قیمت تور استانبول

PDF

قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول چند؟

این سوالی است که اکثر مردم می پرسند و یکی از عبارات کلیدی در گوگل ، قیمت تور استانبول چند است؟ بنابراین برای بهترین تور استانبول و قیمت های مناسب همیشه سایتهایی موفق اند که تور چارتری استانبول دارند در این راستا گشت نوید با  برخورداری از توان چندین سال  مالی و توان تجرب خود در زمینه تور مسافرتی استانبول  در بین 50 آزانس برتر تور قرار گرفته افتخاری که با زحمت کادر فنی و مجرب تور استانبول گشت نوید حاصل شده است.

قیمت تور به استانبول در فصول مختلف فرق میکند.به طور مثال در فصل بهار قیمت تور استانبول با توجه به اینکه مردم سفر های نوروز ی را پشت سر گذاشته اند، نسبتا افت زیادی می کند. اما منظور از نسبتا نسبت به ایام نوروز و نسبت به ایام پیک قبل از سال می باشد. قیمت تور استانبول در فروردین ماه و بعد از چهاردهم فروردین به بعد حدود 35 درصد نسبت به ایام نوروز افت دارد. قیمت تور استانبول در اردیبهشت ماه به دلیل خوب شدن هوا و همچنین شروع فستیوال گل لاله در شهر زیبای استانبول نسبت به فروردین رشد 15 درصدی را در خود می بیند.

قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول در خردادماه به دلیل شروع امتحان های مدارس یک روند نرمالی را برای مسافرین به همراه دارد. مثلا اگر  قیمت تور استانبول در اردیبهشت ماه یک هتل 4 ستاره در میدان تکسیم به مدت سه شب و چهار روز مبلغ 890 هزار تومان باشد در خرداد ماه به 840 هزار تومان کاهش پیدا میکند. اما با شروع فصل گرم تابستان و شروع مسافرت ها قیمت تور استانبول رشد زیادی را در خود می بیند.

قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول تیر ماه با قیمت تور استانبول مرداد ماه تفاوت چندانی ندارد. ولی این دو ماه در فصل تابستان نسبت به کل فصل بهار رشد زیادی را در قیمت تور استانبول دارد. باز هم به طور مثال همان تور که 840 هزار تومان در ماه خرداد ماه بود. در این دو فصل به حدود 1.140 هزار تومان افزایش قیمت پیدا میکند. قیمت تور استانبول در شهریور ماه به اوج خود به دلیل نزدیک شدن به پایان تعطیلات می رسد. قیمت تور استانبول شهریور ماه بعد از تاریخ نوروز بالاترین نرخ تور در کل سال می باشد . قیمت تور استانبول در پاییز افت زیادی نسبت به فصل تابستان داشته و حدود 30درصد کاهش پیدا میکند. قیمت تور استانبول در زمستان روند نرمالی را به خود گرفته و در بهمن ماه شروع رزرو تورهای نوروزی می باشد.

هتل های پیشنهادی گشت نوید برای تور استانبول ویژه شهریور 95 به شرح زیر است :

هتل MATIAT هتلی چهار ستاره در منطقه YENIKAPI است .

قیمت این هتل برای 4 شب و 5 روز با پرواز  معراج با ساعات پروازی رفت 23.30صبح و برگشت : 02:20 ( قیمت ها به تومان می باشد)

اتاق دو تخته :925.000

اتاق یک تخته :1.095.000

کودک با تخت:925.000

تور استانبول قیمت

تور استانبول قیمت

 —

———————————————————–

هتل MIM هتلی چهار ستاره در منطقه NESANTASI است .

قیمت این هتل برای 3 شب و 4 روز با پرواز معراج با ساعات پروازی رفت 23:30 صبح و برگشت : 02:00 ( قیمت ها به تومان می باشد)

اتاق دو تخته : 925.000

اتاق یک تخته :1.050.000

کودک با تخت:925.000

mim-1

————————————————————————–

هتل LE MIRAGE  هتلی چهار ستاره در منطقه SISLIاست .

قیمت این هتل برای 3 شب و 4 روز با پرواز معراج با ساعات پروازی رفت 23:30 صبح و برگشت : 02:200 ( قیمت ها به تومان می باشد)

اتاق دو تخته :1.195.000

اتاق یک تخته :1.595.000

کودک با تخت1.095.000

7048369_21_b

————————————————————–

هتل HILTON GARDEN INN PLUS  هتلی چهار ستاره در منطقه BEYOGLU است .

قیمت این هتل برای 3 شب و 4 روز با پروازمعراج با ساعات پروازی رفت 4:00 صبح و برگشت : 23:00 ( قیمت ها به تومان می باشد)

اتاق دو تخته :1.250.000

اتاق یک تخته :1.700.000

کودک با تخت:1.200.000

 قیمتهای مختلف تور استانبول با هتل های  استانبول تفاوت دارد، و در هر ماه و یا فصل از سال تغییر می کند. مسافران محترم می توانند با ورود به سایت گشت نوید از قیمتهای  تور استانبول میتوانند با خبر شوند. لطفا  در هر  فصل با مراجعه به سایت نظرات خود را در مورد اعلام قیمت  و نحوه اطلاع از قیمت های تور استانبول با ما در  میان بگذارید. حتما خبرهای خوبی در کلیه فصول سال در همین صفحه قیمت تور استانبول برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

آژانس گشت نوید ارائه دهنده تور های  کامل ترکیه

آژانس ما و تیم مجرب پکیج سازی گشت نوید در نظر دارد تمامی نظرات اعلام ده تور از سوی مشتریان را در اسرع وقت  بررسی و نسبت به اعمال آن اقدام نماید . خیلی خوشحال می شویم وقتی مسافر محترمی نظر خود را در مورد قیمت تور استانبول  در نوروز و یا در ایام تعطیلات تور در زیر همین صفحه به اشترا می گذارد تا ما بتوانیم  بهترین خدمات را برای شما بصورت پکیج در بیاریم.

چرا قیمت تور استانبول را از  سایت گشت نوید جویا شویم؟

1- گشت نوید  چارتر کننده تور استانبول می باشد.

2- گشت نوید حتما به نظرات مسافران اهمیت می دهد.

3- گشت نوید هر نوع ایده ای که موجب رضایت  مشتری باشد. اعمال  میکند.

4- گشت نوید هر نوع  نقد منصفانه در مورد تور را مورد بررسی قرار میدهد.

5- گشت نوید  مدیریت هر بخش از تور را به عهده یک متخصص تور قرار داده است.

6- گشت نوید تمام نوسانات قیمت تور را  پیش بینی و اجرا می کند.

7- تور های مسافرتی  فصول مختلف برای  انواع مسافرین در  نظر گرفته می شود.

 اگر برای جستجوی تور استانبول و یا قیمت تور در گوگل می گردید. لطفا  به هر کلمه گشت نوید را اضافه کنید. و از تمامی تورهای ما در  آژنس  گشت نوید  با خبر شوید این کار می تواند  تمامی تورهای جدید آزانس گشت نوید و تمامی تور ها را محبوب در گشت نوید را برای شما نشان دهد .

 آیا تور هایی که در سایت شما وجود دارند را می توان در فصول مختلف سال دید و مورد بررسی قرار داد.؟

جواب : بله زیرا  ما برای هر تور در گشت و نوید تاریخهای مشخص هر فصول از سال را دسته بندی کردیم و نسبت به اجرا تور ها در  فصول  از سال برنامه مشخص و مدون داریم.

آب و هوای استانبول

استانبول دارای تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد , بارانی و برفی میباشد . گرمترین ماه سال در استانبول تیرماه با میانگین رتبه حرارت ۲۳٫۲ جايگاه سلسیوس و سردترین ماه سال دی با میانگین رتبه حرارت ۵٫۴ سکو سلسیوس است .
در ماه های سرد , بیشترین جايگاه حرارت به صورت میانگین بین 7 تا 9 رتبه سیلسیوس است و اکثر اوقات , بارش برف بین ماه های آذر و اسفند چهره میدهد . در ماه‌های گرم از خرداد ماه تا اوایل مهر به صورت میانگین جايگاه حرارت ایام از ۲۸ سلسیوس آغاز می گردد . میزان رطوبت درین شهر بسیار است و میزان بارش سالیانه استانبول به صورت میانگین ۸۷۰ میلی‌متر است . استانبول تا حدودی بادخیز است و به صورت میانگین سرعت باد در این شهر حدود ۱۷ کیلومتر در ساعت است .

معرفی استانبول

استانبول بزرگ ‌ترین شهر ترکیه و راس فرهنگی و اقتصادی آن می‌باشد . این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره واقع شده‌است . تنگه بسفر دو مجموعه کشورها آسیا و اروپا را جدا میکند , استانبول فقط شهر بزرگ عالم است که در دو مجموعه کشورها جای دارد .
این شهر قشنگ در سال 2010 تحت عنوان پایتخت تمدن اروپا تعیین شد و از نگاه تعداد گردشگران فرنگی سو‌مین شهر توریستی عالم هست . جمعیت این شهر در سرشماری سال 2012 حدود 14 میلیون نفر بوده است .
نقشه جاذبه های توریستی استانبول

در نقشه زیر تنگه بسفر  قسمت آسیایی استانبول به جهت راست و نصیب اروپایی استانبول در سمت چپ است . بر روی نقشه دو پل پادشاه محمد فاتح و پل بسفر واقع بر روی تنگه بسفر و جاذبه های توریستی این شهر همچون کاخ بیلربی در جهت آسیایی , مسجد اوراتاکوی , کاخ سیرگان , کاخ دلمه باغچه , مسجد دلمه باغچه را به سوی اروپایی لبه تنگه بسفر و قلعه روملی حصار , خیابان استقلال , عرصه تکسیم , بوستان قزی و . . . را در راءس سمت اروپایی استانبول مشاهده میکنید .

نقشه جاذبه های توریستی استانبول

در نقشه زیر قسمت اروپایی استانبول را مشاهده می‌کنید که بوسیله خلیج شاخ طلایی به دو سمت تقسیم شده‌است . درین تصویر کاخ توپکاپی , مسجد سلیمانیه , بازار بزرگ , بازار مصری , مسجد رستم پاشا , پل گالاتا , مسجد نو و . . . در نصیب جنوبی و ساختمان بلند گالاتا در نصیب شمالی به خیر و خوبی قابل مشاهده می‌باشد .

دیدنی‌های استانبول به تنهایی می تواند یکی‌از بهانه های اساسی هجرت به‌این شهر پرجاذبه باشد . برای یک مهاجرت کوتاه و نسبتا کم‌هزینه یا این که چه بسا زمینی , هیچ‌جا خوبتر از استانبول نیست ; شهری در بین آسیا و اروپا و پر‌از دیدنی‌ها و تفریحات رنگارنگ ; از قصر‌ها و مسجد‌های عثمانی تا کلیسا‌های رومی و از بیشه و جزیره و دریا تا حمام‌های تاریخی . محبوب‌ترین دیدنی‌های استانبول برای مسافران , کاخ‌ها , مسجدها , کلیساها و قصرهایی است که عمر آن ها به امپراطوری رومی‌ها , بیزانس و دوره‌ی عثمانی‌ها میرسد . یک کدام از مشهورترین دیدنی‌های استانبول مسجد شاه احمد است که با معماری خوشگل و شش مناره‌ی آبی رنگ رنگش به مسجد آبی رنگ دارای شهرت شده . روبروی مسجد سلطان‌احمد , موزه‌ تماشایی ایا صوفیه قرار گرفته که سرسرای وسیعش , دنیایی از فرهنگ و تمدن و هنر اسلامی ترکیه را در خودش داراست . بر بالای منطقه‌ی سلطان‌احمد و در حدود شاخ‌طلایی , مدخلی که بخش دیرین و تازه استانبول را از نیز جدا مینماید , کاخ توپکاپی است که در حدود چهارصد سال راس سلاطین عثمانی بوده و روز جاری با کلکسیونی از چینی‌ها , جواهرات , لباس‌ها و تخت‌های طلاکوب عثمانی یکی دیدنی‌های استانبول شده و چشم‌انداز زیبایی نیز به تنگه‌ی بسفر داراست ; تنگه‌ بسفر به عبارتی تنگه‌ای است که دریای سیاه و مرمره را به نیز وصل می نماید و استانبول را بین آسیا و اروپا تقسیم کرده . کاخ دولما باغچه هم در حاشیه دریا تنگه‌ بسفر قرار گرفته .

۱ موزه ایاصوفیه
موزه ایاصوفیه

موزه ایاصوفیه

ایا‌صوفیه با آن معماری اعجاب‌انگیزش به مقطع ۱۰۰۰ سال کلیسای پر‌افتخار امپراتوری روم شرقی بوده و درقرن پانزدهم بوسیله معمار عثمانی , سینان , به مسجدی با‌شکوه تبدیل شده که گنبدی بزرگ به طول ۵۶ متر دارااست و ۳۰ میلیون کاشی طلا و جواهرات در معماری داخلی آن به کار رفته . امروزه نیز این مسجد و موزه به یکی‌از محبوب‌ترین دیدنی‌های استانبول برای توریست‌ها تبدیل شده . حال‌‌ و‌ هوای سازه توصیف‌نشدنی است ; شکوه امپراتوری بیزانس و عثمانی در نیز آمیخته‌اند و بنای خیره کننده را به‌وجود آورده‌اند . ایاصوفیه اینک موزه‌‌ هنر‌های اسلامی و مسیحی با نمونه‌های خیره‌کننده از موزاییک‌های بیزانسی است .

۲ مسجد فرمان روا احمد ( سلطان احمد)

مسجد سلطان احمد

مسجد سلطان احمد

یکی‌از معروف‌ترین دیدنی‌های استانبول و آوازه آبی‌رنگ شهر ; مسجد آبی رنگ ۴۰۰ ساله‌ای‌ست که خویش ترک‌ها آن را مسجد فرمانروا احمد می‌نامند , ولی فی مابین گردشگران به مسجد آبی رنگ پر اسم و رسم است ; نیز به دلیل کاشی‌کاری‌های آبی‌اش و نیز روایتی کهن از قایق‌رانان دریای مرمره که منعکس شدن آبی رنگ دریا روی دیوار‌های مسجد شگفت‌زده‌شان می‌کرده . مسجد آبی‌رنگ , شاهکاری است از آقا ‌محمدِ معمار که ساخت آن هفت سال ارتفاع کشیده و شش مناره‌ باریک آن از اکثری نقاط شهر پیداست .

۳ مسجد سلیمانیه مسجد سلیمانیه

مسجد سلمانیه

مسجد سلمانیه

شاهکاری از معمار سینان برای فرمانروا سلیمان که امروزه به یکی اصلی‌ترین دیدنی‌های استانبول تبدیل شده‌است ; وسیع ترین مسجد استانبول که در قرن ۱۶ تشکیل‌شده و با چهار مناره بالای گلدن هورن جای دارد . مقبره‌ شاه , همسرش خرم و معمار سینان نیز در محوطه‌ مسجد واقع شده . این سازه‌ شاهانه با وجود تزئینات کمتر , کماکان شباهت‌های متعددی به ایاصوفیه , اثر دیگر این معمار دارااست .

۴ قصر توپکاپی قصر توپکاپی

قصر توپکاپی

قصر توپکاپی

اول کاخ عثمانی که در قرن ۱۵ میلادی ساخته شد و از آن زمان احتمال دارد بیش تر از هر قصر دیگری در جهان داستان و راز و رمز به خویش چشم ; سلیم مست که پس از نوشیدن بی‌اندازه‌ شراب غرق شد , ابراهیم کم عقل که پس از تحمل ۲۲ سال زندان عقلش را از کف داد و الکساندارای روس یا این که خرم فرمان روا , برده‌ای که ملکه‌ قوی عثمانی شد . این قصر اسرارآمیز در محل تلاقی تنگه‌ بسفر , گلدن هورن و دریای مرمره جای دارد و ۴۰۰ سال قلب تپنده‌ی امپراتوری عثمانی بوده . توپکاپی با آن کلیه جواهرات , لباس‌ها و تخت‌های طلاکوب یک کدام از محبوب‌ترین دیدنی‌های استانبول است و دست کم ۳ ساعت مشغولتان می نماید . در شرایطی که وقت کم دارید , دیدن حرمسرا و خزانه را در حق تقدم بگذارید .

۵ تنگه بسفر

تنگه بسفر

تنگه بسفر

محال است به استانبول بروید و یکی دو ساعتی در بسفر قایق‌سواری نکنید ; تنگه‌ای که دریای سیاه و مرمره را به نیز وصل و استانبول را بین آسیا و اروپا تقسیم کرده و دست‌کم دیدن آن به همه‌ی دیدنی‌های استانبول حق تقدم دارااست . کنار دریا زیبای مرمره , بنا‌های تاریخی شهر , مرغان دریایی , ماهیگیران محلی و کشتی‌های باری را تماشا نمائید و استانبول را به دور از هیاهوی خیابان‌ها و روی آب‌ تجربه فرمایید ; یک طرفتان آسیا‌ست و طرف دیگر اروپا .

۶ جزیره‌ پرنس

جزایر پرنس

جزایر پرنس

دریای مرمره دارنده خیر جزیره‌ کوچک و جالب مشهور به آدالار است که به ترکی یعنی جزیره ها . هر روز کشتی‌هایی بدین جزایر تردد می نمایند و در چهار تا از آنها جلوگیری دارا‌هستند . وسیع ترین جزیره آن بیوک‌آدا‌ست که نمای ویلا‌های آن روی شیب تپه‌ها از درون کشتی پیداست . وسایل نقلیه‌ موتوری اینجا ممنوع‌اند و تردد نظیر قرنها قبل با دوچرخه , درشکه و پای پیاده انجام می گردد . آدالار یکی‌از دیدنی‌های استانبول برای توریست‌ها و ییلاق استانبولی‌ها‌ست و جان میدهد برای یکسری ساعت دوری از هرج و مرج شهر و تناول کردن یک غذا دریایی جدید .

۷ بوستان گلخانه

پارک گلخانه

پارک گلخانه

ترک‌ها به آن گلحانه می گویند ; این بوستان اساسا , گلشن بیرونی قصر توپکاپی بوده که تنها خانواده سلطنتی به آن دسترسی داشتند و امروزه یکی‌از دیدین‌های استانبول و پارک‌های امروزی شهر است مملو‌از گل‌کاری‌های قشنگ و مخصوصا لاله‌های رنگارنگ . ضلع شمالی آن چشم‌انداز شگفت‌انگیزی به دریای مرمره و گلدن هورن داراست و در محل ورود جنوبی آن کوشکی قراردارد که فرمان روا از آنجا رژه‌ سربازان یا این که مراسم قانونی دیگر را تماشا می‌کرده که شرایط کنونی وزارت تمدن و توریسم ترکیه است .

۸ خیابان استقلال

خیابان استقلال

خیابان استقلال

علامت ترکیه‌ امروزی و شانزلیزه‌ی استانبول ; خیابان مدام بیداری که از عرصه پر‌جنب‌ و جوش تقسیم , قلب تپنده‌ی استانبول آغاز می گردد و دو طرف آن لبریز است از مرکزها خرید استانبول , مغازه‌های خوش‌آب‌و‌رنگ , سینما‌ها , رستوران‌ها و کافه‌های دنج . مغازه‌هایی که ساز‌های دیرین میفروشند , نقاشانی که آثار‌شان را تاراج می‌نمایند و لباس‌های دست‌دوز رنگارنگ چیز‌هایی می‌باشند که تنها در‌این خیابان پیدا می کنید . در زمان جشنواره خرید نیز در‌این خیابانِ سنگفرش , برنامه‌های جالبی اجرا میگردد ; از ساز و آواز گرفته تا دلقک‌های رنگارنگ و ژانگولربازی ; همین‌ها منجر میگردد که استقلال خیر فقط یک خیابان خرید حساب شود , بلکه یکی‌از دیدنی‌های استانبول برای توریست‌ها باشد .

۹  گرمابه خرم سلطان

حمام خرم سلطان

حمام خرم سلطان

حمامی که در ۱۵۵۶ به وسیله معمار سینان و به امر شاه سلیمان ساخته و به اسم همسر محبوبش خرم‌سلطان نامگذاری شد . این خزینه که روبروی موزه‌ ایاصوفیه قراردارد , لوکس‌ترین گرمابه‌ سنتی در شهر و از پرطرفدارترین دیدنی‌های استانبول است ; با حمام‌های غیروابسته برای خانم‌ها و آقایان , دالان‌های شاهانه و اطاق‌های چوبی . از معماری بی‌نظیر این گرمابه ۵۰۰‌ ساله‌ گران‌قیمتِ مورخ لذت ببرید .

۱۰ قصر دلما بهچه

قصر دلما بهچه

قصر دلما بهچه

قصری که از ۱۸۵۶ تا زمان تاسیس جمهوری ترکیه راس اداری عثمانی بوده و آن‌گاه نیز محل ثبت قرارداد‌های فرنگی آتاتورک که هم اکنون تبدیل به یک کدام از دیدنی‌های استانبول شده‌است . دلما باغچه , که به ترکی یعنی گلشن پربار , در بین باغی به سبک فرانسوی سازه شده و به خاطر ترئینات سبک روکوکو , شمعدان‌های محاسبه و باکارا , راه‌پله‌ی کریستال و چلچراغ چهار‌هزار کیلوگرمیِ هدیه‌ی ملکه ویکتوریا پر اسم و رسم است . ساعت این اتاق از زمان مرگ آتاتورک تا به هم اکنون , اثبات باقی مانده ; ساعت خیر و آبادی دقیقه‌ی دهم نوامبر ۱۹۳۸ .
عمل فرهنگی , جهانگردی و تجارت و بازرگانی به اهمیت معاش در شهر ادامه خواهند بخشید . در حالیکه , رویش جمعیت , ترافیک , جلوگیری از تخریب منزل سازی , تجدید و بازسازی تاریخی ساختمان‌ها و عمارات و پباده سازی کردن یک جاده حمل و نقلی سوم به بوسفروس به صورت ممتد , به وجود خواهد آمد . معاش روزمره در استانبول رنگارنگ و در هم اکنون حرکت و ادامه‌است همراه با اعتنا دوچندان در مراقبت روم , روم شرقی و عمارت‌های ترکی . استانبول اکثر اوقات وقت ها راءس و پایتخت ترکیه در مواقع تجارت , پذیرایی , سرگرمی , فرهنگی , آموزشی , خرید , جهانگردی و هنری به شمار میاید . بیشتراز نیمی از جمعیت در نصیب اروپایی معاش و کار می کنند . مجموعه بزرگی از مردمان در بخش ها مسکونی , نصیب آناتولیایی معاش می‌نمایند و از پل‌ها و گذرگاه‌ها برای رفتن به کار در شهر استفاده می‌نمایند .
استانبول در دوره‌های اجتماعی , فرهنگی و فعالیت‌های تجارتی و بازرگانی توانمند آن بطور متعددی ارتقاء تنوع و رنگ دارااست . در امتداد رستوران‌های ترکیه‌ای , خاوردور و روش‌های پخت ( خوراک‌ها ) در اکنون رویش هست در کنار بخش اعظمی از گروه‌ها بصورت نو رستوران‌هایی بهره‌برداری شده‌اند . در حالتی‌که ستاره‌های پر اسم و رسم دنیای موسیقی پاپ ورزشگاه‌ها را از جمعیت لبریز می‌کردند , فعالیت‌هایی نظیر اُپرا , رقص ورزشی و هنری باله و بازی زنده در سراسر سال ادامه داشت .
در حین فستیوال‌های فصلی ارکست‌های پر اسم و رسم جهان , آوازهای گونه جمعی و گروهی , کنسرت‌ها و اثرات جاز در بیشتر مواقع میتوانند در یک منزل بدون نقص نیز اجرا شوند . نمایش‌ها در گروهی از مکان‌ها نظیر بخش‌های تاریخی نظیر حاجی ایرن , ساختمان بلند روملی حصاری , یدیکول , تراس محله توپ منزل و بوستان گلانه به خیر راءس فرهنگی آتاترک , تالار کنسرت جمال رشید ری و سالن‌های امروزی و نو بازی زنده و دیگر فضاهای آزاد برگزار میشود . برای مواقعی مانند معاش شبانه , تنی چند از باشگاه‌های ورزشی , دیسکوها , بارها ( مشروب فروشی‌ها ) , چادرهای صحرایی , نمایشگاه‌ها و رستوران‌ها با ترانه همراه میباشند . تعداد کلوپ‌ها رستوران‌ها و دیکسوها ارتقا یافته و به محل‌های فضای گشوده در فصل‌تابستان منتقل میشوند .
خانه‌های سنتی که یالی نامیده میشوند را می‌توان در زمان تورهای قایق سواری بوسفروس دید . زیر ساخت‌های شهرنشینی دایماً در هم اکنون تغییر است . ساختمان‌های سنتی عثمانی از چوب درست شده بودند . در دهه‌های قبلی تعداد متعددی از ساختارهای بلند در نزدیک شهر درست شده بودند که‌این فعالیت پرورش سرعت بالا جمعیت را سبب شد . با محاصره شدن شهرها مردمان به استانبول تحت عنوان شهری با سرعت پرورش پر سرعت جذب شدند . موفقیت و پیروزی‌های زیر ساختاری تا میانه سال ۱۹۹۰ دربرگیرنده تجزیه و ارزیابی اختلال فضولات بهبود حالت ترافیک و بهبود کیفیت هوا با اعتنا ارتقاء استفاده از گاز ارگانیک می باشد . علی‌رغم , بوجودآمدن آلودگی هوا و آب به وسیله تعداد متعددی از کارخانه‌ها , وسایل نقلیه موتوری و خانواده‌های سری , آلودگی هوا به وسیله ترافیک به نگرانی جمعیت استانبول بیش تر میکند . بیماریهای زیرا برونشیت و آسم بطور معمول بین ساکنین بخش ها بزرگ‌تر و وسیعتر شهر کمتر مشاهده می گردد چون که تراکم جمعیت در حوالی این بخشها کمتر است .

قیمت تورها استانبول فروردین ماه – تور استانبول و قیمت در نوروز؟

قیمت تورهای استانبول اردبهشت ماه

قیمت تورهای  استانبول در  خرداد ماه

قیمت تور های استانبول در تیرماه

تور استانبول + قیمت در تیر ماه

تور استانبول قیمت مناسب
تور استانبول قیمت ویژه
تور استانبول قیمت ارزان
تور استانبول قیمت 93
تور استانبول ارزان قیمت خرداد 96
تور استانبول قيمت مناسب
تور استانبول با قیمت مناسب
تور استانبول با قیمت
تور زمینی استانبول قیمت
تور استانبول ارزان قیمت تابستان 96
تور استانبول قیمت
تور استانبول ارزان قيمت
تور ارزان قیمت استانبول
تورهای استانبول ارزان قیمت
قیمت تورهای مسافرتی استانبول اردیبهشت 96
قیمت تورهای مسافرتی استانبول از مشهد
قیمت تورهای مسافرتی استانبول اردیبهشت 96
قیمت تورهای مسافرتی استانبول از تبریز
تورهای استانبول با قیمت مناسب
قیمت تور های مسافرتی استانبول با قطار
قیمت تور استانبول با اتوبوس
قیمت تورها استانبول با هتل 5 ستاره
قیمت تورها استانبول پرواز ماهان
قیمت تورها استانبول پرواز از شیراز
قیمت تورها استانبول با پرواز ماهان
قیمت تور گردشگری استانبول هتل پنج ستاره
قیمت تورگردشگری  استانبول تعطیلات خرداد
تور ارزان قیمت استانبول ترکیه
تور ارزان قیمت استانبول تیر
قیمت تور لحظه آخری استانبول
قیمت توریستی استانبول از شیراز
قیمت تورهای ارزان استانبول جدید
قیمت تور های تخفیف دار استانبول هتل جواهر
قیمت تور آفر دار استانبول هتل گراند جواهر
جدیدترین قیمت تور لحظه آخری  استانبول
قیمت تور استانبول با اطلس جت
قیمت تور استانبول در هتل جواهر
قیمت تور استانبول هتل گرند جواهر
قیمت جدید تور استانبول با قطار
قیمت بلیط تور استانبول چارتر
قیمت رزرو تور استانبول هتل چهار ستاره
قیمت رزرو تور استانبول هتل گرند حیات
قیمت رزرو تور استانبول ماه رمضان
قیمت بلیط تور استانبول 7 روزه
قیمت بلیط تور استانبول 4 روزه
قیمت بلیط تور استانبول 3 روزه
قیمت رزرو تور استانبول هفت روزه
قیمت تور استانبول 5 روزه
قیمت تور استانبول به روز
قیمت روز تور استانبول
تور استانبول زمینی قیمت
قيمت تور استانبول زميني
قیمت تور زمینی استانبول از تبریز
تور استانبول زیر قیمت
قیمت  بلیط تور استانبول ژانویه
قیمت بلیط تور استانبول ژانویه 2017
قیمت ارزان تور استانبول در ژانویه
تور استانبول هتل 5 ستاره قیمت
تور استانبول هتل 4 ستاره قیمت
قیمت رزرو تور استانبول 5 ستاره
قیمت رزرو  تور استانبول هتل 3 ستاره
قیمت رزرو تور استانبول هتل تایتانیک سیتی
قیمت رزرو تور استانبول هتل سه ستاره
تور ارزان قیمت استانبول شهریور
قيمتهای تور استانبول شهریور
قيمتهای تور استانبول از شيراز
قيمتهای تور استانبول عید فطر
قيمتهای تور استانبول در عید
قيمتهای تور استانبول در عید فطر
قيمتهای تور استانبول ویژه عید فطر
قيمتهای تور استانبول قشم ایر
قيمتهای تور استانبول با قطار
قيمتهای تور استانبول قسطی
قيمتهای تور استانبول قبرس
قيمتهای تور ترکیبی استانبول قبرس
قيمتهای تور استانبول با پرواز قشم ایر
قيمتهای تور استانبول از کرمانشاه
قیمت تور استانبول هتل کریستال
کمترین قیمت تور استانبول
قیمت رزرو تور استانبول کوش آداسی
قیمت رزرو تور استانبول کریسمس
قیمت لیست تور استانبول کریسمس 2017
قیمت لیست تور استانبول از کرمان
قیمت لیست تور استانبول هتل کایا
قیمت لیست  تور استانبول هتل کرون پلازا
قیمت لیست  تور استانبول هتل ریتز کارلتون
قیمت لیست تور استانبول هتل گلدن پارک
قیمت لیست تور استانبول هتل گرین پارک
قیمت لیست تور استانبول هتل گرین پارک تکسیم
قیمت رزرو تور استانبول هتل گونن
قیمت رزرو تور استانبول هتل گلدن ایج 1
قیمت رزرو تور استانبول لحظه آخری
قیمت رزرو تور استانبول لحظه اخر
قیمت رزرو تور استانبول هتل لیون
تور لحظه آخری استانبول قيمت
ليست قيمت تور استانبول
قیمت تور استانبول لیون
قیمت تور استانبول هتل لارس پارک
لیست قیمت تور استانبول تابستان
تور ارزان قیمت استانبول مرداد
قیمت رزرو تور استانبول مهر
قیمت رزرو تور استانبول مرداد
تور ارزان قیمت استانبول نوروز 96
تور ارزان قیمت استانبول نوروز
قیمت تور استانبول و آنتالیا
قیمت تور ترکیبی استانبول و آنتالیا
قیمت تور ترکیبی استانبول و آنتالیا تابستان
قیمت تور ترکیبی استانبول و آنتالیا اردیبهشت
تور استانبول و قیمت
قیمت تورهای استانبول وانتالیا
قیمت تورهای استانبول و انکارا
قیمت  رزرو تور استانبول هتل 5 ستاره
قیمت رزرو تور استانبول هتل 4 ستاره
قیمت رزرو تور استانبول هوایی
قیمت تور های مسافرتی استانبول هتل مارمارا
قیمت تور های مسافرتی استانبول یک هفته
قیمت تور های مسافرتی استانبول یک هفته ای
قیمت تور های مسافرتی استانبول 10 روزه
قیمت تورهای مسافرتی استانبول 3 شب
قیمت تورهای مسافرتی استانبول 3 ستاره
قیمت تور های مسافرتی استانبول 3شب و 4 روز
قیمت تورهای مسافرتی استانبول 4 شب
قیمت تورهای مسافرتی استانبول 4 ستاره
قیمت تورهای مسافرتی استانبول با هتل 4 ستاره
قیمت تورهای مسافرتی استانبول 5 شب
قیمت تور های مسافرتی استانبول 6 شب
قیمت تورهای مسافرتی استانبول 6روزه
قیمت تورهای مسافرتی استانبول 6 روزه
قیمت تور های مسافرتیاستانبول 7 شب
قیمت تورهای مسافرتی استانبول 7 روز

تور استانبول قیمت  مردادماه  و الی  آخر می توانید تمامی ماهها و فصل را در گشت نوید پیدا کنید.

برای دیدن قیمتهای مختلف تور استانبول در  تمامی فصول سایت لینک زیر را کلیک نمایید.

و از جدیدترین قیمتهای سال و تاریخ روز  آشنا شوید و یا ما با شماره 22332753 تماس حاصل نمایید.

|تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري استانبول

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

برچسب ها :

374 پاسخ به “قیمت تور استانبول”

 1. پورغاز گفت:

  قیمت تور استانبول با هواگیمای ماهان ارزونه؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   هواپیمایی ماهان پرواز های بسیار با کیفیتی هستند به همین دلیل قیمت تور استانبول با پرواز ماهان گران تر است.
   اما پیشنهاد گشت نوید,تور استانبول با پرواز معراج است.
   پرواز های معراج ایرباس A300-600 میباشد که همان کیفیت پرواز ماهان را ارایه میدهد اما با قیمت مناسب تر.

 2. amin.labafi گفت:

  قیمت تور استانبول برای هتلهای تکسیم ارزون تره یا آکساری؟

 3. mahshid ghorbani گفت:

  قیمت تور استانبول گشت نوید رو هیچ جا نمیشه پیدا کرد…عالی بود ممنونم

  • sama kamali گفت:

   سلام
   ممنونم از توجه شما به قیمت تور استانبول گشت نوید…همکاران ما همه تلاش های خود را دارند که بهترین قیمت را به شما مسافران عزیز ارایه کنند.

 4. zahra ahmadi گفت:

  سلام یه سوال داشتم راجع به قیمت تور استاننبول گشت نوید.
  پاسپورت من باید چقدر اعتبار داشته باشد؟

 5. vahid.lavasani گفت:

  قیمت تور استانبول طبق پکیج است؟

 6. azami.mahtab گفت:

  قیمت تور استانبول با پرواز های چارتری هستند؟

 7. احمدیان گفت:

  چه جوری میتونم قیمت تور استانبول رو مطلع شم؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   دوست عزیز شما به 4روش میتوانید از قیمت تور استانبول گشت نوید با خبر شوید.
   1-با عضو شدن در کانال تلگرام گشت نوید به نشانی @gashte_navid میتوانید از قیمت تور استانبول و آفر ها با خبر شوید.
   2-از طریق پکیج هایی که در قسمت قیمت تور استانبول قرار داده شده میتوانید آگاه شوید.
   3-شما میتوانین با شماره تلفن 22333753 دفتر گشت نوید تماس بگیرین تا همکارای ما شمارو راهنمایی کنند.
   4-میتوانید به دفتر گشت نوید واقع در خیابان بنی هاشم,نبش کوچه خرمیان,ساختمان پارسیان,گشت نوید مراجعه کنید.

 8. amirreza گفت:

  سلام قیمت تور استانبول بستگی به چیا داره؟//

 9. tayebi گفت:

  ببخشید قیمت تور استانبول با ماهان ارزون تره یا معراج؟؟؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   قیمت تور استانبول با پرواز ماهان گران تر است اما جالب است بدانید پرواز معراج ایرباس A300-600 میباشد که پروازی هم کیقیت پرواز ماهان را تجربه خواهید کرد اما با قیمتی مناسب تر.

 10. شیمااا گفت:

  قیمت تور استانبول به تاریخ مسافرت هم ربطی دارد؟

 11. donya.bahrami گفت:

  سلام
  قیمت تور استانبول با پرواز معراجتون از همه جا مناسب تره…مرسی از زحماتتون.

  • sama kamali گفت:

   سلام
   به این دلیل که گشت نوید سیت پرواز های استانبول معراج را دارا است به این دلیل قیمت تور استانبول با پرواز معراج را خیلی مناسب در گشت نوید مشاهده میکنید.

 12. shaygan گفت:

  قیمت تور استانبول برای نوزاد چقدر هست؟

 13. mahsa.po گفت:

  سلام قیمت تور استانبول رو از طریق تلگرام هم میشه گرفت؟

 14. محمد مسعودی گفت:

  خیلی قیمت تور استانبول مناسبه مرسی

 15. جاوید تهرانی گفت:

  همیشه قیمت تور استانبو ثابته؟

 16. roham گفت:

  قیمت تور استانبول واسه پاییز چطوره؟؟؟؟!!!!

 17. farshad گفت:

  میخواستم بدونم قیمت تور استانبول با بیمه کدام شرکت بیمه هست؟

 18. shahriari گفت:

  سلام
  برای قیمت تور استانبول زنگ بزنم اونجا جواب میدین؟؟؟

 19. هما گفت:

  قیمت تور استانبول که توپکیج خورده درسته همششش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 20. ناشناس گفت:

  قیمت تور استانبول که در پکیج زدین با پرواز های چارتری هستن؟؟؟؟؟

 21. مهتاب گفت:

  قیمت تور استانبول در زمستان ارزون تره؟

 22. برزو گفت:

  قیمت تور استانبول آفر خوردش چنده؟

 23. احسا برزویی گفت:

  این پکیجی که راجب قیمت تور استانبول گذاشتین با چه پروازیه؟

 24. زضا بابایی گفت:

  قیمت تور استانبول همراه با گشت شهریه؟

 25. SANAM گفت:

  سلام میخواستم بدونم قیمت تور استانبول همراه با بیمه هست؟

 26. SIMIN گفت:

  سلام قیمت تور استانبول گشت نوید با ترنسفره؟

 27. نیما نمازی گفت:

  آفر برای این هفته قیمت تور استانبول چنده؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   قیمت تور استانبول برای 2نوامبر آفر خورده….4شب و 5 روز هتل سمینال با قیمت 995000 تومان
   برای اطلاع دقیق از آفر ها در کانال تلگرام گشت نوید عضو شوید.

 28. ممد زرنگ گفت:

  سلام از خانم ليا سوْال كنيد قيمت تور استانبول چنده؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   دوست عزیز قیمت تور استانبول بستگی به هتل و زمان مورد نظر شما برای سفر داره…شما میتوانید برای اطلاع از نرخ تور ها به پکیج موجود در سایت گشت نوید مراجعه کنید.

 29. بهناز گفت:

  سلام قیمت تور استانبول تو کدوم هتل ارزونه؟

 30. gholam گفت:

  سلام قیمت تور استانبول را دیدم…ساعت کاری گشت نوید چند تا چنده تماس بگیرم؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   ممنون که از قیمت تور استانبول دیدن کردین.
   گشت نوید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 17
   پنجشنبه ها از ساعت 9 تا 13
   پاسخگوی شما عزیزان میباشد.

 31. sina nemati گفت:

  سلام اطلاعات خوبی داخل قسمت قیمت تور استانبول بود…مچکرم

 32. ehsan mardani گفت:

  قیمت تور استانبول داخل پکیج تغیر میکنه؟

 33. celena گفت:

  سلام
  قیمت تور استانبول برای کودکان ارزون تره؟

 34. parham pourhashemi گفت:

  سلام میتونم سوال در باره قیمت تور استانبول تلفونی بپرسم؟

 35. roshanak omidi گفت:

  قیمت تور استانبول در ماه بهمن و اسفند خیلی متفواته؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   قیمت تور استانبول در این دو ماه نرخ نرمالی داره و خیلی قیمت تور افزایش نمیکند…ولی در این ماه ها به دلیل نزدیکی به سال جدید تقاظا برای سفر به استانبول افزایش پیدا میکند.

 36. اکبر عباسی گفت:

  قیمت تور استانبول گشت نوید مقطوع یا تخفیف هم داره؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   با توجه به قیمت تور استانبول که در پکیج امده اگا ملاحظه کنید گشت نوید بهترین قیمت هارو ارایه داده به همین دلیل جا برای تخفیف باقی نمیمونه.

 37. لاله فراهانی گفت:

  خیلی قیمت تور استانبول مناسبه…میخواستم تشکر کنم از گشت نوید.

 38. sina labbafi گفت:

  چرا قیمت تور استانبول در مهر ماه و آبان ماه ارزونه؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   بله قیمت تور استانبول در مهرماه و آبان ماه ارزون تره به این دلیل که تعطیلات تابستان تموم شده تقاضا برای سفر به استانبول کاهش پیدا میکند.

 39. غفاری گفت:

  سلام قیمت تور استانبول با هواپیمای معراج خیلی خوبه

 40. mahtaa گفت:

  آفر قیمت تور استانبول رو تو سایت میزنین؟

 41. naseri گفت:

  من دارم سایتای مختلف رو چک میکنم|قیمت تور استانبول شما خیلی خوبه…

 42. farzane/nabavi گفت:

  لیست قیمت تور استانبول و کجا میشه دید؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   در قسمت قیمت تور استانبول گشت نوید پکیج قیمت تور استانبول را میتوانید مشاهده کنید و در صورت بروز سوال و مشکیل میتوانید با گشت نوید تماس بگیرید.

 43. جهانی گفت:

  قیمت تور استانبول شما خیلی باحاله…ایول

 44. saamiaar گفت:

  قیمت تور استانبول تو تکسیم از همه جا گرون تره؟

 45. سمیه گفت:

  سوال دارم راجب قیمت تور استانبول…اینجا بپرسم جواب میدین؟

 46. pourgholam گفت:

  سلام رای قیمت تور استانبول تلگرام هم دارین؟

 47. سهراب گفت:

  پکیج قیمت تور استانبول خیلی خوب بود.

 48. bahar... گفت:

  برای تعطیلات قیمت تور استانبول گرون تره؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   بستگی به تاریخ تعطیلات و تعداد روز های تعطیلی داره…مثلا در تعطیلات نوروز قیمت تور استانبول خیلی گرون تره ولی در تعطیلات عادی تقریبا نرخ نرمال هست.

 49. zarrabi گفت:

  قیمت تور استانبول روی هتلی در آکسارای را بفرمایین

 50. خاقانی گفت:

  قیمت تور استانبول چنده؟

 51. parnian.zz گفت:

  سلام خدمت خانوم محجوب قیمت تور استانبول رو واسه تاریخ 12 آبان میگین؟

 52. نریمان گفت:

  قیمت تور استانبول برای تاریخ 4 آذر به 9 آذر چند است؟

 53. mohammad گفت:

  سلام خانوم لیا قیمت تور استانبول چنده؟

 54. سینا گفت:

  سلام خسته نباشین میخواستم ببینم قیمت تور استانبول روی هتل پارک سیتی چنده؟

 55. rebeka.shirazi گفت:

  صفحه قیمت تور استانبول سایتتون خیلی خوبه

  • sama kamali گفت:

   سلام
   ما همه ی سعیمون رو کردیم که اطلاعات دقیق … کامل و مفید راجع به قیمت تور استانبول را داخل سایت قرار بدیم
   خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفته دوست عزیز.

 56. سالار گفت:

  سلام مرسی از اطلاع رسانی دقیقتون راجبه قیمت تور استانبول

 57. سالار گفت:

  قیمت تور استانبول که تو پکیجتونه با هواپیمای معراج…مدل هواپیما معراج چیه؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   پرواز هایی که در پکیج قیمت تور استانبول قرار دارد هواپیمای ایرباس A 300-600 شرکت هواپیمایی معراج است که کیفت پرواز آن مثل هواپیمایی ماهان میباشد.

 58. tina_mohabbat گفت:

  چرا قیمت تور استانبول تو شهریور ماه انقد گرونه؟

  • sama kamali گفت:

   سلام قیمت تور استانبول در شهریور ماه به این دلیل گران تر است چون آخرین ماه تابستان و تعطیلات هست…به همین دلیل تقاضا برای سفر به استانبول زیاد است و باعث گرانی قیمت تور استانبول میشود.

 59. عزت الله گفت:

  برای اطلاع دقیق قیمت تور استانبول به چه شماره ای زنگ بزنم؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   دوست عزیز شما میتونین برای اطلاع دقیق از قیمت تور استانبول با دفتر گشت نوید با شماره 22332753 تماس بگیرید تا همکارای ما راهنماییتون کنند.

 60. سرلک گفت:

  قیمت تور استانبول کمتره یا کوش آداسی؟

 61. farrokhi گفت:

  قیمت تور استانبول با ماهان ارزون تره یا معراج؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   قیمت تور استابول با پرواز های معراج ارزان تر هستند در عین حال که پرواز های معراج مثل ماهان ایرباس A 300-600 هستند و از لحاظ کیفیت مثل هم هستند.

 62. hanie haniii گفت:

  من زنگ زدم گشت نوید همکاراتون خیلی خوب اطلاعات قیمت تور استانبول به من دادن

  • sama kamali گفت:

   سلام
   وظیفه ی همکاران ما هست که اطلاعات دقیق قیمت تور استانبول را در اختیار مسافران قرار دهند.امیدوارم تور استانبول را با گشت نوید تجربه کنید.

 63. برزو قدرتی گفت:

  قیمت تور استانبول خیلی خوبه مرسی

 64. بهلول گفت:

  قیمت تور استانبول گشت نوید آفر هم میخوره؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   بله قیمت تور استانبول گشت نوید آفر هم میخوره…برای اطلاع از نرخ و زمان آفر تور های گشت نوید در کانال تلگرام گشت نوید به آدرس GASHTE_NAVID@ عضو شوید.

 65. amin_mohebi گفت:

  برای دریافت اطلاعات قیمت تور استانبول با کدوم همکارتون میتونم صحبت کنم؟

 66. پشتهانی گفت:

  قیمت تور استانبول توی نوروز گرونه؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   طبیعتا در ایام نوروز به دلیل وجود تعطیلات سال جدید افزایش سفر های به شهر توریستی استانبول را به دنبال داریم و نرخ قیمت تور استانبول افزایش پیدا میکند.

 67. golnaz.miri گفت:

  قیمت تور استانبول گشت نوید خیلی کامله

 68. بهرامی گفت:

  قیمت تور استانبول در کدام منطقه استانبول بیشتر است؟

 69. پرهام.ر گفت:

  تشکر میکنم از گشت نوید که قیمت تور استانبول مناسبی دارد.

 70. farhad asl گفت:

  آیا قیمت تور استانبول با تور های لحظه آخری مناسب تره؟

 71. محمد میبدی گفت:

  قیمت تور استانبول با هواپیمایی معراج خیلی خوبه

  • sama kamali گفت:

   سلام
   قیمت تور استانبول با هواپیمای معراج بسیار مناسب است و در عین حال با هواپیمای ایرباس A 300-600 یکی از با کیفیت ترین پرواز ها را تجربه میکنید.

 72. sima.__fr گفت:

  برای اطلاعات بیشتر از قیمت تور استانبول میشه به دفتر گشت نوید مراجعه کنیم؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   دوست عزیز شما هرگونه سوالی داشته باشین میتونین یا به دفتر ما واقع در خیابان بنی هاشم_نبش خیابان خرمیان_ساختمان پارسیان_گشت نوید مراجعه کنید.
   یا با شماره 22332753 تماس بگیرین.

 73. منا لاری گفت:

  سلام
  قیمت تور استانبول گشت نوید بسیار عالی است.

 74. sina sarlak گفت:

  تابستون قیمت تور استانبول گرون تره؟

 75. مبینا غفار گفت:

  سلام
  قیمت تور استانبول گشت نوید با چه هواپیمایی است؟

 76. زینب اعطایی گفت:

  با تشکر از همکاران گشت نوید…قیمت تور استانبول در تیر ماه و مرداد ماه تفاوت دارد؟

 77. maziar گفت:

  سلام…برای اطلاع از قیمت تور استانبول میتونم تلفونی سوال کنم؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   شما برای اطلاع از قیمت تور استانبول و دیگر تور های گشت نوید میوانید هم به دفتر گشت نوید مراجعه کنید و هم با گشت نوید تماس بگیرید تا همکاران ما شمارو راهنمای کنند.

 78. سلمان گفت:

  قیمت تور استانبول با هواپیمای ترکیش بیشتر است یا معراج؟

 79. tahaa گفت:

  قیمت تور استانبول گشت نوید بسیار مناسب هست

 80. هما گفت:

  میخواستم بدونم قیمت تور استانبول برای کدام هتل بیشتر است؟

  • sama kamali گفت:

   سلام
   قیمت تور استانبول با هتل cvk به دلیل اینکه این هتل 5 ستاره است و یکی از بهترین هتل های استانبول است بیشتر است
   البته هتل های 5 ستاره دیگری هم هستند که قیمت تور استانبول را بالا میبرند.

 81. میثم شهبازی گفت:

  باعرض سلام خسته نباشید.تور استانبول عالی بود انشاا.. قسمت باشه باز با آژانس شما برم.مرسی از زحمات شما

 82. شیدا یاسری گفت:

  سلام. قیمت تور استانبول هتل سمینال برای چهارشب ؟

 83. ملودی گفت:

  تور ارزان استانبول با چه ایرلاینی میشه ارزون ترین تور را تهیه کرد؟؟؟

 84. سیما گفت:

  سلام قیمت تور استانبول برای نوروز چقدر است؟

 85. میلاد گفت:

  با سلام قیمت تور استانبول برای اربعین چقدر است؟

 86. شیما گفت:

  سلام خدمت شرکت گشت نوید آیا قیمت تور استانبول در میدان تکسیم ارزان ر است یا شیشلی؟

 87. ممد زرنگ گفت:

  سلام عزیزم عزیزم سلام قیمت تور استانبول چند شده

 88. سیمین.خ گفت:

  سلام خانوم حاتمی قیمت تور استانبول برای این هفته آفر دارید؟

 89. سامان گفت:

  سلام قیمت تور استانبول روی هتل سمینال برای تاریخ 18 آبان 5 روزه چند میباشد؟

 90. SHIMA YAKHCHALI گفت:

  سلام قیمت تور استانبول با پرواز معراج چنده؟

 91. محمد امین گفت:

  سلام قیمت تور استانبول هتل چراغان چقدر می باشد

 92. اصغر گفت:

  با سلام خدمت خانوم گردو میخواستم ببینم قیمت تور استانبول برای هتل الیت برد چنده؟

 93. سینا مرادی گفت:

  قیمت تور استانبول در ماه نوامبر ارزانتر است یا در ماه دسامبر؟

 94. shima mokhtar گفت:

  قیمت تور استانبول میخواستم ببینم برای ان هفته چنده؟

 95. reza miri گفت:

  قیمت تور استانبول گشت نوید کی به روز میشه؟

 96. nastaran rotami گفت:

  قیمت تور استانبول تا ماه دیگر تغییر میکند؟

 97. reza.sh گفت:

  قیمت تور استانبول این ماه نسبت به ماه های دیگر چگونه است؟

 98. bita moradi گفت:

  تشکر میکنم از گشت نوید به خاطر قیمت تور استانبول مناسبشان

 99. salar.tavasoli گفت:

  چرا قیمت تور استانبول گشت نوید نست به سایر آژانس ها بهتره؟

 100. مبینا بهروزی گفت:

  قیمت تور استانبول در سایت به روز شده ؟

 101. پور موسوی گفت:

  قیمت تور استانبول در 31 اکتبر چقدر است؟

 102. sanam.ahadi گفت:

  چرا قیمت تور استانبول در پاییز پایین تر است؟

 103. mahdi.l گفت:

  قیمت تور استانبول برای 5شب اقامت در هتل سمینال چقدر است؟

 104. mohammad گفت:

  قیمت تور استانبول تو زمستون گرونه؟

 105. مهین گفت:

  سلام من میخواستم پسرمو بفرستم ترکیه…قیمت تور استانبول چقدر است؟

 106. علی جودکی گفت:

  قیمت تور استانبول برای 5 شب اقامت در هتل 4 ستاره چقدر است؟

 107. شیرین کمالی گفت:

  چرا قیمت تور استانبول با هتل cvk انقدر گرونه؟

 108. احمد موسوی گفت:

  ارزون ترین قیمت تور استانبول برای همین ماه چنده؟

 109. میترا مرادی گفت:

  چرا قیمت تور استانبول واسه یه نفر انقد بالاست؟

 110. سینا نعمتی گفت:

  سلام
  بیشترین نرخ قیمت تور استانبول چقدر است؟

 111. سپیده گفت:

  با سلام
  وخسته نباشید
  من قیمت تور استانبول و انتالیا به صورت ترکیبی میخواستم چه جوری میتونم از نرخ ها مطلع بشم

 112. ایمان گفت:

  روز به خیر
  قیمت تور استانبول برای نوروز 96 میتونم از چه طریق چک کنم؟؟؟

  • sama kamali گفت:

   با عرض سلام
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 22332753 آژانس گشت نوید از قیمت تور استانبول نوروز 96 مطلع شوید.
   گشت نوید با ارائه بهترین تور نوروزی 96 در خدمت شما مسافران عزیز می باشد.

 113. fatemeh گفت:

  سلام و یک سوال با توجه به قیمت تور استانبول پیشنهاد شما روی هتل های چند ستاره است؟

 114. fatemeh گفت:

  با سپاس
  ایا قیمت تور استانبولی که در پکیچ درج شده میتوان رزرو کرد؟؟

  • sama kamali گفت:

   با عرض سلام
   با توجه به تاریخ اعتبار پکیج قیمت تور استانبول ،بله امکان پذیر میباشد.ولی حتما با آژانس گشت نوید تماس حاصل نمائید.گشت نوید22332753

  • sama kamali گفت:

   با سپاس
   بله اگر تا اعتبار تاریخ پکیج باشد امکان پذیر می باشد. اما شما با شماره 22332753 می توانید از کلیه اطلاعات قیمت تور استانبول گشت نوید مطلع شوید.

 115. arefe گفت:

  سلام
  من از مسافر دائم شرکت شما هستم فقط یه سوال دارم برای اطلاع از فیمت تور استانبول ایا گروهی در فظایی مجازی هستید؟؟/

 116. bahar گفت:

  با سلام
  من میخواستم بدوتم قیمت تور استانبول در کدام فصل اررزان تر است ؟؟؟

 117. فرشته گفت:

  بإسلام خدمت كانترهاي گشت نويد ميخواستم بدونم قيمت تور استانبول در آبان ارزانتر لست يا در آذر؟

 118. سیروس داودی گفت:

  لطفا قیمت تور 5 شب و 6 روز به استامبول از مبداء مشهد که تاریخ رفت آن از 25 یا 26 شهریور 1365 باشه را با یک هتل 4 ستاره برای سه نفر اعلام بفرمایید . متشکرم. لطفا پاسخ فوری باشد.
  پاسخ از طریق ایمیل ارسال شود لطفا.

  • Samira Arefiyan گفت:

   سلام دوست عزیز پرواز تهران مشهد و بعکس روی پکیج ما می باشد . ترانسفر فرودگاهی واز فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام خمینی به صورت رتیگان میباشد. و قیمت چند هتل 4 ستاره را برای شما اعلام میکینم اما برای اطلاعات بیشتر و خدمات دیگر تور با آژانس تماس بگیرد. شماره 22332753

   1.525.000 *4 THE CITY PORT
   GERAND EMIN 4* 1.545.000
   1.675.0000 *4 SEMINAL
   1.745.000 *4 ELIT WORLD prestige

 119. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 120. […]  تور استانبول|تور ارزان استانبول|قیمت تور استانبول […]

 121. […]  تور استانبول|تور ارزان استانبول|قیمت تور استانبول […]

 122. […]  تور استانبول|تور ارزان استانبول|قیمت تور استانبول […]

 123. […]  تور استانبول|تور ارزان استانبول|قیمت تور استانبول […]

 124. […]  تور استانبول|تور ارزان استانبول|قیمت تور استانبول […]

 125. […]  تور استانبول|تور ارزان استانبول|قیمت تور استانبول […]

 126. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 127. تور کیش گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 128. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 129. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 130. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 131. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 132. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 133. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 134. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 135. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 136. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 137. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 138. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 139. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 140. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 141. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 142. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 143. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 144. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 145. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 146. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 147. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 148. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 149. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 150. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 151. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 152. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 153. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 154. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 155. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 156. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 157. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 158. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 159. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 160. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 161. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 162. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 163. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 164. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 165. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 166. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 167. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 168. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 169. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 170. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 171. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 172. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 173. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 174. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 175. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 176. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 177. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 178. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 179. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 180. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 181. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 182. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 183. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 184. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 185. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 186. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 187. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 188. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 189. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 190. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 191. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 192. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 193. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 194. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 195. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 196. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 197. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 198. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 199. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 200. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 201. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 202. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 203. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 204. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 205. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) | پرتال خبری و سرگرمی گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 206. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) » پرتال سرگرمی گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 207. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) | سایت دانلود موزیک گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 208. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) | بانک اخبار و سوالات پیام نور گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 209. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 210. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 211. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 212. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 213. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 214. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 215. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 216. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 217. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 218. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 219. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 220. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 221. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 222. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 223. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 224. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 225. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 226. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 227. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 228. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 229. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 230. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 231. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 232. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 233. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) » مدل های جدید گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 234. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) : فورتیم گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 235. پرتال سرگرمی | » سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 236. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) | سرگرمی و تفریحی گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 237. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) : پرتال بهصدا گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 238. پرتال آموزشی و سرگرمی | سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 239. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) | مدل های جدید در داتیس پارس گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 240. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) : پرتال سرگرمی گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 241. سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) » علمی و فناوری سهتد گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 242. سایت مدل دخترانه » سایت گشت نوید(تور کیش و دبی) گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 243. طنین وب » سایت گشت نویدبا گفت:

  […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 244. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 245. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 246. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 247. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 248. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 249. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 250. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 251. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 252. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 253. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 254. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 255. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 256. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 257. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 258. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

 259. […] دبي| تور مالزي| تور تايلند| تور آنتاليا| تور مشهد هوايي| قيمت تور استانبول| تورهاي استانبول| تور ارزان استانبول| تور لحظه آخري […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *