تور دبی – پارک های دبی

پارک ساحلی ممرز

 این پارک دارای ورزشهای آبی و شنا است. فضاهای اختصای برای کودکان ، چمن برای استراحت ، تهیه غذا ، پلاژ دریا ،استخر،جت اسکی . همچنین مکان های خاص vip است. مکان این پارک در فاصله ۵ کیلومتری بندر همریه است. این پارک از سات ۸ صبح الی ۱۰ شب باز است و روزهای چهارشنبه مخصوص خانمها است.

تور دبی - پارک های دبی
تور دبی – پارک های دبی

پارک زعبیل

این پارک ساحلی نیست. ولی فضای بازی بزرگ و زمین گلف و زمین ورزشی و محل بازی کودکان دارد . سالن تئاتر و سالن سینما و مرکز برگزاری همایش و کنسرت و فضایی خوب برای نمایشگاه های بین المللی دبی و خاص است. پارک زعبیل بین مرکز تجاری دبی و خیابان کرامه قرار دارد.

پارک صفا

پارک صفادر خیابان شیخ زائد خیابان الوصل قرار دارد. این پارک دارای آبشار و دریاچه های زیادی است. و همچنین ۲۰۰ نوع پرنده در آن وجود دارد.

پارک الوصل

این پارک مساحت زیادی ندارد و دارای فضای سبز است. ساعت کار پارک از ۸ صبح تا ۱۰ شب است و  در روزهای تعطیل تا اواخر شب باز است.

پارک مشرف

این پارک در کنار مرکز شهر قرار دارد. دارای امکاناتی نظیر فضای سبز ، انواع گونه های جانوری ،استخر ، فواره و دریاچه و شترسواری و اسب سواری ، این پارک نمایشگاه خانه های مینیاتوری دارد. ساعت کاری این پارک از ۸ صبح تا ۱۰ شب می باشد و در روز پنج شنبه مخصوص بانوان است.

پارک ساحلی جمیرا

 یکی از معروف ترین پارک های دبی است.این پارک در خیابان جمیرا قرار دارد. دارای فضای بازی کودکان ، ساحل دریا ، زمین ورزشی و سالن تئاتر است. این پارک در روزهای دوشنبه مخصوص بانوان است. دارای رستوران و کافی شاپ است.

امیدوارم که از این مقاله استفاده لازم را برده باشید.

تور دبی – تور ارزان دبیقیمت تور دبی