قیمت تور دبی دی ۹۶

قیمت تور دبی دی ۹۶

ویژگی های مسافرتی دبی چگونه است؟

قیمت تور دبی دی ۹۶ :نخست از امارات متحده شروع می کنیم. امارات متحده کشوری واقع در دریاهای خلیج فارس است. شهر های موجود در این کشور به شیخ نشینان معروف اند مانند ابوظبی، دبی،‌ شارجه،‌ راس الخیمه،‌ فجیره و عجمان.

برزگ ترین شیخ نشین آن ابوظبی و معروف ترین آن دبی است که توضیحات ما درباره ی تور آن است.

واژه ی دبی در اصل واژه ی فارسی است که در مرور زمان دچار تحول معنایی شده. در زمان های قدیم مردم این نام را به این شهر دادند که به معنی دو بنیاد یا دو سلسله است.

دبی شهری معروف در سراسر جهان است. هر ساله تور های زیادی روانه ی دبی می شوند. و این موضوع جالبی است که بدانید درصد بومی های دبی کمتر از افرادی است که اقامت دبی را گرفته اند. بومی های دبی فقط در حدود ۱۰ یا ۱۵ درصد هستند. ۸۵ درصد دیگر هم ساکنانی هستند که اکثرا از آسیا به دبی مهاجرت کرده و ساکن شدند.

قیمت تور دبی دی 96
قیمت تور دبی دی ۹۶

شما می توانید به راحتی با تور دبی همراه شوید و نهایت لذت را از پارک های رنگارنگ،‌موزه های تاریخی و اسلکه های دل ربای آن ببرید.

سفر شما از نظر زمان و مدت پرواز آسان است. زیرا اگر از تهران عازم دبی شوید دو ساعت بعد از پرواز خود به دوبی می رسید. اگر به ساعت خود نگاه کنید فقط نیم ساعت یا ساعت دقیق تهران تفاوت دارد.

حقیقت دبی این است که در بیابان قرار گرفته و به علت پوشش گیاهی خاص خود آب و هوای مطلوبی ندارد. ولی این دلیل خاصی برای نرفتن به دبی نیست و شما می توانید بهترین فصل ها ر ابرای مسافرت توری خود گلچین کنید.

چه زمانی را سفر انتخاب کنیم؟

سردترین ماه سال در دبی ماه ژانویه یعنی مصادف اواسط دی است. البته سردی به این معناست که دمای هوا از ۲۴ درجه پایین تر نمیشود. ولی مطمعنا شما این ماه و بقیه ماه های زمستانی را برای مسافرت توری خود ترجیح می دهید. معمولا تور های عازم دبی در این ماه ها بیشترین طرفدار را دارند.

قیمت تور دبی برای دی ماه چگونه است؟

چون این تور ها بیشترین طرفدار را دارند و به اصطلاح درجه یک هستند،‌ مسلما بالاترین قیمت را نسبت به بقیه تور های سال دارند.

در بیان کلی تر می توان گفت که تور های دبی در زمستان بیشترین روند را دارند.

پیشنهاد می شود که شما هم تور های دی ماه را انتخاب کنید.

قیمت تور دبی |تور دبی |تور ارزان دبی

درباره نویسنده

seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید