قیمت تور دبی مهر ۹۶

قیمت تور دبی مهر ۹۶

بیایید با دبی آشنا شویم

قیمت تور دبی مهر ۹۶ :دبی شهری جذاب و توریستی واقع در امارات متحده است که هر ساله از سراسر جهان توریست های زیادی به آنجا مسافرت می کنند. جاذبه های توریستی زیادی در دبی وجود دارد مانند اسکله های صاحلی، پارک های مفرح  و شادی آور البته بی خطر،‌ موزه های سنتی و پارک های باصفا ی زیبا و…

هتل های موجود در دبی بسیار لوکس و با امتیاز و ستاره های بالا هستند ولی البته هزینه های بالایی نسبت به هتل های مالزی و یا روسیه دارند. حتی برای رستوران های دبی باید هزینه ی نسبتا بالایی بپردازید. دبی اختلاف ساعتی زیادی با تهران ندارد و تنها در حدود نیم ساعت است.

و اما رفتار مردم دبی گرم و صمیمی است و از این نظر با مشکلی مواجه نخواهید شد. البته احترام سالخوردگان برای مردم این شهر اهمیت بالایی دارد.

زبان رسمی مردم این شهر عربی است اما شما می توانید با تسلط به زبان انگلیسی به راحتی در دبی زندگی کنید.

قیمت تور دبی مهر 96
قیمت تور دبی مهر ۹۶

مسافرت با تور دبی در مهر ماه چگونه است؟

پیش از این از آب و هوای دبی صحبت کردیم. اما می توان گفت که آب و هوای دبی در مهر ماه به نسبت ماه قبل از خود بهتر می شود. بنابراین شرایط سفر در این ماه متعادل است. اما به شما توریست های عزیز پیشنهاد می شود که ماه های نوامبر تا آوریل را برای مسافرت خود انتخاب کنید که شرایط مسافرت دبی کاملا مهیا می شود.

قیمت تور دبی مهر ۹۶ چگونه است؟

قیمت تور دبی برای مهر ماه مناسب است و خیلی گران نیست و این بستگی به شرایط دبی در این ماه دارد. باید بدانید که قیمت تور ارزان دبی برای ماه های تابستان است که معمولا توریست های کمتری آنجا را برای مسافرت ترجیح می دهند. بیش ترین هزینه ی تور دبی مخصوص بهترین زمان سفر یعنی نوامبر تا آوریل است. اما اگر مهر را برای مسافرت توری خود انتخاب کردید قیمت مناسبی دارد.

|تور ارزان دبی

درباره نویسنده

client-photo-1
seo bartar

نظرات

پاسخ دهید