سفر به کوالالامپور

سفر به کوالالامپور:

سفر به کوالالامپور: کوالالامپور پایتخت کشور مالزی است و یک شهر رنگی است که یکی از قطب های گردشگری جهان است و جاذبه های دیدنی زیبایی دارد. بنابراین اقتصاد این کشور به نوعی به تورسیم کوالالامپور و جزایر اطراف آن بستگی دارد. سفر به مالزی و دیدن جاذبه های آن بسیار لذت بخش است. کوالالامپور شهر بزرگ و زیبای و البته شلوغی  است . اگر به آنجا بروید حتما تنوع را احساس خواهید کرد. در این شهر اقوام مختلف با ادیان و آداب و رسوم مختلف زندگی می کنند.

بنابراین در حین قدم زدن خانه های سنتی و قدیمی چینی، مساجد بزرگ و با شکوه مسلمانان و حتی معابد هندویان با معماری خاص آن ها را مشاهده خواهید کرد. و این موضوع خیلی خوبی است که هیچ اختلاف دینی و نژادی در کولالامپور به چشم دیده نمی شود. معمولا توریست ها از قدم زدن در کولالامپور لذت می برند. کوالالامپور به آسیای حقیقی معروف است.

سفر به کوالالامپور
سفر به کوالالامپور

فروش بلیط هواپیما هر روز انجام می شود. حتی شما می توانید از تور برای مسافرت خود استفاده کنید.

آب و هوای این کشور به علت های مختلفی از جمله قرار گرفتن بر خط استوا تغییر ناپذیز است و میانگین تغییر آن در سال فقط چند درجه است. بارش باران در کوالالامپور رایج است. شاید یکی از موضوعاتی که توریست ها با آن مشکل داشته داشته باشند آب و هوای بارانی و باران های تند آن است. البته شما آفتاب را مشاهده خواهید کرد.

همچنین بهترین زمان مناسب برای مسافرت در فاصله ی بین ماه های دسامبر تا آخر ژانویه است که جشن های مختلف سال نو در این ماه ها برگزار می شود. این جشن ها در کشور های همسایه های آن یعنی سنگاپور نیز رایج است.

هتل های خوبی در کوالالامپور وجود دارد. هتل های کوالالامپور ارزان هستند. برای مثال هتل پنج ستاره ی رویال چولان از برگزیده ترین هتل های کولالامپور است.

حمل و نقل در کوالالامپور آسان است و شما می توانید از تاکسی ها استفاده کنید. توریست ها از رستوران ها و مراکز خرید کوالالامپور لذت می برند. کشور مالزی مانند سنگاپور از جاذبه ی مراکز خرید مجلل و توریست پذیری برخوردار است.

تور مالزی |قیمت تور مالزی|تور کوالالامپور و لنکاوی

درباره نویسنده

seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید