تور چارتر مالزی

تور چارتر مالزی  :: انواع بلیط:

پرواز ها به دو صورت پرواز ها ی سیستمی و پرواز های چارتری هستند.

پرواز های سیستمی چه پرواز هایی هستند:

پرواز های سیستمی پرواز هایی هستند که که توسط خطوط هوایی قابل برنامه ریزی است و امکان خرید بلیط برای مسافران در تمام فواصل موجود می باشند.

پرواز های سیستمی مزیت هایی دارند. یکی از مزیت های آن این است که امکان خرید آن در هر سال و در فواصل بلند مدت وجود دارد. ولی یکی از معایب پرواز سیستمی اختلاف هزینه ی آن با پرواز چارتری است. پرواز های چارتری هزینه کمتری نسبت به پرواز های سیستمی دارند. بنابراین مردم در بیشتر اوقات سراغ پرواز های چارتری می روند.

به طور کلی چارتر چیست:

معنی لغوی چارتر (charter) یعنی اجاره ی هواپیما و یا رزرو هتل است. این کار ها از طرف چارتر دهنده ها انجام  می گیرند. پرواز های چارتری (charter fight) پرواز های قابل رزرو طبق توضیحات چارتر کننده ها هستند.

برای پرواز های چارتری محدودیت و خطراتی وجود دارد. یکی از آن ها رسیک ناشی از خرید یا فروش بلیط های چارتر شده است. این مهم است که چارتر کننده بتواند تمام بلیط های چارتر شده را به فروش برساند یا نه. حتی اگر او نتواند تمام بلیط ها ی چارتر شده را به فروش برساند باید هزینه ی آن را به طور کامل به آژانسی که بلیط ها را خریداری کرده پرداخت کند.

پرواز های چارتری برای افرادی مناسب است که از مسافرت خود پیشیمان نمیشود. به  عبارت دیگر وقتی شما قصد سفر به مقصد خاصی را دارید و از پرواز خود مطمُن هستید  می توانید پرواز چارتری را که مبلغ کم تری دارد انتخاب کنید. تفاوت پرواز های چارتری و پروار های سیستمی فقط در نوع قیمت بلیط است و در نوع هواپیما هیچ تفاوتی نمی کند.

قیمت تور چارتر مالزی با پرواز ماهان:
با گشت نوید سفری رویایی را تجربه کنید .

تور مالزی|قیمت تور مالزی |تور مالزی و سنگاپور

درباره نویسنده

seo bartar

نظرات

بلیط چارتر هواپیما
اسفند ۱۹, ۱۳۹۶
ممنون از مطلب خوبتون خیلی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید