دبی – آشنایی با دبی

دبی جزو یکی از بهترین مقصد های گردشگری و تفریح است و سفر به دبی جزو برنامه همه آنهایی است که سفر را دوست دارند. تور دبی انتخاب همه مردم است و امارات متحده عربی مقصد است. چون دبی شهری ساحلی است به عنوان ساحل مورد استفاده قرار میگیرد. البته در این شهر بزرگ و توریستی جاذبه های دست ساز و بشری که بسیار هم مورد توجه هستند زیاد است و به عنوان جاذبه های بزرگ دنیا به کار برده می شوند. تاریخ دبی جزو تاریخ های برتر به کار برده می شود. اگر به دبی سفر کردید بازدید از خانه شیخ سعید و موزه ها و روستاهای تاریخی را جزو برنامه سفر خود قرار دهید.اختلاف ساعت تهران با دبی حدود نیم ساعت جلوتر است. درهم پول رایج دبی است نام اختصاری پول دبی AED می باشد. در این شهر میتوانید از دلار هایی که در ایران گرفته اید نیز استفاده کنید. و ۱۰ درهم مساوی است با ۷۳ دلار

دبی - آشنایی با دبی
دبی – آشنایی با دبی

در این شهر مردمش هم عربی و هم زبان انگلیسی صحبت میکنند.

این شهر آب و هوایی گرم و خشک دارد که کمتر در آن باران می بارد. و از ماه می به بعد بسیار بسیار هوا گرم می شود. رطوبت هوا بسیار بسیار کم می شود.

اگر در تعطیلات به دبی بروید شاید برای رزرو هتل در دبی دچار مشکل شوید . از ماه سپتامبر تا می هتل ها بسیار گران هستند.البته همیشه هم اینطور نیست و هتل خیلی وقت ها در دبی ارزان است. و راحت میتوانید هتل رزرو کنید. دبی از ماه ژوئن تا اگوست بسیار خلوت می شود.

اگر میخواهید در رستوران های دبی غذا بخورید باید مراقب جیب خود باشید چون بسیار گران است البته با کمی جستجو غذاهایی با قیمت پایین هم پیدا می شود.

slider2

غذاهای محلی برای مسافرین بسیار جذاب است البته غذای خاصی ندارد.

تور ارزان دبیقیمت تور دبی