هتل ساتورن تایلند

هتل ساتورن تایلند 

هتلی واقع در شهر بانکوک است.هتل ساتورن تایلند در قلب شهر بانکوک قرار دارد . و محلی مناسب برای اقامت، بسیار راحت و دنج دارای  ۸۲ واحد مبله با تمام امکانات رفاهی است. این هتل در موقعیت مکانی خوبی واقع شده است و دسترسی راحت این هتل از اتوبوس ها و قطار آنرا شلو ع تر از دیگر هتل ها می کنند . معماری به کار گرفته شده در این هتل مدرن و با طبع گردشگران و توریست ها از سراسر دنیاست.هتل ساتورن تایلند مکانی برای هم کسب و کار و  هم برای تفریح در نظر گرفته شده است . شما با هر هدفی که به تایلند مسافرت کنید هتل ساتورن آماده ارائه خدمات به شما است.

از جمله ویژگی های امکاناتی هتل ساتورن تایلند :

تور تایلند | قیمت تور تایلند | تور ارزان تایلند

مجهز به اینترنت برای راحتی اقامت کنندگان وای فای برای همه اتاق در نظر گرفته شده است.همچنین مکان های عمومی این هتل نیز به وای فای مجهز هست.

دارای بخش ماساژ درمانی برای مسافران است.

دسترسی راحت به فرودگاه برای هر چه آسان بودن رفت و آمد مسافران وتنها ۴۵ دقیقه از فرودگاه Suvannabhummi فاصله دارد. همچنین هتل ساتورن دارای پارکینگ مجزا است.

دسترسی راحت به مرکز خرید معروف Silom دارد هتل ساتورن تنها ده دقیقه با سیلوم فاصله دارد. و گردشگران به راحتی می تواند خریدها و سوغاتی های خود را تهیه کنند.

رستوران های این هتل با انواع نوشیدنی های گرم و سرد پذیرای مهمانان است. و خدمات این رستوران ها در داخل اتاق ها نیز انجام می شود . در این رستوران انواع غذاهای بین المللی برای جلب رضایت توریست ها صرف می شود.

هتل ساتورن اتاقی برای اجرای جلسه ها و سمینار های کاری دارد و مهمانها برای سفرهای کاری خود می تواند در این هتل اقامت کنند.

انواع اتاق ها در این هتل برای رزرو و جود دارد از جمله سوپر اتاق  که اتاقی یک یا دو نفره است. اتاق لوکس ، اتاقی مجلل با تمام امکانات رفاهی بالا

شما می توانید از خدمات آرایشگاهی هتل ساتورن استفاده کنید.این هتل در تور تایلند میتواند راحتی شما را تامین کند.

 

هتل ساتورن تایلند
هتل ساتورن تایلند

درباره نویسنده

client-photo-1
seo bartar

نظرات

پاسخ دهید