تور دبی ۲ شب و ۳ روز

در مورد تور دبی ۲ شب و ۳ روز چه می دانید؟

تور دبی ۲ شب و ۳ روز::دبی یکی از مهم ترین شهر های توریستی جهان است و این کشور از نظر درامد حاصل از گردشگری اهمیت ویژه ای دارد.

در اینجا به بررسی تور های دبی دو شب و  سه روز میپردازیم:

پروازها از اژانس های معرفی شده برای تور دبی در ساعات مختلف روز و از فرودگاه های مختلف انجام میشود. بنابراین مسافران محترم  این تور میتوانند ساعت حرکت خود را انتخاب نمایند. البته این کار با در نظر گرفتن ظرفیت قابل پذیرش است.

برای تهیه ی تور ضمنا نیاز به حضور در آژانس هواپیمایی وجود ندارد و از اتلاف وقت جلوگیری می شود. زیرا کاربران آژانس  بلیط و واچر هتل را به صورت الکترونیکی در اختیار مسافرین قرار میدهند. حتی مسافرین میتوانند مدارک مورد نیاز مسافرت خود را از طریق فاکس، تلگرام  و دیگر اپلیکیشن ها دریافت کنند و عازم مسافرت شوند.

یاداوری این نکته مهم است که در هتل های دبی تنها ساعات خاصی برای چک این یعنی ( زمان ورود) و چک اوت( زمان خروج) وجود دارد و به ترتیب ۱۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ می باشد. اما ممکن است مسافرین خارج از این ساعات به هتل برسند و یا فاصله ی زیادی بین زمان خروج و پرواز وجود داشته باشد.  مهم نیست. در این صورت مسافرین میتوانند چمدان های خود را تحویل دهند و از امکانات لابی استفاده کنند و یا با گشت شهری از جاذبه های گردشگری دیدن کنند.

معرفی هتل های دوبی برای دو شب و سه روز:

  • هتل دریم پالاس دبی :

یکی از هتل های دبی، هتل  زیبای سه ستاره ی دریم پالاس (Dream palace Hotel)است.

این هتل در موقعیت مناسب از نظر مرکز خرید و اداری است.

توجه: تور ها ممکن است قابل تخفیف باشد. ولی درباره ی بلیط هتل و بلیط دبی هیچ تخفیفی  وجود ندارد.

  • هتل سامایا دیره  

این هتل زیبای پنج ستاره تا فرودگاه بین المللی ترکیه فاصله ی کمی دارد. آبنمای زیبایی در مجاورت این هتل قرار گرفته و در منطقه ی تجاری نسبتا خوبی در دیره  قرار گرفته است.

تور دبی ۲ شب و ۳ روز با آژانس هواپیمایی گشت نوید

شما عزیزان می توانید بهترین  تور دبی ۲ شب و ۳ روز را از طریق شرکت هواپیمایی گشت نوید تجربه کنید.

این شرکت هواپیمایی تور دبی را با امکانات فراوان و قیمت های مناسب به شما ارائه می دهد و شما می توانید یکی از بهترین مسافرت های خود را به دبی تجربه کنید.

مناسب ترین قیمت تور دبی را با شرکت هواپیمایی گشت نوید تجربه کنید.

درباره نویسنده

client-photo-1
seo bartar

نظرات

پاسخ دهید