وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا

 

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا

 وقت و پیکاپ سفارت کانادا
وقت سفارت کانادا از آنکارا
جهت اطلاع از هزینه وقت سفارت کانادا از آنکارا با گشت نوید تماس بگیرید. 22332753
مدارک لازم : اسکن پاسپورت و فرم پر شده 160 DS (در صورت پر کردن فرم توسط همکاران تا هزینه ای اضافه می شود)
وقت سفارت کانادا از ابو ظبی
در ابوظبی نیازی نیست که وقت سفارت بگیرید

پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا
جهت اطلاع از هزینه پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا با گشت نوید تماس بگیرید. 22332753
مدت زمان 2 هفته
مدارک لازم برای پیکاپ ویزا : اصل پاسپورت

انواع ویزای کانادا

ویزای توریستی:
ویزای یک بار ورود (single)، ویزای چند بار ورود (multiple)، ویزای 5 ساله (supervisa)
مسافر برای گرفتن وقت سفارت کانادا به دو صورت اقدام می نماید:

درخواست کاغذی (draft): مسافر باید تمامی مدارک خود را ترجمه با مهر دارالترجمه رسمی و  تایید دادگستری  آماده نماید و به یکی از کنسولگری های سفارت کانادا در شهرهای  آنکارا، استانبول یا ابوظبی مراجعه نماید تا مدارک را به سفارت تحویل دهد. با توجه به قانون جدید انگشت نگاری، حضور فرد الزامی است. پس از تحویل مدارک و انجام انگشت نگاری درخواست وی  در سفارت ثبت می شود و باید منتظر جواب بماند. لازم به توضیح است که هزینه ی ویزا باید از طریق بانک به حساب سفارت واریز گردد و رسید آن به همراه مدارک به کارگزاری تحویل داده شود. پس از تحویل مدارک به سفارت فرد یک کد پیگیری (Tracking ID) دریافت می کند که از طریق آن می تواند وضعیت پرونده ی خود را از ابتدا تا انتها از طریق سایت کارگزاری سفارت (VAC) پیگیری کند. بیشترین زمان پاسخگویی که از جانب سفارت اعلام شده 62 روز است.

درخواست آنلاین: در این نوع درخواست نیازی به حضور مسافر در کنسولگری نمی باشد و متقاضی مدارک را به صورت اسکن شده در سایت سفارت کانادا ثبت میکند.  برای انجام درخواست آنلاین باید یک حساب کاربری در سایت سفارت ایجاد شود. پس از انجام مراحل ارزشیابی آنلاین، در صورت تایید صلاحیت و دریافت کد کاربری ، شخص می تواند نسبت به درخواست آنلاین اقدام نماید. برای انجام این کار باید تمامی مدارک به صورت اسکن شده موجود باشد. پرداخت هزینه ی ویزا در این روش تنها از طریق کارت اعتباری صورت می گیرد. پس از اتمام کار متقاضی یک شماره ی پرونده و برگه ی انگشت نگاری دریافت می کند و پیگیری پرونده تنها از طریق این شماره صورت می گیرد. زمانیکه ثبت نام آنلاین انجام شد، شخص تا یک ماه زمان دارد که برای انگشت نگاری به یکی از کنسول گری های سفارت کانادا در آنکارا، استانبول یا ابوظبی مراجعه نماید. زمان پاسخگویی به درخواست آنلاین، طبق اعلان سفارت، 25 روز می باشد.

انگشت نگاری: انگشت نگاری مرحله اخر ثبت نام ویزای کانادا در سفارت می باشد. در حالتی که متقاضی درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت می کند تا 30 روز مهلت دارد که به یکی از شعب واک در آنکارا، استانبول یا ابوظبی مراجعه نماید. در غیراینصورت درخواست او باطل می شود و هزینه ی پرداخت شده برگشت داده نمی شود. در صورتی که فرد بخواهد حضوری ثبت نام کند در موقع ثبت نام و تحویل مدارک انگشت نگاری انجام می شود. توجه داشته باشد که تا زمانیکه انگشت نگاری انجام نشود ثبت نام تکمیل نشده و درخواست ویزای او تحت بررسی قرار نخواهد گرفت.

تعرفه ثبت نام ویزا:
تعرفه ثبت نام ویزا و انگشت نگاری به شرح زیر می باشد:
هزینه ویزا: 100 دلار
هزینه انگشت نگاری : 85 دلار
به عبارتی در ثبت نام حضوری برای هر نفر باید 185 دلار  به حساب سفارت کانادا واریز شود.
در ثبت نام آنلاین پرداخت از طریق کارت اعتباری و به صورت آنلاین انجام می گردد. اما در ثبت نام حضوری باید آن وجه در گارانتی بانک به حساب سفارت واریز شود و رسید آن تحویل سفارت گردد.

جهت درخواست ویزای توریستی (تک ورود (شش ماهه)، چند بار ورود (2 ساله)) مدارک زیر لازم است :
کپی تمام صفحات پاسپورت
ترجمه شناسنامه
نامه ی تمکن مالی یا گردش حساب چهار ماهه
تکمیل و تایید فرم درخواست ویزا (application form)
تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی (family information)
یک قطعه عکس 3.5 * 4.5
ارائه ی ترجمه سند ملکی
ارائه ی ترجمه مدرک شغلی (برای صاحبین مشاغل جواز کسب لازم است، اما برای کارمندان نامه ی اشتغال به کار و فیش حقوقی باید ارائه شود)
رزرو هتل و بلیط (اختیاری)
دعوتنامه (اختیاری)
ترجمه سند ازدواج (اگر زن و شوهر با هم اقدام کنند)

 

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا

جهت دریافت ویزای پنج ساله (Supervisa)  مدارک زیر الزامی است:
ویزای 5 ساله که همان ویزای 10 ساله می باشد اما به علت اعتبار پاسپورت های ایرانی که بیشتر از 5 سال نیست ، اعتبار این ویزا برای ایرانی ها 5 ساله لحاظ می شود.افرادی واجدالشرایط دریافت این نوع ویزا هستند که فرزند یا نوه ی آنها دارای اقامت موقت یا دائم (دارنده PR یا مقیم کانادا) باشد. معمولاً والدین دانشجویان در حال تحصیل در کانادا یا والدین افراد مقیم کانادایی می توانند نسبت به درخواست این ویزا اقدام کنند. برای دریافت ویزای پنج ساله علاوه بر مدارک فوق الذکر لازم است که:
مدارک اقامت دائم یا موقت فرد مقیم در کانادا
ارزشیابی مالی فرد مقیم در کانادا
T4
گواهی حقوقی فرد مقیم در کانادا
بیمه یک ساله برای متقاضی
– نتیجه آزمایشات پزشکی متقاضی (پزشکان مورد تائید)
ارائه شود.

 لیست قیمت های ویزای کانادا :

 

شرح

دلار

ویزای تک ورود – یک نفر

$100

ویزای چندبار ورود – یک نفر

$100

خانواده

$500

ویزای دانشجویی

$150

 ویزای کاری موقت

$155

 ویزای کاری – گروه بیش از 3 نفر

$465

 ویزای ترانزیت – اقامت کمتر از 48 ساعت در کانادا

free

جهت تمدید ویزا قبل از پایان انقضا ویزا باید انجام شود. در صورتی که در کانادا هستید قبل از انقضای ویزا اقدام به تمدید نمایید.
اگر ویزای کانادا داخل پاسپورت شما زده شده باشد، باید 30 روز قبل از تاریخ درج شده در ویزا، و اگر ویزا نداشته باشید باید 6 ماه بعد از ورود به کانادا نسبت به تمدید اقدام نمائید.
شما امکان تمدید ویزا، تغییر ویزا و تغییر موقعیت کاری یا تحصیلی خود اقدام نمائید.

 

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا

جهت تمدید پاسپورت کانادا مدارک زیر الزامی می باشد:
1. دو قطعه عکس سایز 7*5، زمینه سفید، جدید، دارای مهر عکاسی و تاریخ روز به میلادی
2. کپی از کارت شهروندی پشت و رو (در صورتیکه پاسپورت منقضی شده است باید اصل کارت شهروندی ارائه شود).
3. اصل پاسپورت کانادایی قدیمی
4. فرم تقاضای صدور پاسپورت جدید

فرم simplified برای پاسپورت دارای اعتبار و برای پاسپورت های منقضی شده فرم های general application + statutory declaration باید تکمیل شود.
کسانی که پاسپورت کانادایی آنها منقضی شده است می بایست بصورت تلفنی با مسئول پاسپورت کانادایی در آنکارا، تماس بگیرند و با ایشان صحبت کنند که چنانچه مدرک خاص دیگری نیاز هست به شما بگویند.

وقت سفارت کانادا ، وقت سفارت کانادا در استانبول ، وقت سفارت کانادا در آنکارا ، گرفتن وقت سفارت کانادا ، چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم،

تور استانبول|تور دبيتور مالزي| تور تايلندتور آنتاليا|تور روسیه| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور ارزان دبي| قيمت تور دبي| تور دبي با ماهان| قيمت تور مالزي|ارزانترين تور مالزي| تور مالزي و سنگاپور| تور مالزی و لنکاوی|قيمت تور تايلند| تور تايلند ارزان| تور بانکوک پاتايا| تور سامويي| تور آنتاليا نوروز| تور کوش آداسي| تور ترکيبي آنتاليا استانبول| تور بدروم| تور هتل قصر| وقت سفارت آمريکا

یک پاسخ به “وقت سفارت کانادا”

  1. وقت سفارت آمریکا گفت:

    مرسی از مطلبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *