تور تایلند ۲۰۱۷

تور تایلند ۲۰۱۷::تایلند یکی از مشهور ترین و توریستی ترین کشور های جهان و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. همچنین مردم تایلند مردم مهربانی هستند و به گرمی از شما استقبال می کنند. بنابراین می توانید به این کشور رویایی مسافرت کنیم و از این همه جاذبه ی گردشگری لذت ببرید. تور تایلند یکی بهترین گزینه برای دیدن این کشور زیبا می باشد. با ما همراه باشید با تور تایلند ۲۰۱۷ را بررسی کنیم.

برای اطلاع از قیمت تور تایلند و همچنین تور ارزان تایلند بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

۱-چرا تور تایلند ۲۰۱۷ یکی از بهترین تور های مسافرتی خواهد بود؟

۱-این تور جاذبه های گردشگری نایاب تایلند را به شما نشان می دهد و باعث می شود مسافرتی زیبا و فراموش نشدنی داشته باشید.

۲-همچنین در تایلند هتل های فراوانی وجود دارد. تور تایلند ۲۰۱۷ بهترین هتل ها را به شما پیشنهاد می کند.

۳-می توانید با این تور همراه شوید و از بازار ها و مراکز خرید تایلند بهره ببرید و با فرهنگ و آداب و رسوم مردم تایلند آشنا شوید.

۲-تور تایلند ۲۰۱۷ در چه فصلی محبوب است؟

نخست باید آب و هوای تایلند را بررسی کنیم. به طور کلی آب و هوای تایلند مرطوب و بارانی است. اما در فصل اواخر بهار و فصل تابستان، ابر های باران زا تایلند را احاطه می کنند و باران های موسمی این کشور را تحت تاثیر قرار می دهند. فصل پاییز آّب و هوای خنک تایلند را احاطه می کنند. در اواسط زمستان تا اواخر بهار آب و هوای تایلند روبه گرمی می رود.

تور تایلند ۲۰۱۷ در تمامی ماه های سال محبوب خواهد بود. اما در فصل های پاییز و زمستان با توجه به اینکه باران های موسمی در تایلند از بین رفته است، این تور ها بیشترین حجم را خواهند داشت.

۳-قیمت تور تایلند ۲۰۱۷ چه قدر است؟

قیمت تور تایلند ۲۰۱۷ با توجه به شرایط خاص در ماه های مختلف تغییر می کند. اما این تور در نیمه ی دوم سال ( پاییز و زمستان) بیشترین قیمت را خواهند داشت. در فصل تابستان می توانید با تور های آفردار تایلند ۲۰۱۷ همراه شوید.

۴-جاذبه های گردشگری تایلند

تور تایلند ۲۰۱۷ زیباترین جاذبه های گردشگری تایلند را به شما نشان می دهد. به طوری که از دیدن آن ها شگفت زده می شوید:

۱-در تایلند معابد بودای زیبا و رویایی فراوانی وجود دارد. به طوری که سبک معماری این معابد خاص و متفاوت است و توجه شما را جذب می کند.

۲-سواحل تایلند از زیباترین مکان های تایلند به شمار می آید و انواع امکانات وزرشی و تفریحی را به شما ارائه می دهد.

۲-جزایری که اطراف تایلند وجود دارند، مهم ترین بخش های تایلند هستند. این جزیره ها مانند بهشتی روی زمین هستند و محل خوبی برای آرامش محسوب می شوند.

۵-هتل های تایلند چگونه اند؟

همچنین تور تایلند ۲۰۱۷ بهترین هتل ها را برای شما رزرو می کند. در تایلند هتل ها از تنوع خاصی برخوردارند. برای مثال هتل های ساحلی تایلند یکی از بهترین و جالب ترین نوع هتل در تایلند هستند. اما تمامی هتل ها بهترین امکانات و خدمات را به شما ارائه می دهند و شما را راضی نگه می دارند.

ادامه مطلب

تور تایلند ۱۴ روزه

تور تایلند ۱۴ روزه ::تایلند یکی از زیباترین و توریستی ترین کشور های جهان است. در این کشور زیبا جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد. تور تایلند یک انتخاب خوب و محبوب برای دیدن این کشور زیبا می باشد. با ما همراه باشید که تور تایلند ۱۴ روز را به شما معرفی کنیم.

اطلاع از تور تایلند و همچنین تور ارزان تایلند کلیک بر روی لینک مربوطه

چرا تور تایلند ۱۴ روز یک انتخاب مفید است؟

تایلند یک کشور رویایی است و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. همچنین در اطراف تایلند جزیره های بسیار زیبایی وجود دارد که محل خوبی برای آرامش و تفریح هستند. هرچه قدر مدت اقامت تور خود را بیشتر کنید، فرصت بیشتری برای بازدید این جاذبه های زیبا دارید. بنابراین تور تایلند ۱۴ روز یک انتخاب مفید است.

خدمات تور تایلند ۱۴ روز چیست؟

اگر با این تور زیبا همراه شوید، خدمات تور نیز شامل حال شما می شود. تور تایلند ۱۴ روز ممکن است خدمات زیر را به شما ارائه دهد:

گشت شهری

بیمه ی مسافرتی

راهنمای فارسی زبان

ترنسفر فرودگاهی

بلیط و ویزا

هتل های تایلند چگونه اند؟

تور تایلند ۱۴ روز همچنین بهترین هتل ها را به شما پیشنهاد می دهد. در تایلند هتل های مختلفی وجود دارد. بعضی از هتل های تایلند در کنار سواحل زیبا و نایاب آن قرار دارند و اقامتی خاطره انگیز برای شما می سازد. در هر حال هتل های تایلند بهترین خدمات و امکانات را به شما ارائه می دهند.

قیمت تور تایلند ۱۴ روز حدودا چقدر است؟

قیمت این تور استثنایی به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آن ها هتل ها و زمان انتخاب تور شما می باشد.

معمولا چنین توری در پاییز و زمستان بالاترین قیمت را دارد و در تابستان به صورت آفر دار پیدا می شود.

اما شما می توانید از تور های چارتر و لحظه ی آخری آن استفاده کنید. در این صورت از تخفیف ویژه ای برخوردار می شوید.

ادامه مطلب

تور تایلند ۱۰ شب گشت نوید   Tour Thailand 10 nights

تور تایلند ۱۰ شب گشت نوید ::تایلند یکی از زیباترین و رویایی ترین کشور های جهان می باشد. در این کشور، جاذبه های گردشگری و تفریحی فراوان وجود دارد. بی شک شما از گشت و گذار در آن لذت می برید. تور تایلند یک گزینه ی عالی و مناسب برای دیدن این کشور رویایی است. این تور مدت اقامت مختلفی دارد. با ما همراه باشید که در ادامه تور تایلند ۱۰ شب را بررسی می کنیم.

برای اطلاع از تور تایلند و همچنین تور ارزان تایلند می توانید کلیک کنید.

چرا تور تایلند را برای ده شب انتخاب کنیم؟

تایلند کشوری استثنایی است و جاذبه های گردشگری زیادی دارد. بنابراین هرچه قدر مدت اقامت خود را افزایش دهید، از گشت و گذار و تفریح در تایلند لذت بیشتری می برید. در این میان تور تایلند ده شب یک انتخاب خوب و مناسب می باشد.

تور تایلند ۱۰ شب گشت نوید چه ویژگی هایی دارد؟

۱-تور تایلند ۱۰ شب گشت نوید بهترین و زیباترین جاذبه های گردشگری تایلند را به شما نشان می دهد.

در تایلند انواع معابد بودا با معماری های خاص و ویژه ای وجود دارد. همچنین اطراف تایلند جزیره های زیبایی مانند پوکت، پاتایا و لنکاوی وجود دارد که مانند بهشتی روی زمین است. از دیدن آن ها شگفت زده می شوید.

۲-تور تایلند ده شب بهترین هتل های تایلند را به شما معرفی می کند تا اقامتی به یاد ماندنی داشته باشید.

۳-همچنین همراهی با این تور این فرصت را به شما می دهد تا از بازار ها و مراکز خرید تایلند دیدن کنید.

۴-خدمات ویژه ی تور تایلند ۱۰ شب شامل حال شما می شود. خدمات تور می تواند شامل موارد زیر باشد:

گشت شهری

بیمه ی مسافرتی

ترنسفر فرودگاهی

بلیط و ویزا

راهنمای فارسی زبان

قیمت تور تایلند ده شب چقدر است؟

قیمت این تور استثنایی به زمان مسافرت و نوع هتل شما بستگی دارد. البته در صورت وجود می توانید از تور های چارتر و لحظه ی آخری تایلند استفاده کنید و از تخفیف تور برخوردار شوید.

ادامه مطلب

تور تایلند ۱۰ روزه

تور تایلند ۱۰ روزه :درباره ی تایلند

تایلند یکی جذاب ترین کشور های توریستی جهان می باشد. در این کشور رویایی جاذبه های گردشگری فراوان و زیبایی وجود دارد. همچنین تایلند از آب و هوای خوبی برخوردار است. با این وجود تمامی شرایط برای مسافرت به تایلند فراهم شده است. بی شک شما هم مسافرت به تایلند را دوست می دارید. تور تایلند یک گزینه ی خوب و مناسب برای دیدن این کشور زیبا می باشد. در ادامه تور تایلند ۱۰ روزه را بررسی می کنیم.

برای اطلاع از قیمت تور تایلند و همچنین اطلاع از آخرین اخبار مربوط به تور تایلند بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

چرا تور تایلند را برای ۱۰ روزه انتخاب کنیم؟

تایلند کشوری رویایی است و از مکان های توریستی تفریحی زیادی برخوردار است. برای دیدن این زیبایی ها باید وقت زیادی را صرف کنید. به همین تور تایلند ۱۰ روزه یک انتخاب خوب و فوق العاده است.

ویژگی های فوق العاده تور تایلند ده روزه چیست؟

۱-تور تایلند ۱۰ روزه یک فرصت مناسب و یک انتخاب ویژه برای گشت و گذار در تایلند می باشد و شما را با دیدن جاذبه های گردشگری تایلند شگفت زده می کند.

۲-همچنین اطراف تایلند جزایر زیبا و سواحل نایاب وجود دارد. جزایر تایلند که شامل کرابی، پوکت و پاتایا می باشد که مانند قطعه ای بهشت روی زمین هستند. تور تایلند ۱۰ روزه این سرزمین های زیبا را به شما نشان می دهد.

۳-همچنین همراهی با این تور این فرصت را به شما می دهد که از بازار و مراکز خرید زیبای تایلند دیدن کنید. در این بازار های جالبی وجود دارد.

هتل های تایلند چگونه اند؟

تور تایلند ۱۰ روزه بهترین هتل ها را برای شما رزرو می کند. البته لازم به ذکر است که در این کشور هتل های خوب با امکانات بالا وجود دارد و توریست ها را راضی نگه می دارد. بنابراین درباره ی هتل ها جای نگرانی نیست.

قیمت تور تایلند ۱۰ روزه چه قدر است؟

قیمت چنین توری به نوع هتل و زمان انتخاب شما بستگی دارد. البته لازم به ذکر است که می توانید از تور های چارتر و لحظه ی آخری تایلند استفاده کنید. در این صورت از تخفیف برخوردار می شوید.

ادامه مطلب

تور تایلند ۱۵ شب        Tour Thailand 15 days

تایلند یکی از زیباترین کشور های توریستی جهان است. در این کشور رویایی جاذبه های گردشگری زیادی وجود دارد. توریست ها از مسافرت به تایلند لذت می برند. بی شک شما هم مسافرت به این کشور رویایی را دوست می دارید. تور تایلند یکی از بهترین گزینه ها برای دیدن این کشور رویایی می باشد. با ما همراه باشید تا تور تایلند ۱۵ شب را بررسی کنیم.

اطلاع از آخرین و جدید ترین اخبار در مورد تور تایلند و همچنین اطلاع از قیمت تور تایلند.

چرا تور تایلند ۱۵ شب یک انتخاب فوق العاده است؟

تور تایلند ۱۵ شب یک انتخاب عالی و فوق العاده است. زیرا تایلند کشوری فوق العاده زیبا و رویایی است و جاذبه های گردشگری تفریحی فراوانی دارد.

همچنین اطراف تایلند جزایری فراوان با سواحل نایاب وجود دارد که مانند قطعه ای بهشت روی زمین است. تور تایلند ۱۵ شب یک فرصت خوب و زمانی طولانی است که با آرامش و در کمال راحتی از تمامی جاذبه های گردشگری و جنگل های تایلند دیدن کنید.

خدمات تور تایلند ۱۵ روز

همچنین این تور رویایی خدمات خود را شامل حال شما می کند. خدمات تور تایلند ۱۵ روز می تواند شامل گزینه های زیر باشد:

ترنسفر فرودگاهی

راهنمای فارسی زبان

بلیط و ویزا

گشت شهری

بیمه ی مسافرتی

هتل های تایلند چگونه اند؟

تور تایلند ۱۵ شب نیز بهترین هتل ها را برای شما رزرو می کند. همچنین کشور تایلند دارای هتل های خوب با تمامی امکانات و خدمات می باشد و شما را راضی نگه می دارد.

قیمت تور تایلند ۱۵ شب چقدر است؟

قیمت این تور به زمان مسافرت شما بستگی دارد. معمولا تایلند ۱۵ شب در پاییز و زمستان از شرایط خوبی برای مسافرت برخوردار است و بالاترین قیمت در سال را دارد.

همچنین تور تایلند ۱۵ شب در تابستان آفردار و ارزان قیمت می شود.

البته می توانید از تور های چارتر و لحظه ی اخری تایلند استفاده کنید و از تخفیف ویژه ای برخوردار شوید.

ادامه مطلب

تور تایلند ۱۳ شب

تور تایلند ۱۳ شب:::تایلند یکی از زیباترین کشور های توریستی جهان است و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. تور تایلند از بهترین گزینه ها برای گشت و گذار در این کشور زیبا می باشد. در ادامه تورتایلند ۱۳ شب را توضیح می دهیم.

تور تایلند ۱۳ شب چه ویژگی هایی دارد؟

تور تایلند ۱۳ شب یکی از بهترین گزینه های مسافرتی است. به طور کلی تایلند کشوری است که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و برای دیدن آن ها باید بسیار وقت بگذارید. بنابراین تورتایلند ۱۳ شب یک گزینه ی مناسب برای دیدن این جاذبه های گردشگری می باشد.

اطلاع از آخرین و جدید ترین اخبار در مورد تور تایلند و همچنین اطلاع از تور ارزان تایلند.

همچنین می توانید با این تور رویایی همراه شوید و از جزیره های اطراف تایلند که مانند بهشتی روی زمین است دیدن کنید.

تور تایلند ۱۳ شب این فرصت را به شما می دهد که به تفریح و گشت و گذار در مراکز خرید و بازار های تایلند مشغول شوید.

خدمات تور تایلند ۱۳ شب چیست؟

اگر با این تور فوق العاده همراه شوید، از خدمات استثنایی آن برخوردار می شوید. تورتایلند ۱۳ شب خدمات متفاوتی را به شما ارائه می دهد:

ترنسفر فرودگاهی

راهنمای فارسی زبان

گشت شهری

بیمه ی مسافرتی

بلیط و ویزا

درباره ی هتل های تایلند

بی شک هتل های تایلند نقش مهمی در مسافرت شما دارند. تور تایلند ۱۳ شب بهترین هتل های تایلند را به شما پیشنهاد می کند. همچنین در این کشور رویایی هتل های ساحلی زیبا و متفاوتی وجود دارد. امکانات و خدمات هتل ها کامل است.

قیمت تور تایلند ۱۳ شب چقدر است؟

قیمت این تور بستگی به هتل و زمان مسافرت شما دارد. معمولا چنین توری در فصل های پاییز و زمستان بیشتری قیمت را دارد.

همچنین شما توریست های عزیز می توانید از تور های چارتر شده استفاده کنید. در این صورت از تخفیف بیشتری برخوردار می شوید.

ادامه مطلب

تور تایلند ۱۰ شب

تایلند یکی از محبوب ترین و جذاب ترین کشور های توریستی دنیا می باشد. توریست ها از گشت و گذار در این کشور رویایی لذت می برند. بی شک شما نیز مسافرت به تایلند را دوست می دارید. تور تایلند بهترین گزینه برای دیدن این کشور زیبا می باشد. این تور مدت اقامت های مختلفی دارد. با ما همراه باشید که در ادامه تور تایلند ۱۰ شب را بررسی می کنیم.

اطلاع از آخرین و جدید ترین اخبار در مورد تور تایلند و همچنین اطلاع از قیمت تور تایلند.

چرا تور تایلند را برای ده شب انتخاب کنیم؟

تایلند کشور وسیعی است که جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. همچنین اطراف تایلند جزایر زیبایی وجود دارند که مانند بهشت روی زمین می باشند. با این وجود هرچه قدر مدت اقامت خود را افزایش دهید از لذت بیشتری بهره می برید. تور تایلند ۱۰ شب یک گزینه ی مناسب برای تفریح در تایلند می باشد.

تور تایلند ده شب چه ویژگی هایی دارد؟

۱-این تور رویایی بهترین و زیباترین مکان های توریستی تایلند را به شما نشان می دهد و سفری خاطره انگیز برای شما می سازد.

۲-همچنین تور تایلند ۱۰ شب بهترین هتل های تایلند را به شما پیشنهاد می کند تا اقامتی خاطره انگیز داشته باشید. اما باید بدانید که بهترین هتل ها با تمامی امکانات و خدمات در تایلند وجود دارد.

۳-تور تایلند ۱۰ شب این امکان را به شما می دهد که از بازار ها و مراکز خرید تایلند دیدن کنید. برای دیدن این بازار ها و مراکز خرید جالب باید یک روز کامل وقت بگذارید.

قیمت تور تایلند ۱۰ شب چه قدر است؟

قیمت این تور به هتل و زمان مسافرت شما بستگی دارد.

معمولا تور تایلند ۱۰ شب در پاییز و زمستان بیشترین قیمت را دارد. اما در این میان شما می توانید از تور های چارتر تایلند استفاده کنید. در این صورت از تخفیف بیشتری ویژه ای می شوید.

ادامه مطلب

تور تایلند نوروز ۹۷     Tour Thailand in New Year

به طور کلی تایلند کشوری رویایی و فوق العاده زیبا می باشد. جاذبه های گردشگری تایلند، توریست ها را به خود جذب می کند. همچنین مردم تایلند مهربان هستند و به گرمی از شما استقبال می کنند. تور تایلند نوروز ۹۷ یک گزینه ی عالی برای مسافرت و گشت و گذار در این کشور زیبا خواهد بود. می توانید روز های تعطیل نوروز خود را در تایلند سپری کنید. برای اطلاعات از تور و جاذبه های گردشگری تایلند صفحه ی زیر را مطالعه کنید.

تور تایلند | تور ارزان تایلند

خدمات تور تایلند در نوروز ۹۷ چیست؟

تور تایلند نوروز ۹۷ بهترین خدمات را به شما ارائه  می دهد. خدمات تور از جمله گشت شهری، بیمه ی مسافرتی و لیدر فارسی زبان می باشد. بی شک از گشت شهری و دیدن جاذبه های گردشگری تایلند لذت می برید.

جاذبه های گردشگری تایلند

با تور فراموش نشدنی  تایلند در نوروز ۹۷ همراه باشید تا از جاذبه های گردشگری فوق العاده این کشور دیدن کنید. بیشتر جاذبه های گردشگری تایلند معابد بودای زیبای آن می باشد. این عمارت ها نشان دهنده ی اعتقادات و باور های مردم آسیای شرقی است که در دوران مختلف تاریخ بنا شده است. همچنین معماری آن ها حیرت انگیز است.

جزایر زیبای  اطراف تایلند

همچنین تور تایلند نوروز ۹۷ علاوه بر جاذبه های گردشگری، جزایر رویایی و زیبایی مانند پوکت، سامویی و کرابی را به شما نشان می دهد. جزایر اطراف تایلند، مانند بهشتی روی زمین هستند. می توانید اوقات خوشی را برای آرامش و تفریح در این جزایر نایاب سپری کنید.

آب  و هوای تایلند در نوروز ۹۷چگونه خواهد بود؟

تایلند در فصل بهار گرم و متعادل است و فاقد بارش های موسمی می باشد. به بیان دیگر ، فصل بهار مطابق با فصل گرم و خشک تایلند می باشد. این فصل بسیار مناسب برای آفتاب گیری و جشن های آبی تایلند است. به همین دلیل تور تایلند در نوروز ۹۷محبوبیت ویژه ای خواهد داشت.

 قیمت تور تایلند نوروز ۹۷

قیمت تور تایلند نوروز ۹۷ به عوامل مختلفی از جمله هتل و مدت اقامت شما بستگی دارد. اما به طور کلی تور تایلند نوروز ۹۷ یکی از محبوب ترین تور ها خواهد بود و در بیشتر مواقع به صورت چارتر در اختیار شما توریست های عزیز قرار می گیرد.

ادامه مطلب

تور تایلند نوروز     Tour Thailand New Year

تایلند یکی از زیباترین کشور های توریستی جهان است. در این کشور جاذبه های گردشگری فراوانی یافت می شود. همچنین مردم تایلند مردمان مهربانی هستند و به گرمی از شما استقبال می کنند. می توانید با تور تایلند همراه شوید و از گشت و گذار در این کشور رویایی لذت ببرید. تور تایلند نوروز یکی از محبوب ترین تور های تایلند می باشد. برای اطلاعات بیشتر متن زیر را دنبال کنید.

تور تایلند | تور ارزان تایلند

چرا تور تایلند نوروز یک انتخاب فوق العاده است؟ 

۱-تجربه ی سفر با تور تایلند در نوروز یک خاطره ی فراموش نشدنی است. می توانید روز های تعطیل خود را با گشت و گذار در تایلند سپری کنید.

۲-تور تایلند نوروز بسیار محبوب و پرطرفدار است. بنابراین می توانید این تور را در مدت اقامت بالا رزرو کنید.

۳-تور تایلند نوروز زیباترین جاذبه های گردشگری تایلند را به شما نشان می دهد و نوروز خوبی برای شما رقم می زند.

۴-آب و هوای تایلند در فروردین ماه بسیار خوب و عالی است. به بیان دیگر فروردین ماه در فصل گرم  و خشک تایلند قرار دارد. در این فصل سواحل تایلند مناسب برای آفتاب گیری و انواع ورزش های آبی است. حتی در این فصل جشنواره های آبی جالبی صورت می گیرد.

۵-همچنین خدمات ویژه ی تور تایلند نوروز شامل حال شما می شود. خدمات تور شامل گشت شهری، بیمه ی مسافرتی، لیدر فارسی زبان و اقامت در بهترین هتل ها می باشد.

درباره ی جاذبه های گردشگری تایلند

جاذبه های گردشگری تایلند بسیار زیبا  و رویایی هستند. از مهم ترین آن ها می توان به جزایر زیبایی مانند پوکت، سامویی و کرابی اطراف تایلند اشاره کرد. جزایر تایلند بسیار محبوب و زیبا و هستند. با قدم زدن در این جزایر زیبا لذت می برید.

همچنین تایلند دارای سواحل زیبا و فوق العاده ای است و بهترین امکانات و خدمات را اختیار شما توریست ها قرار می دهد. با تور تایلند نوروز همراه باشید تا از این زیبایی ها لذت ببرید.

قیمت تور تایلند نوروز

قیمت تور مالزی نوروز به هتل و مدت اقامت تور شما بستگی دارد. اما شما می توانید این تور ها را به صورت تور های چارتر تایلند پیدا کنید. در این صورت از تخفیف ویژه ای برخوردار می شوید.

ادامه مطلب

تور تایلند لحظه ی آخر      Tour Thailand final moment

تایلند یکی از زیباترین و رویایی ترین کشور های توریستی جهان است. در تایلند جاذبه های گردشگری فوق العاده زیبایی وجود دارد. برای دیدن این کشور زیبا می توانید از تور تایلند استفاده کنید. در این میان تور تایلند لحظه ی آخر محبوبیت ویژه ای دارد. برای اطلاعات بیشتر از این تور متن زیر را دنبال کنید.

تور تایلند | قیمت تور تایلند

منظور از تور تایلند لحظه ی آخر چیست؟

تور تایلند لحظه ی آخر توری است که در مرحله ی بعد از تور تایلند چارتر بوجود می آید. به بیان دیگر این تور ، ادامه ی تور چارتر می باشد و یک یا دو روز قبل از شروع تور تبلیغ می شود. برای تور تایلند لحظه ی آخر امکان کنسلی وجود ندارد. همچنین قیمت آن بسیار ارزان و تخفیف دار است.

مسافرت با تور تایلند لحظه ی آخر چگونه است؟

۱-تور تایلند لحظه ی آخر یکی از بهترین تور هایی است که می توانید با آن همراه شوید. این تور که باز به نسبت تور چارتر از تخفیف بیشتری برخوردار است، تحت هیچ شرایطی از بین نمی رود و شما می توانید با اطمینان کامل با آن همراه شوید.

۲-تایلند کشوری است که جاذبه های گردشگری متنوعی دارد. سواحل تایلند از بهترین جاذبه های گردشگری تایلند محسوب می شوند. در کنار این سواحل نایاب ، انواع امکانات تفریحی و ورزشی وجود دارد.

۳-از دیگر جاذبه های گردشگری تایلند می توان به جزایر اطراف آن اشاره کرد. بعضی توریست ها معتقد اند این جزایر بهشتی نایاب روی زمین است. تور تایلند لحظه ی آخر این سرزمین های رویایی را به شما نشان می دهد.

۴-همچنین هتل های تایلند که از مهم ترین گزینه های مسافرتی شما می باشد، بسیار عالی و مناسب هستند. مطمئنا از اقامت در آن ها لذت می برید.

۵-در تایلند بازار و مراکز خرید گوناگونی وجود دارد. از گشت و گذار و قدم زدن در آن ها لذت می برید.

ادامه مطلب

نرخ تور تایلند

تایلند یکی از زیباترین و توریستی ترین کشورهای جهان است. در این کشور زیبا جاذبه های گردشگری فراوانی یافت می شود. همچنین سواحل و جزایر اطراف تایلند برای توریست ها محبوب بوده است. تور تایلند یکی از بهترین گزینه ها برای مسافرت به این کشور زیبا می باشد. متن زیر اطلاعات مفیدی از نرخ تور تایلند به شما می دهد.

تور تایلند  | قیمت تور تایلند

نرخ تور تایلند در ماه های مختلف چگونه است؟

به طور کلی تایلند کشوری است که دارای آب و هوای مرطوب و بارانی است. اما میزان بارش و رطوبت باران در ماه های مختلف تغییر می کند.

نرخ تور تایلند در فروردین و اردیبهشت

در ماه فروردین تایلند باران های موسمی از بین  رفته و تایلند بالاترین دما در کل سال را دارد. ( منظور از دمای بالا حدود ۳۵ درجه است و گرمای چندان اذیت کننده ای ندارد.) می توانید نوروز خود را با تور تایلند سپری کنید. نرخ تور تایلند در این ماه خوب و مناسب است.

تور تایلند در اردیبهشت روندی مانند فروردین طی می کند.

 

نرخ تور تایلند از ماه خرداد تا آبان

پس از اردیبهشت اوایل خرداد ، آب و هوای تایلند دچار تغییر می شود و ابر های باران زا و موسمی تایلند را احاطه می کنند. این روند بارشی در تابستان اوج می گیرد و تقریبا تا آخر آبان ماه ادامه دارد.

می توانید تور تایلند را درفصل تابستان انتخاب کنید. در این فصل تایلند بسیار رویایی و سرسبز می شود. همچنین تور تایلند تابستان کمترین نرخ در کل سال را دارد.

نرخ تور تایلند از آبان تا آخر زمستان

پس از ماه آبان ، ابر های باران زا تایلند را ترک می کنند و آب و هوای خنک جایگزین بارش طولانی مدت می شود. در این زمان تایلند در بهترین شرایط آب و هوایی خود قرار دارد. تور های تایلند در زمستان بسیار محبوب هستند بالاترین نرخ تور تایلند در کل سال را دارند.

ادامه مطلب

آفر تور تایلند   OFFER TOUR THAILAND

آفر تور تایلند::تایلند یکی از زیباترین و رویایی ترین کشور های مسافرتی جهان است. این کشور  محبوب جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و هر سال توریست های زیادی برای دیدن آن از سراسر دنیا به این کشور زیبا می آیند.

تور تایلند  | قیمت تور تایلند

تور تایلند یکی از بهترین گزینه های مسافرتی به این کشور است. آفر تور تایلند یک انتخاب خوب برای شما توریست های عزیز است. برای اطلاعات بیشتر صفحه ی زیر را مطالعه نمایید.

منظور از آفر تایلند چیست؟

در اصطلاحات توریستی، آفر تور تایلند به معنی تور ویژه یا پیشنهادی تایلند می باشد. این گزینه از تور تایلند در تنها در شرایط خاصی بوجود می آید. آفر تور تایلند ارزان ترین قیمت تور تایلند را به شما ارائه می دهد و بسیار محبوب است.

آفر تور برای چه فصلی است؟

به طور کلی آفر تایلند را در فصل تابستان پیدا می کنید. در این فصل تایلند در پوشش ابر های باران زا فرو می رود. اگر از قدم زدن در زیر باران لذت می برید، تایلند را در تابستان ملاقات کنید.

چرا آفر تایلند یک فرصت استثنایی است؟

۱-این تور محبوب یک فرصت استثنایی برای شما توریست های عزیز است که با کمترین قیمت تایلند زیبا و رویایی را ملاقات کنید.

۱-تایلند دارای جزیره های رویایی و پهناور می باشد که بیشتر توریست ها آن ها را بهشت زمینی تصور می کنند. آفر تور تایلند این سرزمین های رویایی را به شما نشان می دهد.

۳-همچنین تایلند دارای سواحل نایاب و زیبایی است که از قدم زدن در کنار آن ها بسیار لذت می برید. امکانات ورزشی و تفریحی خوبی در کنار سواحل به شما ارائه می شود.

۴-از جاذبه های گردشگری مصنوعی تایلند می توان به معابد بودایی در تایلند اشاره کرد که نشان دهنده اعتقادات و باور های قدیمی مردم می باشند.

۵-آفر تور تایلند خدمات خوب و مناسبی به شما ارائه می دهد

ادامه مطلب

تور تایلند لحظه ی آخری The last minute tour Thailand

تایلند کشوری زیبا و رویایی است که در جنوب شرق آسیا قرار دارد. در این کشور جاذبه های گردشگری فراوانی یافت می شود. تور تایلند یکی از بهترین گزینه ها برای گشت و گذار از این کشور رویایی است. در این میان تور تایلند لحظه ی آخری محبوبیت ویژه ای دارد. برای اطلاعات بیشتر متن زیر را دنبال کنید.

تور تایلند | قیمت تور تایلند | تور ارزان تایلند

منظوراز تور تایلند لحظه ی آخری چیست؟

تور تایلند لحظه ی اخری یک تور محبوب برای مسافرت است. این تور در مرحله ی بعد تور تایلند چارتر بوجود می آید و تحت هیچ شرایطی کنسل نمی شود. قیمت تور تایلند لحظه ی آخری با  تخفیف ویژه ای همراه است.

چرا تور تایلند لحظه ی آخری یک انتخاب عالی است؟

۱-تور تایلند لحظه ی آخری که تنها چند روز با تاریخ شروع تور فاصله دارد، با کمترین قیمت به شما توریست های عزیز ارائه می شود. این تور یک فرصت طلایی برای شما توریست های عزیز فراهم می کند که با قیمتی ارزان تایلند زیبا را ببینید.

۲-تایلند کشوری زیبا و فوق العاده رویایی است. در اطراف تایلند جزیره های زیبایی وجود دارد که محل خوبی برای آرامش و تفریح است.

همچنین سواحل تایلند از بهترین و زیباترین جاذبه های گردشگری تایلند است که بهترین امکانات ورزشی و تفریحی را به شما ارائه می دهد.

۳-هتل های تایلند که نقش بسیار مهمی در مسافرت شما دارند، در بهترین شرایط و امکانات هستند. حتی هتل های زیبایی در اطراف سواحل تایلند بوجود آمده است.

۴-یکی دیگر از چیزهایی که توجه شما را بسیار جذب می کند، بازار ها و مراکز خرید تایلند هستند. اگر با تور تایلند لحظه آخری همراه شوید، شاهد بازار جالب شناور روی آب یا مراکز خرید بسیار بزرگ و شیک روبرو می شوید.

۵-خدمات ویژه ی تور تایلند گشت نوید شامل حال شما نیز می شود.

ادامه مطلب

ارزان ترین تور تایلند The cheapest tour Thailand

تور تایلند یکی از بهترین و محبوب ترین تور های مسافرتی است. تایلند نیز کشوری زیبا و فوق العاده است. توریست ها معمولا برای دیدن این کشور رویایی ارزان ترین تور تایلند را انتخاب می کنند. برای اطلاعات بیشتر از این تور متن زیر را دنبال کنید.

تور تایلند | قیمت تور تایلند | تور ارزان تایلند

ارزان ترین تور تایلند مربوط به چه زمانی است؟

به طور کلی تور تایلند توری است که قیمت آن در شرایط مختلف تغییر می کند. ارزان ترین تور تایلند مربوط به فصل تابستان است. در این فصل تایلند در پوشش ابر و باران فرو می رود و باران های موسمی فراوان این کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.

چرا ارزان ترین تور تایلند یک تور فوق العاده و زیبا می باشد؟

۱-این تور، یک تور استثنایی و تکرار نشدنی می باشد و یک فرصت طلایی برای شما ایجاد می کند که با کمترین هزینه و بیشترین اقامت از تایلند زیبا دیدن کنید.

۲-تایلند در تابستان بسیار رویایی است و مخصوص توریست هایی است که از بودن در زیر باران لذت می برند. جزایر اطراف تایلند که از نظر توریست ها بهشتی روی زمین است، در اثر باران های فراوان به یک منظره ی رویایی تبدیل می شود.

۳-در تایلند هتل های واقعا جذاب و مدرنی وجود دارد. از آنجایی که در تایلند سواحل فراوان و گوناگونی یافت می شود، هتل هایی رویایی در کنار سواحل وجود  دارد.

۴-بیشترین جاذبه های گردشگری تایلند سواحل و جزایر اطراف آن می باشد که علاوه بر منظره ای زیبا با بهترین و بیشترین امکانات از شما پذیرایی می کنند. علاوه بر سواحل رویایی معابد و ساختمان های زیبا با سبک معمای تاریخی در این کشور وجود دارد. زیباترین معابد بودا در این کشور قرار دارد.

۵-همچنین خدمات ویژه ی ارزان ترین تور تایلند شامل حال شما توریست های عزیز می شود.

ادامه مطلب

تور تایلند آفردار Tour offer Thailand

تور تایلند یکی از بهترین و حرفه ای ترین تور های مسافرتی است که همواره برای توریست ها محبوب بوده است. تور زیبای تایلند انواع مختلفی دارد و یکی از بهترین آن ها تور تایلند آفردار می باشد. برای اطلاعات بیشتر متن زیر را دنبال کنید.

تور تایلند | قیمت تور تایلند | تور ارزان تایلند

منظور از تور تایلند آفردار چیست؟

واژه ی آفر به معنی پیشنهاد می باشد. تور تایلند آفردار، تور ویژه یا پیشنهادی تایلند می باشد که در شرایط خاصی بوجود می آید و محبوبیت خوبی دارد. برای اطلاعات بیشتر از تور تایلند آفردار ابتدا آب و هوای تایلند را بررسی می کنیم:

به طور کلی تایلند آب و هوای مرطوب و معتدلی دارد. به این منظور سه فصل در این کشور ایجاد شده است:

فصل گرم و خشک

فصل سرد

فصل مرطوب

فصل سرد تایلند از باران و رطوبت فراوان به دور است و همواره مورد علاقه ی توریست ها است. پس از آن فصل گرم تایلند فرا می رسد که البته فرصت خوبی برای ورزش های صاحلی می باشد.

در فصل مرطوب تایلند در پوشش مه و باران فرو می رود و باران های موسمی تایلند را فوق العاده تحت تاثیر قرار می دهد. تور تایلند در این ماه به طور تایلند آفردار تبدیل می شود.

چرا تور تایلند آفردار یک انتخاب فوق العاده است؟

۱-تور تایلند آفردار یک فرصت طلایی برای شما توریست های عزیز می باشد که با کمترین هزینه، تایلند زیبا و رویایی را ملاقات کنید.

۲-سواحل و جاذبه های گردشگری تایلند، بسیار زیبا و جالب توجه هستند. در کنار سواحل تایلند انواع امکانات وزرشی و تفریحی برای شما توریست های عزیز فراهم می باشد.

همچنین در تایلند جزایر سرسبز و جنگلی فوق العاده ای وجود دارد که مانند بهشتی روی زمین است.

تور تایلند آفردار گشت نوید شما را برای یک مسافرت متفاوت و خاطره انگیز همراهی می کند.

ادامه مطلب

تور تایلند چارتر Tour Thailand

تایلند یک کشور زیبا و دیدنی است که در جنوب شرق آسیا قرار دارد. این کشور زیبا جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و همواره برای توریست ها محبوب بوده است. تور تایلند یکی از بهترین گزینه ها برای مسافرت به این کشور رویایی است. در این میان تور تایلند چارتر محبوبیت ویژه ای دارد. برای اطلاعات بیشتر متن زیر را دنبال کنید.

تور تایلند | قیمت تور تایلند | تور ارزان تایلند

منظور از تور تایلند چارتر چیست؟

تور تایلند چارتر یکی از بهترین انواع تور تایلند می باشد.  این تور تحت هیچ شرایطی کنسل نمی شود و با قیمت کمتر به شما توریست های عزیز ارائه می شود. در واقع تور تایلند چارتر نوعی از تور های تخفیف دار تایلند می باشد.

چرا تور تایلند چارتر یک انتخاب خوب برای مسافرت است؟

۱-همراهی با این تور بسیار مقرون و به صرفه می باشد. زیرا شما می توانید با کمترین هزینه تایلند را در بیشتر اقامت ملاقات کنید.

۲-همچنین تایلند، کشوری رویایی و فوق العاده زیبا می باشد. در اطراف تایلند جزایر گوناگونی وجود دارد که توریست ها آنها را بهشت روی زمین تصور می کنند. این جزایر محل خوبی برای استراحت و آرامش هستند.

۳-سواحل تایلند همیشه مد نظر توریست ها بوده است. در کنار این سواحل انواع امکانات ورزشی و تفریحی به شما ارائه می شود. در کنار بعضی سواحل نیبز بازار ها و سوغاتی های سنتی تایلند وجود دارد.

۴-هتل های تایلند که بخش مهمی از مسافرت شما را تشکیل می دهد، بهترین امکانات و خدمات را به شما ارائه می دهد.

تعدادی از هتل های تایلند در کنار سواحل مختلف این کشور قرار دارد و یک منظره ی فراموش نشدنی برای شا رقم می زنند.

۵-همچنین می توانیم از بازار ها و مراکز خرید جالب تایلند صحبت کنیم. در این کشور انواع مراکز خرید هفتگی و یا شناور وجود دارد. با تور تایلند چارتر گشت نوید همراه باشید تا آن ها را از نزدیک ملاقات کنید.

ادامه مطلب

مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک

مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک یکی از محبوب ترین و باشکوه ترین مراکز خرید بانکوک است. از هرکسی هم در بانکوک سوال کنید، به چه زیبایی این مرکز خرید بزرگ را توصیف می کنند. پس مراقب باشید در مسافرت خود به بانکوک این مرکز خرید زیبا را فراموش نکنید.

اگر به نمای ساختمان آن نگاهی بیاندازید، خواهید فهمید که واقعا درون آن چه می گذرد.

درون آن مارک های بین المللی و معتبر شعبه های جداگانه ای دارند. در همچنین در آن انواع و اقسام پوشاک  و طلا و جواهرات با مدل های جدید و مد روز یافت می شود. این بازار هیچ وقت مجبوبیت خود را از دست نمی دهد و هربار به آنجا بروید، آن را زیباتر و با مدل جدیدتر میبینید.

تور تایلند | قیمت تور تایلند

این مرکز بزرگ پنج طبقه دارد. هر طبقه دارای دکوراسیون خاص خود است. پس باید از تمام طبقات دیدن کنید. تنوع و امکانات جالب فروشگاه شما را سرحال و با  اشتیاق نگه می دارد. حتی در این مرکز خرید ۸ سینما، رستوران و غذاخوری و آکواریوم وجود دارد . اکواریوم تزیینی آن بسیار زیبا است. همچنین در رستوران سیام پاراگون غذا های خوشمزه و خوبی ارائه می شود. غذاهای ارائه شده همان غذاهای تایلندی و بین المللی است. پس مطمئن باشید یک روز خوب در آنجا سپری می کنید.

اما بیایید اطلاعاتی از این فروشگاه معروف به دست بیاوریم.

در محلی که سیام پاراگون قرار دارد، سابقا هتل بین المللی سیام قرار داشت. اما در سال ۲۰۰۲ مرکز خریدی به جای آن ساخته شد که بعد ها به عنوان بزرگ ترین مرکز خرید آسیا به شمار ر فت. توریست ها از بودن در این مرکز خرید احساس خوبی دارند. همچنین این مرکز خرید خیلی بزرگ و حدود ۵۰۰۰۰۰ متر مربع مساحت دارد.

اما رفتن به این مرکز خرید نیز بسیار آسان است. مرکز خرید سیام پاراگون دقیقا در عرض ایستگاه سیام قرار دارد .

ادامه مطلب

مرکز خرید ام بی کی بانکوک

مرکز خرید ام بی کی بانکوک :: MBK shopping center

مرکز خرید ام بی کی بانکوک بعنوان شهری که مراکز خرید جالب و متنوعی دارد، قرار دارد. مرکز خرید ام بی کی بانکوک یکی از قدیمی ترین و شلوغ ترین مراکز می باشد. این مرکز خرید یک ساختمان بزرگ هشت طبقه و زیبا می باشد. درخشش ساختمان توریست ها را به خود جذب می کند. مطمئنا از قدم زدن در آن پشیمان نمی شوید. چون در این مرکز خرید، انواع و اقسام اجناس اعم از وسایل الکترونیکی، وسایل خانه، چرم و مبلمان، پوشاک و… وجود دارد. پس این قسمت بانکوک را از دست ندهید.

تور تایلند | قیمت تور تایلند

اگر وارد ساختمان شوید،  خواهید دید که شامل هشت طبقه و ۲۰۰۰ مغازه می شود. هرکدام از طبقه ها با آرایش خاص خود و به چه زیبایی تزیین شده اند. در طبقه ی اول مغازه تنوع اجناس را خواهید دید. انواع پوشاک و کیف و کفش و سوپر مارکت ها را در  این طبقه پیدا می کنید. حتی نکته ی مهم این است که در اینجا اجناس با تخفیف های ۳۰ تا ۵۰ درصد به شما چشمک می زنند.

جرئیات مرکز خرید ام بی کی بانکوک

اکنون می توانید به طبقات بالاتر رجوع کنید تا تنوع  اجناس زیبا و مارک ها را ببینید. در طبقات بالاتر و به خصوص طبقه ی سوم و چهارم می توانید انواع مبلمان و دکوراسیون منزل را پیدا کنید. هرچه بالاتر بروید و به طبقات پنجم و ششم برسید شاهد انواع سوغاتی و صنایع دستی کشور های مختلف می شوید. معمولا این طبقات برای توریست ها محبوب هستند. پس ساعات خوبی را در این فروشگاه متنوع مختلف می گذرانید. اما اگر احساس خستگی و گرسنگی کردید، نگران نباشید. چون در طبقه ی ششم رستوران های مختلف وجود دارد. مطمئنا بوی خوش غذاها شما ر ا تحریک می کند. حتی در طبقات بالاتر علاوه بر رستوران، سینما و گیم نت موجود  است.

در همه ی طبقات این مرکز خرید معروف، شلوغی جمعیت و شور و شوق توریست ها را مشاهده می کنید. مرکز خرید ام بی کی همواره از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب از شما پذیرایی می کند.

دسترسی به فروشگاه آسان است. شما باید در ایستگاهی به اسم منوریل نشنال پیاده شوید و با یک پیاده روی کوتاه خود را به ام بی کی برسانید. اما این نکته را فراموش نکنید که همواره ترافیک اطراف این مرکز خرید  بزرگ را گرفته است. خود را برای گذراندن لحظاتی در ترافیک آماده کنید.

ادامه مطلب

مرکز خرید پرتونم بانکوک

مرکز خرید پرتونم بانکوک :: Pratu Nam Center of Bankok

اگر قصد مسافرت به تایلند را دارید، مرکز خرید پرتونم بانکوک در تور تایلند فراموش نکنید. بانکوک یک شهر زیبا و جالب است. گشتن در شهر بانکوک روحیه ی شما را شاد میکند. اما باید گفت که در این شهر مراکز خرید زیبا و ارزشمندی وجود دارد که نمی توان آن ها را از دست داد. مرکز خرید پرتونم یکی از بهترین مراکز خرید بانکوک است. بازدید از این مکان را فراموش نکنید.

شاید در ظاهر که نگاه کنید آن را خیلی بزرگ نبینید اما فراموش نکنید که این بازار مزیت های خوبی دارد. مهم ترین و بهترین مزیت آن عمده فروشی و قیمت های ارزان بازار است. پس اگر به دنبال اجناس ارزان قیمت هستید می توانید سری به این بازار بزنید.

قیمت تور تایلند ارزش دیدن از چنین مرکز خریدی را دارد. وقتی وارد این بازار شوید، متوجه شلوغی و همهمه ی آن خواهید شد. مردم و توریست های زیادی با شور و اشتیاق فراوان در این بازار رفت و آمد می کنند. بازار پرتونم شامل دست فروش هایی می شود که مشغول تبلیغ و فروش انواع لباس، پارچه و… هستند. با وجود قیمت ارزان، لباس ها و پارچه ها رنگ های گوناگون و دلچسب و مدل های شیک و متنوعی دارند.

محل مرکز خرید پرتونم بانکوک

این بازار را در تقاطع دو خیابان به نام پچابوری و راچادامری پیدا کنید. قدم زدن در این بازار سرباز و در این منطقه می تواند یک خاطره ی خوب از مسافرت شما به بانکوک بسازد. در کنار اینکه از اجناس بازار دیدن می کنید، می توانید سری هم به رستوران های متعدد این منطقه بزنید. رستوران ها نیز با بوی مطبوعی از غذا از شما استقبال می کنند. همچنین در این منطقه که بازار با ارزش پرتون قرار گرفته برج بلندی به نام کایوت اسکای قرار دارد. این برج از جاذبه های گردشگری و بلندترین برج جنوب شرقی آسیاست. دیدن آن نیز برای شما یک خاطره ی خوب است.

بازار زیبای پرتونم از صبح تا بعد از ظهر از شما استقبال می کند.

 

ادامه مطلب

مرکز خرید سنترال ورلد پلازا تایلند

مرکز خرید سنترال ورلد پلازا تایلند:: Centeral world Plaza

مرکز خرید سنترال ورلد پلازا تایلند یک پایتخت زیبا و دل انگیز به نام بانکوک دارد. در این شهر انواع جاذبه های گردشگری و هتل های درخشان وجود دارد. ولی باید بدانید که در این شهر بازار ها و مراکز خرید جالبی اعم از تمام اجناس و خوراکی ها وجود دارد. مرکز خرید جهانی پلازا یا همان مرکز خرید سنترال ورلد پلازا یکی از بهترین و مشهورترین این مراکز خرید است.

نمای بیرونی ساختمان آن مجلل و خیره کننده است. این مکان که مساحتی حدود ۱۰۲۴۰۰ متر مربع اشغال کرده است دارای تمام امکانات و مجهزات برای توریست ها و خریداران است.  اینترنت و مرکز بازی کودکان در اینجا وجود دارد. پس با خیال راحت فرزندان خود را به مرکز بازی ببرید.

تور تایلند | قیمت تور تایلند

در یک تور ارزان تایلند همچنین می توانید پس از خرید و گشت و گذار طولانی در این بازار به کافی شاپ مراجعه کنید و کمی استراحت کنید در این بازار بیش از ۱۰۰ رستوران و کافی شاپ وجود دارد. فراموش نکنید که این بازار بسیار بزرگ است و یک پیاده روی طولانی برای شما رقم می زند. البته جذابیت آن بیشتر از هرچیز دیگر است و گشت و گذار در این بازار نه تنها شما را خسته نمی کند، بلکه با دیدن هر مغازه، شما بیشتر تحریک می شوید.

اجناس این بازار از نظر کیفیت و قیمت مناسب و استاندارد هستند. کلیه ی اجناس دارای برند های معروف و مشهور مانند برند های ژاپنی و یا مارک معروف جیم تامپسون هستند.

حتی در اینجا کتابخانه های بزرگ و سالن های زیبایی پیدا می شود. می توان اینجا را مانند یک هتل تصور کرد.

اما این مرکز خرید باشکوه را کجا پیدا می کنید؟ مرکز خرید سنترال ورلد پلازا در منطقه ای به نام راتچا پراسانگ قرار گرفته است. این بازار قصر مانند همواره از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب از شما استقبال می کند.

ادامه مطلب