مناطق دیدنی کوالالامپور

کشور مالزی یکی از کشور های آسیایی واقع در جنوب شرقی آن است که اندونزی و سنگاپور تنها همسایگان این کشورند. کوالالامپور پایتخت کشور مالزی می باشد که واقع در ساحل غربی ان است و این شهر بزرگ ترین شهر این کشور است. همچنین فرهنگ این کشور از سه اصل چینی، مالایی، هندی است.  مناطق دیدنی کوالالامپور بیشمار است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

مناطق دیدنی کوالالامپور:

کشور مالزی یکی از بهترین کشور های توریستی جهان است و شهر کوالالامپور مورد گزینش توریست ها قرار می گیرد. شاید یکی از زیبایی های این شهر در آمیختن فرهنگ قدیمی و جدید آن است. حتی بیش از ۴۰ ایرلاین در این شهر قرار دارد. سرویس حمل و نقل های داخلی و بیرونی این شهر خوب است و می توان به راحتی از آن استفاده کرد. شما توریست ها می توانید در این شهر نهایت استفاده را ببرید و خاطرات خوبی برای خود رقم بزنید چرا که کولالامپور جاذبه های دیدنی زیادی دارد.

۱- برج های دو قلوی پتروناس :

از اصلی ترین جاذبه های دیدنی کوالالامپور برج های دو قلوی پتروناس به شمار می آیند. طراحی این برج ها به گونه ای متفاوت است و محل های خوبی برای تفریح و تجارت می باشند. جالب است بدانید در طبقه ی ۴۱ و ۴۲ پلی میان دو برج احداث گردیده است. شما توریست ها می توانید از آن عبور کنید. اما پیشنهاد می شود که اواسط روز به آن جا برود. زیرا باید مدت زمان زیادی برای گرفتن پل صرف کنید. و اما دورن برج ها شما می توانید از موزه ی PETROSAINS ارکستر فیلارمونیک و مرکز خرید SURYA KLCC نهایت استفاده را ببرید.

مناطق دیدنی کوالالامپور
مناطق دیدنی کوالالامپور

۲- اکواریوم KLCC

بی شک اکثر شما دوست دارید بدانید که دنیای زیر آب چگونه است. علت شهرت این آکواریم این است که در این آکواریم ماهی هایی وجود دارد که نظیر آنها در عمق های خطرناک دریا یافت می شود. حتی اگر شما گردشگران عزیز به مطالعه ی زیستن این نوع ماهی ها علاقه مندید در اینجا اطلاعات کامل و نادری از آن ها می توانید یافت کنید. یکی از عالی ترین جاذبه های آن راه تونل مانند بین اکواریوم ، نمایش های گوناگون آبزیان و برنامه ی غذا دادن به آبزیان می باشد. ماهی های این آکواریوم متفاوت می باشند مثل ببرکوسه و یا مارماهی ها که بسیار دیدنی اند و از مناطق دیدنی کوالالامپور به شمار می آید.

۳- پارک آبی سان وی

از جمله زیباترین مناطق دیدنی کوالالامپور  این پارک خوش طبیعت است که به دلیل محیط شاد و هیجانی و حتی ساحل شنی زیبایی که دارد مورد توجه قرار می گیرد. سبک معماری این پارک مصری می باشد. شما می توانید نهایت استفاده را از این پارک ببرید. همچنین می توانید موج سواری کنید. اگر می خواهید به شدت هیجان زده شوید، ترن هوایی های هیجان انگیز و پل معلقی که ۴۲۸ متر ارتفاع دارد را استفاده کنید. پیاده روی در ساحل شنی و مشاهده ی باغ وحش بزرگ از محبوب ترین تفریحات از پارک به شمار می آید. در این مجموعه ی آبی استخر موج ، رودخانه ی خروشان ، سرسره های بزرگ طراحی شده است. قابل ذکر است که دو برج بلند اطراف این پل وجود دارد. بین دو برج طنابی رسم شده است. اگر سعی کنید از آن جا عبور کنید بسیار هیجان زده می شوید. چرا که زیر پای خود استخر های شنا را می بینید و مردمی را که تفریح می کنند. بی شک دیدن چنین صحنه هایی به خودی خود شادی می آورد.

۴- غار میمون ها

یکی از علت های شهرت آن جنبه های تاریخی آن است. چرا که  این غار در قرن ۱۹ توسط کاوشگران امریکایی کشف شده است و حتی این چنین تعریف شده که مخفی گاهی برای کومونیسم ها بوده است. اما امروزه محل پرستش هندو ها می باشد. شما باید بدانید هنگامی که داخل می شوید با استقبال میمون ها روبه رو می شوید. پس خود را برای دیدن آن صحنه آماده کنید.

۵- مسجد آبی

نام این مسجد سلطان صلاح الدین عبدالعزیز شاه است و به علت رنگ آبی به مسجد آبی شهرت دارد. سبک معماری این مسجد ایرانی است. اکثر توریست ها دیدن از این مسجد را دوست دارند. مهم نیست مسلمان باشند یا نه. و خیلی خوبست که شما در این مسجد اجازه ی عکس گرفتن دارید.

۶- باغ پرندگان کوالالامپور

پرندگان که منبع انرژی مثبت هستند خواهان زیادی دارند. در مالزی باغ مخصوص پرندگان وجود دارد که انواع گونه های آنان یافت می شود.

 تور مالزی |قیمت تور مالزی |تور مالزی و سنگاپور | تور کوالالامپور و سنگاپور

درباره نویسنده

client-photo-1
seo bartar

نظرات

پاسخ دهید