هتل الیت وورد استانبول

شناختی درباره هتل الیت وورد استانبول

هتل الیت وورد استانبول :: از هتل های پنج ستاره ای است که در پنجاه متری میدان تکسیم قرار دارد میدان تکسیم ازمیدان های اصلی ترکیه است که هتل در نزدیکی آن واقع شده است این نزدیکی به میدان امتیازات زیادی رابه هتل الیت وورد استانبول میدهد.

دراطراف میدان های مرکزی شهر معمولا وسایل حمل و نقل از جمله مترو قرار دارد که شما می توانید به راحتی به نقاط مختلف شهر دسترسی داشته باشید دراطراف میدان فروشگاه مختلف وپاساژهای زیادی است که شما میتوانید بارفتن به هرکدام از این فروشگاه ها خرید ها ونیازهای تان را برطرف کنید.

 

امکانات هتل الیت وورد استانبول

هتل الیت وورد استانبول شصت واحد دارد که در هرکدام امکانات ویژه ای قرار دارد ازجمله سیستم گرمایشی دارد که در داخل هرکدم از اتاق ها قرار داده شده است در ضمن یک تلویزیون هم دارد که شما میتوانید با هتل هماهنگ کرده و کانال هایی که در داخل کشورتان پخش می شود یا جاهای دیگر.

از دیگرامکاناتی که می توان به آن اشاره کرد داشتن شش رستوران است در هرکدام از این رستوران غذاهای بین المللی وترکیه تبخ میشود و آشپز های مجربی در این رستوران ها کار میکند که اعتبار هتل را بالا برده اند.

همچنین این هتل دارای یک استخر مجهز میباشد که همه مسافران به صورت بیست وچهار ساعته میتوانند از آن استفاده کنند و اوقات خوشی را تجربه کنند.

از امکانات دیگر این هتل میتوان به یک باشگاه بدن سازی مجهز اشاره کرد که شما میتوانید درهر زمانی که بخواهید از دستگاه های این مجموعه استفاده کنید.

یکی از این ویژگی های بارز این هتل این است که به صورت بیست وچهار ساعته پذیرای همه مسافران عزیز میباشد و کارکنان این هتل آماده خدمت رسانی به همه مسافرانی که از نقاط مختلف دنیا به این شهر مسافرت میباشند.

شما میتوانید از طریق شرکت هواپیمایی گشت نوید مسافرت با بهترین تور همراه با اقامت در بهترین هتل ها که یکی از آن ها هتل الیت وورد استانبول  میباشدرا در تور استانبول تجربه.

 

درباره نویسنده

client-photo-1
seo bartar

نظرات

پاسخ دهید