قیمت تور استانبول چند؟

این سوالی است که اکثر مردم می پرسند و یکی از عبارات کلیدی در گوگل ، قیمت تور استانبول چند است؟ بنابراین برای بهترین تور استانبول و قیمت های مناسب همیشه سایتهایی موفق اند که تور چارتری استانبول دارند در این راستا گشت نوید با  برخورداری از توان چندین سال  مالی و توان تجرب خود در زمینه تور مسافرتی استانبول  در بین ۵۰ آزانس برتر تور قرار گرفته افتخاری که با زحمت کادر فنی و مجرب تور استانبول گشت نوید حاصل شده است.

قیمت تور به استانبول در فصول مختلف فرق میکند.به طور مثال در فصل بهار قیمت تور استانبول با توجه به اینکه مردم سفر های نوروز ی را پشت سر گذاشته اند، نسبتا افت زیادی می کند. اما منظور از نسبتا نسبت به ایام نوروز و نسبت به ایام پیک قبل از سال می باشد. قیمت تور استانبول در فروردین ماه و بعد از چهاردهم فروردین به بعد حدود ۳۵ درصد نسبت به ایام نوروز افت دارد. قیمت تور استانبول در اردیبهشت ماه به دلیل خوب شدن هوا و همچنین شروع فستیوال گل لاله در شهر زیبای استانبول نسبت به فروردین رشد ۱۵ درصدی را در خود می بیند.

قیمت تور استانبول
قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول در خردادماه به دلیل شروع امتحان های مدارس یک روند نرمالی را برای مسافرین به همراه دارد. مثلا اگر  قیمت تور استانبول در اردیبهشت ماه یک هتل ۴ ستاره در میدان تکسیم به مدت سه شب و چهار روز مبلغ ۸۹۰ هزار تومان باشد در خرداد ماه به ۸۴۰ هزار تومان کاهش پیدا میکند. اما با شروع فصل گرم تابستان و شروع مسافرت ها قیمت تور استانبول رشد زیادی را در خود می بیند.

قیمت تور استانبول
قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول تیر ماه با قیمت تور استانبول مرداد ماه تفاوت چندانی ندارد. ولی این دو ماه در فصل تابستان نسبت به کل فصل بهار رشد زیادی را در قیمت تور استانبول دارد. باز هم به طور مثال همان تور که ۸۴۰ هزار تومان در ماه خرداد ماه بود. در این دو فصل به حدود ۱٫۱۴۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا میکند. قیمت تور استانبول در شهریور ماه به اوج خود به دلیل نزدیک شدن به پایان تعطیلات می رسد. قیمت تور استانبول شهریور ماه بعد از تاریخ نوروز بالاترین نرخ تور در کل سال می باشد . قیمت تور استانبول در پاییز افت زیادی نسبت به فصل تابستان داشته و حدود ۳۰درصد کاهش پیدا میکند. قیمت تور استانبول در زمستان روند نرمالی را به خود گرفته و در بهمن ماه شروع رزرو تورهای نوروزی می باشد.

هتل های پیشنهادی گشت نوید برای تور استانبول ویژه شهریور ۹۵ به شرح زیر است :

هتل MATIAT هتلی چهار ستاره در منطقه YENIKAPI است .

قیمت این هتل برای ۴ شب و ۵ روز با پرواز  معراج با ساعات پروازی رفت ۲۳٫۳۰صبح و برگشت : ۰۲:۲۰ ( قیمت ها به تومان می باشد)

اتاق دو تخته :۹۲۵٫۰۰۰

اتاق یک تخته :۱٫۰۹۵٫۰۰۰

کودک با تخت:۹۲۵٫۰۰۰

تور استانبول قیمت
تور استانبول قیمت

 —

———————————————————–

هتل MIM هتلی چهار ستاره در منطقه NESANTASI است .

قیمت این هتل برای ۳ شب و ۴ روز با پرواز معراج با ساعات پروازی رفت ۲۳:۳۰ صبح و برگشت : ۰۲:۰۰ ( قیمت ها به تومان می باشد)

اتاق دو تخته : ۹۲۵٫۰۰۰

اتاق یک تخته :۱٫۰۵۰٫۰۰۰

کودک با تخت:۹۲۵٫۰۰۰

mim-1

————————————————————————–

هتل LE MIRAGE  هتلی چهار ستاره در منطقه SISLIاست .

قیمت این هتل برای ۳ شب و ۴ روز با پرواز معراج با ساعات پروازی رفت ۲۳:۳۰ صبح و برگشت : ۰۲:۲۰۰ ( قیمت ها به تومان می باشد)

اتاق دو تخته :۱٫۱۹۵٫۰۰۰

اتاق یک تخته :۱٫۵۹۵٫۰۰۰

کودک با تخت۱٫۰۹۵٫۰۰۰

7048369_21_b

————————————————————–

هتل HILTON GARDEN INN PLUS  هتلی چهار ستاره در منطقه BEYOGLU است .

قیمت این هتل برای ۳ شب و ۴ روز با پروازمعراج با ساعات پروازی رفت ۴:۰۰ صبح و برگشت : ۲۳:۰۰ ( قیمت ها به تومان می باشد)

اتاق دو تخته :۱٫۲۵۰٫۰۰۰

اتاق یک تخته :۱٫۷۰۰٫۰۰۰

کودک با تخت:۱٫۲۰۰٫۰۰۰

 قیمتهای مختلف تور استانبول با هتل های  استانبول تفاوت دارد، و در هر ماه و یا فصل از سال تغییر می کند. مسافران محترم می توانند با ورود به سایت گشت نوید از قیمتهای  تور استانبول میتوانند با خبر شوند. لطفا  در هر  فصل با مراجعه به سایت نظرات خود را در مورد اعلام قیمت  و نحوه اطلاع از قیمت های تور استانبول با ما در  میان بگذارید. حتما خبرهای خوبی در کلیه فصول سال در همین صفحه قیمت تور استانبول برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

آژانس گشت نوید ارائه دهنده تور های  کامل ترکیه

آژانس ما و تیم مجرب پکیج سازی گشت نوید در نظر دارد تمامی نظرات اعلام ده تور از سوی مشتریان را در اسرع وقت  بررسی و نسبت به اعمال آن اقدام نماید . خیلی خوشحال می شویم وقتی مسافر محترمی نظر خود را در مورد قیمت تور استانبول  در نوروز و یا در ایام تعطیلات تور در زیر همین صفحه به اشترا می گذارد تا ما بتوانیم  بهترین خدمات را برای شما بصورت پکیج در بیاریم.

چرا قیمت تور استانبول را از  سایت گشت نوید جویا شویم؟

۱- گشت نوید  چارتر کننده تور استانبول می باشد.

۲- گشت نوید حتما به نظرات مسافران اهمیت می دهد.

۳- گشت نوید هر نوع ایده ای که موجب رضایت  مشتری باشد. اعمال  میکند.

۴- گشت نوید هر نوع  نقد منصفانه در مورد تور را مورد بررسی قرار میدهد.

۵- گشت نوید  مدیریت هر بخش از تور را به عهده یک متخصص تور قرار داده است.

۶- گشت نوید تمام نوسانات قیمت تور را  پیش بینی و اجرا می کند.

۷- تور های مسافرتی  فصول مختلف برای  انواع مسافرین در  نظر گرفته می شود.

 اگر برای جستجوی تور استانبول و یا قیمت تور در گوگل می گردید. لطفا  به هر کلمه گشت نوید را اضافه کنید. و از تمامی تورهای ما در  آژنس  گشت نوید  با خبر شوید این کار می تواند  تمامی تورهای جدید آزانس گشت نوید و تمامی تور ها را محبوب در گشت نوید را برای شما نشان دهد .

 آیا تور هایی که در سایت شما وجود دارند را می توان در فصول مختلف سال دید و مورد بررسی قرار داد.؟

جواب : بله زیرا  ما برای هر تور در گشت و نوید تاریخهای مشخص هر فصول از سال را دسته بندی کردیم و نسبت به اجرا تور ها در  فصول  از سال برنامه مشخص و مدون داریم.

آب و هوای استانبول

استانبول دارای تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد , بارانی و برفی میباشد . گرمترین ماه سال در استانبول تیرماه با میانگین رتبه حرارت ۲۳٫۲ جایگاه سلسیوس و سردترین ماه سال دی با میانگین رتبه حرارت ۵٫۴ سکو سلسیوس است .
در ماه های سرد , بیشترین جایگاه حرارت به صورت میانگین بین ۷ تا ۹ رتبه سیلسیوس است و اکثر اوقات , بارش برف بین ماه های آذر و اسفند چهره میدهد . در ماه‌های گرم از خرداد ماه تا اوایل مهر به صورت میانگین جایگاه حرارت ایام از ۲۸ سلسیوس آغاز می گردد . میزان رطوبت درین شهر بسیار است و میزان بارش سالیانه استانبول به صورت میانگین ۸۷۰ میلی‌متر است . استانبول تا حدودی بادخیز است و به صورت میانگین سرعت باد در این شهر حدود ۱۷ کیلومتر در ساعت است .

معرفی استانبول

استانبول بزرگ ‌ترین شهر ترکیه و راس فرهنگی و اقتصادی آن می‌باشد . این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره واقع شده‌است . تنگه بسفر دو مجموعه کشورها آسیا و اروپا را جدا میکند , استانبول فقط شهر بزرگ عالم است که در دو مجموعه کشورها جای دارد .
این شهر قشنگ در سال ۲۰۱۰ تحت عنوان پایتخت تمدن اروپا تعیین شد و از نگاه تعداد گردشگران فرنگی سو‌مین شهر توریستی عالم هست . جمعیت این شهر در سرشماری سال ۲۰۱۲ حدود ۱۴ میلیون نفر بوده است .
نقشه جاذبه های توریستی استانبول

در نقشه زیر تنگه بسفر  قسمت آسیایی استانبول به جهت راست و نصیب اروپایی استانبول در سمت چپ است . بر روی نقشه دو پل پادشاه محمد فاتح و پل بسفر واقع بر روی تنگه بسفر و جاذبه های توریستی این شهر همچون کاخ بیلربی در جهت آسیایی , مسجد اوراتاکوی , کاخ سیرگان , کاخ دلمه باغچه , مسجد دلمه باغچه را به سوی اروپایی لبه تنگه بسفر و قلعه روملی حصار , خیابان استقلال , عرصه تکسیم , بوستان قزی و . . . را در راءس سمت اروپایی استانبول مشاهده میکنید .

نقشه جاذبه های توریستی استانبول

در نقشه زیر قسمت اروپایی استانبول را مشاهده می‌کنید که بوسیله خلیج شاخ طلایی به دو سمت تقسیم شده‌است . درین تصویر کاخ توپکاپی , مسجد سلیمانیه , بازار بزرگ , بازار مصری , مسجد رستم پاشا , پل گالاتا , مسجد نو و . . . در نصیب جنوبی و ساختمان بلند گالاتا در نصیب شمالی به خیر و خوبی قابل مشاهده می‌باشد .

دیدنی‌های استانبول به تنهایی می تواند یکی‌از بهانه های اساسی هجرت به‌این شهر پرجاذبه باشد . برای یک مهاجرت کوتاه و نسبتا کم‌هزینه یا این که چه بسا زمینی , هیچ‌جا خوبتر از استانبول نیست ; شهری در بین آسیا و اروپا و پر‌از دیدنی‌ها و تفریحات رنگارنگ ; از قصر‌ها و مسجد‌های عثمانی تا کلیسا‌های رومی و از بیشه و جزیره و دریا تا حمام‌های تاریخی . محبوب‌ترین دیدنی‌های استانبول برای مسافران , کاخ‌ها , مسجدها , کلیساها و قصرهایی است که عمر آن ها به امپراطوری رومی‌ها , بیزانس و دوره‌ی عثمانی‌ها میرسد . یک کدام از مشهورترین دیدنی‌های استانبول مسجد شاه احمد است که با معماری خوشگل و شش مناره‌ی آبی رنگ رنگش به مسجد آبی رنگ دارای شهرت شده . روبروی مسجد سلطان‌احمد , موزه‌ تماشایی ایا صوفیه قرار گرفته که سرسرای وسیعش , دنیایی از فرهنگ و تمدن و هنر اسلامی ترکیه را در خودش داراست . بر بالای منطقه‌ی سلطان‌احمد و در حدود شاخ‌طلایی , مدخلی که بخش دیرین و تازه استانبول را از نیز جدا مینماید , کاخ توپکاپی است که در حدود چهارصد سال راس سلاطین عثمانی بوده و روز جاری با کلکسیونی از چینی‌ها , جواهرات , لباس‌ها و تخت‌های طلاکوب عثمانی یکی دیدنی‌های استانبول شده و چشم‌انداز زیبایی نیز به تنگه‌ی بسفر داراست ; تنگه‌ بسفر به عبارتی تنگه‌ای است که دریای سیاه و مرمره را به نیز وصل می نماید و استانبول را بین آسیا و اروپا تقسیم کرده . کاخ دولما باغچه هم در حاشیه دریا تنگه‌ بسفر قرار گرفته .

۱ موزه ایاصوفیه
موزه ایاصوفیه
موزه ایاصوفیه

ایا‌صوفیه با آن معماری اعجاب‌انگیزش به مقطع ۱۰۰۰ سال کلیسای پر‌افتخار امپراتوری روم شرقی بوده و درقرن پانزدهم بوسیله معمار عثمانی , سینان , به مسجدی با‌شکوه تبدیل شده که گنبدی بزرگ به طول ۵۶ متر دارااست و ۳۰ میلیون کاشی طلا و جواهرات در معماری داخلی آن به کار رفته . امروزه نیز این مسجد و موزه به یکی‌از محبوب‌ترین دیدنی‌های استانبول برای توریست‌ها تبدیل شده . حال‌‌ و‌ هوای سازه توصیف‌نشدنی است ; شکوه امپراتوری بیزانس و عثمانی در نیز آمیخته‌اند و بنای خیره کننده را به‌وجود آورده‌اند . ایاصوفیه اینک موزه‌‌ هنر‌های اسلامی و مسیحی با نمونه‌های خیره‌کننده از موزاییک‌های بیزانسی است .

۲ مسجد فرمان روا احمد ( سلطان احمد)

مسجد سلطان احمد
مسجد سلطان احمد

یکی‌از معروف‌ترین دیدنی‌های استانبول و آوازه آبی‌رنگ شهر ; مسجد آبی رنگ ۴۰۰ ساله‌ای‌ست که خویش ترک‌ها آن را مسجد فرمانروا احمد می‌نامند , ولی فی مابین گردشگران به مسجد آبی رنگ پر اسم و رسم است ; نیز به دلیل کاشی‌کاری‌های آبی‌اش و نیز روایتی کهن از قایق‌رانان دریای مرمره که منعکس شدن آبی رنگ دریا روی دیوار‌های مسجد شگفت‌زده‌شان می‌کرده . مسجد آبی‌رنگ , شاهکاری است از آقا ‌محمدِ معمار که ساخت آن هفت سال ارتفاع کشیده و شش مناره‌ باریک آن از اکثری نقاط شهر پیداست .

۳ مسجد سلیمانیه مسجد سلیمانیه

مسجد سلمانیه
مسجد سلمانیه

شاهکاری از معمار سینان برای فرمانروا سلیمان که امروزه به یکی اصلی‌ترین دیدنی‌های استانبول تبدیل شده‌است ; وسیع ترین مسجد استانبول که در قرن ۱۶ تشکیل‌شده و با چهار مناره بالای گلدن هورن جای دارد . مقبره‌ شاه , همسرش خرم و معمار سینان نیز در محوطه‌ مسجد واقع شده . این سازه‌ شاهانه با وجود تزئینات کمتر , کماکان شباهت‌های متعددی به ایاصوفیه , اثر دیگر این معمار دارااست .

۴ قصر توپکاپی قصر توپکاپی

قصر توپکاپی
قصر توپکاپی

اول کاخ عثمانی که در قرن ۱۵ میلادی ساخته شد و از آن زمان احتمال دارد بیش تر از هر قصر دیگری در جهان داستان و راز و رمز به خویش چشم ; سلیم مست که پس از نوشیدن بی‌اندازه‌ شراب غرق شد , ابراهیم کم عقل که پس از تحمل ۲۲ سال زندان عقلش را از کف داد و الکساندارای روس یا این که خرم فرمان روا , برده‌ای که ملکه‌ قوی عثمانی شد . این قصر اسرارآمیز در محل تلاقی تنگه‌ بسفر , گلدن هورن و دریای مرمره جای دارد و ۴۰۰ سال قلب تپنده‌ی امپراتوری عثمانی بوده . توپکاپی با آن کلیه جواهرات , لباس‌ها و تخت‌های طلاکوب یک کدام از محبوب‌ترین دیدنی‌های استانبول است و دست کم ۳ ساعت مشغولتان می نماید . در شرایطی که وقت کم دارید , دیدن حرمسرا و خزانه را در حق تقدم بگذارید .

۵ تنگه بسفر

تنگه بسفر
تنگه بسفر

محال است به استانبول بروید و یکی دو ساعتی در بسفر قایق‌سواری نکنید ; تنگه‌ای که دریای سیاه و مرمره را به نیز وصل و استانبول را بین آسیا و اروپا تقسیم کرده و دست‌کم دیدن آن به همه‌ی دیدنی‌های استانبول حق تقدم دارااست . کنار دریا زیبای مرمره , بنا‌های تاریخی شهر , مرغان دریایی , ماهیگیران محلی و کشتی‌های باری را تماشا نمائید و استانبول را به دور از هیاهوی خیابان‌ها و روی آب‌ تجربه فرمایید ; یک طرفتان آسیا‌ست و طرف دیگر اروپا .

۶ جزیره‌ پرنس

جزایر پرنس
جزایر پرنس

دریای مرمره دارنده خیر جزیره‌ کوچک و جالب مشهور به آدالار است که به ترکی یعنی جزیره ها . هر روز کشتی‌هایی بدین جزایر تردد می نمایند و در چهار تا از آنها جلوگیری دارا‌هستند . وسیع ترین جزیره آن بیوک‌آدا‌ست که نمای ویلا‌های آن روی شیب تپه‌ها از درون کشتی پیداست . وسایل نقلیه‌ موتوری اینجا ممنوع‌اند و تردد نظیر قرنها قبل با دوچرخه , درشکه و پای پیاده انجام می گردد . آدالار یکی‌از دیدنی‌های استانبول برای توریست‌ها و ییلاق استانبولی‌ها‌ست و جان میدهد برای یکسری ساعت دوری از هرج و مرج شهر و تناول کردن یک غذا دریایی جدید .

۷ بوستان گلخانه

پارک گلخانه
پارک گلخانه

ترک‌ها به آن گلحانه می گویند ; این بوستان اساسا , گلشن بیرونی قصر توپکاپی بوده که تنها خانواده سلطنتی به آن دسترسی داشتند و امروزه یکی‌از دیدین‌های استانبول و پارک‌های امروزی شهر است مملو‌از گل‌کاری‌های قشنگ و مخصوصا لاله‌های رنگارنگ . ضلع شمالی آن چشم‌انداز شگفت‌انگیزی به دریای مرمره و گلدن هورن داراست و در محل ورود جنوبی آن کوشکی قراردارد که فرمان روا از آنجا رژه‌ سربازان یا این که مراسم قانونی دیگر را تماشا می‌کرده که شرایط کنونی وزارت تمدن و توریسم ترکیه است .

۸ خیابان استقلال

خیابان استقلال
خیابان استقلال

علامت ترکیه‌ امروزی و شانزلیزه‌ی استانبول ; خیابان مدام بیداری که از عرصه پر‌جنب‌ و جوش تقسیم , قلب تپنده‌ی استانبول آغاز می گردد و دو طرف آن لبریز است از مرکزها خرید استانبول , مغازه‌های خوش‌آب‌و‌رنگ , سینما‌ها , رستوران‌ها و کافه‌های دنج . مغازه‌هایی که ساز‌های دیرین میفروشند , نقاشانی که آثار‌شان را تاراج می‌نمایند و لباس‌های دست‌دوز رنگارنگ چیز‌هایی می‌باشند که تنها در‌این خیابان پیدا می کنید . در زمان جشنواره خرید نیز در‌این خیابانِ سنگفرش , برنامه‌های جالبی اجرا میگردد ; از ساز و آواز گرفته تا دلقک‌های رنگارنگ و ژانگولربازی ; همین‌ها منجر میگردد که استقلال خیر فقط یک خیابان خرید حساب شود , بلکه یکی‌از دیدنی‌های استانبول برای توریست‌ها باشد .

۹  گرمابه خرم سلطان

حمام خرم سلطان
حمام خرم سلطان

حمامی که در ۱۵۵۶ به وسیله معمار سینان و به امر شاه سلیمان ساخته و به اسم همسر محبوبش خرم‌سلطان نامگذاری شد . این خزینه که روبروی موزه‌ ایاصوفیه قراردارد , لوکس‌ترین گرمابه‌ سنتی در شهر و از پرطرفدارترین دیدنی‌های استانبول است ; با حمام‌های غیروابسته برای خانم‌ها و آقایان , دالان‌های شاهانه و اطاق‌های چوبی . از معماری بی‌نظیر این گرمابه ۵۰۰‌ ساله‌ گران‌قیمتِ مورخ لذت ببرید .

۱۰ قصر دلما بهچه

قصر دلما بهچه
قصر دلما بهچه

قصری که از ۱۸۵۶ تا زمان تاسیس جمهوری ترکیه راس اداری عثمانی بوده و آن‌گاه نیز محل ثبت قرارداد‌های فرنگی آتاتورک که هم اکنون تبدیل به یک کدام از دیدنی‌های استانبول شده‌است . دلما باغچه , که به ترکی یعنی گلشن پربار , در بین باغی به سبک فرانسوی سازه شده و به خاطر ترئینات سبک روکوکو , شمعدان‌های محاسبه و باکارا , راه‌پله‌ی کریستال و چلچراغ چهار‌هزار کیلوگرمیِ هدیه‌ی ملکه ویکتوریا پر اسم و رسم است . ساعت این اتاق از زمان مرگ آتاتورک تا به هم اکنون , اثبات باقی مانده ; ساعت خیر و آبادی دقیقه‌ی دهم نوامبر ۱۹۳۸ .
عمل فرهنگی , جهانگردی و تجارت و بازرگانی به اهمیت معاش در شهر ادامه خواهند بخشید . در حالیکه , رویش جمعیت , ترافیک , جلوگیری از تخریب منزل سازی , تجدید و بازسازی تاریخی ساختمان‌ها و عمارات و پباده سازی کردن یک جاده حمل و نقلی سوم به بوسفروس به صورت ممتد , به وجود خواهد آمد . معاش روزمره در استانبول رنگارنگ و در هم اکنون حرکت و ادامه‌است همراه با اعتنا دوچندان در مراقبت روم , روم شرقی و عمارت‌های ترکی . استانبول اکثر اوقات وقت ها راءس و پایتخت ترکیه در مواقع تجارت , پذیرایی , سرگرمی , فرهنگی , آموزشی , خرید , جهانگردی و هنری به شمار میاید . بیشتراز نیمی از جمعیت در نصیب اروپایی معاش و کار می کنند . مجموعه بزرگی از مردمان در بخش ها مسکونی , نصیب آناتولیایی معاش می‌نمایند و از پل‌ها و گذرگاه‌ها برای رفتن به کار در شهر استفاده می‌نمایند .
استانبول در دوره‌های اجتماعی , فرهنگی و فعالیت‌های تجارتی و بازرگانی توانمند آن بطور متعددی ارتقاء تنوع و رنگ دارااست . در امتداد رستوران‌های ترکیه‌ای , خاوردور و روش‌های پخت ( خوراک‌ها ) در اکنون رویش هست در کنار بخش اعظمی از گروه‌ها بصورت نو رستوران‌هایی بهره‌برداری شده‌اند . در حالتی‌که ستاره‌های پر اسم و رسم دنیای موسیقی پاپ ورزشگاه‌ها را از جمعیت لبریز می‌کردند , فعالیت‌هایی نظیر اُپرا , رقص ورزشی و هنری باله و بازی زنده در سراسر سال ادامه داشت .
در حین فستیوال‌های فصلی ارکست‌های پر اسم و رسم جهان , آوازهای گونه جمعی و گروهی , کنسرت‌ها و اثرات جاز در بیشتر مواقع میتوانند در یک منزل بدون نقص نیز اجرا شوند . نمایش‌ها در گروهی از مکان‌ها نظیر بخش‌های تاریخی نظیر حاجی ایرن , ساختمان بلند روملی حصاری , یدیکول , تراس محله توپ منزل و بوستان گلانه به خیر راءس فرهنگی آتاترک , تالار کنسرت جمال رشید ری و سالن‌های امروزی و نو بازی زنده و دیگر فضاهای آزاد برگزار میشود . برای مواقعی مانند معاش شبانه , تنی چند از باشگاه‌های ورزشی , دیسکوها , بارها ( مشروب فروشی‌ها ) , چادرهای صحرایی , نمایشگاه‌ها و رستوران‌ها با ترانه همراه میباشند . تعداد کلوپ‌ها رستوران‌ها و دیکسوها ارتقا یافته و به محل‌های فضای گشوده در فصل‌تابستان منتقل میشوند .
خانه‌های سنتی که یالی نامیده میشوند را می‌توان در زمان تورهای قایق سواری بوسفروس دید . زیر ساخت‌های شهرنشینی دایماً در هم اکنون تغییر است . ساختمان‌های سنتی عثمانی از چوب درست شده بودند . در دهه‌های قبلی تعداد متعددی از ساختارهای بلند در نزدیک شهر درست شده بودند که‌این فعالیت پرورش سرعت بالا جمعیت را سبب شد . با محاصره شدن شهرها مردمان به استانبول تحت عنوان شهری با سرعت پرورش پر سرعت جذب شدند . موفقیت و پیروزی‌های زیر ساختاری تا میانه سال ۱۹۹۰ دربرگیرنده تجزیه و ارزیابی اختلال فضولات بهبود حالت ترافیک و بهبود کیفیت هوا با اعتنا ارتقاء استفاده از گاز ارگانیک می باشد . علی‌رغم , بوجودآمدن آلودگی هوا و آب به وسیله تعداد متعددی از کارخانه‌ها , وسایل نقلیه موتوری و خانواده‌های سری , آلودگی هوا به وسیله ترافیک به نگرانی جمعیت استانبول بیش تر میکند . بیماریهای زیرا برونشیت و آسم بطور معمول بین ساکنین بخش ها بزرگ‌تر و وسیعتر شهر کمتر مشاهده می گردد چون که تراکم جمعیت در حوالی این بخشها کمتر است .

قیمت تورها استانبول فروردین ماه – تور استانبول و قیمت در نوروز؟

قیمت تورهای استانبول اردبهشت ماه

قیمت تورهای  استانبول در  خرداد ماه

قیمت تور های استانبول در تیرماه

تور استانبول + قیمت در تیر ماه

تور استانبول قیمت مناسب
تور استانبول قیمت ویژه
تور استانبول قیمت ارزان
تور استانبول قیمت ۹۳
تور استانبول ارزان قیمت خرداد ۹۶
تور استانبول قیمت مناسب
تور استانبول با قیمت مناسب
تور استانبول با قیمت
تور زمینی استانبول قیمت
تور استانبول ارزان قیمت تابستان ۹۶
تور استانبول قیمت
تور استانبول ارزان قیمت
تور ارزان قیمت استانبول
تورهای استانبول ارزان قیمت
قیمت تورهای مسافرتی استانبول اردیبهشت ۹۶
قیمت تورهای مسافرتی استانبول از مشهد
قیمت تورهای مسافرتی استانبول اردیبهشت ۹۶
قیمت تورهای مسافرتی استانبول از تبریز
تورهای استانبول با قیمت مناسب
قیمت تور های مسافرتی استانبول با قطار
قیمت تور استانبول با اتوبوس
قیمت تورها استانبول با هتل ۵ ستاره
قیمت تورها استانبول پرواز ماهان
قیمت تورها استانبول پرواز از شیراز
قیمت تورها استانبول با پرواز ماهان
قیمت تور گردشگری استانبول هتل پنج ستاره
قیمت تورگردشگری  استانبول تعطیلات خرداد
تور ارزان قیمت استانبول ترکیه
تور ارزان قیمت استانبول تیر
قیمت تور لحظه آخری استانبول
قیمت توریستی استانبول از شیراز
قیمت تورهای ارزان استانبول جدید
قیمت تور های تخفیف دار استانبول هتل جواهر
قیمت تور آفر دار استانبول هتل گراند جواهر
جدیدترین قیمت تور لحظه آخری  استانبول
قیمت تور استانبول با اطلس جت
قیمت تور استانبول در هتل جواهر
قیمت تور استانبول هتل گرند جواهر
قیمت جدید تور استانبول با قطار
قیمت بلیط تور استانبول چارتر
قیمت رزرو تور استانبول هتل چهار ستاره
قیمت رزرو تور استانبول هتل گرند حیات
قیمت رزرو تور استانبول ماه رمضان
قیمت بلیط تور استانبول ۷ روزه
قیمت بلیط تور استانبول ۴ روزه
قیمت بلیط تور استانبول ۳ روزه
قیمت رزرو تور استانبول هفت روزه
قیمت تور استانبول ۵ روزه
قیمت تور استانبول به روز
قیمت روز تور استانبول
تور استانبول زمینی قیمت
قیمت تور استانبول زمینی
قیمت تور زمینی استانبول از تبریز
تور استانبول زیر قیمت
قیمت  بلیط تور استانبول ژانویه
قیمت بلیط تور استانبول ژانویه ۲۰۱۷
قیمت ارزان تور استانبول در ژانویه
تور استانبول هتل ۵ ستاره قیمت
تور استانبول هتل ۴ ستاره قیمت
قیمت رزرو تور استانبول ۵ ستاره
قیمت رزرو  تور استانبول هتل ۳ ستاره
قیمت رزرو تور استانبول هتل تایتانیک سیتی
قیمت رزرو تور استانبول هتل سه ستاره
تور ارزان قیمت استانبول شهریور
قیمتهای تور استانبول شهریور
قیمتهای تور استانبول از شیراز
قیمتهای تور استانبول عید فطر
قیمتهای تور استانبول در عید
قیمتهای تور استانبول در عید فطر
قیمتهای تور استانبول ویژه عید فطر
قیمتهای تور استانبول قشم ایر
قیمتهای تور استانبول با قطار
قیمتهای تور استانبول قسطی
قیمتهای تور استانبول قبرس
قیمتهای تور ترکیبی استانبول قبرس
قیمتهای تور استانبول با پرواز قشم ایر
قیمتهای تور استانبول از کرمانشاه
قیمت تور استانبول هتل کریستال
کمترین قیمت تور استانبول
قیمت رزرو تور استانبول کوش آداسی
قیمت رزرو تور استانبول کریسمس
قیمت لیست تور استانبول کریسمس ۲۰۱۷
قیمت لیست تور استانبول از کرمان
قیمت لیست تور استانبول هتل کایا
قیمت لیست  تور استانبول هتل کرون پلازا
قیمت لیست  تور استانبول هتل ریتز کارلتون
قیمت لیست تور استانبول هتل گلدن پارک
قیمت لیست تور استانبول هتل گرین پارک
قیمت لیست تور استانبول هتل گرین پارک تکسیم
قیمت رزرو تور استانبول هتل گونن
قیمت رزرو تور استانبول هتل گلدن ایج ۱
قیمت رزرو تور استانبول لحظه آخری
قیمت رزرو تور استانبول لحظه اخر
قیمت رزرو تور استانبول هتل لیون
تور لحظه آخری استانبول قیمت
لیست قیمت تور استانبول
قیمت تور استانبول لیون
قیمت تور استانبول هتل لارس پارک
لیست قیمت تور استانبول تابستان
تور ارزان قیمت استانبول مرداد
قیمت رزرو تور استانبول مهر
قیمت رزرو تور استانبول مرداد
تور ارزان قیمت استانبول نوروز ۹۶
تور ارزان قیمت استانبول نوروز
قیمت تور استانبول و آنتالیا
قیمت تور ترکیبی استانبول و آنتالیا
قیمت تور ترکیبی استانبول و آنتالیا تابستان
قیمت تور ترکیبی استانبول و آنتالیا اردیبهشت
تور استانبول و قیمت
قیمت تورهای استانبول وانتالیا
قیمت تورهای استانبول و انکارا
قیمت  رزرو تور استانبول هتل ۵ ستاره
قیمت رزرو تور استانبول هتل ۴ ستاره
قیمت رزرو تور استانبول هوایی
قیمت تور های مسافرتی استانبول هتل مارمارا
قیمت تور های مسافرتی استانبول یک هفته
قیمت تور های مسافرتی استانبول یک هفته ای
قیمت تور های مسافرتی استانبول ۱۰ روزه
قیمت تورهای مسافرتی استانبول ۳ شب
قیمت تورهای مسافرتی استانبول ۳ ستاره
قیمت تور های مسافرتی استانبول ۳شب و ۴ روز
قیمت تورهای مسافرتی استانبول ۴ شب
قیمت تورهای مسافرتی استانبول ۴ ستاره
قیمت تورهای مسافرتی استانبول با هتل ۴ ستاره
قیمت تورهای مسافرتی استانبول ۵ شب
قیمت تور های مسافرتی استانبول ۶ شب
قیمت تورهای مسافرتی استانبول ۶روزه
قیمت تورهای مسافرتی استانبول ۶ روزه
قیمت تور های مسافرتیاستانبول ۷ شب
قیمت تورهای مسافرتی استانبول ۷ روز

تور استانبول قیمت  مردادماه  و الی  آخر می توانید تمامی ماهها و فصل را در گشت نوید پیدا کنید.

برای دیدن قیمتهای مختلف تور استانبول در  تمامی فصول سایت لینک زیر را کلیک نمایید.

و از جدیدترین قیمتهای سال و تاریخ روز  آشنا شوید و یا ما با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس حاصل نمایید.

|تور استانبول| تورهای استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخری استانبول

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

درباره نویسنده

client-photo-1
kiyomars

نظرات

اسفند ۲۲, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید عزیز من خیلی دوست دارم استانبول رو از نزدیک ببینم. احساس می کنم شهر خیلی قشنگ و عالیه . قیمت تور های استانبول حدودا چه قدره؟؟؟؟؟
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید من عاشق اینم که مسجد ایا صوفیه رو از نزدیک ببینم. چون من فقط عکس های مسجد رو سرچ کردم کلی از دیدنشون هز کردم چه برسه به اینکه از نزدیک ببینمش. دوست دارم کلی هم داخل مسجد عکس بندازم.
ارشیا
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶
سلام یه سوال داشتم ؟ آیا در نوروز قیمت تورها افزایش پیدا میکنه ؟ به خصوص تور لحظه آخری استانبول ؟ خیلی واسم مهمه . لطفا راهنمایی کنید چون میخوام برم استانبول تور
امیر
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶
سلام از سایت خوبتون بخاطر قرار دادن تورهای فوق العاده در مورد استانبول بسیار ممنونم . واقعا عالیه . من چنبار به استانبول رفتم و هرسری با آژانس کشت نوید سفر کردم . واقعا امکاناتی که در تورهاتون هست عالیه . مخصوصا تورهای استانبول که در هرفصلی یه هیجان خاصی به ادم دس میده .. خیلی تشکر
طلا خانم
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
با سلام من میخواستم به دوستان پیشنهاد کنم که حتما در عید و نوروز به این شهر مسافرت کنید خیلی اب و هوا مناسبه و همچنین قیمت ها برای خرید هم خیلی خوبه من تقریبا چند سالی میشه که برای خرید به این شهر مسافرت میکنم و خیلی راضی هستم با تشکر از آژانس گشت نوید که تورهاشون بسیار خوب و قیمت ها مناسبه
ارشیا
اسفند ۲۲, ۱۳۹۶
قیمت تورهای استانبول زمانی که شما میرفتین چن بود ؟ منم تعریف استانبول رو زیاد شنیدم ، عید میخوام برم . بنظرتون قیمت تور استانبول تو عید افزایش پیدا میکنه ؟ و اینکه قیمت لباس و پوشاک اونجا به چه صورته ؟ آیا قیمت خوراک و نوشیدنی هم ارزونه . چون من شنیدم میگن غذاها و نوشیدنیهاش خیلی ارزونه . آیا این چنین هست ؟ ممنون میشم جواب سوالام رو بدین
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
salam bebakhshid mikhastam bednam k agar b har dalili toori k rezerv kardim cancell konim chi mishe?aya mablaghi b ma barmigarde ya inke parvaz chartere
تاجدین
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
سلام ببخشید شما تور برای شهر استانبول از شهر های دیگه هم دارید؟ما چطور میتوانیم در این مورد با شما همکاری داشته باشیم؟من از آژانس گشت نوید و قیمت تورها و هتل های اقامتی خیلی راضی هستم و میخواستم حتما از شما تور تهیه کنم ممنون میشم به من کمک کنید.
رازقی
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
با سلام من برای ماه اردیبهشت میخواستم از الان تور رزور کنم اگر ممکنه به من یک تور خوب معرفی کنید و اینکه میخواستم هتل ای که در آن اقامت می کنم هتل خوبی باشه من شنیدم تو فروردین استانبول خیلی شلوغ میشه واسه همین میخوام اردیبهشت به این شهر مسافرت کنم پیشنهاد شما چیه؟
شیما
اسفند ۲۱, ۱۳۹۶
تور نورروز ۹۷ استانبول هم دارند فکر می کنم قیمتهاش هم مناسب تر از بقیه سایتها است و خوبی گشت نوید اینه که برای هر ماه روز یک پکیج استانبول با تمامی هتلها ۳ ستاره تا دو ستاره داره و این خیلی خوبه که آدم بتونه هر نوع توری با هر قیمتی و ارزون تر از تمامی سایتها پیدا بکنه. من به تازگی مطلع شدم از کانتر پرسیدم که همه به آژانسها هم تور می فروشند این یعنی چارتر هواپیماهای مختلف در آژانس اینو برای اطلاع تمامی دوستانی که می خواهند تور بخرند دارم می گم. واقعا وقتی ساتی اجازه می ده که تمامی مشتریان نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و مشکلات خود را در سفر به اطلاع عموم برسانند. یعنی مشتری مداری ممنونم از گشت نوید و مدیر مربوطه که این امکان را برای تمامی مسافرین استانبول فراهم کرده.
شاه بنده
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
با سلام من از یک شرکت هستم و میخواستم برای نوروز برای کارمندانم تعداد زیادی بلیط برای شهر استانبول تهیه کنم شما در این مورد چه کمکی می توانید به من بکنید؟من تمام مبلغ رو هم به صورت یکجا برای شما واریز خواهم کرد
داوری
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
چه پروازی برای مسافرت به این شهر ایمن تره؟من خیلی از پرواز و هواپیما کی ترسم شما تور زمینی استانبول هم دارین؟شرایطش چطوری هست اگر من رو راهنمایی کنین ممنون می شم.
گشت نوید
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
شما تور زمینی میخواهید یا تور هوایی اول اعلام بفرمایید ما حتما راهنمایی تون می کنیم
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
What do I want to do with the tour guide for Istanbul? help me
شفر
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
من تا به حال چند بار در عید به این شهر مسافرت کردم استانبول در عید بسیار زیباست اما هتلی که در ان اقامت می کنید خیلی مهم هست و حتما باید یک هتل خوب و ۵ ستاره انتخاب کنید اگر می خواید اقامت بهتری داشته باشید اگر بلیط هواپیماتون رو از آژانس خوبی تهیه کنید حتما بهترین هتل ها رو برای اقامت به شما ارائه میدن من خودم همیشه از گشت نوید برای مسافرت کمک می گیرم
تارا
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
به نظر من کسانی که تصمیم دارند در عید به شهر استانبول سفر کنند باید حتما لباس گرم هم همراه خودشون ببرن چون ممکنه هوا سرد بشه اما تو عید مسافرت به این شهر خیلی لذت بخشه و بازدید از جاذبه های گردشگری آن خیلی خوب هست.مردم تو عید از ایران خیلی به این شهر مسافرت می کنند شما اگر تو عید به این شهر برین خیلی ایرانی اونجا می بینین
زیوری پور
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶
به نظر من تو عید خیلی از مغازه ها و فروشنده ها از رفتن بیش از حد ایرانی ها به شهر استانبول سو استفاده می کنند و قیمت هاشون رو میبرن بالا مثلا قیمت غذاهای سنتی و سوغاتی های سنتی و...
خبیری
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶
سلام من از شهر تبریز هستم شما تور از تبریز هم ارائه میدین من خیلی دوست دارم از طریق تورهای شما سفر کنم و تعریف شمارو خیلی شنیدم ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.چه هتل هایی رو برای مسافرت به این شهر پیشنهاد میدین؟
رهنمایی نیا
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶
به نظر من عید شهر استانبول خیلی شلوغ میشه خیلی ها از ایران میرن استانبول برای خرید و گردش بهترین کار اینه که بعده عید به این شهر مسافرت کنید هم خلوته و هم اینکه آب و هوای خوبی داره
بینام
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶
سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم که برای نوروز به صورت تلفنی هم میشه تور رزرو کرد و اینکه هزینش به چه صورت میشه و چطور مدارک رو از ما تحویل می گیرید؟من از تورهای شما بسیار راضی هستم
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور استانبول در ماه آذر حدودا چه قدره؟؟؟؟؟ آب و هوای استانبول تو این ماه چجوریه؟؟؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید شش شب برای ماه دی تور استانبول را چه قدر نرخ میدید؟؟؟؟؟؟
PARASTOO
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تورهای استانبول برای ماه های زمستان حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟
NIKZAD
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور ارزان استانبول رو برای ماه های زمستون می خوام. فقط اینکه آب و هوای استانبول در این ماه ها جچوریه؟؟؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور لحظه آخری استانبول برای ماه آذر رو می خواستم. تور چند شب برای ماه آذر وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دی ۵, ۱۳۹۶
چقدرم جوابتونپ میده این مجری تور گشت نوید
VALENTIAN
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور تخفیف دار استانبول در ماه های آذر برای شش شب با هتل برجر می خواستم.
FAHIME
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور آفر دار استانبول با هتل شیشلی اینساید برای سه نفر آدم حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
JAHANY
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور استانبول چند شب دارید؟؟؟؟؟؟ قیمت تور رزرو استانبول برای شش شب حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟؟
QEUMARS
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور ارزون استانبول سه شب چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گشت نوید
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
قیمت ها را در سایت در بخش تور های خارجی قرار دادیم می توانید با مراجعه به پکیج ها قیمت ها را ملاحظه فرمایید
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور خوب استانبول برای ماه آذر چند شب دارید؟؟؟؟؟؟ قیمت تورها برای استانبول در این ماه چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
BARDIA
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور استانبول برای ماه های آذر و دی حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید من مسافر دائم شما هستم ولی تا حالا استانبول را از نزدیک ندیدم. الان خواستم بدونم قیمت افر تور استانبول در ماه آذر حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید من مسافر دائم شما هستم ولی تا حالا استانبول را ندیدم. خواستم الان بدونم قیمت لاکچری تور استانبول در ماه های دی و بهمن حدودا چه قدره؟؟؟؟؟
AFSANEH
آبان ۲۰, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور هوایی استانبول در فصل زمستان چه قدر میشه؟؟؟؟؟
آبان ۲۰, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید برای ماه آذر تور ارزان استانبول هم دارید؟؟؟؟؟؟
TAHMTAN
آبان ۲۰, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید من عاشق استانبول هستم و تا قبل از این دو بار به این شهر رویایی مسافرت کردم. الان دوست دارم در ماه آذر هم به این شهر مسافرت کنم اما قیمت تور استانبول در ماه آذر حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟
TAHMTAN
آبان ۲۰, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید من عاشق استانبول هستم و قبل از این سه بار به این شهر سفر کردم الان دوست دارم بازم برم استانبول. قیمت تور در استانبول در ماه آذر حدودا چه قدره؟؟؟؟؟؟؟؟
آبان ۱۷, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید برای ماه آذر قیمتها برای تور استانبول سه شب حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟
FAHIME
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول برای اقامت سه شب چه قدر میشه؟؟؟؟؟
FAHIME
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور استانبول در ماه آذر چه دو شب هم دارید؟؟؟؟
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول ماه آذر برای اقامت دو شب هم دارید؟؟؟؟؟؟.
PARISA
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور مزنه استانبول در ماه آبان با هتل برجر می خوام.
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تورهای ارزون استانبول با هتل د سیتی پرت چه قدر میشه؟؟؟؟
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور استانبول برای سه شب هم دارید؟؟؟؟؟؟
FARAHNAZ
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور های استانبول در ماه آبان حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟ برای پنج شب هم دارید؟؟؟؟؟
کسرا
شهریور ۱, ۱۳۹۶
سلام تور استانبول در پاییز ارزان تر میشود؟
sama kamali
شهریور ۱, ۱۳۹۶
سلام لطفا برای تور استانبول با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ گشت نوید تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند
sama kamali
شهریور ۱, ۱۳۹۶
سلام لطف کنید برای اطلاع از تورها با اژان ما گشت نوید به شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرید.
masoud
شهریور ۱, ۱۳۹۶
سلام میشه لطف کنید قیمت تور استانبول در تاریخ ۸ مهر به مدت ۴ روز را بدونم؟
sama kamali
شهریور ۱, ۱۳۹۶
سلام لطفا لطف کنید برای اطلاع از تور استانبول در تاریخ ۸ مهر با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ گشت نوید تماس بگیرید.
sama kamali
شهریور ۱, ۱۳۹۶
سلامد برای اطلاع از تور استانبول با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ گشت نوید تماس بگیرید.
haniye
شهریور ۱, ۱۳۹۶
با سلام مرسی از تورهای خوبتون برای استانبول و هتل خوبتون
sama kamali
شهریور ۴, ۱۳۹۶
سلام خواهش میکنم مرسی از بازدیدتون از سایت گشت نوید
شهریور ۱, ۱۳۹۶
با عرض سلام تور استانبول با قیمت ارزان در فصل بهار چقدر هزینه بر میدارد؟؟؟
sama kamali
شهریور ۴, ۱۳۹۶
سلام لطفا برای اطلاع از تور استانبول و قیمت تور استانبول با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ گشت نوید تماس بگیرید.
شهریور ۱, ۱۳۹۶
با عرض سلام قیمت تور های استانبول را تلفنی میتونم زنگ بزنم بپرسم؟؟؟
sama kamali
شهریور ۴, ۱۳۹۶
سلام بله با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۲ گشت نوید تماس بگیرید.
شهریور ۱, ۱۳۹۶
با عرض سلام قیمت ۴ شب و ۵ روز تور استانبول در فصل پاییز چقدر هست؟???
sama kamali
شهریور ۴, ۱۳۹۶
سلام لطفا برای اطلاع از تور استانبول با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ گشت نوید تماس بگیرید.
شهریور ۱, ۱۳۹۶
قیمت ۴ شب و ۵ روز تور استانبول در فصل پاییز چقدر هست؟???
شهریور ۱, ۱۳۹۶
قیمت ۴ شب و ۵ روز تور استانبول چقدر هست؟???
شهریور ۱, ۱۳۹۶
قیمت ۴ شب و ۵ روز تور استانبول چقدر هست؟
شهریور ۱, ۱۳۹۶
با سلام قیمت تور استانبول درفصل بهار چقدر هست؟
sama kamali
شهریور ۴, ۱۳۹۶
سلام لطفا برای اطلاع از تور استانبول با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ گشت نوید تماس بگیرید.
شهریور ۱, ۱۳۹۶
با سلام قیمت تور استانبول در بهار چقدر هست؟
شهریور ۱, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول چقدر است؟
خرداد ۳۱, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول شما ارزونتر از آژانسهای دیگر است؟
خرداد ۳۱, ۱۳۹۶
حتما ارزونتر از آژآنسهای دیگر است چون چارتریه
حسام
خرداد ۱۲, ۱۳۹۶
با سلام قیمت تور برای تعطیلات عید فطر رو اعلام میکنید؟
محمد
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول برای چه تاریخی ارزان تر هست
سمیرا
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول از گشت نوید گرفتم ارفتم همه چیزش راضی بودم مخصوصا خانم دگردویی مسولش تشکر ویژه دارم به عبارتی که مرسی گه هستید مگه داریممممممممممممممممممممممممممممم انقد آدمای با حال
ماهی
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول هتل ۵ ستاره برای ۵ شب برای عید فطر چقدر میشه
ماهی
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول برای مرداد ماه چند است؟
الهه
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول برای عید فطر چند است؟
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام و خسته نباشید با تشکر از خدمات بسیار عالی شما در زمینه مشاوره در انتخاب هتلها و قیمت تور استانبول بسیار مناسب امیدوارم که همواره آن رکت محترم رو به پیشرفت باشد.
سمانه
خرداد ۹, ۱۳۹۶
با سلام قیمت تور استانبول برای ماه مرداد می خوام و اینکه آیا خدمات برای ماه عسل ارائه می دید؟
امیر علی
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول با پرواز ترکیش و هتل هیلتون؟؟؟
تخیری
خرداد ۹, ۱۳۹۶
با تشکر از پرسنل گشت نوید اینجانب خواستار قیمت تور استانبول در مهر ۹۶ می باشم
سامی
خرداد ۹, ۱۳۹۶
با سلام جهت قیمت تور استانبول با پرواز معراج برای عید فطر می خواهم.
امید
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول نوروز ۹۷ در آمده است؟
صادق
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام من میخواستم قیمت تور استانبول گشت نوید روبرای تابستون بدونم میشه راهنماییم کنید
صادق
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول برای مرداد ماه رو لطف میکنید؟
تمنا
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول برای ۱۶ خرداد رو میشه بهم بدید / ؟
sama kamali
خرداد ۹, ۱۳۹۶
دوست عزیز برای راهنمایی شما با شماره ۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲ تماس حاصل نمائید.
تبسم
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول برای تاریخ ۳ تیر رو میخواستم
sama kamali
خرداد ۹, ۱۳۹۶
نرخ دقیق قیمت تور استانبول را با شماره ۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲ تماس حاصل نمائید
تبسم
خرداد ۹, ۱۳۹۶
باسلام قیمت تور استانبول برای شهریور ماه رو میخواستم
خرداد ۹, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ بخش خارجی تماس حاصل فرمایید
نیوشا
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول برای بچه ۴ساله با بزرگسال چقد تفاوت داره؟
اسفند ۲۰, ۱۳۹۶
بله قیمت ها همیشه در تمامی تور های گشت نوید برای افراد زیر چهار سال تفاوت داره
سارا
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام میشه قیمت تور استانبول برای تاریخ ۱۴خرداد رو بگید؟
صدف
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول برای تاریخ عید فطر رو میشه بگید
نیما
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول میخواستم ویه سوال دارم قیمت تور استانبول برای بچه ۱۲ ساله با بزرگسال فرق میکنه
سما
خرداد ۹, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول برای عید فطر میشه بگید؟؟
الناز
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول گشت نوید خیلی خوبه من میخواستم از زحماتتون تشکر کنم ممنون
علیرضا
خرداد ۱۳, ۱۳۹۶
تور ۲۰ خردادماه ۱ نفر ۵ روزه هتل ۴ ستاره
حامی
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول با پرواز ماهان رو میخواستم
خرداد ۹, ۱۳۹۶
تور استانبول را با خانم محجوب مدیر بخش خارجی تور استانبول ۲۲۳۳۲۷۵۳ پیگیری نمایید ممنونم
سپیده
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام هتل ۴* در تکسیم چند است؟
هانا
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول با هتل سمینال ارزانتر است یا با هتل اوانتگارد؟
خرداد ۹, ۱۳۹۶
با قسمت تور خارجی گشت نوید خانم محجوب تماس بگیرید پیشنهاد تور های استانبول با هتل های مختلف را به شما خواهند گفت
ELAHEH
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول برای عید فطر با تاریخ های دیگه فرق میکنه؟
سپیده
خرداد ۹, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول اینجا با جاهای دیگه باور نکردنی است
الهه هوشیاری
خرداد ۹, ۱۳۹۶
قیمت تور استانبول برای عید فطر چقدر هست لطف میکنید اعلام کنید؟ مرسی
سپیده
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام من با گشت نوید به استانبول سفر کرم قیمت تور استانبول ان عالی بود
الهه هوشیاری
خرداد ۹, ۱۳۹۶
مرسی از گشت نوید به خاطر خدمات تور ، هتل که بهم معرفی کردید عالییییییییییییییییییییییی بود به همه پیشنهاد می کنم گرند جواهیر رو اگه دنبال هتل ۵ ستاره خوب هستن
سپیده
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول ارزان ترین برای چه تاریخی است؟
سپیده
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول هتل ۴* چند است؟
الهه هوشیاری
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور ۱۰ روز استانبول هتل مناسب رو بهم میگید؟
سپیده
خرداد ۹, ۱۳۹۶
سلام قیمت تور استانبول ۷ شب چقدر است؟
خرداد ۷, ۱۳۹۶
تور استانبول ویژه خرداد در آژانس گشت نوید جنده لطفا راهنمایی کنید
پورغاز
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول با هواگیمای ماهان ارزونه؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام هواپیمایی ماهان پرواز های بسیار با کیفیتی هستند به همین دلیل قیمت تور استانبول با پرواز ماهان گران تر است. اما پیشنهاد گشت نوید,تور استانبول با پرواز معراج است. پرواز های معراج ایرباس A300-600 میباشد که همان کیفیت پرواز ماهان را ارایه میدهد اما با قیمت مناسب تر.
amin.labafi
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول برای هتلهای تکسیم ارزون تره یا آکساری؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز اقلب قیمت هتلهای تکسیم گران تر است به دلیل منطقه خوب جغرافیایی تکسیم.
mahshid ghorbani
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول گشت نوید رو هیچ جا نمیشه پیدا کرد...عالی بود ممنونم
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام ممنونم از توجه شما به قیمت تور استانبول گشت نوید...همکاران ما همه تلاش های خود را دارند که بهترین قیمت را به شما مسافران عزیز ارایه کنند.
zahra ahmadi
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام یه سوال داشتم راجع به قیمت تور استاننبول گشت نوید. پاسپورت من باید چقدر اعتبار داشته باشد؟
vahid.lavasani
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول طبق پکیج است؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول فعلا طبق پکیج موجود در سایت میباشد. ولی به زودی پکیج جدید تنظیم شده و به اطلاع شما میرسد.
azami.mahtab
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول با پرواز های چارتری هستند؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز قیمت تور استانبول با پرواز های چارتری میباشند.
احمدیان
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
چه جوری میتونم قیمت تور استانبول رو مطلع شم؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز شما به ۴روش میتوانید از قیمت تور استانبول گشت نوید با خبر شوید. ۱-با عضو شدن در کانال تلگرام گشت نوید به نشانی @gashte_navid میتوانید از قیمت تور استانبول و آفر ها با خبر شوید. ۲-از طریق پکیج هایی که در قسمت قیمت تور استانبول قرار داده شده میتوانید آگاه شوید. ۳-شما میتوانین با شماره تلفن ۲۲۳۳۳۷۵۳ دفتر گشت نوید تماس بگیرین تا همکارای ما شمارو راهنمایی کنند. ۴-میتوانید به دفتر گشت نوید واقع در خیابان بنی هاشم,نبش کوچه خرمیان,ساختمان پارسیان,گشت نوید مراجعه کنید.
amirreza
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول بستگی به چیا داره؟//
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول بستگی به هتل انتخابی شما,پرواز مورد نظر و تاریخ سفر شما دارد.
tayebi
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
ببخشید قیمت تور استانبول با ماهان ارزون تره یا معراج؟؟؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با پرواز ماهان گران تر است اما جالب است بدانید پرواز معراج ایرباس A300-600 میباشد که پروازی هم کیقیت پرواز ماهان را تجربه خواهید کرد اما با قیمتی مناسب تر.
شیمااا
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول به تاریخ مسافرت هم ربطی دارد؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز...تاریخ مسافرت شما تاثیر زیادی بر قیمت تور استانبول دارد. از توجه شما سپاسگذاریم.
donya.bahrami
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با پرواز معراجتون از همه جا مناسب تره...مرسی از زحماتتون.
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام به این دلیل که گشت نوید سیت پرواز های استانبول معراج را دارا است به این دلیل قیمت تور استانبول با پرواز معراج را خیلی مناسب در گشت نوید مشاهده میکنید.
shaygan
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول برای نوزاد چقدر هست؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای نوزاد طبق نرخ درج شده در پکیج ۱۹۵,۰۰۰ تومان میباشد. اما شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با گشت نوید تماس بگیرید.
mahsa.po
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول رو از طریق تلگرام هم میشه گرفت؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز شما میتوانید با عضو شدن در کانال تلگرام گشت نوید به آدرس @gashte_navid از قیمت تور استانبول و آفر ها با خبر شوید.
محمد مسعودی
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
خیلی قیمت تور استانبول مناسبه مرسی
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام ممنون از توجه شما به قیمت تور استانبول گشت نوید دوست عزیز.
جاوید تهرانی
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
همیشه قیمت تور استانبو ثابته؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام خیر قیمت تور استانبول همیشه ثابت نیست...قیمت تور استانبول با توجه به نوع هتل,نوع پرواز,و تاریخ سفر تغییر پیدا میکند.
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول واسه پاییز چطوره؟؟؟؟!!!!
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول در پاییز کمی ارزان تر از تابستان است...زیرا فصل تعطیلات پایان میابد و متقاضی سفر به استانبول کاهش میابد.
farshad
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
میخواستم بدونم قیمت تور استانبول با بیمه کدام شرکت بیمه هست؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول اعلام شده در پکیج با بیمه سامان میباشد.
shahriari
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام برای قیمت تور استانبول زنگ بزنم اونجا جواب میدین؟؟؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز شما از ساعت ۹ تا ۱۷ میتوانید با دفتر گشت نوید تماس بگیرید و از قیمت تور استانبول گشت نوید مطلع شوید.
هما
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول که توپکیج خورده درسته همششش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول که در پکیج زدین با پرواز های چارتری هستن؟؟؟؟؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز قیمت تور استانبول در پکیج با پرواز های چارتری هستند,به همین دلیل قیمت های مناسب تری دارند.
مهتاب
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول در زمستان ارزون تره؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول در زمستان به دلیل سردی هوا با مقدار کمی کاهش همراه است.
برزو
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول آفر خوردش چنده؟
آبان ۱۵, ۱۳۹۵
سلام مسافر گرامی شما میتوانید برای اطلاع از آفر های تور استانبول و قیمت تور استانبول در کانال تلگرام گشت نوید عضو شوید. @gashte_navid
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام درسته قیمت تور استانبول با پرواز معراج همراه با کیفت پرواز بسیار خوب قیمت خیلی مناسبی هم داره.
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول در مهرماه و آبان ماه ارزون تره به این دلیل که تعطیلات تابستان تموم شده تقاضا برای سفر به استانبول کاهش پیدا میکند.
احسا برزویی
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
این پکیجی که راجب قیمت تور استانبول گذاشتین با چه پروازیه؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با پرواز های ایرباس A300-600 معراج هستند.که یکی از با کیفیت ترین پرواز های تهران-استانبول هستند.
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول گشت نوید با پرواز های ایرباس A 300-600 معراج میباشد.
زضا بابایی
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول همراه با گشت شهریه؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز قیمت تور استانبول که در پکیج اومده همراه با گشت شهری میباشد.
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول همراه با گشت شهری میباشد...گشت شهری جزو خدماتی هست که با تور ارایه میگردد.
آبان ۱۳, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول همراه با گشت شهری میباشد...گشت شهری جزو خدماتی است که با تور ارایه میشود.
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام میخواستم بدونم قیمت تور استانبول همراه با بیمه هست؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول ارایه شده همراه با بیمه هستند.
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول گشت نوید با ترنسفره؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول ذکر شده در پکیج همراه با ترنسفره که از خدماتی هست که با تور به شما مسافرین عزیز ارایه میگردد.
نیما نمازی
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
آفر برای این هفته قیمت تور استانبول چنده؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای ۲نوامبر آفر خورده....۴شب و ۵ روز هتل سمینال با قیمت ۹۹۵۰۰۰ تومان برای اطلاع دقیق از آفر ها در کانال تلگرام گشت نوید عضو شوید.
ممد زرنگ
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام از خانم لیا سوْال کنید قیمت تور استانبول چنده؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز قیمت تور استانبول بستگی به هتل و زمان مورد نظر شما برای سفر داره...شما میتوانید برای اطلاع از نرخ تور ها به پکیج موجود در سایت گشت نوید مراجعه کنید.
بهناز
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول تو کدوم هتل ارزونه؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با هتل ۳ ستاره بلو وی سیتی ارزان تر است.
gholam
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول را دیدم...ساعت کاری گشت نوید چند تا چنده تماس بگیرم؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام ممنون که از قیمت تور استانبول دیدن کردین. گشت نوید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ پنجشنبه ها از ساعت ۹ تا ۱۳ پاسخگوی شما عزیزان میباشد.
sina nemati
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام اطلاعات خوبی داخل قسمت قیمت تور استانبول بود...مچکرم
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام ممنون که از قیمت تور استانبول دیدن کردین. گشت نوید با کادر مجرب سعی بر این دارد تا رضایت شما مسافران عزیز را فراهم آورد.
ehsan mardani
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول داخل پکیج تغیر میکنه؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز قیمت هایی که داخل پکیج قیمت تور استانبول هست تغییر نمیکنه..اگر در قیمت ها تغییر داده بشه در پکیج لحاظ میشود.
celena
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای کودکان ارزون تره؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز قیمت تور استانبول برای افراد زیر ۱۲ سال متفاوت هست و ارزون تره.
parham pourhashemi
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام میتونم سوال در باره قیمت تور استانبول تلفونی بپرسم؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام بله شما میتونین با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرین تا همکاران عزیز ما پاسخ سوالات شما مسافر عزیز راجع به قیمت تور استانبول را بدهند.
roshanak omidi
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول در ماه بهمن و اسفند خیلی متفواته؟
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول در این دو ماه نرخ نرمالی داره و خیلی قیمت تور افزایش نمیکند...ولی در این ماه ها به دلیل نزدیکی به سال جدید تقاظا برای سفر به استانبول افزایش پیدا میکند.
اکبر عباسی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول گشت نوید مقطوع یا تخفیف هم داره؟
لاله فراهانی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
خیلی قیمت تور استانبول مناسبه...میخواستم تشکر کنم از گشت نوید.
آبان ۱۲, ۱۳۹۵
سلام ممنونم از توجه شما به قیمت تور استانبول گشت نوید...امیدواریم تور استانبول را با ما تجربه کنید.
sina labbafi
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
چرا قیمت تور استانبول در مهر ماه و آبان ماه ارزونه؟
غفاری
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با هواپیمای معراج خیلی خوبه
mahtaa
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
آفر قیمت تور استانبول رو تو سایت میزنین؟
naseri
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
من دارم سایتای مختلف رو چک میکنم|قیمت تور استانبول شما خیلی خوبه...
farzane/nabavi
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
لیست قیمت تور استانبول و کجا میشه دید؟
جهانی
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول شما خیلی باحاله...ایول
saamiaar
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول تو تکسیم از همه جا گرون تره؟
سمیه
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سوال دارم راجب قیمت تور استانبول...اینجا بپرسم جواب میدین؟
pourgholam
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
سلام رای قیمت تور استانبول تلگرام هم دارین؟
سهراب
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
پکیج قیمت تور استانبول خیلی خوب بود.
bahar...
آبان ۱۱, ۱۳۹۵
برای تعطیلات قیمت تور استانبول گرون تره؟
zarrabi
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول روی هتلی در آکسارای را بفرمایین
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام نرخ قیمت تور استانبول برای ۳ شب و ۴ روز ۷۷۵۰۰۰ تومان روی هتل ۳ ستاره میباشد...که این قیمت پایین ترین نرخ میباشد.
خاقانی
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول چنده؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام با توجه به نرخ های پکیج...قیمت تور استانبول از ۸۹۵۰۰۰ تومان روی ۵ شب شروع میشود.
parnian.zz
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام خدمت خانوم محجوب قیمت تور استانبول رو واسه تاریخ ۱۲ آبان میگین؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز قیمت تور استانبول برای تاریخ ۱۲ آبان روی پکیج موجود میباشد...در صورت بروز مشکل و سوال با گشت نوید تماس بگیرید.
نریمان
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول برای تاریخ ۴ آذر به ۹ آذر چند است؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای این تاریخ مد نظر شما با هتل ۴ستاره در آکسارای ۸۲۵۰۰۰ تومان میباشد. البته قیمت نسبت به هتل تغییر پیدا میکند؟
mohammad
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام خانوم لیا قیمت تور استانبول چنده؟
سینا
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام خسته نباشین میخواستم ببینم قیمت تور استانبول روی هتل پارک سیتی چنده؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول روی هتل پارک سیتی برای ۳ شب ۹۴۵۰۰۰ تومان میباشد...البته نسبت به تاریخ سفر شما تغییر پیدا میکند.
rebeka.shirazi
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
صفحه قیمت تور استانبول سایتتون خیلی خوبه
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام ما همه ی سعیمون رو کردیم که اطلاعات دقیق ... کامل و مفید راجع به قیمت تور استانبول را داخل سایت قرار بدیم خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفته دوست عزیز.
سالار
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام مرسی از اطلاع رسانی دقیقتون راجبه قیمت تور استانبول
سالار
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول که تو پکیجتونه با هواپیمای معراج...مدل هواپیما معراج چیه؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام پرواز هایی که در پکیج قیمت تور استانبول قرار دارد هواپیمای ایرباس A 300-600 شرکت هواپیمایی معراج است که کیفت پرواز آن مثل هواپیمایی ماهان میباشد.
tina_mohabbat
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
چرا قیمت تور استانبول تو شهریور ماه انقد گرونه؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول در شهریور ماه به این دلیل گران تر است چون آخرین ماه تابستان و تعطیلات هست...به همین دلیل تقاضا برای سفر به استانبول زیاد است و باعث گرانی قیمت تور استانبول میشود.
عزت الله
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
برای اطلاع دقیق قیمت تور استانبول به چه شماره ای زنگ بزنم؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز شما میتونین برای اطلاع دقیق از قیمت تور استانبول با دفتر گشت نوید با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرید تا همکارای ما راهنماییتون کنند.
سرلک
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول کمتره یا کوش آداسی؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز قیمت تور های استانبول مناسب تر و پایین تر هستند.
farrokhi
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول با ماهان ارزون تره یا معراج؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استابول با پرواز های معراج ارزان تر هستند در عین حال که پرواز های معراج مثل ماهان ایرباس A 300-600 هستند و از لحاظ کیفیت مثل هم هستند.
hanie haniii
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
من زنگ زدم گشت نوید همکاراتون خیلی خوب اطلاعات قیمت تور استانبول به من دادن
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام وظیفه ی همکاران ما هست که اطلاعات دقیق قیمت تور استانبول را در اختیار مسافران قرار دهند.امیدوارم تور استانبول را با گشت نوید تجربه کنید.
برزو قدرتی
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول خیلی خوبه مرسی
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام گشت نوید با همراه داشتن کادر مجرب سعی بر این دارد بهترین قیمت تور استانبول را در اختیار شما مسافرین عزیز ارایه کند.
بهلول
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول گشت نوید آفر هم میخوره؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول گشت نوید آفر هم میخوره...برای اطلاع از نرخ و زمان آفر تور های گشت نوید در کانال تلگرام گشت نوید به آدرس GASHTE_NAVID@ عضو شوید.
amin_mohebi
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
برای دریافت اطلاعات قیمت تور استانبول با کدوم همکارتون میتونم صحبت کنم؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام شما برای دریافت اطلاعات دقیق قیمت تور استانبول با گشت نوید تماس بگیرید و با خانوم گردویی صحبت کنید.
پشتهانی
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول توی نوروز گرونه؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام طبیعتا در ایام نوروز به دلیل وجود تعطیلات سال جدید افزایش سفر های به شهر توریستی استانبول را به دنبال داریم و نرخ قیمت تور استانبول افزایش پیدا میکند.
golnaz.miri
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول گشت نوید خیلی کامله
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام همه ی تلاش همکاران ما این است که اطلاعات کامل و دقیق به شما مسافرین عزیز بدهند...خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفت دوست عزیز.
بهرامی
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول در کدام منطقه استانبول بیشتر است؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام اگر در تور از هتلهای منطقه تکسیم رزور شود قیمت تور استانبول بیشتر میشود دوست عزیز.
پرهام.ر
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
تشکر میکنم از گشت نوید که قیمت تور استانبول مناسبی دارد.
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام ممنون...گشت نوید سعی داره بهترین قیمت تور استانبول را در اختیار شما مسافرین عزیز قرار بده.
farhad asl
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
آیا قیمت تور استانبول با تور های لحظه آخری مناسب تره؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام بله دوست عزیز طبیعتا قیمت تور استانبول در آفر ها و تور های لحظه آخری مناسب تر است.
محمد میبدی
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول با هواپیمایی معراج خیلی خوبه
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با هواپیمای معراج بسیار مناسب است و در عین حال با هواپیمای ایرباس A 300-600 یکی از با کیفیت ترین پرواز ها را تجربه میکنید.
sima.__fr
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
برای اطلاعات بیشتر از قیمت تور استانبول میشه به دفتر گشت نوید مراجعه کنیم؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز شما هرگونه سوالی داشته باشین میتونین یا به دفتر ما واقع در خیابان بنی هاشم_نبش خیابان خرمیان_ساختمان پارسیان_گشت نوید مراجعه کنید. یا با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ تماس بگیرین.
منا لاری
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول گشت نوید بسیار عالی است.
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام ممنونم از توجه شما به قیمت تور استانبول گشت نوید...به امید تجربه سفر شما با گشت نوید.
sina sarlak
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
تابستون قیمت تور استانبول گرون تره؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام بله قیمت تور استانبول در تابستان به دلیل تعطیلی مدارس و افزایش حجم سفر مسافران...قیمت تور استانبول گرون تر است.
مبینا غفار
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول گشت نوید با چه هواپیمایی است؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور گشت نوید با هواپیمای ایرباس A 300-600 معراج است که از کیفیت این پرواز به شما اطمینان و تضمین میدهیم.
زینب اعطایی
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
با تشکر از همکاران گشت نوید...قیمت تور استانبول در تیر ماه و مرداد ماه تفاوت دارد؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام همانطور که در قسمت قیمت تور استانبول گشت نوید به آن اشاره شده است...قیمت تور استانبول در تیر ماه و مرداد ماه تفاوت چندانی ندارد.
maziar
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام...برای اطلاع از قیمت تور استانبول میتونم تلفونی سوال کنم؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام شما برای اطلاع از قیمت تور استانبول و دیگر تور های گشت نوید میوانید هم به دفتر گشت نوید مراجعه کنید و هم با گشت نوید تماس بگیرید تا همکاران ما شمارو راهنمای کنند.
سلمان
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول با هواپیمای ترکیش بیشتر است یا معراج؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با پرواز های معراج مناسب تر هستند.
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول گشت نوید بسیار مناسب هست
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام گشت نوید با کادر مجرب سعی بر این دارد که بهترین قیمت تور استانبول را به شما مسافر عزیز ارایه دهد.
هما
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
میخواستم بدونم قیمت تور استانبول برای کدام هتل بیشتر است؟
آبان ۱۰, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با هتل cvk به دلیل اینکه این هتل ۵ ستاره است و یکی از بهترین هتل های استانبول است بیشتر است البته هتل های ۵ ستاره دیگری هم هستند که قیمت تور استانبول را بالا میبرند.
آبان ۸, ۱۳۹۵
در تور ارزان استانبول بستگی به زمان مسافرت دارد.
میثم شهبازی
آبان ۸, ۱۳۹۵
باعرض سلام خسته نباشید.تور استانبول عالی بود انشاا.. قسمت باشه باز با آژانس شما برم.مرسی از زحمات شما
شیدا یاسری
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام. قیمت تور استانبول هتل سمینال برای چهارشب ؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای ۴شب هتل سمینال ۱۰۲۰۰۰۰ تومان میباشد.
ملودی
آبان ۸, ۱۳۹۵
تور ارزان استانبول با چه ایرلاینی میشه ارزون ترین تور را تهیه کرد؟؟؟
سیما
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول برای نوروز چقدر است؟
میلاد
آبان ۸, ۱۳۹۵
با سلام قیمت تور استانبول برای اربعین چقدر است؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
برای اطلاع از قیمت تور استانبول با همکاران ما تماس فرمایید.
شیما
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام خدمت شرکت گشت نوید آیا قیمت تور استانبول در میدان تکسیم ارزان ر است یا شیشلی؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول در شیشلی ارزان تر است.
ممد زرنگ
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام عزیزم عزیزم سلام قیمت تور استانبول چند شده
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام برای اطلاع از قیمت تور استانبول با همکاران ما تماس فرمایین.
سیمین.خ
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام خانوم حاتمی قیمت تور استانبول برای این هفته آفر دارید؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
بله...۳ شب و ۴ روز قیمت تور استانبول از ۷۹۵۰۰۰ تومان شروع میشود.
سامان
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول روی هتل سمینال برای تاریخ ۱۸ آبان ۵ روزه چند میباشد؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
جهت اطلاع قیمت تور استانبول در تاریخ های دور تر با همکاران ما تماس بگیرید.
SHIMA YAKHCHALI
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول با پرواز معراج چنده؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول بستگی به تاریخ پرواز و هتل انتخابی داره...برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.
محمد امین
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول هتل چراغان چقدر می باشد
اصغر
آبان ۸, ۱۳۹۵
با سلام خدمت خانوم گردو میخواستم ببینم قیمت تور استانبول برای هتل الیت برد چنده؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
برای اطلاع از قیمت تور استانبول به پکیج مراجعه نمایید.
سینا مرادی
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول در ماه نوامبر ارزانتر است یا در ماه دسامبر؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
ازنظر نرخی قیمت تور استانبول در این دو ماه تقریبا برابر است.
shima mokhtar
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول میخواستم ببینم برای ان هفته چنده؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام برای اطلاع از قیمت تور استانبول با همکاران ما تماس بگیرید.
reza miri
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول گشت نوید کی به روز میشه؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
بعد از اتمام اعتبار تاریخ پکیج تور گشت نوید قیمت تور استانبول به روز میشود.
nastaran rotami
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول تا ماه دیگر تغییر میکند؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول با توجه به زمان...پرواز و هتل متغیر است...جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.
reza.sh
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول این ماه نسبت به ماه های دیگر چگونه است؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
این ماه آبان به آذر بهترین قیمت تور استانبول را دارد.
bita moradi
آبان ۸, ۱۳۹۵
تشکر میکنم از گشت نوید به خاطر قیمت تور استانبول مناسبشان
آبان ۸, ۱۳۹۵
ممنون از توجه شما به قیمت تور استانبول گشت نوید.
salar.tavasoli
آبان ۸, ۱۳۹۵
چرا قیمت تور استانبول گشت نوید نست به سایر آژانس ها بهتره؟
مبینا بهروزی
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول در سایت به روز شده ؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول تا ۱۰ آبان در سایت موجود میباشد.
پور موسوی
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول در ۳۱ اکتبر چقدر است؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
برای ۳۱ اکتبر قیمت تور استانبول داخل پکیج میباشد.
sanam.ahadi
آبان ۸, ۱۳۹۵
چرا قیمت تور استانبول در پاییز پایین تر است؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول در پاییز به دلیل کم شدن مسافر کاهش میابد.
mahdi.l
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول برای ۵شب اقامت در هتل سمینال چقدر است؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول با توجه به این شرایط مورد نظر داخل پکیج موجود میباشد.
mohammad
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول تو زمستون گرونه؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
بله قیمت تور استانبول در ماه های دی و بهمن ارزان تر است.
مهین
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام من میخواستم پسرمو بفرستم ترکیه...قیمت تور استانبول چقدر است؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
جهت اطلاع دقیق قیمت تور استانبول با همکار های ما تماس بگیرید.
علی جودکی
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول برای ۵ شب اقامت در هتل ۴ ستاره چقدر است؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام قیمت تور استانبول در پکیج موجد میباشد...در صورت وجود سوال میتوانید با همکار های ما تماس بگیرید.
شیرین کمالی
آبان ۸, ۱۳۹۵
چرا قیمت تور استانبول با هتل cvk انقدر گرونه؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول در این هتل به دلیل اینکه ۵ ستاره میباشد گران تر است.
احمد موسوی
آبان ۸, ۱۳۹۵
ارزون ترین قیمت تور استانبول برای همین ماه چنده؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول داخل پکیج وجود دارد.
میترا مرادی
آبان ۸, ۱۳۹۵
چرا قیمت تور استانبول واسه یه نفر انقد بالاست؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول برای یک نفر به این دلیل بالاست ک قیمت اتاق را فقط اون یک نفر باید پرداخت کنه
سینا نعمتی
آبان ۸, ۱۳۹۵
سلام بیشترین نرخ قیمت تور استانبول چقدر است؟
آبان ۸, ۱۳۹۵
قیمت تور استانبول بستگی به نوع هتل و پرواز و تاریخ سفر دارد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید با همکارای ما تماس بگیرید.
سپیده
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام وخسته نباشید من قیمت تور استانبول و انتالیا به صورت ترکیبی میخواستم چه جوری میتونم از نرخ ها مطلع بشم
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام دوست گرامی جهت رزرو تور ترکیبی لطفا با آژانس گشت نوید۲۲۳۳۲۷۵۳
ایمان
آبان ۵, ۱۳۹۵
روز به خیر قیمت تور استانبول برای نوروز ۹۶ میتونم از چه طریق چک کنم؟؟؟
آبان ۵, ۱۳۹۵
با عرض سلام برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ آژانس گشت نوید از قیمت تور استانبول نوروز ۹۶ مطلع شوید. گشت نوید با ارائه بهترین تور نوروزی ۹۶ در خدمت شما مسافران عزیز می باشد.
fatemeh
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام و یک سوال با توجه به قیمت تور استانبول پیشنهاد شما روی هتل های چند ستاره است؟
fatemeh
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سپاس ایا قیمت تور استانبولی که در پکیچ درج شده میتوان رزرو کرد؟؟
آبان ۵, ۱۳۹۵
با عرض سلام با توجه به تاریخ اعتبار پکیج قیمت تور استانبول ،بله امکان پذیر میباشد.ولی حتما با آژانس گشت نوید تماس حاصل نمائید.گشت نوید۲۲۳۳۲۷۵۳
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سپاس بله اگر تا اعتبار تاریخ پکیج باشد امکان پذیر می باشد. اما شما با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ می توانید از کلیه اطلاعات قیمت تور استانبول گشت نوید مطلع شوید.
آبان ۵, ۱۳۹۵
سلام من از مسافر دائم شرکت شما هستم فقط یه سوال دارم برای اطلاع از فیمت تور استانبول ایا گروهی در فظایی مجازی هستید؟؟/
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام شما با شماره ۰۹۰۳۱۵۵۷۴۶۰کانال گشت نوید می توانید از اطلاعات سفر مطلع شوید
آبان ۵, ۱۳۹۵
با سلام من میخواستم بدوتم قیمت تور استانبول در کدام فصل اررزان تر است ؟؟؟
آبان ۶, ۱۳۹۵
با سلام قیمت تور استانبول در پائیز ارزانتر می باشد.
فرشته
آبان ۴, ۱۳۹۵
بإسلام خدمت کانترهای گشت نوید میخواستم بدونم قیمت تور استانبول در آبان ارزانتر لست یا در آذر؟
آبان ۴, ۱۳۹۵
با سلام خدمت شما مسافر محترم قیمت تور استانبول در آبانماه ارزانتر است
سیروس داودی
شهریور ۲۰, ۱۳۹۵
لطفا قیمت تور ۵ شب و ۶ روز به استامبول از مبداء مشهد که تاریخ رفت آن از ۲۵ یا ۲۶ شهریور ۱۳۶۵ باشه را با یک هتل ۴ ستاره برای سه نفر اعلام بفرمایید . متشکرم. لطفا پاسخ فوری باشد. پاسخ از طریق ایمیل ارسال شود لطفا.
Samira Arefiyan
شهریور ۲۱, ۱۳۹۵
سلام دوست عزیز پرواز تهران مشهد و بعکس روی پکیج ما می باشد . ترانسفر فرودگاهی واز فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام خمینی به صورت رتیگان میباشد. و قیمت چند هتل ۴ ستاره را برای شما اعلام میکینم اما برای اطلاعات بیشتر و خدمات دیگر تور با آژانس تماس بگیرد. شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳ ۱٫۵۲۵٫۰۰۰ *۴ THE CITY PORT GERAND EMIN 4* 1.545.000 ۱٫۶۷۵٫۰۰۰۰ *۴ SEMINAL ۱٫۷۴۵٫۰۰۰ *۴ ELIT WORLD prestige
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۵
[…]  تور استانبول|تور ارزان استانبول|قیمت تور استانبول […]
اسفند ۱۳, ۱۳۹۴
[…] دبی| تور مالزی| تور تایلند| تور آنتالیا| تور مشهد هوایی| قیمت تور استانبول| تورهای استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخری […]

پاسخ دهید