تور کیش نوروز ۹۶

کیش یکی از پر بازدیدترین مقاصد گردشگری در ایران که سالانه توریست و مسافران زیادی را به خصوص در نوروز و عید باستانی ایران به خود جذب می کند. تور کیش نوروز ۹۶ توری است با نهایت تفریحات و سرگرمی و شادی که توسط گشت نوید برای شما تعبیه شده است تا شما بتوانید تعطیلات نوروزی فوق العاده ای را تجربه نمایید . زیبایی های بی نظیر کیش و مخصوصا دریای نلگون خلیج فارس و ساحل فوق العاده اش هر سلیقه ای را می تواند راضی نگه دارد و آب و هوای فوق العاده این جزیره به خوبی همه چیز را آماده ی یک تفریح خوب می کند ولی کسانی که قصد سفر به این جزیره را دارند قیمت آن را نمی دانند و یا خیلی آن را گرون می پندارند پس سوالی که پیش می آید این است که :

تور کیش نوروز ۹۶ چه قیمت است و چه ویژگی هایی دارد؟

گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین تورها چه از نظر قیمت و چه از نظر امکانات است و شما می توانید پکیج تور کیش نوروز ۹۶ را در زیر مشاهده فرمایید.

در این صفحه ۴ پکیج با هتل های مارینا – پارمیس – آریان – فلامینگو که برای اطلاع بیشتر و رزرو با ۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲ گشت نوید تماس حاصل نمائید.

هتل مارینا

تور کیش نوروز 96
تور کیش نوروز ۹۶

 

هتل پارمیس

تور کیش نوروز 96
تور کیش نوروز ۹۶
هتل اریان

 

تور کیش نوروز 96
تور کیش نوروز ۹۶
تور کیش نوروز ۹۶پکیج هتل فلامینگو

تور کیش نوروز 96
تور کیش نوروز ۹۶

تور کیش نوروز ۹۶ قیمت ها ارائه شده نسبت به امکاناتی که ارائه می شود بسیار مناسب می باشد پس اگر اهل شنا و دریا هستید و آب و هوای کیش را می پسندید پس می توانید از این موقعیت استفاده کرده و از بهترین هتل ها در کیش نیز استفاده نمایید و در آنجا اقامت کنید.

همچنین اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید می توانید از طریق دیدگاه یا شماره تماس ۲۲۳۳۲۷۵۳-۰۲۱ در ارتباط باشید تا بتوانید اطلاعات کافی را بدست آورید و برای تور نوروزی خود بهترین برنامه ریزی را داشته باشید و برای دیدن دیگر تورهای نوروزی می توانید دیگر تورهای نوروزی گشت نوید را مشاهده فرمایید تا بهترین انتخاب را داشته یاشید.

درباره نویسنده

client-photo-1
seo bartar

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید