هتل آماری واترگیت

هتل آماری واترگیت بانکوک مکانی برای آب درمانی با استاندارد های در سطح جهانی است. این هتل در بانکوک قرار دارد از هتل های معروف در شهر بانکوک است که بسیار مورد توجه گردشگران و توریست های خارجی است.

آیا موقعیت مکانی هتل آماری واترگیت بانکوک  در محبوبیت آن تاثیرگذار است؟

با چند قدم دور شدن از این هتل به مرکز جهانی پلازا Plaza می رسیم که درست در مقابل آن یک بازار عمده فروشی قرار دارد که این بازار به Pratunam شهرت دارد. هتل آماری واترگیت بانکوک علاوه بر نزدیکی به بازار در پنج کیلومتری میدان سیام قرار دارد این میدان از میدانهای اصلی شهر است. که به بسیاری از امکانات و خدمات شهری نزدیک می باشد.

هتل آماری واترگیت از لحاظ موقعیت مکانی در جای از شهر بانکوک قرار دارد که راحتی بیشتری برای توریست ها فراهم می کند و این امر بر محبوبیت این هتل افزوده است.

این هتل ۴۰ کیلومتر از فرودگاه بانکوک Suvarnabhumi فاصله دارد و مسافران در زمان کوتاهی بین هتل و فرودگاه را طی می کنند. همچنین هتل زیای شهر بانکوک آماری واترگیت از نمایشگاه BITEC فقط ۱۵ کیلومتر فاصله دارد و گردشگران اقامت کننده در این هتل علاوه بر استراحت می توانند به دیدن این نمایشگاه نیز بروند.

از امکانات رفاهی داخل هتل آماری واترگیت بانکوک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هتل آماری واترگیت بانکوک
هتل آماری واترگیت بانکوک

از امکانات رفاهی این هتل داشتن اتاق های با تمام ملزومات مانند تلویزیون صفحه تخت و دستگاه دی وی دی است علاوه براین این این اتاق ها مبله و دارای حمام اختصاصی است

از دیگر تجهیزات داخل هتل استخر های  آب گرم است که میهمانان می توانند از ماساژ و اتاق بخار این هتل تمام استفاده را ببرند. در رستوران های این هتل انواع غذا های عربی و بین المللی برای سلیقه های گوناگون طبخ می شود.

گشت نوید در تور تایلند شما رابه دیدن این هتل زیبا دعوت می کند.

 

درباره نویسنده

client-photo-1
seo bartar

نظرات

پاسخ دهید