تور روسیه

تور روسیه | تور ارزان روسیه |قیمت تور روسیه

 

خدمات تور

پرواز رفت و برگشت با پرواز NORDWIND
ترانسفر فرودگاهی
راهنمای فارسی زبان

مدارک

اصل پاسپورت بااعتبار ۷ ماه
هتل ستاره روزهای رفت اتاق دو تخت اتاق یک تخت کودک با تخت کودک بدون تخت
IZMAILOVO ALFA
OKHTINSKAYA

پنج شنبه

جمعه

۳۹۹۵۰۰۰ ۵۰۷۹۰۰۰ ۳۶۸۹۰۰۰ ۲۲۹۹۰۰۰
ADAGIO
VERTICAL

پنج شنبه

جمعه

۴۱۹۵۰۰۰ ۵۵۴۵۰۰۰ ۳۷۸۵۰۰۰ ۲۹۹۵۰۰۰
BEST WESTERN
OKTIABRSKAYA

پنج شنبه

جمعه

۴۲۹۵۰۰۰ ۵۵۹۵۰۰۰ ۳۹۲۵۰۰۰ ۲۲۹۵۰۰۰
IZMAILOVO ALFA

PARK INN BY RADISSON

فقط ۱۵ تیر ۴۴۴۵۰۰۰ ۵۶۹۵۰۰۰ ۴۰۹۵۰۰۰ ۲۹۹۵۰۰۰
IZMAILOVO DELTA

PARK INN BY  RADISSON

پنج شنبه ۴۴۴۵۰۰۰ ۵۷۴۵۰۰۰ ۴۱۴۵۰۰۰ ۲۹۹۵۰۰۰
SWISS HOTEL
SOKOS PALACE BRIDGE

پنج شنبه

جمعه

۵۸۹۵۰۰۰ ۸۶۴۵۰۰۰ ۴۸۴۵۰۰۰ ۲۹۹۵۰۰۰
SWISS HOTEL
TREZZINI PALACE

فقط ۲۳ تیر ۷۳۴۵۰۰۰ ۱۰۹۹۵۰۰۰ ۴۸۴۵۰۰۰ ۲۹۴۵۰۰۰

در این کشور پهناور جاذبه های گردشگری تاریخی زیادی وجود دارد. به همین دلیل توریست ها از گشت و گذار و  تفریح در آن لذت می برند. بی شک شما هم تفریح و گردش در این کشور زیبا را دوست دارید. با ما همراه باشید تا جاذبه های گردشگری روسیه را بررسی کنیم.

The largest country in the world, Russia, offers you a broad array of travel experiences however you cannot forget them. Russia Tourist attraction are very different and actually they will surprise you.

بزرگ ترین کشور جهان روسیه، مجموعه ی وسیعی از تجربه های مسافرتی را به شما ارائه می دهد؛ به طوری که نمی توانید آن ها را فراموش کنید. جاذبه های گردشگری روسیه بسیار متفاوت هستند و در حقیقت شما را شگفت زده می کند. 

Description of Russian tourist attraction is beyond our control. You must see them whit your own eyes.

توصیف این جاذبه های گردشگری خارج از دست ماست. شما باید با چشمان خود آن ها را ببنید.

Moscow and ST peters burg are two of Russia`s most popular cities. Certainly you find a lot of old palaces and churches in these two attractive cities. So don’t forget your camera.

مسکو و سنت پترزبورگ از مشهور ترین شهر های روسیه هستند. به طور یقین در این دو شهر  جذاب تعداد زیادی کاخ و کلیسای قدیمی پیدا می کنید.پس دوربین عکاسی را فراموش نکنید. 

خدمات تور : پرواز رفت و برگشت با پرواز نوردویند ،۷شب و ۸ روز اقامت در هتل ، ترانسفررفت وبرگشت فرودگاهی ،  بیمه مسافرتی سامان ،بلیط رفت و برگشت و راهنمای فارسی زبان،۴ گشت هری همراه با ناهار(۲ وعده فست فود+۲ وعده رستوران)

ساعت رفت : ۲۰:۱۵ ساعت برگشت ۰۶:۰۰
۱- کنترل پاسپورت به عهده مسافر یا آژانس درخواست کننده می باشد.
۲- پروازها چارتر و غیر قابل کنسلی می باشد.                                                                 نرخ کودک زیر ۲ سال مبلغ ۵۹۵۰۰۰ تومان می باشد
۳- این نرخ ها در تاریخ نمایشگاهی و تعطیلات شامل افزایش نرخ می باشد.
۴- بیمه مسافرتی برای مسافرین بالای ۶۰سال الزامی و شامل هزینه می باشد.                               ۱۰۰۰۰ کانتر+۵%=COM

توضیحات گذرنامه های کلیه مسافرین بالای ۱۱سال می بایست دارای امضاء باشند

روز اول:استقبال در فرودگاه و ترانسفر به هتل ،استراحت

روز دوم:گشت شهری ۱ مسکو،میدان سرخ،نمای بیرونی کلیسای سنت باسیل،باغ آلکساندر،فروشگاه تاریخی کوم،آتش مزار سرباز گمنام،میدان اسب دوانی(مانژ)بازدید از محوطه داخلی کرملین(میدان اصلی کرملین،کلیساهای اصلی،شاپ توپ و شاه ناقوس)و بازدید از بزرگترین کلیسای مسکو،کلیسای عیسی منجی و بازدید از پارک پیروزی،ستون نمادین پیروزی در جنگ جهانی دوم و بازدید از تپه وارابیوف(بام مسکو)با دیدی زیبا بر شهر مسکو،نمای بیرونی ساختمان دانشگاه مسکو(از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر به همراه صرف ناهار-حرکت با اتوبوس و همراهی راهنما)

روز سوم:گشت شهری ۲ مسکو،بازدید از ایستگاههای زیا و تاریخی متروی مسکو و بازدید از خیابان تاریخی آربات -وقت آزاد برای پیاده روی در خیابان

(از ساعت ۱۰ صبح تا ۳ بعد از ظهر به همراه صرف ناهار-حرکت با مترو و همراهی با راهنما)

روز چهارم:چک اوت،پرواز داخلی ،چک این هتل در هتل سنت پترزبورگ

روز پنجم:گشت شهری ۱ سنت پترزبورگ ،بازدید از خیابان نوسکی(معروف به شانزه لیزهی سنت پترزبورگ)،کلیسای کازان و بازدید از باغ فواره های پترهوف(معرف به ورسای روسیه)در ساحل خلیج فنلاند از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهربه همراه صرف ناهار،حرکت با اتوبوس و همراهی با راهنما

روز ششم:گشت شهری ۲ سنت پترزبورگ،بازدید از میدان کاخ (میدان اصلی سنت پترزبورگ)،بازدید ۲ ساعته از موزه ارمیتاژ بزرگترین موزه روسیه(شاخ کاخ زمستانی ،ارمیتاژ کاترین دوم،آثار لئوناردو دواینچی ،میکلانژ و رافائل ،فرش باستانی پازیریک،مصر باستان،بازدید از فروشگاه صنایع دستی و آشنایی با سوغات روسیه و بازدید از میدان اسحاق،نمای بیزونی بزرگترین کلیسای سنت پترزبورگ،مجسمه نیکلای اول ،آشنایی با کانالها ،پلها و جزیره های شهر سنت پترز بورگ(معروف به ونیز شمالی)،بازدید از جزیره واسیلی ،بندر سابق شهر سنت پترزبورگ با دید زیبا به اجزای مرکز شهر سنت پترزبورگ،جزیره زایچی و قلعه پترویل،جزیرهپتروگراد(از ساعت ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر به همراه صرف ناهار،حرکت با اتوبوس و همراهی با راهنما)

گشت نوید  مجری تخصصی تور روسیه ، برای تابستان ۹۶ در خدمت مسافرین و گردشگرانی است که علاقه مند به سفر دارند. برای خرید تور روسیه با ما  تماس بگیرید.کانترهای مجرب ما به شما اطلاعات کاملی را در مورد تور روسیه و تورهای آن ارائه میدهد.

تور روسیهروسیه پهناورترین کشور جهان محسوب می شود. با سفر به روسیه می توانید بزرگترین رود اروپا به نام رود ولگا را مشاهده کنید. همچنین عمیق ترین دریاچه به نام دریاچه بالکال در روسیه قرار دارد. روسیه دارای ۱۴۰ میلیون جمعیت است که از اقوام مختلف در آن جمع شده اند. روسی ، تاتاری و اکرایتی و باقی اقوام . مردم روسیه با زبان روسی صحبت میکنند. روسیه دارای آب و هوای خاص خود است. هم معتدل ، هم بسیار سرد! برای همین قبل از سفر از وضعیت آب و هوای روسیه آگاه شوید. روسیه دارای جذابیت های بیشماری است . به عنوان مثال کرملین ، میدان سرخ و موزه ارمیتاژ و مرکز شهر که سن پترزبورگ است. و شما میتوانید با سفر به مسکو از بهترین مکان ها که تا به حال ندیده اید دیدن نمایید.اگر اولین بار است به تور روسیه سفر میکنید باید بدانید که یکی از شهرهای امن مسکو است. بعد از سفر به مسکو سعی کنید آب معدنی تهیه کنید و از آب لوله کشی استفاده نکنید. در مورد غذا این را بدانید که در مسکو تنوع غذایی بسیار بالاست. انواع غذاهایی محلی روسیه ، قفقازی و تاجیکی و انواع سوپ های گیاهی مثل شیچی و سوپ ماهی و پلمنی و غیره در این شهر برای لذت بردن شما از سفر وجود دارد. واحد پول روسیه روبل است. برای تبدیل ارز خارجی به روبل باید به بانک ها مراجعه کنید . یادتان باشد حتما پاسپورت خود را هنگام تبدیل ارز همراه داشته باشید. همچنین استفاده از انواع کارت های اعتباری در روسیه انجام می شود و مشکلی نخواهد بود.  در نظر داشته باشید هر دلار آمریکا برابر ۵۰ روبل روسیه است. ولتاژ برق در روسیه با ولتاژ برق در ایران متفاوت است.
تلفن روسیه ۷+
تلفن شهر مسکو  ۰۹۵ ۷+
تلفن شهر سن پترزبورگ ۸۱۲ ۷+
سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو:
مترو چیستی پرودی، بلوار پاکروفسکی، پلاک ۷
تلفن سفارت: ۹۱۷۷۲۸۲         فاکس: ۹۱۷۹۶۸۳      تلفن کنسولگری ایران: ۹۱۷۳۰۹۲

روسیه دارای مناطق بزرگ و زیادی است . از روسیه مرکزی گرفته تا شمال باختری و ….

منظور از تورهای چارتری و غیر قابل کنسلی روسیه چیست؟

شاید بسیاری از شما اطلاعات مختصری درباره ی این تور ها داشته باشید. در حقیقت تور های چارتر روسیه تور های غیر قابل کنسلی هستند که توسط آژانس های مسافرتی خریداری شده و با قیمت کمتری به فروش می رسند. یکی دو روز مانده به اجرای آن ها، تور ها به تور های لحظه ی آخری تبدیل می شوند و با تخفیف بیشتری به فروش می رسند.

چرا از تور های تخفیف دار روسیه استفاده کنیم؟؟

تور های تخفیف دار روسیه یا همان تور ارزان روسیه همیشه محبوب و عالی است. با استفاده از این تور ها، هم در هزینه های خود صرفه جویی می کنید و هم کشور تاریخی و بی نظیر روسیه را از نزدیک ملاقات می کنید. گشت نوید ارائه دهنده ی بهترین قیمت تور  روسیه با تخفیف ویژه به شما می باشد.

مناطق مختلف روسیه به شرح زیر است :

روسیه مرکزی شامل : مسکو، اوبلاست ، کوستروما، اوبلاست کالوگا، اوبلاست ، ایوانوف
این منطقه جزو بهترین منطقه روسیه و شاراف نشین است و بیشتر جاذبه ها در این منطقه از روسیه قرار دارد.
شمال باختری شامل : سن پترزبورگ، اوبلاست آرخانگلسک، جمهوری کارلیا، کومی، اوبلاست لنینگراد
منظره های زیبا و جذاب در این مناطق قرار گرفته اند.
جنوب روسیه شامل :  کاراچای-چرکسیا، کرای کراسنودار، اوستیای شمالی-آلانیا، اوبلاست روستوف. جنوب روسیه از باقی مکان های روسیه گرم تر است.

شماره گشت نوید : ۲۲۳۳۲۷۵۳

روسیه یکی از زیباترین و تاریخی ترین کشور های توریستی جهان است و جاذبه های گردشگری بی نظیری دارد. تور روسیه یکی از بهترین گزینه ها برای دیدن این کشور زیبا می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا تور روسیه را بررسی کنیم.

۱-چرا تور روسیه یک تور زیبا و فوق العاده می باشد؟

تور روسیه، توری بسیار جذاب و زیبا است. همراهی با این تور نه تنها شما را با زیباترین جاذبه های گردشگری روسیه آشنا می کند، بلکه تاریخ و فرهنگ یک کشور کهن و قدیمی را به شما نشان می دهد. بی شک از همراهی با این تور پشیمان نخواهید شد.

۲-آب و هوای روسیه در ماه های مختلف چگونه است؟

برای بررسی آب و هوای روسیه باید دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ را در نظر بگیریم. دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ تقریبا آب و هوای شبیه به هم را دارند.

افراط چیزی است که در آب و هوای مسکو همواره مشهود است. در ماه های نوامبر تا آوریل مسکو بسیار سرد است و دارای آب و هوای برفی می باشد. اما درفصل تابستان مسکو همواره گرم و مرطوب است و آب و هوای بسیار دلپذیری دارد.

شهر معروف سنت پترزبورگ در بیشتر ماه های سال دارای برف و باران می باشد. گویی سنت پترزبورگ بدون ریزش برف و باران هیچ جذابیتی ندارد.

۳-بهترین زمان همراهی با تور روسیه چه زمانی است؟

می توان گفت مسافرت به روسیه تقریبا تمامی ماه ها زیبا و دلپذیر می باشد. بهترین زمان سفر به روسیه فصل های بهار و تابستان می باشد. در این دو فصل مسکو و سنت پترزبورگ آب و هوای مرطوب و متعادلی دارند و از ماه های سرد و برفی فاصله گرفته اند. اما اگر عاشق برف و سرما هستید فصل زمستان زمان خوبی برای مسافرت به این کشور خواهد بود.

۴-قیمت تور روسیه چه قدر است؟

قیمت تور روسیه در ماه های مختلف یکسان نیست و هر ماه با توجه به شرایط مختلف دچار تغییر می شود.

معمولا تور محبوب روسیه در ماه های پاییز و زمستان با توجه به شرایط خاصی که دارد، دارای قیمت کم و دراصطلاح توریستی ( آفر تور روسیه) می باشد.

درباره نویسنده

client-photo-1
kiyomars

نظرات

آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام تور روسیه چند شب دارید؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور روسیه در چه ماهی ارزان ترین است؟؟؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور روسیه چند شب دارید؟؟؟؟؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور روسیه برای کدام های سال بهترینه؟؟؟؟؟
MOZHGAN
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید روسیه برای آذر هم دارید ؟؟؟؟؟؟>؟
NARGES
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام من عاشق تور روسیه هستم و خیلی دوست دارم روسیه را از نزدیک ببینم. برای زمستان هم این تور رو دارید؟؟؟؟؟؟
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور تایلند برای ماه بهمن حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟ منظورم قیمت تور بانکوک سامویی
آبان ۲۰, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید من مسافر دائم شما هستم. من خیلی دوست دارم روسیه را ببینم اما تا الان قسمت نشده بود از نزدیک ببینمش. حالا الان می خوام بدونم تور روسیه در زمستان هم برگزار میشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟
SAMIRA
آبان ۲۰, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور آفر روسیه برای ماه آذر هم دارید؟؟؟؟
آبان ۱۷, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور روسیه برای بهار چند شب دارید؟
کامران
آبان ۱۴, ۱۳۹۶
شما روی تور روسیه برای جام جهانی بلیط بازی های جام جهانی هم رزرو میکنید. ممنون از شما
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام تور روسیه برای اذر چه خدماتی دارید؟؟؟؟؟؟
MAHINDOKHT
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور روسیه رو برای ماه آبان و آذر می خوام. تور چند شبه روسیه برای ماه آبان موجوده؟؟؟
NASANIN
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید تور روسیه برای ماه آذر هم دارید؟؟؟؟؟؟؟؟
آبان ۱۳, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید قیمت تور روسیه در ماه آذر حدودا چه قدر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
کاشمری
مرداد ۱۶, ۱۳۹۶
سلام من با تور روسیه گشت نوید مسافرت کردم خیلی راضی بودم ممنون
عباسی
مرداد ۱۶, ۱۳۹۶
هزینه ی تور روسیه چقدر است؟
مرداد ۱۶, ۱۳۹۶
دوست عزیز هزینه ی تور روسیه در سایت موجود می باشد.
هوشیار
تیر ۱۰, ۱۳۹۶
من هیچ جای دنیارو به تور روسیه ترجیح نمیدم. تور روسیه حرف نداره. واقعا مسکو و سنت پترزبورگ اینقدر ارزش دارن که آدم براشون وقت بزاره. اگر با تور روسیه همراه بشین و جاذبه های گردشگری روسیه رو بببینید به حرف من میرسید. خودتون تبدیل به جاذبه ی گردشگری میشین.
سمین
تیر ۷, ۱۳۹۶
تور روسیه خییییییییییییییلی خفنه. من اگر می دونستم اینقدر ذوق زده میشم زودتر میومدم. واقعا تو روسیه جاذبه های گردشگری زیادی وجود داره که هیچ جای دنیا نذیر نداره. باغ الکساندر تکه
sama kamali
تیر ۷, ۱۳۹۶
ممنون بابت انتخاب تور روسیه گشت نوید عزیزم
ریما
تیر ۲, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید. تور روسیه عالیه. من همیشه دنبال جاهایی بودم که تنوع زیاد داشت. خوشبختانه روسیه همین شرایط رو دارا بود. متروی مسکو جون می داد بره عکس گرفتن.
ساداتی
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید بهترین ایرلاین پروازی تور روسیه کدومه؟
نصرت
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید. من همیشه آرزوی دیدن روسیه و به خصوص کلیسای سنت باسیل را داشتم. قیمت تور روسیه چه قدره؟
sama kamali
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت تور روسیه گشت نوید باشماره تلفن۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲ تماس حاصل فرمایید
نیما
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
سلام تور روسیه واقعا ارزش داره. من که خیلی حال کردم. وقتی به کلیسای سنت باسیل رسیدم هوس بستنی کردم. خییییییییلی باحال بود.
باقرنژاد
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
تور روسیه از اون تور هایی که هرچه قدر آدم سفر کنه بازم سیر نمیشه. آخه خیلی محشره. وقتی مسکو رو گشتیم کلیسای سنت باسیل چشم منو بدجور گرفت. شیفته ی منظرش شدم. یعنی فقط این طوری بگم که دیگه تصمیم داشتم همون جا بمونم. کلیسای سنت باسیل واقعا عالیه. گنبد هاش شبیه آب نبات های رنگی خوردنی میمونه. باورتون نمیشه؟ پس با تور روسیه همراه بشین تا باور کنید.
مهیار
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید. معلومه تور روسیه خیلی محبوبه که این همه ادم دارن ازش تعریف میکنن. منم کنجکاو شدم با این تور همراه شم. چه زمانی همراهی با تور روسیه بهتر است؟
آیلار
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام به همه. من تو مسافرت هایی که میرم یکی به رستوران اهمیت میدم یکی به مراکز خرید. همراهی با تور روسیه بزرگ ترین اتفاق زندگی من بود. رستوران ها که وای اصلا نمیشه توصیف کرد. هر چی می خوردم بیشتر گشنه میشدم. فضای رستوران ها بدجور تحریک کننده بود. و اما مراکز خرید: کن تا حالا تو عمرم این جور خرید نکرده بودم. هر چه قدر پیش می رفتم تموم نمی شد. تو روسیه خییییییییلی چیزای خوشگلی وجود داره. یعنی من چشمام از حدقه بیرون زده بود. عروسکای قرمز کوچولو سنت این کشور خوشگله. خوشبختانه چند تا از اونا هم گیرم اومد. یعنی به خدا اگه مامانم ولم نمیکرد دیگه هیچ وقت نمیومدم بیرون. تور روسیه بهترین تور جهانه.
حمیده صفایی
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام دوستان عزیز منم تجربه همراهی با تور روسیه رو داشتم و کاملا می فهمم شما چی میگید. بیشترین چیزی که تو مسافرت برای من ارزش داره جاذبه های گردشگری تو شهر یا کشوره. روسیه واقعا همه ی اون چیزی که توریست ها انتظار دارن رو داره. من واقعا خیلی لذت بردم. یعنی بعد از مسافرت با تور، هنوزم احساس می کنم از این مسافرت توپ سیر نشدم. بخدا اگه تور روسیه رو از دست بدید کلی ضرر کردین. از من گفتن بود.
محمد
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام گشت نوید. من قصد همراهی با تور روسیه ی شما را دارم. می تونم بپرسم حدود قیمت تور روسیه چه قدره؟
sama kamali
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
سلام عزیزم ممنون از حسن انتخاب شما شمامیتونید باشماره تلفن ۵۳ ۲۷ ۳۳ ۲۲ تماس بگیرید یا حضورا به ادرس تهران خ بنی هاشم نبش کوچه مهرداد صالحی پ ۱۱۸ طبقه اول تشریف بیارید
روژین
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام همگی. قابل توجه دوستانی که قصد همراهی با تور روسیه رو دارن بگم که روسیه یه چیزی بیشتر از حد تعریفه. یعنی واقعا بی نظیره. من چون عاشق تنوع هتل بودم یه هتل مشتی به اسم رادیسون رویال رو انتخاب کردم. ولی اخه هتل نبود که واااااااااااااااااااای قصر پیتر کبیر رو میذاشت تو جیبش. خیییییییییییییییییلی بیست بود. یعنی وقتی با ترنسفر رفتم هتل همون جا خشکم زد. تبدیل شدم به مجسمه. دیگه به زور تلاش کردم که راه برم ولی وقتی رفتم تو هتل که واااااااااااااااااای دیگه حتی نتونستم راه برم. یه هتل بی نظیر. به شما هم پیشنهاد میکنم برید هتل رادیسون رویال.
محسن
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
تور روسیه که خیلی محشره. از خفن بیشتر. باور کنید وقتی با تور همراه شدم، همون جا تو روسیه خشکم زد. اصلا روسیه جای انتقاد نداره. هم رستوراناش تکه؛ هم هتل ها هم جاذبه ها. ولی من یه انتقاد کوچیک دارم. این که روسیه چنان آدمو جذب می کنه که دیگه جای برگشت وجود نداره. فقط مراقب باشید جذب روسیه نشید. لامصب حرف نداره.
سهیلا
خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
سلام منم با تور روسیه گشت نوید همراه شدم. روسیه خیلی باحاله. من چون عاشق خوردن هستم به رستوران های روسیه توجه زیادی داشتم. ینی شاید باورتون نشه اصلا یه چیزی میگم یه چیزی می شنوید. تو روسیه انواع رستوران های ایرانی، بین المللی، ژاپنی و... وجود داره. همین الانم که دارم تعریف میکنم گشنم شده. فقط خواهش می کنم تور روسیه رو از دست ندید. خیییییییییییلی عالیه.
sama kamali
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
ممنون که با گشت نوید همراه بودی دوست عزیز
حنا
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
سلام به همگی. منم با تور روسیه همراه شدم عالیهههههههه. به نظر من روسیه با کشور های دیگه خیلی فرق داره. یه ابهت خاصی داره. من یکی که به هرجا که نگاه کردم جز خوشگلی چیزی ندیدم. باور کنید هنوزم وقتی به یادش می افتم، دلم میخواد دوباره با این تور همراه شم. یکی از بهترین خاطراتم این تور جذاب بود.
sama kamali
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
درسته تور روسیه از بهترین و جذاب ترین تور ها است
ساحل
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
سلام. تور روسیه خیلی خفنه. من از همون اول عاشق روسیه بودم. اولش که تور روسیه رو انتخاب کردم خوشحال بودم ولی وقتی با تور همراه شدم اصلا حالم تغییر کرد. یعنی هرچه قدر که بگم بازم باورتون نمیشه. داشتم یواش یواش جذب روسیه می شدم. طوری مجسمه شدم که کم مونده بود خودمم بشم جاذبه ی گردشگری. واقعا عالیه. هرچه قدر بخواین مسکو و سنت پترزبورگ رو بگردید بازم تموم نمیشه. خیلی خوبه. من که بهترین سفرم رو با تور روسیه گشت نوید گذروندم.
sama kamali
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶
سلام دوست عزیز ممنون که تور روسیه کشت نوید را انتخاب کردید به امید همراهی بیشتر
غلام
خرداد ۳, ۱۳۹۶
تور روسیه هتل ۳ ستاره در تاریخ عید فطر نرخ دهید لطفا
سهیل
خرداد ۳, ۱۳۹۶
با سلام خدمت همکاران گشت نوید تور روسیه برای پاییز ۹۶ دارید؟
سیما
خرداد ۳, ۱۳۹۶
با سلام تور روسیه هتل ۵ ستاره برای تاریخ ۱۰ تیر می خوام
ELAHEH
خرداد ۳, ۱۳۹۶
سلام من از مسافر های دائم شما هستم تور روسیه شبهای سفید هم دارید الهه هوشیاری
سپیده
خرداد ۳, ۱۳۹۶
با سلام میخواستم بدونم تور روسیه شب های سفید اژانس گشت نوید بر گزار میکند؟
هلیا
خرداد ۳, ۱۳۹۶
باسلام تور روسیه برای مرداد ماه چه قیمتی میباشد؟
دنیا
مرداد ۱۳, ۱۳۹۵
با سلام در خصوص اقساطی بودن تور روسیه اطلاعات دقیقی می خواستم ممنون میشوم اگر لطف کنید و توضیح دهید دز ضمن آیا برای تاریخ نوزدهم مرداد ماه تور روسیه دارید یا خیر ؟
مرداد ۱۶, ۱۳۹۵
با سلام خدمت شما لطفا برای اطلاعات دقیق با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳-۰۲۱ تماس بگیرید باتشکر
شهرام طباطبایی
خرداد ۲۷, ۱۳۹۵
اطلاعات صحیح در مورد شهرها و خدمات عالی و نرخهای ارزان از ویژگیهای آژانس گشت نوبد می باشد.
خرداد ۲۷, ۱۳۹۵
نظر لطف شماست...سپاس از نظر شما
مهناز برگ ريزان
خرداد ۲۶, ۱۳۹۵
باعرض سلام واحترام ممکنه لطفا تاریخ ونرخ تور روسیه (سن پترزبورگ )را اعلام بفرمایید باسپاس فراوان
خرداد ۲۶, ۱۳۹۵
سلام سپاس از دیدگاه و نظر شما از شما خواهش می شود برای اطلاع از تور روسیه با شماره ۲۲۳۳۲۷۵۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.
حسن
خرداد ۲۶, ۱۳۹۵
سفر رویایی در سن‌پترزبورگ رو نمیشه از دست داد فوق‌العاده دیدنی با گشت نوید رو تجربه کنید ?
حسن
خرداد ۲۳, ۱۳۹۵
با تور گشت نوید از دیدنی های سن‌پترزبورگ غافل نشوید سفر فوق‌العاده و بسیار دیدنی با قیمت های استثنایی
maryam
خرداد ۲۲, ۱۳۹۵
باتورگشت نویدودیدن مسکو خیلی خیلی خوب
حسن
خرداد ۱۸, ۱۳۹۵
یکی از بهترین مزیت های نوید گشت قیمت های استثنایی وارزان است مرسی از آژانس مسافرتی نوید گشت ?
مسعود سلطانی
خرداد ۱۷, ۱۳۹۵
سلام سنپترزبورگ
سحربيگى
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
بسیار عالى...با تشکر از این همه وقت و انرژى که میزارین??❤️?
خرداد ۱۸, ۱۳۹۵
وظیفه ی ماست الان بهترین ماه ها برای رفتن به یک تور روسیه عالیه
سحر علیمحمدی
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
درود و تشکر فراوان بابت سایت خوبتون
محمد
خرداد ۱۶, ۱۳۹۵
از جام جهانى فوتبال با گشت نوید در روسیه لذت ببرید?⚽️?
محمدی
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
فکر می کنم تور روسیه گشت نوید یکی از مزیت هایش نسبت به بقیه قیمت ارزان تر آن است به دلیل پرواز های چارتری من که خیلی لذت بردم ممنون از لطف شما
سلیمی
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
بله جناب محمدی من هم وقتی تور روسیه گشت نوید را خریداری کردم به شدت از قیمت آن تعجب کردم چون واقعا قیمت مناسبی داره. از زحمات گشت نوید هم بابت این تور زیبا و خوب تشکر می کنم.
آرشام
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵
با عرض سلام و خسته نباشید. وااای من اولین بار بود که تور روسیه رفتم و فوق العاده بود مخصوصا با تور شما که گروهی شاد و توری ارزان را برای ما فراهم کردید ممنون بابت زحمات شما.
kiyomars
اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۵
تور روسیه برای مسافرت در تابستان ۹۵ با قیمت های چارتری ارائه می گردد. تور روسیه سن پترزبورگ تور روسیه تابستان ۹۵ تور روسیه ۹۵ تور ارزان روسیه قیمت تور روسیه تابستان ۹۵ تور روسیه نوروز ٩۶ قیمت تور روسیه ۹۵ تور روسیه تابستان با گشت نوید ۹۵
اسفند ۲۳, ۱۳۹۴
[…] مند به این پهناورترین کشور جهان هستند. با ما برای خرید تور روسیه تماس بگیرید.کانترهای مجرب ما به شما اطلاعات کاملی را در […]
اسفند ۲۳, ۱۳۹۴
[…] مند به این پهناورترین کشور جهان هستند. با ما برای خرید تور روسیه تماس بگیرید.کانترهای مجرب ما به شما اطلاعات کاملی را […]

پاسخ دهید