هتل رویال بینگ تانگ مالزی

هتل رویال بینگ تانگ مالزی

 

هتل رویال بینگ تانگ مالزی یکی از هتلهای معروف تورمالزی است که دقیقا در مرکز مثلث طلایی شهر قرار گرفته است. وموقعیت مکانی این هتل طوری قرار گرفته که نزدیک به مهمترین قسمتهای شهر مانند مرکز خرید Berjaya Times و ایستکاه قطار sentral  است. و همچنین مسافت هتل تا فرودگاه بین الملی این شهر فقط ۴۰ کیلو متر می باشد.

اگر در مورد اتاقهای زیبای این هتل بخواهیم صحبتی داشته باشیم میتوان چنین گفت که اتاقها از امکاناتی چشم گیر مانند منظره بسیار زیبا رو به مرکز شهر و تلویزیون ال سی دی متصل به کابل شهری – وای فای رایگان – حمام اختصاصی با مواد بهداشتی و شوینده و سشوار – و  … اسم برد.

هتل رویال بینگ تانگ داری امکانات دیگر مانند باشگاه ورزشی و استخر رو باز می باشد که مهمانها میتوانند از باشگاه  و استخر به صورت رایگان استفاده کنند.استخر آب گرم و استخر آب سرد یکی از مزایای دیگر این هتل می باشد. که برای رفاه حال مسافران در نظر گرفته شده است . داخال باشگاه ورزشی امکانتی مانند تردمیل – دوچرخه زمینی- دوچرخه فضایی -ماساژور برقی – الپیتیکال باشگاهی – پرس بالای سینه – استپ باشگاهی – و امکاناتی دیگر  که مسافران در کمال آرامش هم به سفر خود ببپردازن  هم به ورزش و سلامت.

رستوران داخل هتل به اسم sunflowers که خدمات ان به صورت سلف سرویس می باشد . و انواع غذاهای محلی و بین الملی را پخت می کند. د رقسمت دیگر هتل کاف شاپی به اسم کافه رویال و جود دارد که انواع نوشیدنی و کوکتل مخصوص کافه رویال را سرو می کنند .

هتل بینگ تانگ یک انتخاب بسیار عالی برای مسافران علاقه مند به جستجوی سفرهای خانوادگی پر هیجان است.

از دیگر امکانات هتل رویال بینگ تانگ سالن کنفرانس برای جلسات احزاب  و بیزنس منهای مالزی م ی باشد. همچنین سالن رقص این هتل از ویژگیهای آن میباشد.

home_img04     conference_img

sunflowers_brasserie_img

superior_img

 

تور ارزان مالزی|هتل های مالزی 

درباره نویسنده

seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.