرایی از شما هستند.

تور های آنتالیا جاذبه های فراوان و دیدنی آنتالیا نظیر آبشار های فراوان آن،‌ غار ها و موزه ها را به شما نشان می دهند.

تور های آنتالیا خرداد ماه برای شما در مدت اقامت های مختلف قرار داده شده است و این بستگی به انتخاب شما دارد. می توانید تور های اقامت بالا یعنی پنج شب و شش روز یا شش روز شب و هفت روز را انتخاب کنید که لذت بیشتری ببرید.

قیمت تور آنتالیا خرداد ماه چگونه است؟

بدیهی است  خرداد که در فصل شلوغ مسافرت های توری قرار دارد قیمت آن گران تر میشود. قیمت تور های آنتالیا خرداد ماه به عوامل دیگری هم نیز بستگی دارد. برای مثال تور های اقامت بالای آنتالیا نظیر شش شب و هفت روزقیمت بالاتری دارند.

خدمات هتل ها و تور ها نیز افزایش و کاهش قیمت تاثیر می گذارد.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

تور آنتالیا اردیبهشت چگونه است؟

تور آنتالیا اردیبهشت::تور آنتالیا قصد دارد شما را در اردیبهشت ماه همراهی کند. پس بیایید ویژگی های مسافرت به آنتالیا در اردیبهشت را بررسی کنیم.

همانطور که می دانید آنتالیا شهری صاحلی واقع در دریای مدیترانه است. این شهر پایتخت توریستی آنتالیا شناخته شده است. آب و هوای آنتالیا اغلب مرطوب صاحلی است و معمولا در بازه ی زمانی فروردین تا آبان ماه یعنی از آوریل تا نوامبر میلادی در بهترین حالت قرار دارد. ولی این شهر رویایی در اواخر پاییز و زمستان به خاموشی فرو می رود.

تور های آنتالیا اردیبهشت ماه در  بازه ی زمانی عالی قرار دارند. البته اردیبهشت ماه شاید کمی سرد به نظر آیند، اما می توان گفت که این تور ها شلوغ و پرهزینه هستند و مسافرت با آن ها بسیار جذاب و خاطره انگیز است. هم چنین ایرلاین ها بین ایران و ترکیه هر روزه برقرار می شود.

معمولا این تور های آنتالیا اردیبهشت ماه از مقصد های مختلف تهران و استانبول راهی می شوند. اگر تور شما از مقصد تهران به سمت آنتالیا برود، پرواز شما حدود سه ساعت طول می کشد.

پرواز مقصد استانبول به آنتالیا هم حدود یک ساعت است.

هتل های آنتالیا برای تور اردیبهشتی شما آماده ی پذیرایی هستند. باید بدانید هتل های آنتالیا هم در وضعیت خوبی قرار دارند. بهترین این هتل ها که هتل های پنج ستاره هستند، در تمامی ساعات روز از شما پذیرایی می کنند.

تور های آنتالیا در مدت اقامت های مختلف تقسیم شده اند. تور های آنتالیا از کمترین اقامت دو شب و سه روز تا بیشترین اقامت شش شب و هفت روز هستند. اما بهترین تور های آنتالیا اردیبهشت تور های اقامت شش شب و هفت روز است.

آنتالیا شهر ورزش های آبی است. می توانید انواع ورزش های آبی را روی سواحل دریای مدیترانه انجام دهید.

آنتالیا جاذبه های دیدنی زیادی مثل موزه، پارک های ملی و تاریخی و مناطق مختلف تاریخی و فرهنگی دارد. تور آنتالیا این جاذبه های دیدنی را به شما نشان می دهد.

قیمت تور های آنتالیا در اردیبهشت ماه چگونه است؟

قیمت تور های اردیبهشتی آنتالیا به عوامل مختلفی مثل مدت اقامت، رزرو هتل،‌ خدمات تور و… بستگی دارد.

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

تور آنتالیا فروردین شامل چه شرایط و ویژگی هایی است؟

تور آنتالیا قصد دارد شما را در فروردین ماه همراهی کنید. به پرسش های متداول زیر و پاسخ هایش از تور آنتالیا فروردین توجه کنید.

آنتالیا کجاست و چه ویژگی هایی دارد؟
آنتالیا مانند استانبول شهری توریستی با جاذبه های گردشگری متنوع واقع در ترکیه است. این شهر به عنوان مرکز تفریحی و گردشگری در ترکیه محسوب می شود.

آنتالیا از آن دسته شهر های توریستی است که تور های زیادی به آنجا مسافرت می کنند. آب و هوای آنتالیا به گونه ای است که تقریبا در تمام ایام سال آفتابی یا به بیان دیگر مختص صاحلی است و این یکی از ویژگی های خوبی است که توریست های زیادی از سراسر جهان به خود جذب کرده است.

آنتالیا تابستان های آفتابی و زمستان های معتدل و گاه بارانی دارد. شما می توانید از فروردین ماه تا آبان ماه به راحتی در سواحل دریای مدیترانه شنا کنید. این بازه ی زمانی بهترین زمان مسافرت به آنتالیا است

آنتالیا در ایام نوروز نیز زمان مسافرت خوب با تور است و به اصلاح باید گفت که آنتالیا در طول نوروز توریستی می شود.

تور های آنتالیا در فروردین چه ویژگی هایی دارند؟

با توجه به ویژگی هایی که از آنتالیا ذکر کردیم باید گفت که تور های آنتالیا در فروردین بسیار شلوغ و پر طرفدارند. شاید به همین دلیل تورهای چارتری هم برای آن ها تدارک دیده شود.

تور های آنتالیا فروردین به صورت های دو شب و سه روز تا شش شب و هفت روز هستند. تور های ویژه ی شش شب و هفت روز طرفداران زیادی دارند.

برای تجربه ی بهترین مسافرت و ارزان ترین مسافرت با بهترین شرایط به آنتالیا همین حالا با گشت نوید تماس بگیرید.

شماره تماس ۲۲۳۳۲۷۵۳

تور آنتالیا | تور ارزان آنتالیا |قیمت تور آنتالیا

ادامه مطلب

کیش یکی از پر بازدیدترین مقاصد گردشگری در ایران که سالانه توریست و مسافران زیادی را به خصوص در نوروز و عید باستانی ایران به خود جذب می کند. تور کیش نوروز ۹۶ توری است با نهایت تفریحات و سرگرمی و شادی که توسط گشت نوید برای شما تعبیه شده است تا شما بتوانید تعطیلات نوروزی فوق العاده ای را تجربه نمایید . زیبایی های بی نظیر کیش و مخصوصا دریای نلگون خلیج فارس و ساحل فوق العاده اش هر سلیقه ای را می تواند راضی نگه دارد و آب و هوای فوق العاده این جزیره به خوبی همه چیز را آماده ی یک تفریح خوب می کند ولی کسانی که قصد سفر به این جزیره را دارند قیمت آن را نمی دانند و یا خیلی آن را گرون می پندارند پس سوالی که پیش می آید این است که :

تور کیش نوروز ۹۶ چه قیمت است و چه ویژگی هایی دارد؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین تورها چه از نظر قیمت و چه از نظر امکانات است و شما می توانید پکیج تور کیش نوروز ۹۶ را در زیر مشاهده فرمایید.

در این صفحه ۴ پکیج با هتل های مارینا – پارمیس – آریان – فلامینگو که برای اطلاع بیشتر و رزرو با ۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲ گشت نوید تماس حاصل نمائید.

هتل مارینا

تور کیش نوروز 96
تور کیش نوروز ۹۶

 

هتل پارمیس

تور کیش نوروز 96
تور کیش نوروز ۹۶
هتل اریان

 

تور کیش نوروز 96
تور کیش نوروز ۹۶
تور کیش نوروز ۹۶پکیج هتل فلامینگو

تور کیش نوروز 96
تور کیش نوروز ۹۶

تور کیش نوروز ۹۶ قیمت ها ارائه شده نسبت به امکاناتی که ارائه می شود بسیار مناسب می باشد پس اگر اهل شنا و دریا هستید و آب و هوای کیش را می پسندید پس می توانید از این موقعیت استفاده کرده و از بهترین هتل ها در کیش نیز استفاده نمایید و در آنجا اقامت کنید.

همچنین اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید می توانید از طریق دیدگاه یا شماره تماس ۲۲۳۳۲۷۵۳-۰۲۱ در ارتباط باشید تا بتوانید اطلاعات کافی را بدست آورید و برای تور نوروزی خود بهترین برنامه ریزی را داشته باشید و برای دیدن دیگر تورهای نوروزی می توانید دیگر تورهای نوروزی گشت نوید را مشاهده فرمایید تا بهترین انتخاب را داشته یاشید.

ادامه مطلب

تور ارزان

 

  صنعت گردشگری در  سالهای اخیر جزو مشاغل پر درآمد و تاثیرگذار برای تمامی  کشورها در همه زمینه های صنعتی و شغلی بوده  طوری که جذب سرمایه برای کشورهای مختلف جزو الویت های یک برای بستر سازی گردشگری  بوده و توانسته است صنعتی عظیم حتی بالاتر از نفت برای یکسری از کشور ها مثل ترکیه باشد. در این بین صنعت مجازی گردشگری هم جزو  مشاغل رقابتی و پر درامد به شمار می  رود آژانش گردشگری گشت نوید. این نیاز کاربران  را در هر زمینه  و کلمه بر آورد  کرده و نسبت به آن اقدامات و هزینه های زیادی کرده لذا از تمامی مشتریان محترم  خواهشمندیم برای ارتقای بهبود خدمات دهی هر کلمه ای در گوگل که مربوط به تور می باشد را با گشت نوید سرچ نمایند.

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

تور ارزان کلمه ای است  که  بیشتر مردم ایران  در گوگل  به دنبالش هستند و همیشه در مورد تور های ارزان  جستجوی زیادی دارند. آژانس گشت نوید  با برخورداری از  تمامی  توان ارتباطی بین هتل های ایرانی و خارجی و همچنین شرکتهای هواپیمایی داخلی و خارجی توانسته است در  بیشتر  تور های خارجی و داخلی تور های ارزان را با قیمت مناسب بفروشد و هیچوقت تور های این شرکت به تورهای لحظه منجر نشده است. زیرا که قیمت  شرکت مسافرتی گشت نوید جزو  ارزانترین و بهترین نوع خدمات  با لیدر های  آشنا به زبانهای کشور مقصد بوده و در این راستا پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته است از جمله چارتر هواپیمایی داخلی و کشورهای خارجی توانسته است قیمت پایین را در  اختیار هموطنان و همچنین گردشگران خارجی قرار دهد . تور های  خارجی  ارزان گشت نوید بشرح زیر می باشد.

لیست قیمت تورهای ارزان گشت نوید:

تورهای ارزان استانبول                                    تور ارزان مشهد

تورهای ارزان مالزی                                         تورهای ارزان مشهد هوایی

تورهای ارزان روسیه                                        تورهای ارزان کیش

تور ارزان
تور ارزان

تورهای ارزان دبی                                         تورهای ارزان قشم

تور های ارزان سنگاپور                                     تورهای ارزان شیراز

تورهای ارزان تایلند                                         تورهای ارزان شمال

تورهای ارزان امارات

تورهای ارزان ترکیه

تورهای ارزان آنتالیا

تورهای ارزان کوش آداسی

تورهای ارزان آذربایجان

تورهای ارزان ارمنستان

تورهای ارزان گرجستان

تور استانبول

ادامه مطلب

اثری از فرهاد دوم در اورامانات

 

اثری از فرهاد دوم در اورامانات
                                                                اثری از فرهاد دوم در اورامانات

 

عمری می گذرد و دنیای مهربانی و نامهربانی همراه با خاطره های ماندگار از افراد مختلف در ذهنها ثبت خواهد شد. هر روز دنیای جدید و متفاوت از افکارو تجربهای انسانهای بزرگ را در ثمره زندگی بشر ثبت می کنیم. باز هم تیم خبری گشت نوید خبری از دل کوها و سنگها ،از مردمان شریف کرد.از شیر زنان و شیر مردان نام آور کرد.

اری این بار مطالبی که برای شما نشر می کنیم مربوط به پیرمرد کوه شکن نام آور یا فرهاد دوم کوه کن است.

        22              img_20151020_100224

خالو حسین در جوانی عاشق دختر در منطقه اورامانات به اسم میگوره میشه. دختری زیبا با چشمان درشت و سیاه (تعریفی که خالو حسین از عشق خود بیان میکند)

اری دختر زیبا یعنی ستاره که خالو حسین  را آواره کوه ها کرد…

اما داستان عاشقی همان است که از قرن ها گیش بوده …

    img_20151020_100231                 The_Cave_Xalo_Hossain_Kokan_-_Grave

خالو حسین با چشمانی گریان ماجرا را اینگونه توضیح می دهد که هر کاری برای بدست آوردنش کردم اما نشد.

بعد از این ماجرا خالو حسین در یک حادثه یک پایش رااز دست می دهد و با دلی شکسته و بدنی زخم خورده کوه رادر بر میگیردو از شدت ناراحتی با کلنگی به جان کوه سخت می افتد و تا میتواند از شدت درد ضربه می زند…

۱۹ سال گذشت و خالو حسین اثری خلق کرد که جاودانگی آن سالها خواهد ماند. خانه ای در دل سنگها با ۹ اتاق – حمام و راهرو ساخت و در آن سکنی گزید تا زمانی که در این دنیا بود…

این منطقه زیبا و  یادگار عاشق کوهای اورامانات به یک جاذبه گردشگری خاص بدل شده که همه ساله پذیرای گردشگران زیادی از اقصی نقاط ایران و جهان می باشد.

ایرانی که باشی همه زیبای هار ا با خود دارد. این  قوم عاشق پیشه و غیور همیشه سر بلند بوده و خواهد بود به امید روزی که ایران زیبا ترین کشور دنیا شود.

فرهاد ثانی

ادامه مطلب

زیباترین هتل دبی

 

زیباترین هتل دبی
هتل برج العرب

هتلی خیلی لوکس و زیبا که توانسته نماد دبی واقع شود. و خود را همیشه استوار نگه دارد باشد هتل برج العرب است. این هتل فوقالعاده ۷ ستاره داری  امکاناتی زیادی است که زبان زد و خاص است. این هتل غول پیکر در جزیره مصنوعی با مساحتی زیاد و با ۳۲۱ متر ارتفاع در دبی خود نمایی میکند.وقتی از دور به این هتل نگاه میکنید آن را شبه به عدد ۷ لاتین مشاهده میکنید.

زیباترین هتل دبی
هتل برج العرب

هتل عظیم برج العرب از ۶۰ طبقه تشکیل شده که کوچکترین اتاق آن ۱۶۹ و بزرگترین اتاق آن ۷۸۰ متر میباشد.تمام امکاات هتل برج العرب فو ل و هوشمند میباشد به طور مثال تهویه فن و  چراغها و پرد ها با یک دکمه شروع به کار  میکنند. هر اتاق دارای یک  دوربین مدار بسته است که مسافر می تواند بفهمد پشت در چه کسی قرار دارد.طبقات پایین هتل برج العرب در داخل آب قرار دارد که به صورت آکواریوم و داشتن ماهی ها و جانداران دریایی زیبا از بهترین جاذبه های گردشگری این هتل محسوب میشود .

زیباترین هتل دبی
هتل برج العرب

در واقعه داخل هتل برج العرب خود یک دنیای متفاوت از بیرون هتل را تشکیل داده است.هزینها ی جانب هتل برجالعرب بسیار گران است مثلا هزینه خوردن یک وعده غذایی در این هتل ۱۰۰۰ درهم می باشد. داخل هتل برج العرب رستورانهای معروف  وبا کفیت وجود دارد، که یکی از این رستورانها مهارا است که تاسیس این رستوران به سال ۲۰۱۶ بر میگردد.این رستوران معروف دارای آشپز معروف انگلیسی است که چندین دوره توانسته برنده بهترین آشپز دنیا را به خود لقب دهد.

همچنین اقامت یک شب در هتل برج العرب زیبا حداقل شبی۲۰۰۰ درهم می رسد .هر هتل در دنیا برای تبلیغات خود خدمات متفاوتی ارئه می دهند. اما هتل برج العرب توانسته با خدمات ترانسفری برای مسافران خود نوعی متفاوت بودن و خاص بودن خود را ثابت می کند. از جمله خدمات ترافسفری این هتل ماشین لیموزین و هلیکوپترمیتوان نام برد. آژانس گشت نوید با تور دبی و گذاشتن هتل برج العرب در پکیج تورهای خود توانسته مسافران گرامی را از رفتن به این هتل بی نظیر بی نصیب نکند.

زیباترین هتل دبی
هتل برج العرب

 

تور ارزان دبی|قیمت تور دبی

ادامه مطلب

زیباترین مکانها در سرد ترین و گرمترین مناطق دنیا

 

در این گزارش که توسط تیم خبر گردی گشت نوید انجام شده است، و با توجه به آمارهای گرفته شده در شبکه های اجتماعی و سایتهای بزرگ گردشگری دنیا ۲۱ مکان به عنوان زیباترین مکانهای گردشگری در دنیا معرفی شده است.

در این مقاله ما به معرفی کوتاهی درباره چندتا از این مکانها می پردازیم. امید است مورد پسند واقع گردد.

اجازه دهید ذهن شما را بی اراده به زیبایهای طبیعت سوق دهیم با معرفی این مکانها می توانید لیستی تهیه کنید و در برنامه سفرهای خود این مکانها را درج کنید . حتی اگر شما بتوانید یک سوم این مکانها را سفر کنید لذت از سفر را همیشه در خاطر ثبت میکنید.

این ۲۱ مکان معروف دنیا وسعت زیادی داشته طوری که از مناطق گرم دنیا تا مناطق سرد دنیا را در بر خواهد گرفت.

مهم نیست شما در کجای دنیا زندگی میکنید زیرا در دنیا مکانهای خیلی دیدنی و جود دارد که ارزش یکبار دیدن این مکانها می تواند خیلی لذت بخش باشد.

«هدف از زندگی این است که آن را زندگی کنیم ، به آن طعم و مزه با تجربه های بی نهایت ف برای رسیدن به اهداف و لذت بردن ،بدونه ترس برای بدست آوردن تجربه های جدیدتر و غنی تر است(النور روزولت)»

زیباترین مکانها ی گرم جهان

کائوآئی در هاوایی لقب رکورد دارترین مکان بارانی دنیا را به خود داده است.ویک مکان بهشتی  در زمین را ایجاده کرده است.

پیاده روی و شنا و دوچرخه سواری در این مکان لذت به یاد کاندنی خواهد بود.

shutterstock_19328719-Wailua Falls With Rainbow and Bird_0

بورا بورا جزیره ای است که آتشفشانی فعال داشته و با خاموش شدن این اتش فشان و بارشهای اکو سیستمی باعث به وجود آمدن این جزیره زیبا شده است.

1GjpmHm

آبشار ویکتوریا در مرز زامبیا و زیمبابوه بزرگترین آبشار جهان است که مساحت بسیار دارد .

رودخانه آمازون یکی از بزرگترین رودخانهای جهان است که از برزگترین جنگا دنیا عبور میکند و برای این منطقه زیبایی خاصی را به وجود آورده است.

maxresdefault

Railay تایلند یکی از مکانهای جادویی در دنیا است که زیبای منحصر به فردی دارد زیرا برای رفتن به این مکان رویائی فقط باید با قایق رفت . در تمام طول روز می توانید به سنگ نوردی و بالا رفتن از صخرهای آهکی  بپردازید. و یا عجایبات غارها را ببینید و یااینکه به شنا کردن به جزایر اطراف بپردازید

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

زیباترین مکانها ی سرد جهان

قلعه نئوشو انشتیاین یک قلعه زیبا در جنوب آلمام که در قرن نوزدهم ساخته شده است که طرح این قلعه  الهام بخش برای قلعه زیبای خفته دیزینی لند می باشد.

munich-Neuschwanstein-1500x830__3_

از بزرگترین جاذبه های گردشگری در ایسلند آسمان رنگهای مختلف است که در شب جاذبی زیبای به این منطقه داده است.

2740395500000578-0-image-a-36_1428054886069

ادامه مطلب

دره مرموز و اسرار آمیز در ایران

 

Grand-Canyon-National-Park

گردشگری در ایران نیز جذابیتهای خاص خود را دارد. با توجه به قدمت اکثر شهرها و روستاهای ایران جاذبه های بکر و دیدنی فراوان میتوان یافت.از  دیدینیهای  مرموز که در ایران زیاد هستند میتوان به دره کال جنی طبس اشاره کرد .

این دره در خراسان جنوبی در نزدیکی شهر طبس واقعه شده است . از زمانهای قدیم تا به امروز ازاین دره خیلی حرفها و حدیثها شنیده شده است. که  نظر اکثر مردم این بوده که تنها هیچ موقعه در این دره قدم بر ندارید زیرا آنجا جن دارد…!!

دره کال جنی طبس به دره جن معروف است . از نظر طبیعت این دره میتوان گفت که یک معجزه طبیعت رخ داده است زیرا در دل کویرهای شرق کشور که خاک و هوای خشک این خته از ایران زمین زبانزد خاص و عام است، این دره به وجود آمده که آب و هوای کاملا خنک و مرطوبی دارد .در این منطقه گیاهان مخصوص کویر  نیز وجود دارد. که از خاصیت درمانی زیادی چشمگیر است به علت دو نوع زیست محیطی این گیاهان چنین شرایط معجزه آسایی به خود گرفته اند.بر خلافه نظر ساکنان قدیمی این منطقه که نباید تنها در این دره قدم زد . تیم خبر گردی گشت نوید با توجه به بازدیهای که خود تیم انجام داده است نظری بر خلاف این ایده دارد .

و با توجه به خصوصیات فکری انسانها که همیشه در پی کشف هستند، و اینکه جاذبه ای این چنینی قدمهای گردشگر را نه تنها بیشتر به سوی خود میکشد بلکه انسان با ترس و کششی با حس افشا گری باعث میشود که تنها تر به ان سمت کشیده شود.

fa

بادهای خنکی که در این دره میوزد یک احساس کاملا آرامی به انسان وارد میکند که دوس دارد تمام عمر را دور از هم همه  شهر در اینجا به سر کند.

این دره اعجاب انگیز  شباهتهای زیادی با دره گرند کانیون آمریکا دارد. و از نظر زیست محیطی گیاهان و جانوران نیز خیلی به هم شبیه هستند.

ادامه مطلب