هتل الیسیوم THE ELYSIUM

favouritesfavouritesfavouritesfavouritesfavouritesTOP

این هتل در منطقه تکسیم است.

آدرس سایت هتل

هتل الیسیوم(THE ELYSIUM) انتخاب بسیاری از گردشگران برای سفرشان به استانبول است .

در تور استانبول و مسافرت به استانبول یکی از بزرگترین و حساس ترین دغدغه های مسافران و گردشگران یافتن یک مکان اقامتی مناسب و بعضا با قیمت خوب است .

البته اگر در حین سفر به دنبال یک هتل خوب با قیمت مناسب بگردید ممکن است دچار نگرانی و استرس شوید به همین خاطر توصیه می شود امکانات اقامتی خود را قبل از عازم شدن تععین کنید و با خیالی راحت سفرتان را آغاز کنید .

استانبول از جنبه هتل ها و مکان های اقامتی مناسب کاملا فول است و مسئله مهم موقعیت مکانی و امکانات خواسته شده برای محل اقامت است .

هتل الیسیوم استانبول از بهترین هتل های استانبول است که از موقعیت مکانی بسیار مناسبی برخوردار می باشد فاصله بسیار نزدیک آن با میدان تکسیم و بازار استانبول آن را به هتلی استثنایی و محبوب تبدیل کرده است .

اقامت در این هتل دسترسی بسیار اسان به مترو و ایستگاه های اتوابوس را برای مسافران فراهم میکند و به راحتی میتوان از مکان های دیدنی و شهر زیبای استانبول دیدن کرد.

از لحاظ امکانات رفاهی هتل الیسیوم یا الیزیوم استانبول از امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردار است .

اتاق های زیاد و بزرگ با تمام امکانات رفاهی و بهداشتی بسیار مناسب و دل نشین هستند و هتل دارای رستوران ها ی شیک و بزرگی است که تنوع و منو های غذایی بسیار خوش مزه و گستره ای دارند .

استخر سرپوشیده ,مرکز تناسب اندام ,مرکز ماساژ نیز از دیگر امکانات مورد علاقه مسافران هتل الیسوم استانبول است .

برای کسب اطلاعات کاملی از قیمت هتل های استانبول و هم چنینی قیمت تور های ارزان استانبول با آژانس هواپیمانی گشت نوید تماس بگیرید.

 

تور استانبول|تور دبیتور مالزی| تور تایلندتور آنتالیا| تور ارزان استانبولتور لحظه آخری استانبول|تور روسیه